Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.10.2013, 02:03
xAurumx

Standard

Neuerdings gibt es auch eine Serie mit Turban trägerinnen. Dürfen die überhaupt schauspieler sein, vieles ist nicht erlaubt.

Die aufregung in der türkei ist gross.
Alt 19.10.2013, 08:55
Dallas

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Neuerdings gibt es auch eine Serie mit Turban trägerinnen. Dürfen die überhaupt schauspieler sein, vieles ist nicht erlaubt.

Die aufregung in der türkei ist gross.
Im Islam ist die Kunst des Theaters nicht verboten, also auch die Schauspielerei nicht.

Stört es dich?
Alt 19.10.2013, 09:39
xAurumx

Standard

ja, es stört mich, weil ich es nicht schön finde. Und es stört, wenn sich frauen für männer erniedrigen und ihre dummheit auch noch zur schau stellen.

Geändert von xAurumx (19.10.2013 um 12:17 Uhr).
Alt 19.10.2013, 12:02
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von DerToni Beitrag anzeigen
was hat denn der oc erdal erzählt? was hätte zerrecik denn alles ausgeplaudert?

alles was ich hier erzähle weiss ich von erdals dicksten freunden.
dass er ungebildet, ungelernt und bei seiner mama wohnt hat mir der kemal erzählt.
als er noch bei seinem bruder gelebt hat war meine informationsquelle die schwägerin. sie hat damals gesagt dass ihr die zukünftige vom lasto$ leid tun wird.
dass er von seinem bruder rausgeschmissen wurde und wieder bei seiner mama lebt hat mir der cenk erzählt.
zuletzt habe ich von cüneyt noch ein paar brisante aussagen und bevor ich wieder zurückfliege werde ich noch einen müjdat kennenlernen.

das sind alles seine ex türk.cafe-kumpels

@zerrecik
was hast du bloss über erdal ausgeplaudert???
bu kadin anca bana iftira atarak kendisini müdafaa edebilir. benim hic kimsenin hakkinda cok fazla bir bilgim yok, nedenide sormadigimdan kaynaklanir. özel hayatlariyla ilgili, kendilerinden birseyleri anlatdiysalarda, mezara kadarda bende sakli kalir.

bizim su süperman (the last time) ve dengesiz olan arkadasi (x0x), kendileri forumlarda öz gecmislerini anlatmislardir. bence ikisi cok güzel birbirlerine yakisiyorlar. bence biz bunlari evlendirelim :-))

ben kimsenin hakkinda ona buna laf yetistirmis degilim, eger zaman zaman özelden birseyler konusulduysa, bunlar daha önce forumlarda tartisilmis konulardir. Zaten herseyleri ap acik meydanda

gelelim bizim su erdal beyin adina, ismiyle ilgili, umarim hatirliyorsundur, seninle özelden kisadan muhabbet ederken, ben o an boslukta bulunarak: erdal beyle muhabbetiniz nasil geciyor, gülücük atarak sormustum, sende: erdal bey kim? ups, the last timeeee :-))) neyse, uzun lafin kisasi, bu adam birden alevlenip beni arkadas sayfasindan sildi. bende o günden beri yemeden icmeden kesildim...... ;p yok sen toniye benim adimi söylemissin yok söyle yok boyle...
toni senin gelmisini gecmisini bilmiyormuydu sanki :-)))) vidi vidi vidi yaparak basimin ettini yedi o gün.

özürdiledim, acik acik muhabbetin nasil gectigini anlatmama ragmen, bu adam kendi kendisine havalara girdi. hasta bunlar ya, vallahi hasta bunlaaarrrrrrr

süperman, eger sen gercekten bir müslüman evladiysan, benim bu yazdiklarimin dogru oldugunu söylersin. Aksi halde, sakin ola o yüce ALLAHIN ADNI BIR DAHA AGZINA ALAYIM DEME

hem bunca zaman tanisiyorsunuz, isimlerinizi bilmiyormuydunuz? Illa benide o pis oyunlarina alet edecekler. Hay sizin ben o oyunlarinizi aslanlara yedirtmezmiyimmmmm

gelelelim su dengesizin münasip yerinden uydurdugu hikayelerine: gerizekali kadin seni, beni, süpermanden haric kimseler arkadas sayfasindan SILMEDI. ;p

kiskancligindan ne yapacagini sasirmis. ici bozuk kadin....

ben su foruma katildim katilali, buranin cirkin kadinlari tarafindan saldiriya ugradim. ezeceklerini sandilar. ezemediler
Alt 19.10.2013, 12:38
zerrecikler

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von DerToni Beitrag anzeigen
benim anladigim kadariyla senin süperman oc erdal dileke gidip aglamis. zerrecik benim hakkimda bildiklerini toniye anlatiyor diye dert yanmis.

sen ne kadar dogrulari söylesende bunlar senin yalan söyledigini belirtecektir. unutmadan sunuda söyliyeyim. oc erdal alevi oldugunu zannediyor. yillarca buraya sünniymis gibi gelip dini karalayip bir yerlere ulasmaya calisiyor.... onun icin ALLAH pek anlamli degil. bosa dogru söylemesini talep ediyorsun.

bak zerrecik herkes karsisindakini kendisi gibi bilirmis. bu serefsizler baskalarinin bilgilerini paylastiklari icin seninde onlarin gibi oldugunu zannediyorlar. bunlara merhaba dersin ama onlar bu kadin bana a$ik oldu der. sen nasilsin dersin bunlar bu kadin pesimde kosuyor der.

ben sana ilk basta burada sinsi ve yalanci olan üyeleri söylemistim ve kendinde bunlara sahit olacaksin demistim. umarim simdi benim dediklerime katiliyorsundur
kesinlikle katiliyorum! gün gectikce seni daha iyi anliyorum....
Alt 19.10.2013, 16:51
xAurumx

Standard

Mir ist etwas aufgefallen und zwar, dass die frauen hier um einiges intelligenter und auch hübscher sind als Männer.

Irgendwie tun die männer so als ob sie überlegenen sind, sind sie aber nicht. Müssen auch nicht lügen um ihren profilierungssucht und geltungsdrang nachzugehen. Frauen sind das starke geschlecht.

Geändert von xAurumx (19.10.2013 um 16:59 Uhr).
Alt 19.10.2013, 17:08
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von Joleen Beitrag anzeigen
Arkamdan kimin zirvalandigi belli oluyor, kendini bir nimet sanma
Ne kadar ilginctirki seninle görüsen herkes iliskiye giriyor ve askindan kavruluyor.

Wovon träumst du die Nacht?
Aynen. Kadinlarin pesinden kosa kosa bir hal olmus. Ilgi görmedigi icin nerdeyse butün forumu doldurmus, illaki cevap ve ilgi istiyor.

Geändert von xAurumx (19.10.2013 um 17:12 Uhr).
Alt 19.10.2013, 19:30
zerrecikler

Lächeln

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Aynen. Kadinlarin pesinden kosa kosa bir hal olmus. Ilgi görmedigi icin nerdeyse butün forumu doldurmus, illaki cevap ve ilgi istiyor.
olmadi. bastan sonuna kadar olan muhabbeti buraya eklemeyi unutmussun

bak ne dicem, sen anca aptal insanlari bu sinsi oyunlarinla uyutursun. zeki insanlar senin bu oyunlarini coooooktan cözdüler.

toni herkes ile bulustugunu söylemiyor. burda daha bi cok bayan var, onlarin hakkinda neden böyle konusmuyor acaba !? hmmmm

ne zavvalli bir kadinmissin sen ya, daima kendine eslik eden bir arkadas arayisindasin. ya kendi kendine ayri rumuzlar edinip (erkek/kadin rumuzlari) yoldas ararsin, yada sana iltifat eden bir erkek kiligina girersin. illaki beni begenin, bana inanin, benimle ilgilenin diyorsun. bu bir hastaliktir. acilen tedavi görmelisin...

kendi kazdigin kuyulara kendin düstün!

caban bosuna. bence biran evel kendine bir alman koca bul.
Alt 19.10.2013, 19:31
Cakabeyy

Standard

Arkadaslar, birbirinizi yemeye devam edin.. ama dünya ikinize de kalmayacak bunu da bilin.
Alt 19.10.2013, 23:25
the_last_time

Standard

Mülltoni denen insan pisligi benim onu bir yerlerde sikayet ettigimi saniyor! Zülfikar'in iki catali onun bir yerine batsin

Onu o kadar ciddiye aliyorsam onun gibi oluyum evell Allah! Din konularina da girmis, Alllaaahhh canini alan töntön! Ben senin dininin kafiriyim geri zekali! Sen neysen ben o degilim

@Dallas
Wenn, dann sollte man sich aus freien Stücken abmelden. Was man auf keinen Fall hier tun sollte, wäre diesem Spasti einen Gefallen zu tun und sich sehr zur Freude seines Primatenherzen, dann abmelden wenn er sich das gerade zu nur herbeiwüsnscht. Sonst rechnet sich dieser Spasti sich das als seinen eigenen Verdienst an Diesen Eindruck darf man nicht mal im Entferntesten wecken
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche