Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.06.2014, 20:33
Ask_Sehidi

Standard

Ecevit hükümeti de herseyi satsaydi onlarda ülkeye para sokarlardi. Sen can alici noktayi görmüyorsun. Tasima suyla degirmen dönmez. Sicak para Türkiye'den cikiyor ve iste o zaman dananin kuyrugu kopacak!

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
ak parti gelmeden önceki (2002) üretim sayilari ile 2013 üretimini kiyaslayamiyacak kadar bos sanmiyordum seni.

sende biliyorsun sayilari aciklasan daha önce yalan söyledigini itiraf etmis olacaksin.

bir daha bilmedigin konular hakkinda yazma.
Alt 24.06.2014, 20:38
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Ecevit hükümeti de herseyi satsaydi onlarda ülkeye para sokarlardi. Sen can alici noktayi görmüyorsun. Tasima suyla degirmen dönmez. Sicak para Türkiye'den cikiyor ve iste o zaman dananin kuyrugu kopacak!

sen üretim yok dedin. simdi kivirip özellestirme yaparak para giriyor diyorsun.

bak yine bilmedigin konular hakkinda yanlis bilgi paylasiyorsun.

1.) üretim 2002 ve üretim 2013 sayilarina bak ve yalanini kabul et.

2.) 2003-2013 özellestirme ile devlet kasasina giren paraya bak ve bunu sicak para girisi ile karsilastir.

3.) sen özellestirme ile devlete giren paranin toplamini bile bilmeden nasil böyle yalanlar söyleyebiliyorsun?
Alt 24.06.2014, 20:48
Ask_Sehidi

Standard

Allah askina Türkiye neyi üretiyormus ya? Palavradan baska yani

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
sen üretim yok dedin. simdi kivirip özellestirme yaparak para giriyor diyorsun.

bak yine bilmedigin konular hakkinda yanlis bilgi paylasiyorsun.

1.) üretim 2002 ve üretim 2013 sayilarina bak ve yalanini kabul et.

2.) 2003-2013 özellestirme ile devlet kasasina giren paraya bak ve bunu sicak para girisi ile karsilastir.

3.) sen özellestirme ile devlete giren paranin toplamini bile bilmeden nasil böyle yalanlar söyleyebiliyorsun?
Alt 24.06.2014, 20:50
Ask_Sehidi

Standard

Gut dass die WM mit meinen selbstaufgelegten Arbeitszeiten übereinstimmt.. Und die Italiener sind rausgeflogen
Alt 24.06.2014, 20:58
Ask_Sehidi

Standard

Die türkischen Werbungen sind zum kotzen! Genauso sehr wie ihre Sendungen! Surda bi sevdigim dizi vardi ama AKP cemaati bitirecek ya, vali de o dizin cekime yasak koymus!

Aklim AKP'nin cemaati bitirdigine ya da bitirecegine ermiyor! Ya da cemaat firtina önceki sessizlige büründe ve uzun boylu adama boyunun ölcüsünü verecek! O da olabilir!
Alt 24.06.2014, 21:05
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Allah askina Türkiye neyi üretiyormus ya? Palavradan baska yani
Allah askina demekle daha hakli olmuyorsun.

bak bir saattir sayilarla kaynaklarla ispat et dediklerini diyorum ama hala kiviriyorsun.

cok mu zor "evet yalan söyledim. özür dilerim." demesi???

bakin arkadaslar bu hepinize ders olsun. bilmediginiz konu hakkinda yanlis bilgi paylasmayin.
Alt 24.06.2014, 21:05
Ask_Sehidi

Standard

Iyi ki varsin manbee! Yigidi öldür hakkini yeme! AKP'nin en kararli kör bir inancla destekleyicisi sensin! Sen AKP'nin kazanmasi icin Türkiye'nin en hücra köylerine bile sirtinda kömür, odun ve markarna bile tasiyarak getirip dagitirsin! Gurur mu duyulmasi lazim yoksa ya da üzülmesi gerekilecek bi durum mu karari vermek istemiyorum. Hakaret olarak algilarsin!
Alt 24.06.2014, 21:14
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Iyi ki varsin manbee! Yigidi öldür hakkini yeme! AKP'nin en kararli kör bir inancla destekleyicisi sensin! Sen AKP'nin kazanmasi icin Türkiye'nin en hücra köylerine bile sirtinda kömür, odun ve markarna bile tasiyarak getirip dagitirsin! Gurur mu duyulmasi lazim yoksa ya da üzülmesi gerekilecek bi durum mu karari vermek istemiyorum. Hakaret olarak algilarsin!
sen bu kadar bos konusmadan önce karsi ciktigin kömür dagitilmasini arastiridin.

2002 öncesi ortalama her yil 200 üstünde donarak ölen vatandasimiz oluyordu.

10 yildir donarak ölen insan sayisi 50 (yilda ortalama 5) bile degil. ama bu yeterli degil.

son 10 yilda 50 vatandasimiz donarak ölmesi kabul edilemez. devlet daha fazla kömür dagitip bu fakirlerimize destek cikmasi gerek.

kömür dagitimina karsi cikan chp'ye veya kömürü fakirlere dagitan AK Parti'ye oy verme karari vicdaniniza kalmis.
Alt 24.06.2014, 22:52
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Warum die erwachsenen (Also allgemein )Türken immer streitsüchtig , geltungsberdürftig sind
Alt 25.06.2014, 10:15
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

yenilen pehlivan gürese doymazmis. deshalb
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche