Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.01.2018, 01:46
Kaan__

Standard o.c. seyrangay

Du bist mir noch eine Antwort schuldig

Zitat:
Zitat von Kaan__ Beitrag anzeigen
nerden geliyorsun lan? Uzaydan mi??
Alt 27.01.2018, 15:38
seyrangah

Standard

Zitat:
Das einzige was mich an dieser Aussage wundert ist, dass du weißt das ein Jahr 12 Monate hat
Wir sind nicht allein.. sen bir kere gelicem dersin, ben 50 kere karsina cikarim, sen hic farkina bile varmazsin ...
Amina koduklarim siz benim yanimdan gecmeyi birakin yöremden gecemezsiniz. Zaten birinizi gören hepinizi görmüs olur amina kodugum Dalton-Brothers Inzucht-Produkte...

Geändert von seyrangah (27.01.2018 um 15:40 Uhr).
Alt 27.01.2018, 15:40
seyrangah

Standard

Zitat:
Du bist mir noch eine Antwort schuldig
durch die Tür, die schon angepinkelt wurde.Beim letzten mal hat einer unserer Jungs sichseines Geschäfts dort entledigt... Su külahimin yöneticisine söylede alsin eline paspasi silsin dis kapinin gurpunu..
Alt 27.01.2018, 17:50
seyrangah

Standard Siktir olsun gitsinler

Ay çok komik onun için mi ülkesinde ki savaştan kendi toprağını kurtarmaktan kaçıp burada yan gelip yatanlardan medet mi umacaksınız? Önce kendi topraklarına sahip çıksınlar da bizlere ayakbağı olmasınlar yeterki ülkelerine gidip topraklarına sahip çıksınlar. Bizleri de rahatsız etmesinler eğer ki gitmek istiyorlarsa niye cepheye göndermiyorsun kıyamıyor musun ölürler diye? ZATEN OHAL, GÖNDER GITSIN bizlerin aklınla alay etmeyin hiç inandırıcı değilsiniz.

Suriyelileri bize hoş göstermeye çalışmayın ne olduklarını bizler daha iyi biliyoruz siz görün başımızdan defolup gitsinler.

Geändert von seyrangah (27.01.2018 um 17:54 Uhr).
Alt 27.01.2018, 18:41
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Kinotheater Beitrag anzeigen
bu sisko bülent bozuk agzini bos birakinca böyle oluyor.

birakin bu iti, o sirf bos havlar. bu dombili yillardir havlar ama bir icraati yoktur.
Kel, bücür tipini siktigim Yusuf senin götünde kola kiracagim.. Mustafa'nin da Hilmi'nin de
Alt 27.01.2018, 18:54
seyrangah

Standard

Zitat:
bakiyorumda senin o pis agzindan kola eksik olmuyor. bu firmanin reklamini yaptigina göre cok sevmissin sen bunu.

sisko bülent dövmekte, vurmakta lafla olmuyor. hayatinin her döneminde oldugu gibi icraat yok yine.

Kel bücür Yusuf güldürdün beni.. Karini siktim lan, daha ne icraati bekliyorsun, geldigimde de senin parmaklarini kiracagim ve götünde bir sise..
Alt 27.01.2018, 19:01
seyrangah

Standard

Zitat:
kac yildir gelmeye calisiyorsun sisko bülent?

burada bunu okuyanlar sormazlarmi bunu???
Iki defa geldim kel bücür tipsiz Yusuf, Mustafa korkudan altina sicti, Mustafa''ya sor bakiyim..
Ama bu defa gelirsem, sende orda ol, ya da aha simdi adres ver ve geliyim. Ama sende yürek yok oglum, sen ancak Tangir tungür ötersin amina kodugumun korkak ipnesi
Alt 27.01.2018, 19:10
seyrangah

Standard

Zitat:
seni görüpte gülmeyenin akli dengesinden süphe ederim.
sen hala hayal dünyanda yasiyorsun dombili.
Vay bücürüm benim ondan mir benim resimleri bulug caginda ki cocuk gibi photoshoplarla degistiriyorsun. Allah bilir ya evinin her kösesine bile benim resimlerimi asmistirsin.. Oglum sen benim tirnagimin kiri bile olamazsin. Sen ancak gülsen gülsen kahrindan gülüyorsundur
Alt 27.01.2018, 19:14
seyrangah

Standard

Zitat:
Toni gelmeyince burasi cökmüs, ülmüs, bitmis.......

üc bes gün su siskoyla oynayip birkac yil gelmem ben.
Siktir lan ordan keltos, sen burdan nefes almaya bile cikmiyon, bin nickli shizofren, ben senin dünyanim oglum
Alt 27.01.2018, 22:39
Kaan__

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Siktir lan ordan keltos, sen burdan nefes almaya bile cikmiyon, bin nickli shizofren, ben senin dünyanim oglum
Olmadi simdi o.c. Sümüklü. Ben sana terbiyeni takin demedim mi?
Yine tansyonun cikacak beni göremeden mezarini göreceksin, Allah korusun.
Antwort