Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 16.08.2014, 20:28
Ask_Sehidi

Standard

manbee'nin bana laf yetistirmesine hayranim. Tükürsem onu bile yorumlar.. Hayret yarim saat oldu hala kafayi iceriye dikmedi
Alt 16.08.2014, 20:40
Ask_Sehidi

Standard

Im Fernsehen läuft Fussball, was im Umkehrschluss bedeutet, dass es viel aufregender ist manbee's "wertvolle Texte" zu lesen, als mir dass anzutun

La hayret, bir saate yakin oldu nerdeyse, manbeeden "gik" yok..

Ölüm orucuna mi girdin manbee, cevap ver lan
Alt 16.08.2014, 21:03
Ask_Sehidi

Standard

lan manbee, bana on dakka icinde cevap yazmazsa ölürdü.. Umarim basina kötü bir sey gelmistir, yoksa el alem benden bilir
manbee, eger sen var bana bir ay cevap yazma ulan bende bu forumda yazarsam bende neyim

Inat mi ettin cevap vermemeye
Alt 16.08.2014, 21:11
Ask_Sehidi

Standard

Yaw burda kaliteli üye kalmadi mi artik forumda? Herkes kacan kacana?
Alt 17.08.2014, 16:41
Ask_Sehidi

Standard

manbee,

senin burda homo demeyim yalan olur, ama bi-seküsel oldugunu herkes biliyor.. Ondan birak böyle ucuz sohbetleri. Ben sapina kadar erkegim.
Fazla umut etme, cehennem buz tutar ama bu olay olmaz... Farz edelim ki fikirimi degistirdim, ki cehennem buz tutar ama bu asla olmaz.. O zaman ise ilk senden baslarim söz... Ona erkek sözü...
Alt 17.08.2014, 16:46
Ask_Sehidi

Standard

manbee nerdesin lan geleceksen gel, schaue mir gerade was an und solange bin ich noch hier bei vaybee. Danach bin ich raus..
Ohne dich vergeht hier die zeit nicht
Alt 17.08.2014, 17:12
Ask_Sehidi

Standard

O resim benim resmim, daha o resim ne ki Kenan sana ben istedigin kadar resim yollayim..
Dün bir kac arkadasla Innenhafen'daydik.. Yunanlilar eylenmesini bilirler ve kizlari da güzel olur, sana istersen o resimlerden bir kac tane yollayim mi?
Alt 17.08.2014, 17:21
Ask_Sehidi

Standard

Niye böyle kiskandin manbee lan? Daha o resim ne ki o resmim 12 saat sinirli isten sonra bir fikraya güldügüm an

La oglum simdi yollarim tam ipnelesirsin en iyisi ben sana eski kiz arkdaslarimin resmini yollayim da biraz kadin gör.. Auran degissin yoksa ne olur senin halin?

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
yolla, hep beraber bakalim.
Alt 17.08.2014, 17:27
Ask_Sehidi

Standard

yolladim asagiya bak ama fazla bakma gözün kalir
Alt 17.08.2014, 17:40
Ask_Sehidi

Standard

Eigentlich tust du mir leid, ben burda hic bir bayanla irtibatta degilim ki iftira atiyim. Beni kendinle karistirima..
Istersen Rotzlöffel hanimefendiye sor Okey mi
O resimi ben bile cekmedim ilerde sana daha nice resimler gönderecegim.. Yoksa vaybee'de zaman gemiyor ki..
Sana tavsiye chatlerde mättlerde cocuk gibi gezip durma adam gibi bayanlarla tanismaya git örnegin, Piano Bar vardi Königsallee'de kapatildi degil mi? Oralarda..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche