Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.01.2018, 21:22
Kaan__

Standard O.c. Seyrangay

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Sen galiba bugün tatil yaptin. Burda bu oyunlarinla bir yere varamazsin. Biz oraya iki defa geldik. Fossilin göt korkusunu bi görseydin. Babam yasindaki adama dayak atacaktim. Korkudan nasilda kasalara sarilmisti..

Bak burda gene beyan ediyorum. EN KABADAYINIZI SIKERIM SIZIN. SIZIN BEN ERKEKEGIM DIYEN KIMINIZ VARSA ONUN TAAA AMINA KORUM...

BENI GÖRÜP KACARLAR HEP, AMA KARSIMA CIKAMAZSINIZ OGLUM SIZ..

Benim karsimda duracak sizde ne adam var ne de yürek var..

ZATEN ERKEK OLSANIZ KADININLARINIZI ORDA KASANIN ÖNÜNDE SUNUCUYA SUNAR GIBI OTURTMAZDINIZ... SEREFSIZ IPNELER...
Seni beklerken masaja gittim keyf yaptim ama sen ortalikta yoktun.
Adalet yerini bulmusdur o.c. Dombili
Alt 25.01.2018, 00:55
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Kaan__ Beitrag anzeigen
Seni beklerken masaja gittim keyf yaptim ama sen ortalikta yoktun.
Adalet yerini bulmusdur o.c. Dombili
Ipne oldugunu dolayi yoldan degil acikca söyle lan GAVAT. Karinda bilsin neden o'nu tatmin edemedigini.
Seni herhalde hamamda dövecek halim yok hamamoglani.. Sana adres ver dedim veremedim.
Yanina da gelecegim. KORKMA,, TITRE!!!

Geändert von seyrangah (25.01.2018 um 00:59 Uhr).
Alt 25.01.2018, 01:27
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Selam Seyrangah,

bu, kimse senin sinirlerini bozuyor. bosver degmez kardesim, sen ticareti severdin ticaretle ugras, doganin güzel oldugu yerde 1 haftaligina dogada yasamaya git, dini seversin ibadetlerini yap, sende bilirsin din, kendimde degilim dedigin yerde bile seni aninda diriltir, harekete gecirir. maddi ihtiyaci olan varsa bildigin duydugun yardim et sevindir, ziyaret etmeye deger dedigin, coktandir ihmal ettigin kisiler varsa ziyaret et, bu sahis seni yanlis seylere odaklandirmaya calisiyor...
Alt 25.01.2018, 10:56
Kaan__

Standard o.c. sümüklü

Zitat:
Ipne oldugunu dolayi yoldan degil acikca söyle lan GAVAT. Karinda bilsin neden o'nu tatmin edemedigini.
Seni herhalde hamamda dövecek halim yok hamamoglani.. Sana adres ver dedim veremedim.
Yanina da gelecegim. KORKMA,, TITRE!!!
hala adres adres diye zirliyorsun. noldu? hani yerimi yurdunumu biliyordun? istedigin zaman gelebilirdin? SIMDI gel, HEMEN gel. ne bekliyorsun lan? Ne bekliyorsun yalancilarin ustasi.
ama sonra yine aglama, ayaklarima kapanip yalvarma. herzaman yaptigin gibi.

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Selam Seyrangah,

bu, kimse senin sinirlerini bozuyor. bosver degmez kardesim, sen ticareti severdin ticaretle ugras, doganin güzel oldugu yerde 1 haftaligina dogada yasamaya git, dini seversin ibadetlerini yap, sende bilirsin din, kendimde degilim dedigin yerde bile seni aninda diriltir, harekete gecirir. maddi ihtiyaci olan varsa bildigin duydugun yardim et sevindir, ziyaret etmeye deger dedigin, coktandir ihmal ettigin kisiler varsa ziyaret et, bu sahis seni yanlis seylere odaklandirmaya calisiyor...
Evet o.c. seyrangah, caka_beyin sözünü dinle. emekliye ayrilmanin zamani geldi. dinini ögren, adam ol biraz.
Alt 26.01.2018, 00:21
seyrangah

Standard

Zitat:
hala adres adres diye zirliyorsun. noldu? hani yerimi yurdunumu biliyordun? istedigin zaman gelebilirdin? SIMDI gel, HEMEN gel. ne bekliyorsun lan? Ne bekliyorsun yalancilarin ustasi.
ama sonra yine aglama, ayaklarima kapanip yalvarma. herzaman yaptigin gibi.

Evet o.c. seyrangah, caka_beyin sözünü dinle. emekliye ayrilmanin zamani geldi. dinini ögren, adam ol biraz.

Ne yapsan belani bulacaksin.. Gelecegim dedim sana. Kinimizin siddetiyle gebereceksiniz
Alt 26.01.2018, 00:29
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Selam Seyrangah,

Selam Caka_Bey, kardes böyle insanlar iste Türkiye'nin gelismesinde en büyük fren oluyorlar.
Ona gereken dersi verecegim ben, ögrenmek ve ögretmek kötü bir sey degil..
Bunlarin derdi dogrulari ögrenip gerceklerin dogrultusunda devam etmek degil. Bunlar kendi cikarlarini dogru ya da yanlis baskalarina da dayatmak istiyorlar..

Bir hafta Irlanda, ya da Gibraltar yapacagim zaten. Bu gerzek korkudan altina siciyor. Böyle yapmayla sadece hedef sasirtmaya calisiyor.. Bir osururluk cani var, bakma TTT'ye Titel, Thesen und Temperamte degil, Tangir, Tungur, Teneketoni...

En cok hayran oldugu kisi benim, en cok kinledigi kisi benim. Cünkü benim gibi olmak istiyor olamiyor. Olamazda .. Nothing beats the Original.
Alt 26.01.2018, 11:30
Kaan__

Standard o.c. seyrangay

Zitat:
Ne yapsan belani bulacaksin.. Gelecegim dedim sana. Kinimizin siddetiyle gebereceksiniz
Yikil karsimdan yalanci. Gelemedin gitti bi türlü. nerden geliyorsun lan? Uzaydan mi??
Ama uzun sürdü senin gelmen.
Defalarca tehdit ettin, defalarca sana dedim erkeksen gel diye. HALA GELEMDIN.

senin icindeki hava kimsede yok lan. en adi insanlar bile senden dürüst.
Alt 26.01.2018, 19:22
seyrangah

Standard

Zitat:
Yikil karsimdan yalanci. Gelemedin gitti bi türlü. nerden geliyorsun lan? Uzaydan mi??
Ama uzun sürdü senin gelmen.
Defalarca tehdit ettin, defalarca sana dedim erkeksen gel diye. HALA GELEMDIN.

senin icindeki hava kimsede yok lan. en adi insanlar bile senden dürüst.
Weisst Du noch wo ich Dir sagte, dass meine Wut auf dich einem Gefühl des Mitleids mit dir gewischen ist. Ich hadere noch noch damit.
Gelecegim kesin, ama sana hangi cezayi verecegim. Götünde kola sisesi mi kiriyim, ya da kafana tasma takip seni etrafta mi gezdiriyim? Onlara düsünüyorum.
Yoksa senin korkudan altina sictigini herkes görüyor. Ben heryeden gelebilirim. 12 ayin birinde, 52 haftanin birindi, 7 günün birinde 24 saatinin birinde.. Cogu zaman aksamlari gelirim, ama bu sabahta olabilir, öglende.. ama gelirim..
Alt 27.01.2018, 00:29
seyrangah

Standard

Ich lache mich einfach nur tot...
Alt 27.01.2018, 02:27
Kaan__

Standard

Zitat:
Weisst Du noch wo ich Dir sagte, dass meine Wut auf dich einem Gefühl des Mitleids mit dir gewischen ist. Ich hadere noch noch damit.
Gelecegim kesin, ama sana hangi cezayi verecegim. Götünde kola sisesi mi kiriyim, ya da kafana tasma takip seni etrafta mi gezdiriyim? Onlara düsünüyorum.
Yoksa senin korkudan altina sictigini herkes görüyor. Ben heryeden gelebilirim. 12 ayin birinde, 52 haftanin birindi, 7 günün birinde 24 saatinin birinde.. Cogu zaman aksamlari gelirim, ama bu sabahta olabilir, öglende.. ama gelirim..
Das einzige was mich an dieser Aussage wundert ist, dass du weißt das ein Jahr 12 Monate hat
Wir sind nicht allein.. sen bir kere gelicem dersin, ben 50 kere karsina cikarim, sen hic farkina bile varmazsin ...
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche