Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 31.05.2006, 17:55
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Babur!

Yukarida sana atfen aktardigim yazi Isindan Cagdasa bir cevap olarak yazilmis akli basinda bir yazi oldugu icin sana cevap olarak sunuldu. Gerci kendisinden izin almadim.

Sen ya okuduklarini anlamiyorsun, yada okurken neler yazabilirim diye cok hizli düsünüyorsun, yazilanlari ustalikla carpitiyorsun. Hos bir meziyet degil.

Kimse bir ülkenin ordusunu irdelemedi, gerekirse oda irdelenir.

Burada tartismaya acilan, biraz alayli, biraz mecazi, biraz kara mizah, biraz tatli bir küstahligin gercekci bir hircinligi olan kisa bir yazi.

Sen bin yillik Osmanliligi falan dile getirmektesin,(640 yildir Osmanli) kaldiki o gecmiste hicte senin bahsettigin gibi olmamistir, bütün gecmisi hep ic savaslar ile gecmistir ve Ittihaki Terakkiciler tarafindan da yikilmistir, o yikilanin üzerinden yeni bir ülke ve yeni bir sistem kurulmustur, vs, vs.

Insanlarin yazmadiklari üzerine yazilar yazanlar benim acimdan samimi degildirler.

Tekrar yazayim Allahin askeri oldugunu savunanlar Türkiye ordusu degildir. Türkiye cumhuriyetinin Genel kurmayi degildir.

Hic biri Türkiye ordusunun mensubuda degildir.

Yalnizca henüz ne olduklari tam belli olmayan, ama yasalari hice alan, gizli ideolojilerini uygulayan, demokrasiyi ve laikligi yok etmeye calisan, yeni bir din devleti olusturmaya calisan, bunu basarabilmek icinde önce ülkeyi kanli bir kaos ortamina sokmaya calisan, insanlik düsmani kisilerdir.

Ve bunun kilifinida Allah adini kullanarak yapan ustalasmis katillerdir.

Bu dünyada yasalar onlarin yakasina yapisacaktir, öbür dünyadada her halde Allah yapisacaktir.

Konu o bez parcasini coktan asmaktadir.
Alt 31.05.2006, 18:04
Benutzerbild von xbaburx
xbaburx xbaburx ist offline
Neuer Benutzer

Standard Allahın askeri tabiri bu devir için çok

keskin bir tabir.sahsen ben fikirlerimi beyan ettim.Allahın askeriyim die BAS BAS BAGIRAN insanlardan süphe ederim.bu lafı agzına pelenesnk edenlerin dusuncelerinde ya bir samimietsizlik hinlik yada asırı saflık yani akıl eksikliği vardır.yada sinirleri hakkaten bozulmustur.ben bu tabiri kullananların buyuk cogunlugunun sinirleri bozuk kesime dahil oldugunu söyledim.yukarıda tr nin varlıgını NEDEN BASORTUSUNE BORCLU OLDUGUNU kısaca anlattım.sahsi fikrim mi?tarihi gercek.TURKİYE DEMEK İSLAMLASMIS RUMİSTAN DEMEKTİR.yunan medeniyetinin hristiyalıgın en onemli merkezleri burdadır.BURDAYDI.NE OLDU?TR İSLAMLAŞTI.bu rası hristiyanlıgın en onemli merkezlerinden birisiyken TURKİYE OLDU.avrupada cizilen tum tr resimlerinde kadınların hepsi CARSAFLIDIR.aklı olmayanlar bundan utanc duyarlar hatta igrenirler alakası yok biz değiştik derler..AMA AVRUPALI DA BİLİYOR VE BUNU HER SEKİLDE YUZUMUZE VURUYOR Kİ TURK KADINI DİİNCE AKLA CARSAFLI KADIN GELİR.CUNKU BURASI DİYARI İSLAMDIR.GERCEK BUDUR.

avrupalı baslarda bu islam istilasına??!! karsı koymak için bir suru haclı seferi yaptı ALLAHIN ASKERİ TURK MİLLETİ HEPSİNİ BERTARAF ETTİ.allahın askeri demek turk demektir.ismet ozelin bir sozu var KAFİRLE ÇATIŞMAYI GÖZE ALABİLEN MUSLUMANA TURK DENİR..askerlik diince akla turkler gelir.bundan dogal bir sey yoktur..AMA BEN YİNEDE DİYORUM Kİ ALLAHIN ASKERİYİM DİE BAGIRANLAR VE BU ALNDA AKLI BASINDA OLMAYAN RADİKAL PROPOGANDA YAPANLAR COK İİ SORGULAMALIDIRLAR KENDİLERİNİ.NEREDE OLDUKLARINI

BİR ARA BU LAFI EN COK KULLANAN RADİKALLİGİN DANİSKASINI ETMEYE KALKAN HİZBULLAHCILARI GÖRDÜK..DEVLETİN KULLANIP KULLANIP PKK MENSELİLERİ DİNCİLER ELİYLE TEMİZLETİP SONRA COPLUK GİBİ TASVİYE ETTİĞİNİ.HİİZBULLAH VAKASI COK MANİDARDIR.BİZATİHİ AMERİKAN HABER ALMACILARIN TELKİNLERİYLE TR DERİN DEVLETİNE KURDURTULUP MADDİ ASKERİ DESTKE ALMISLARDIR.KULLANIM SURELERİ DOLUNCA ADİ BİR COP GİBİ YOK EDİLMİŞLERDİR.

tum bunlara ragmen asla BEN aLLAHIN ASKERİYİM demekten gocunmam..ve her musamuna Allahın askeridir de.ama ki sur da yanılıyorsun tr de islam coook kokludur.koku olan tek sey dind.r bu ulkede.o yuzden ole terore bulasma anlamında salaklık edenlerin sayısı cok cok azdır.onca kıskırtmaya ragmen.

sen basortusu niye yasak aman niye ilkulda derslere kuranı kerim zorunlu ders olarak konmuo neden ortaokullarda osmanlıca zorunlu ders arapca farsca secmeli ders diil.neden memur saatleri namaz vakitlerine gore ayarlanmıo vb vb dienlere Alhuın askerleri..bunlar ulkeyi bolecek yakacak yıkacak dersen..sana hasta derim!!hade kendine ii bak
Alt 31.05.2006, 18:20
Benutzerbild von xbaburx
xbaburx xbaburx ist offline
Neuer Benutzer

Standard :)

ben de diorum k::::::::::Allahın askerleri her zaman olacaktır.hepsi sehit oldugunda kıyamet kopacaktır.ama dunyada her seyiyle bunu hakedebilecek kaldırıp tasıyabilecek ,her yonden koklu ve tarihi her yonuyle bu amaca göre donatılmıs bir ordu varsa o da turk ordusudur..kurtulus savasını canakkale savasını koca fetihleri haclı savaslarını bu ordu kazandı.tehlikeyi bertaraf edip ilsamın bayragını zirvede tutmasını bildi.bunu yapan mehmetcikti.turk ordusu yani.Allahınaskeri diince anlasılan mehmetcik olmalıyken turk ordusunun kendisi anlasılmalıyken tr de islam karsıtı bir pozisyonun devletin neredeyse her kademesindeki İNSANLAR tarafından benimsenmesi ve islamın dusman bellenip dindarların yokedilmeye calısılması bazı insanların bu fonksiyonu yani Allahın askeri olma sevdasını aptalca ustlenmelerine neden oluyor..bu fonksiyonu ordu ustlensin.ıraka girsin mesela.abd den ıarakı alsın olmeyen namerttir.(cok mu ucuk oldu:d)
Alt 31.05.2006, 19:02
Benutzerbild von isinsu
isinsu isinsu ist offline
Neuer Benutzer

Standard du sagst es

es gibt eine Vielzahl von Provokationen.. sicherlich meinst du hier die Form...

Ich möchte hier nun wirklich nicht über Begrifflichkeiten streiten.. Ich denke, jeder ( bzw. akli selim olan insanlar!) versteht was hinter diesem Begriff steckt.. Anlamayanlara sen anlat..
Alt 31.05.2006, 19:03
Benutzerbild von isinsu
Neuer Benutzer

Standard ich??????? o.T.

ohne Text
Alt 31.05.2006, 19:11
Benutzerbild von isinsu
Neuer Benutzer

Standard versuch starten...

würde zu gerne einen Versuch in der TR starten und das Kopftuch in jeglicher Form erlauben.. so wie z.b. in Deutschland.. denkst du das würde in der TR ausreichen??
Es wird immer LEute geben, die mehr wollen.. Da in der TR ja eigentlich das Kopftuch nicht wirklich verboten ist.. es gibt nur Ausnahmeregelungen, wo das Kopftuch nichts zu suchen hat..
Almanyayi dusun...Arap ulkelere ozgu kapanip tartisma yaratan o ogrencileri dusun... Almanyanin caresizligini dusun... bir cevrene bak bir de yesil sermayeye para kaptiran insanlari dusun.. 2 farkli dunya ???? ey gidim eyy!!! siz uyuyun devam...

misal bir kopege kural koyarsan, kopek bile kurallara her gun bir gun uymaz seni dener.. acaba kurali cignesem kizar mi diye dusunur...cunku bir kopek bile seninle esit hak ister... tehlikeli bir durum mu sence? so in etwa sehe ich vorsichtig ausgedrückt.. diese LEute, die sich Gottes Soldaten nennnen und nicht das wollen, wovon du sprichst und wünschst..

SORRY OFKELENDIM BE!
Alt 31.05.2006, 20:24
naschkatze

Standard Fake, ich habe hingeschrieben was

Provokation bedeutet! Kannst du überhaupt lesen???

Provokation = Herausforderung
provozieren= herausfordern, durch Fragen entlocken

was bitte glaube ich hier?

Der einzige der hier vermeint, was melden zu müssen, ohne etwas zu melden zu haben, bist du?

Und im übrigen mit Steinen werfen beherrscht du besser als jeder andere hier!
Alt 31.05.2006, 20:27
naschkatze

Standard wen habe ich den beleidigt?

scheinbar sind einige nicht in der Lage zu lesen! Und beachtet bitte: Es kommt immer darauf an wie man etwas liest!

Oberflächlich lesen, dass kann jeder!
Alt 31.05.2006, 20:39
naschkatze

Standard es ist mir gelungen.. du Pappnase!!!

Ich habe doch gesagt, dass es viele Arten gibt zu provozieren...

und jetzt reg dich wieder ab!
Alt 31.05.2006, 20:51
unknown

Standard o.T.

anscheinend habe ich mich unverständlich ausgedrückt. ich dachte nur das es auf der hand liegt, dass ich nicht dich damit meinte.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche