Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.01.2018, 03:12
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Kaan__ Beitrag anzeigen
Olmadi simdi o.c. Sümüklü. Ben sana terbiyeni takin demedim mi?
Yine tansyonun cikacak beni göremeden mezarini göreceksin, Allah korusun.
Senin anani sikecegim orospu cocugu.. Erkek olsan konusmazdin adres verirdin.
Alt 28.01.2018, 14:14
Kaan__

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Senin anani sikecegim orospu cocugu.. Erkek olsan konusmazdin adres verirdin.
Senin nereni sikelim hayvan herif? Erkek olsaydin burda elli kere: yerini yurdunu biliyorum, önce otomana gidecem sonra sana gelecem demezdin!

Yalan yazarken seni erkekligin nerdeydi, sümüklü o.c. dombilli.
HANI ADRESIMI ZATEN BILIYORDUN? NEDEN SÜREKLI ADRES VER DIYE ZIRLIYORSUN GÖTÜ BOKLU?
Alt 29.01.2018, 01:09
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Kinotheater Beitrag anzeigen
seviyende tipin gibi berbat. 50 yasina gelmissin ama hala adam olamamissin.
Ne kadar da komplekslisin lan, telefonda bana sen gercekten 40 yasinda misin, resimde 27 gibi duruyon diyerek kiskancligini belli ediyordun. Oglum beni kiskandigini bu kadar da gösterme lan. Sen ipnelikten utanmiyorsan ben utaniyorum. Allah düsmanima bile erkek düsman nasip etsin. Isin gücün ancak iftira, yalan, inkar et, sonra yine iftara, yalan, dolan. Benim genlerim iyi oglum senin gibi Inzucht degil.

Hic gülesim yoktu, amina kodugumun kelini siktigimin fosilli. Senin kel kafanda dümbelek calarim lan ipne. Senin mekanina da gelecegim. Poliste cagirsan, davaci da olsan sökmeyecek ama önce seni korkudan gebertecegim. Zaten oraya geldikten sonra ancak "hemserin birini mi ariyorsun dersin, bende kel kafani oksarim, ufaklik hadi isine derim. Sende kafani egip siktir olup gidersin. Olacagibu. Oldu cünkü, siz aldiginiz nefesten korkan tombalak ipnesiniz.
Yok ben korkmuyorum diyorsan iste er, iste meydan. SENIN ISTEDIGIN TARAFSIZ BIR BÖLGEDE BULUSALIM. ALLAHIN VARSA GEL, ERKEKSEN GEL.

YA DA KES SENI. BAK BURDA DOSTTA OKUSUN DÜSMAN DA OKUSUN SIZIN EN
KABADAYINIZIN AMINA KORUM BEN. NERDE ISTERSENIZ ORDA BULUSURUM SENINLE.

ZATEN BENI TEK BIR SEY ÖLDÜRÜR O DA SENI GÖRÜNCE SENIN ACIZ GÖRÜNTÜN, KEL KAFANI, BACAK KADAR BOYUNU, DANDIK DURUSUNU GÜLMEKTEN GEBEREBILIRIM YANI. YOKSA SENI GÖTÜNDEN TAVANA ASARIM, YA DA KAFANA TASMA TAKIP SÜS KÖPEGI OLARAK MEYDANDA GEZDIRIRIM.
Alt 29.01.2018, 07:28
Kaan__

Standard

sümüklü seyrangah sen yarasa misin?
Ne bu böyle, hep gece gece geliyorsun? birisi sana cevap yazacak diye mi korkuyorsun?
yalanlarin ortaya cikacak diye mi korkuyorsun?
Kilondan dolayi kacamiyacakmisin diye mi korkuyorsun? burasi sanal hayat, burda kacmak kosmak demek degil, bunu bilmiyormuydun?

korkma spor yapmana gerek yok. sabah aksam buralarda geziyordun, bakiyorum simdi sican gibi kanalizasyonda gezmeye basladin.
biz gidince yine baslarsin yalanlarina:
ich schreibe noch 10 mal dann bin ich weg. Jetzt sind alle weg, darum gehe ich auch. ich habe sie besiegt, aber jetzt wo sie weg sind ist mir langweilig heul heul heul.

Das du "nur noch" 10 mal schreiben wirst hast du vor wievielen Monaten gesagt? Damals hattest du noch den anderen Nick.
seyrangah_06. Sehr kreativ. Bei dir heißt, ich gehe dann auch mal: ich mache mir einen neuen nick.

Du hast schon sooft, in so vielen Themen gelogen.

Üyelere iftira attin, haklarinda yalanlar yaydin. gidecem dedin, hala burdasin. sizi dövecem dedin, hala dövemedin. gelecem dedin hala gelemedin. v.s. v.s.

auch wenn du schon um die 50 Jahre alt bist, das ist noch zu früh um in Rente zu gehen.
Leider auch zu spät um endlich mal was zu lernen.

Sogar für dich findet das Arbeitsamt ganz sicher einen 1Euro Job. Auch wenn du nicht einfach zu vermitteln sein wirst.

hier ein gut gemeinter Rat:
Hör endlich auf scheiße zu labern, such dir einen Job, und werde endlich erwachsen.
Hier denn fetten Macker markieren, aber im echten Leben immer vor Angst betteln, man möge dir nichts tun?

Anladik escinsel oldugun icin, israrla erkek oldugunu tekrarliyorsun, kime inandirmaya calisiyorsun? bize mi kendine mi? sarkintilik yaptigin erkekler, o.c. sümüklü bize sarkintilik yapti diye anlatiyor.
BAK DOMBILI, BIZ SENI KINAMIYORSUZ, ERKEKLERDEN HOSLANIYORSUN SORUN YOK.

Git, kendine kendin gibi birini ara, en azindan bir birinizi mesgul edersiniz.
Alt 29.01.2018, 14:16
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Selam Caka_Bey, kardes böyle insanlar iste Türkiye'nin gelismesinde en büyük fren oluyorlar.
Ona gereken dersi verecegim ben, ögrenmek ve ögretmek kötü bir sey degil..
Bunlarin derdi dogrulari ögrenip gerceklerin dogrultusunda devam etmek degil. Bunlar kendi cikarlarini dogru ya da yanlis baskalarina da dayatmak istiyorlar..

Bir hafta Irlanda, ya da Gibraltar yapacagim zaten. Bu gerzek korkudan altina siciyor. Böyle yapmayla sadece hedef sasirtmaya calisiyor.. Bir osururluk cani var, bakma TTT'ye Titel, Thesen und Temperamte degil, Tangir, Tungur, Teneketoni...

En cok hayran oldugu kisi benim, en cok kinledigi kisi benim. Cünkü benim gibi olmak istiyor olamiyor. Olamazda .. Nothing beats the Original.
A.Selam
Aynen ögrenmek ögretmek kötü birsey degil ama karsindaki ögrenirse. ögreniyor diyorsan devam yaz tabi yazma denmez...ama öfkelendirmesine de izin vermemek lazim..
Irlanda'nin doga fotograflarini bir dergide görmüstüm, hayran olunacak fotograflardi, ülke güzel, gitmeye deger yani
Alt 29.01.2018, 17:28
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Kaan__ Beitrag anzeigen
sümüklü seyrangah sen yarasa misin?
Ne bu böyle, hep gece gece geliyorsun? birisi sana cevap yazacak diye mi korkuyorsun?
yalanlarin ortaya cikacak diye mi korkuyorsun?
Kilondan dolayi kacamiyacakmisin diye mi korkuyorsun? burasi sanal hayat, burda kacmak kosmak demek degil, bunu bilmiyormuydun?

korkma spor yapmana gerek yok. sabah aksam buralarda geziyordun, bakiyorum simdi sican gibi kanalizasyonda gezmeye basladin.
biz gidince yine baslarsin yalanlarina:
ich schreibe noch 10 mal dann bin ich weg. Jetzt sind alle weg, darum gehe ich auch. ich habe sie besiegt, aber jetzt wo sie weg sind ist mir langweilig heul heul heul.

Das du "nur noch" 10 mal schreiben wirst hast du vor wievielen Monaten gesagt? Damals hattest du noch den anderen Nick.
seyrangah_06. Sehr kreativ. Bei dir heißt, ich gehe dann auch mal: ich mache mir einen neuen nick.

Du hast schon sooft, in so vielen Themen gelogen.

Üyelere iftira attin, haklarinda yalanlar yaydin. gidecem dedin, hala burdasin. sizi dövecem dedin, hala dövemedin. gelecem dedin hala gelemedin. v.s. v.s.

auch wenn du schon um die 50 Jahre alt bist, das ist noch zu früh um in Rente zu gehen.
Leider auch zu spät um endlich mal was zu lernen.

Sogar für dich findet das Arbeitsamt ganz sicher einen 1Euro Job. Auch wenn du nicht einfach zu vermitteln sein wirst.

hier ein gut gemeinter Rat:
Hör endlich auf scheiße zu labern, such dir einen Job, und werde endlich erwachsen.
Hier denn fetten Macker markieren, aber im echten Leben immer vor Angst betteln, man möge dir nichts tun?

Anladik escinsel oldugun icin, israrla erkek oldugunu tekrarliyorsun, kime inandirmaya calisiyorsun? bize mi kendine mi? sarkintilik yaptigin erkekler, o.c. sümüklü bize sarkintilik yapti diye anlatiyor.
BAK DOMBILI, BIZ SENI KINAMIYORSUZ, ERKEKLERDEN HOSLANIYORSUN SORUN YOK.

Git, kendine kendin gibi birini ara, en azindan bir birinizi mesgul edersiniz.
KES LAN SESINI AMINA KODUGUMUN HAYAL DÜNYASINDA GEZEN FANTAZISINI BILMEM NE ETTIGIMIN IPNESI. Hast du keinen Frisieur, dem du deinen Phantasien und Lügen erzählen kannst?
KAFAMI SIKTIN LAN, BI KES ARTIK SESINI.

Geändert von seyrangah (29.01.2018 um 17:30 Uhr).
Alt 29.01.2018, 17:36
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
A.Selam
Aynen ögrenmek ögretmek kötü birsey degil ama karsindaki ögrenirse. ögreniyor diyorsan devam yaz tabi yazma denmez...ama öfkelendirmesine de izin vermemek lazim..
Irlanda'nin doga fotograflarini bir dergide görmüstüm, hayran olunacak fotograflardi, ülke güzel, gitmeye deger yani
Oralar güzel ama özel bir mesele yüzünden Cezayir'i de görmeye gitmeyi düsünüyorum. Oranin Kabil, galiba böyle yaziliyor görmek istiyorum.

Sen biraz daha fazla yazabilirsin. Ya da diger kaliteli karsit görüslü insanlardan. Yoksa komplekse girecegim, hani derler ya göster bana düsmanini gösteriyim sana kim oldugunu. O bakimdan yani.

Bosphorus gelsin, ya da Salih, ya da TaylanSadi serefsizi.

Isin sakasi bir yana. Kücük insanlar kisiyle, büyük insanlar isiyle ugrasir.
Senin yazilarinin burda eksigini görüyorum. Bu arada ben seni karsit görüslü birisi olarak görmüyorum. Senin davranislarinda kendimi de görüyorum. Her zaman arayis icinde olmak, bildigin dogrularin dogrulugunu sorgulmak, daima sorgulayip dogruyu bulmak, ya bulmaya calismak ve dogrulara yönelmek.

Geändert von seyrangah (29.01.2018 um 17:41 Uhr).
Alt 29.01.2018, 23:52
seyrangah

Standard

Zitat:
terbiyesiz ve ahlaksiz bir aileden geldigini belli ediyorsun.

yalniz evde konustugun gibi toplum icinde konusulmayacagini sana ögretmemis ebeveynlerin.
Senin olmayan o beynini sikiyim. Tam halis mulis bir kaltaksin. Cok terbiyeli ve ahlakli bir aileden geldigin icin mi kocan senin götüne tekmeyi vurdu ve picinle kapi disari etti? 50 m² de kurdugun hayalleri hayat sanan salak kari. Böyle yapmaya devam et, belki kendini siktirecek bi makine mühendisi bulursun. Ama dikkat et o da bi bakkal ciragi cikmasin Benden söylemesi ama bi bakkal ciragi bile senin gibi cocuklu bir kaltagi kendine kari yapmaz, salak. O bile yapsa yapsa seni metres yapar ama senden metres bile olmaz. Adamin basini yersin.

Geändert von seyrangah (30.01.2018 um 01:07 Uhr).
Alt 30.01.2018, 19:10
Kaan__

Standard

Zitat:
kabak tadi verdin. bu tarif ettigin kisileri git ve ne yapacaksan yap. tabiki korkudan hic birinin yanina gidemiyorsun.
Gercek olmiyan insanlarin yanina nasil gitsin?
O tarif ettigi insanlar onun hayalinde yasiyor sadece. Kendi zavalli hayatini daha rahat sakliyabilsin diye, aklinda karakter uyduruyor.
Dünyanin sonu gelir, o yine o tarif ettigi insanlarin yanina gidemez. Cünkü onlarin hicbiri gercek degil. Yalanlarini tekrarladikca kendisinin disinda kimse inanmiyor.
Zavalli dombili bülent, ne kadar hayal gücü var, ama zerre kadar beyni yok.
Sana acimiyorum bile, o igne ucu kadar beyninle, zaten kendinden baska kimseye zarar vermiyorsun.
Hakiki insanlar hayatlarini kurmus, mutlu yasarken, sen sadece o kurumus beyninle, icindeki acilari nereye dökecegini düsün.
Herkes etrafinda ailesi, coluk cogu, dostu ile yasayip, dualarla vefaat ederken. Sen yapa yalniz sürünüyorsun. Evet kaybedebilecegin hic birsey ve hic kimsen yok. Cünkü yalniz ve hicbirseysiz yasadigin gibi, yalniz ve hicbirseysiz öleceksin.
Alt 31.01.2018, 17:50
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von emasculin Beitrag anzeigen
halen daha zavalli oldugunu düsünmekteyim salak seyrangay
Gavatoni, düşün taşin boktur işin
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche