Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.04.2015, 16:49
NurBanu

Daumen hoch

BRAVO !!!!

Zitat:
Zitat von Alphawolf Beitrag anzeigen
Herkes kendi hayatı, görgüsü vesaire sebeplerle, nezaketi de, saygıyı da herşeyi de bilir. Ağzı bozuk olmak, içindne geldiği gibi davranmak , içten pazarlıklı, kahpe ve kalleş olmaktan evladır ( iyidir) (!). Yerim senin lan ben seviyeni, ahlakını götoş!
Alt 19.04.2015, 16:57
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen t9'a hitaben;

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
boynuzlandin diye deli danaya döndün. yeter artik. birazda olsa erkek olmaya calis.
Boynuzlanmak mı? 29 eylül 2014 te bitti herşey sen bunun davasında mıyım sanıyorsun beni? Amcık hoşafı!!! Bak ''ahlaktan, seviyeden'' bahseden sen ipneoğlu ipne nasıl da yeri geldiğinde '' BEL ALTI'' vuruyormuş. Ulan sabahtan beri yediğin küfürü ben yesem, keza imkanım olsa sen gibi işadamı (!) olsam ve karşımdaki düşmanım da açıkça kim olduğunu saklamasa ben gibi, gider gerekeni yaparım. Erkeklikten dem vuruyorsun ya OROSPUEVLADI 27 şubatta vaybee chatte durup dururken özelime gelip '' ...... rahatsız ediyormuşsun, rahat bırak lütfen onu'' diyen sen değilmiydin? Keza sonrasında '' Engin geçen sene özelime gelmiştin bana sormuştun .....yi tanıyor musun ? diye ben de tanımadığımı söylemiştim , çünkü ......e bana sana beni tanıdığını söylemememi istedi'' demiştin. Sonra sormuştum ben de sana '' yattın mı? '' onunla diye bana '' 2 sene önce Dusseldorf'a geldi, yattık'' diyen sen değilmiydin. Sonra ben malum şahısa sordum o da bana '' o orospu çocuğu yalan söylüyor hayatımda bir defa bile dusseldorf'a gitmedim ben, badsmarties, keyman28 ve benzeri nickleri olan şerefsizin birisi'' demişti senin için. Sonra yaklaşık 1 ay geçti 23.03.2015 te mesaj kutuma yazdın malum şahısla birlikteyiz haberin olsun diye. Sonra ona gittim sordum '' evet kenanla birlikteyiz '' dedi. Ben de ta o gün ikinize de demiştim biriniz yattığını söylüyor ama sonra aşk yaşıyor diğeriniz ise orospu çocuğu diyor ama birlikte diye. Kayıtları var her konuşmanın, öyle işkembeden sallamıyoruz.
Alt 19.04.2015, 17:05
Erfahrener Benutzer

Zitat:
boynuzlandin diye deli danaya döndün. yeter artik. birazda olsa erkek olmaya calis.
27 şubat günü özelime gelip '' onunla yattım'' dedikten sonra, ben ona sorduktan sonra o yalanladıktan sonra sana geldim '' durum böyle böyleymiş '' diye, sen de '' yalan söyledim Engin özür dilerim'' demedin mi? Ulan Allahsız götveren, ulan kanı bozuk şerefsiz sabahtan beri sana onca kelime kullanıyorum, telefon numaranı verdin telefonda da sana konuştum ki ertesi gün değiştirdin iptal ettin numaranı. Be OROSPUEVLADI, be askerlik bile yapmamış puşt! Bana adamlık öğretmeye kalkma, hele hele erkekliği ağzına bile alma , mükemmel birisi değilim biliyorum ama sen gibi OROSPUEVLATLARINA nazaran, kötünün iyisiyim (!). Puşt ben o kadını severken her belayı göze alarak sevdim ya sen? Sende o GÖT var mı? Elbette yok, çünkü ortada SEVGİ yok (!).
Alt 19.04.2015, 17:15
Erfahrener Benutzer

Zitat:
alpha,

yalanini yesinler. birak artik bizim pesimizi. mutlu insanlarin arasina girme.
Yalan söyleyenin anasını siksinler kendi payına! Ben yalan konuşmuyorum ama sen inkar ettiğin için çok büyük bir OROSPUÇOCUĞUSUN! Eğer sende sağlam bir irade olsaydı, gördüğünü iyi okuyabilseydin anlardın az önceki pasajda yazdığımı. '' İşkembeden sallamıyorum'' dediğim bir ibare var. Bende tüm kayıtları var, ama burada yayınlamam. Yayınlarsam delikanlı gibi açıkça '' OROSPUÇOCUĞU'' olduğunu ikrar ve itiraf edebilecek misin? Yiğitçe. ( Bende ki de soru, ruhu orospu şerefsiz olan birinden delikanlılık bekliyorum) Kıvırma oğlum kıvırma eninde sonunda amına sokacağım senin. Bir delil olmadan ne birisini yüceltirim ne de birisini yerin dibine gömerim. İnsanların hatasını ortaya çıkarmak hoş bir şey değil yürekten inanıyorum buna ama senin gibi kanı bozukların ne mal olduğunu deşifre etmek insanlık borcu. Bak ben hem buradayım hem reelde yerim yurdum herşeyim belli. Senin o bahsettiğin mutluluğu siksinler Kenan. Gizli saklı, korkarak, çekinerek, kahpece davranarak, politik davranarak kurulmuş mutluluğu siksinler.
Alt 19.04.2015, 17:29
Erfahrener Benutzer

Zitat:
alpha,

yalanini yesinler. birak artik bizim pesimizi. mutlu insanlarin arasina girme.
Az önce mesaj kutusundan senle yazışırken tarihi verdim malum şahısın Türkiyeye ne zaman geleceğini, '' 14 gün kaldığını'' söyledin. '' Göreceğiz senin fos olduğunu'' dedin bana . Kabul ediyorsun değil mi? Bak götüm başım oynamıyor ne konuşulduysa ne yazıldıysa o. Söz verdin geleceksin sen de onunla birlikte, bana sözün var unutma (!). İşin tuhaf yanı ne biliyor musun Manbee,t9 ( Kenan,Lütfi) artık adın her ne boksa sahtekar teneke herif. Yürekten gelerek '' seviyorum'' bile diyemiyorsun, telefonda sana sordum '' onu uğruna ölecek öldürecek kadar seviyor musun? '' diye, ama bana cevap bile veremedin. Neden mi? Sahtekarsın çünkü, çünkü yürekten sevemezsin onu, kollayamazsın. Karakterin buna müsait değil (!). Ve keza, bana mesaj kutusunda soruyorsun '' 3 mayıs'a 14 gün mü kaldı? '' diye. Ulan arada madem ciddi bir beraberlik var insan bilmez mi sevdiği kadının ne zaman Türkiyeye geleceğini vesaire? Ama merak etme geleceğim Kenan, geleceğim.

Geändert von Alphawolf (19.04.2015 um 17:42 Uhr).
Alt 19.04.2015, 18:52
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen T9'a hitaben;

Zitat:
14 gün sonra seni öldürecegim diyen sensin.

bende sana burada söylüyorumki senin tek yapacagin dayak yemektir.

hatta dayaktan sonra resmini cekip burada paylasacagim
Yiğit, nasibiyle yaşar ya da ölür (!). Mukaderratımızda dayak yemek varsa onu da yeriz, diyorum ya Allah kime avantaj verirse artık. 14 gün sonra bekleyeceğim seni Sabiha Gökçen havalimanında, biliyorum gelmeyeceksin ama gene de bekleyeceğim. Sen beni döv de, bırak dayak yerken ki resimlerimi yayınlaman eksik kalsın (!). Böyle fantazilerle uğraşma, kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsin. Ben buradan yazmak zorunda kalıyorum seninle olan özel hesabımı, çünkü mecbur ediyorsun çünkü açık değilsin çünkü çekiniyorsun, sanal olarak gördüğün bir şeyin reel hayatına mal olmasına (!). Birine dayak atmak, ya da birini öldürmekte matah birşey değil aslında. Maharet bunu hangi haklı sebeplerle yaptığın? Bunu yaparken ne kadar vicdanın temiz, ne kadar adilsin (!) bu önemlidir. Beni bekleyen bir ağaç bile yok, ölsem arkamdan ağlayanım da yok ondan dolayı yek ve tek geleceğim. Zaten kahpelik ve kalleşlikte arama çünkü mayamda yok. İş yeter ki orada o gün bana dayak atmak olsun derdin, diyorum ya Kenan ister sen bana dayak at, ister ben seni öldürmek isteyeyim ( keza birini yaşatmaya çalışmak ta öldürmeye çalışmakta şans ve nasip işidir bir kesinliği yoktur) her halukarda deşifrenin kralı olacaksın o gün. İş yeter ki o gün gelsin, resim çektirmek eksik kalsın.
Alt 19.04.2015, 19:12
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Ulan Senın Adam Olacagın Yok!!!!!!!

Vallah Dılımın Ucunu ısırdım
Yaw Ne Serefsız ıbneymıs Bu Yaw
Alt 19.04.2015, 19:37
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen T9'a hitaben;

Zitat:
bekleme buraya gel. bilet parasinimi bulamadin?

100 euroya biletler var, simdide o kadar param yok diye kivirmaya calisirsin.
Doğru biletler o fiyata var ama ben vize için gerekli parayı bulamadım. Ve bunda utanılacak bir durum yok. Açıkça söylüyorum sana neden ulaşamadığımı kestane şekeri İBİNETOR! İmkan bulabildiğim ilk anda zaten senin gelmeni beklemeyeceğim, ve en önemlisi adresini kim olduğunu belirtsen imkanım olsa nokta atışıyla senin yanındayım ama yok. Ben sen gibi işadamı değilim, senin ve senin gibilerin aklında zihniyetindeki '' GÜÇ'' kavramı bende yok. Bende ki deli cesareti Kenan senin hiç bir zaman sahip olamayacağın bir şey. Hiç kıvırmadım ne sana ne de başkasına şimdiye kadar. Sabahtan beri sana yazılanlara karşı kıvıran sensin. Bilmem jeton geç düşüyor sanırım sende? Ve tereciye tere satma olur mu? Komik oluyorsun siktiğiminin Kamil'i. Benim ya da başkasının laflarını kendisine satıyorsun. Dediğim gibi Kenan GÜÇ sendeymiş, özel yazışırken öyle diyordun, beraber gelin Sabiha Gökçen'e onunla. Bende 174 cm boy 70 kilo var ama taşak altı okka ! Anlarsın yüzyüze gelince.Fena mı hem abisiyle tanışırsın, ciddisin ya (!).
Alt 19.04.2015, 19:39
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Denizrocky'e hitaben;

Zitat:
Zitat von Denizrocky Beitrag anzeigen
Ulan Senın Adam Olacagın Yok!!!!!!!

Vallah Dılımın Ucunu ısırdım
Yaw Ne Serefsız ıbneymıs Bu Yaw
Hem de nasıl birader hem de nasıl (!)...
Alt 19.04.2015, 19:48
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
"LARA LARA LARA LARA beni de gör beni de gör, schenk mir endlich deine Aufmerksamkeit"

hahaha MALbey

@Alpha
bu arsiz suan senden ilgi görüyor diye öyle mutlu öyle mutlu ki, burda gördügü ilgiyi normal hayatda göremiyor
HAHAHAHAHAHAHA

ELIN PEZOSUNU MUTLU ETMEK SEVAPTIR!!!!!! HAYDIN HEPIMIZ ILGILENELIM
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche