Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 17.08.2014, 16:47
Ask_Sehidi

Standard

Ama Bülent adini sevdim..
manbee, resimlerimi calipta kiskanciliktan hikaye uydurma. Ne yalvarmasi oglum ben kimseyle görüsmüyorum ki kimseyle de irtibatta degilim dedim.
Burda ne kadar hasta kafa var ya.. Ilk defa böyle farkina variyorum ve gülüyorum..

Oglum bu kadar mi seni bulanima soktum... Madem atiyorsan iyi at ben 1975 dogumluyum
Senden yani 4 5 yas kücügüm.. 72'de nerden cikti..
Alt 17.08.2014, 16:55
Ask_Sehidi

Standard

Hangi marka mi söyle dünya jeans markasina.. Ben orda bir oturmus yakisikli ve yorgun bir adam görüyorum. Bir seyi hem düsünüyor hemde o konuda hakkinda gülüyor.. O gülüsü aha simdi gene senin icin taktim
Alt 17.08.2014, 16:58
Ask_Sehidi

Standard

kiskanma oglum kiskanma, sana ben daha bir cok resimi yollarim. Ama erkek kal tamam mi lan?
Alt 17.08.2014, 17:09
Ask_Sehidi

Standard

manbee sen de dersen de benim tikimde asaga Kasimpasa.. Allah'a cok sükür Allah beni boylu poslu, agzi yüzü düzgün, yakisikli ve mert yaratmis..
Senin ne mal oldugun ortada sen bana ne derse de sanki cok seyimin ucundaydi..
Alt 17.08.2014, 17:17
Ask_Sehidi

Standard

her tarafi senin kurbaga gözlerin egri görmek istiyorsa benim siradan cekilmis bir resimimle ne alakasi var?

Istersen o resimi al kagida bastir ve duvarina as ve günde 24 saat bak olur mu
Alt 17.08.2014, 17:25
Ask_Sehidi

Standard

merak etme, diyenler cok! Zaten senin beni begenmen beni rahatsiz ederdi manbee!
Kiskanma lan kiskanma
Bir gün senin yanina söyle takim elbiseyle bi geliyim o zaman kahrindan ölürsün lan

Geändert von Ask_Sehidi (17.08.2014 um 17:30 Uhr).
Alt 17.08.2014, 17:41
Ask_Sehidi

Standard

manbee kiskanma, oglum kiskanma
aurum'u beni begense kac yazar begenmese kac yazar aurum benden bir kac yas büyük
ben bir kac yas büyüklere o niyetle zaten yanasmam.
Digerlerine gelince onlar cevaplasinar, eger sana cevap vermeyi tenezüll ederlerse..
O resim beni oldugu gibi göstermiyor ki.. Dunkel und pixelfehler ohne ende.. Zaten ben burda kimseyi de istemiyorum ki..
Senin ipne olarak benim pesime takilman beni rahatsiz ediyor..
Bir keresinde Hbf önünde Milano'dan gelen bir italyan manken, bana du bist ein schöner Mann, ich bin Italiano, coming here for fashion house, ich passiv, ich möchte dir blasen demistii. Kusasim gelmisti.. Ayni o adam su an aklima geliyor.. My name is Masimo diyordu
Oglum ben sana diyecegimi dedim .. O resimi bas ve duvara az gece gündüz beni düsün, kodugumun ipnesi
Alt 17.08.2014, 17:50
Ask_Sehidi

Standard

hehehe, sen kadinlardan bir sey anlamadigini iyi gösteriyorsun. Ehh daha bana kim tekme atti, atroi vardi, Fachbibliothekarin'di degil mi? Bana evlenme teklifi degil de bana korb vermisti degil mi?
Oglum sen cidden zavallisin.. Senin bu yazilarini okumak ve senin kiskancliktan ezmek kadar güzel bir sey yok
Alt 17.08.2014, 18:02
Ask_Sehidi

Standard

Sen benim bu resimime bu kadar takmisken diger resimlerimi görsen ne yaparsin. Vallahi kendi kendime soruyorum bana burda asik olan kac kisi var.. Hastir lan senin gibi ipneleri demiyorum. Ben kimseyle ilgilenmezken herkes benim sictgim boka bile bakiyor

Senin en kaliteli resmin bile benim o siraden baskasinin cektigi cünkü belirli bir düsünce anini tutmak istemisti, resimlerinden daha güzel degilse bende neyim manbee..
Kendin niye bir resim koymuyorsun, ben o resimimi üc tane baska resimle eklemistim resimlerin arasina.. Senin gibi baskasinin resmine ihtiyacim yok..

su siralar saclarimi kestirdim ve arkakaya taradim.. sen saclarini arkadaya tarayabiliyormusun lan kelini s...tigiim
Alt 17.08.2014, 18:11
Ask_Sehidi

Standard

Yoo ben küfür etmiyorum ki, sen küfür ediyorsun bende arada sirada sana gereken cevabi veriyorum.
manbee o resimimi görmedim bi daha ekle lan?

Simdi cook merak ettigin icin seni biraz merakta birakmak istiyorum. Demek kiskanmak böyle bir sey..
Hadi cabuk cevap yaz, um 18.30 uhr werde ich off sein
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche