Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.06.2007, 23:53
unknown

Standard hahahahahahahahahahahaaaaaaa

Abdulhamit, islami her yönüyle tanitmak icin Japonya´ya 50 yetismis imamdan olusan bir heyet gönderir.
Japonlar imamlari dinledikten sonra su yaniti verirler:
"...izlediginiz bu yol ile bu güne kadar dünyada inkisaf etmis bir devlet gösterin kafidir." derler.
Alt 24.06.2007, 23:54
unknown

Standard hahahahahahahahahahahaaaaaaa

Ulan DINCI YOBAZ SATANIST KAFIRLER bu akadar YALANI nereden buluyorsunuz böyle !?

Birde ben "Sizin dininizde imaninizda yalan" dedigimde kuduruyorsunuz ! :-))
Alt 25.06.2007, 01:00
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard hazm edemedin degilmi

Bunlar sahte arkadaslar!
Ayni soylentinin Tayvan ve Cin versiyonu da var..

Musluman dedigin uyanik olur!

Photoshop denilen bir olay var.. Teknoloji var, varoglu var...

<a href="redirect.jsp?url=http://66.102.9.104/search?q=cache:Lna0QIf...lient=firefox-a

Yukaridaki" target="_blank">http://66.102.9.104/search?q=cache:Lna0QIf...lient=firefox-a

Yukaridaki</a> bu linkte olayin nasil uyduruldugu anlatiliyor.
Alt 25.06.2007, 13:44
unknown

Standard bu ne lan..bu ne bicim vaybee

sokarim böyle vaybee ye

admain yazdigina bak

Yani senin tahminine göre Türkiyede 35%-38% DINCI YOBAZ, SATANIST, KAFIR, HAIN, SEREFSIZ OROSBUCOCUKLARI yasiyor diyorsun !? :-))

bunu yazan cbyerangel nickli serefisz pic

kacinci defa küfür ediyor

halen nicki silinmiyor

demk ki vaybee den bi pezo oldugu dogruymus

derhal nicki silinmezse bu pic oglu picin kim oldugu ortaya cikmis olur!!
Alt 25.06.2007, 13:48
unknown

Standard ulan halen pic gibi gülüyorsun o.T.

ohne Text
Alt 25.06.2007, 20:25
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard "PARTI BÖLÜCÜ ALET BATIDAN BIZE HIBE"

Merhaba Arkadaslar!

malumunuz üzre ülkemiz yine bir secim sürecine girmistir.

Herzaman oldugu gibi birileri yine yüce Dinimizi mevcut küfür sisteminin vazgecilmez unsurlari olan partilerle bagdastirmaya calismaktadirlar.

Bu baglamda Müslüman kardeslerimizi uyariyor ve diyoruz ki:Mevcut Partilerin tüzüklerini incelerseniz temelde birbirlerinden farklari olmadigini göreceksiniz...Islam`in kendine has siyasi dünya görüsü olsada; cikar sömürü,zulüm ve tefrika üzerine bina edilmis hicbir beseri sistemle bagdastirilamaz...
"ehveni$er" gibi gösterilmeye calisilan partiler dahil,Islam hicbir siyasi partinin inhisarinda degildir!Hicbir siyasi partiyle Islam`in hayata gecirmeye calistigi, Adalet, Vahdet,Evrensel barisa varilamaz.
Cünkü,Islam Vahiyle hükm etmeyi emir buyururken, Partiler Taguti beseri sistemlerin ayakta durmasi icin baston mesabesindedirler.Yani, hareket noktalari Islam`in tam zittidir.
Kendilerini Islan`la Özdelestiren Partilerin yaptigi hatlarda Islam`a, Müslümanlara mal edilirki, bu zulüm olur.EVRENSEL CIHAN SUMUL BIR DIN OLAN ISLAM BÖYLE YAMALARDAN BERIDIR!

"Küfre Riza Küfürdür" Mücibince basiretle düsünmenizi tavsiye ederim!

Saygilarimla

"PARTI BÖLÜCÜ ALET BATIDAN BIZE HIBE"Necip.F.K
Alt 25.06.2007, 22:38
unknown

Standard peygamberlerin kadin kiz düskünlügü...

Seks konusunda Isa ile muhammedin arasinda beyaz ve siyah kadar fark var.

muhammed kari düskünü sübyanci birisiydi.
Muhammed kelimenin tam anlamiyla irzdüsmani birisiydi.
Evlatliginin karisiyla zina yapmisdir, evlatligini karisindan bosandirmisdir ve evlatliginin karisiyla sonra kendisi evlenebilmesi icin „allah, evlatliginin karisiyla evlenebilirsin diye ayet göndermisdir“  Hatta ayse bu ayetden sonra muhammedde „senin allahin senin uckurun icin calisiyor“ diye tepki göstermisdir.
Ayse dedimde aklima geldi, ayseyle muhammed ayse 6 yasindayken nisanlanmisdir ve ayse 9 yasina geldiginde ayseye nikah kiymisdir.
Yani gördügünüz gibi muhammed pedofil sübyanci birisiydi.
Muhammed hem bircok kadinla evliydi hemde hizmetcilerine ve kölelerine tecavüz etmisdir.
Kölelerine tecavüz edebilmesi icin köellerle cinsel münasebeti serbestlestirmek icin „allah yine ayetler göndermisdir“. 

muhammed 30dan fazla kadinla nikahlanmasina ragmen muhammedin soyu kurumusdur.

Isa ise aseksüel bir insandi. Gözü ne kadin kizda nede erkeklerdeydi.
Seksle alakasi olmayan gercek bir din adamiydi.
Isanin kadin kiza, erkeklere ilgisi olmadigi icin isanin cinsel hayatindan fazla birsey yazamiyorum !
Alt 25.06.2007, 22:40
unknown

Standard ayse 9, muhammed 52 yasinda evleniyorlar

Aişe 9 yaşındayken 52 yaşındaki Muhammed ile gerdeğe giriyor:

Hadisi izleyelim. Aişe anlatıyor:

-"Ve be dokuz yaşındayken benimle gerdeğe girdi. Medine"ye göçmüştük. Haris İbn Hazrec oğullarına
konuk olduk. O sırada sıtmaya yakalandım. Saçlarım döküldü. Saçlarım yeniden geldi; bölükler oluştu.
Annem Ümmü Ruman bana geldi. Arkadaşlarım ile birlikte salıncakta sallanıyorduk. Annem beni çağırdı.
Yanına gittim. Benden ne istediğini bilmiyordum. Elimi tutup alıp götürdü. Evin kapısına gelince
durdu. Soluk soluğa kalmıştım. Sonunda soluğum biraz yatıştı. Annem, sonra biraz su alıp yüzüme
başıma değdirdi. Sonra beni eve soktu. Bir de baktım ki bir takım Medineli kadınlar. Evdeler. Bana
şöyle demeye başladılar:

-Hayırlı, bereketli olsun. İyi şanslar.

Annem beni bu kadınlara teslim etti. Bunlar benim saçımı başımı yıkadılar, beni güzel bir biçimde
hazırladılar. Peygamberle birden karşılaşmaktan başka hiçbir şey beni korkutmamıştı. Kadınlar, beni
ona teslim ettiler. Ve ben o sıralar 9 yaşındaydım."

Aişe, Muhammed"in koynuna verilmek üzere götürüldüğünde, salıncakta sallanıp oynayan bir oyun
çocuğuydu. Yani Muhammed, 52 yaşında böylesine bir çocukla cinsel birleşimde bulunmuştu.

Bir kız 9 yaşına geldiğinde, İslam hukukunda "şehvet konusu" oluyor:

Aişe 9 yaşındayken Muhammed"in koynuna sokulmuş olunca, İslam hukuku bundan şu sonucu çıkarıyor:" 9
yaşındaki bir kız, müştehat (şehvete konu olabilecek çağda) sayılır" diyor. Ve bu nedenle de 9
yaşındaki bir kız çocuğu ile evlenilebileceğini bildiriyor.

Aişe, Muhammed"in karısıyken büyüyecek ve 18-19 yaşına geldiğinde de Muhammed"in ölümü üzerine, kimi
kumaları gibi, çok genç yaşta dul kalacaktır. Ve hiçbir erkekle evlenmemeye "mahküm"
edilerek...Muhammed"in karıları, müminlerin anaları sayıldığı için...

Aişe"nin kaybolan kolyesi ve Safvan:

Muhammed, Mustalıkoğluları" na karşı gece baskını için yola çıkma hazırlığında. Yıl : Miladi 627. Bu
sırada Muhammed, Aişe" yi de yanına almıştır. Aişe 9 yaşındayken Muhammed" in koynuna verildiği
tarih, eğer Hicri şevval ya da zilkade 1 / Miladi mayıs ya da haziran 623 ise- 13 yaşındadır daha.
Aynı gece baskınının sonucunda, tutsaklar arasında güzelliğiyle göze çarpacak ve başkasına düşmüşken
alınıp Muhammed in koynuna verilecek olan Cüveyriyye" yle aynı yaşta. Devenin üzerinde kapalı bir
yer ("mahmil"); Aişe de içinde. Gidilir; baskın yapılır, elde edilecekler elde edilir ve dönüş
başlar. Gidiş Medine"ye doğru. Derken bir konak yerinde biraz kalınır. Gecenin bir kesimi. Bir süre
sonra; kalkıp yola koyulmaya yöneliş. Tam bu sırada bir şey olur: Aişe çişi için ya da öbür işini
görmek üzere birlikten ayrılır. Ayrılışını haber verse olmaz mıydı? Olurdu ama, kimseye haber
vermemiş işte. Çişi ya da öbür işi olup bittikten sonra döner; ama bir terslik: Göğsünü
yokladığında, kolyesini bulâmaz ve kopup düştüğünü anlar. Geri dönüp gerdanlığını aramaya koyulur. O
sırada Aişe devesinin üzerindeki kapalı yerinde bulunuyor sanıldığı için herkes habersiz ve birlik
uzaklaşıp gitmiştir. Aişe, kolyesini bulur; ama işte o saatlerde, yolda yapayalnız. Konaklandığı
yere gelir, orada bekler. Gelsin götürsünler diye... Beklerken uyku bastırır ve uyur. Ve bu sırada:
Muattal Oğlu Safvan. Arkadan gelmiş, Aişe" yi görünce de şaşırmıştır. Şaşkınlığını anlatan sözler.
Onun bu sözlerine de Aişe uyanır. Safvan, Aişe" yi devesine bindirir. Yola koyuluş. En sonunda, bir
konak yerinde birliğe ulaşılır. Bu sırada da dedikodular başlar... Aişe" nin kendi anlattığına göre
gerçek bu.

(Bkz. Buhâri, e"s-Sahih, Kitabu"ş- Şehâdât/15; Kitabu"I-Meğâzî/34; Tecrîd, hadis no: 1151; Müslim,
e"s- Sahih, Kitabu"t-Tevbe/56, hadis no: 2770.)

Bu sübyancilik, irzdüsmanligi, sapiklik degilde ne !?
Alt 25.06.2007, 22:52
unknown

Standard peygamberlerin kadin kiz düskünlügü...2

Muhammed sadece sekse düskün birisi degildi.
Dünya degerlerine cok deger veren, gözü dogmayan birisiydi.
Öylesineki kervan yagmaciligindan, eskiyalarinin soygunlarindan elde edilen ganimetlerden hem kendisine pay ayirirdi hemde allaha 
muhammed savasdan hoslanan birisiydi. Inanmayan acar bakar kurani. Bircok ayetde savasi allahin emiri diye cahil aptal insanlara yuttururdu.
Muhammed arap fasistligi yapan milliyetci biridir. Muhammedene göre araplarin herseyi kutsaldir. Gerci zamanimizda bircok DINCI YOBAZ SATANIST KAFIR müslümancikda ayni görüsde ama neyse…
Muhammed zit fikirlere hosgörü göstermeyen, kindar, tehditkar, gadddar bir yalanciydi.
Kendisine karsi cikanlari öldürtmüsdür.

Isada ise etnik duygular hic yoktu.
Hicbir zaman malk mülk derdine düsmedi.
Kendisine kötülük yapanlari herzman af etti.
Hatta tanridan kendisini civileyenleri öldürenleri af etmesini icin dua etti.
Alt 25.06.2007, 23:21
unknown

Standard islam, ilim ve kadinlar :-))

“Kardeşim ilim sadece erkeğe mi farz, kadına da farzdır diye buyrulmuştur.
Öyle ise kadınların da okuması lazımdır” diyorlar.

Heyy… Şuursuz Müslüman, Allah’ın emirlerinden bihaber!

Evet, ilim kadın ve erkeğe farzdır ama hangi ilim? Dinî ilim, her kadın ve erkeğe farz-ı ayndır. Yani, dinini her kadın ve erkeğin öğrenmesi şarttır. Diğer astronomi, tıp, fizik, kimya matematik vesaire gibi ilimler ise farz-ı kifayedir.

Yani bazılarının bunları okumasıyla, diğer Müslümanların üzerinden sakıt olur (düşer). Eğer hiç bir Müslüman bu ilimleri okuyup öğrenmezse, bütün müslümanlar günaha girer.

Şimdi şöyle bir düşünecek olursak, Türkiye’deki okullar İslama uygun bile olsa, yani kız-erkek okulları ayrı olsa, kızlara kadın hocalar gelse bile, bir kız kendine farz olan dinî ilimleri öğrenmeden diğer ilimleri öğrenmek için bu okullara gidemez!…

Önce, bir kız kendisine farz olan ilimleri öğrendikten sonra bu okullara gidebilir, tabi ki okullar İslâm’a uygunsa. Yoksa, daha
dininin “d” harfini bilmeyen bir genç kızın bu okullara gitmesi caiz değildir. ” Dinî ilimleri
öğrendikten sonra İslâm’a uygun okullarda okuyabilir mi?” diye bir soru gelirse, cevap şu
olabilir: Okuması da lazımdır. İster üniversiteyi bitirsin, isterse profesör olsun. Zaten kadın elemanlara da ihtiyaç vardır. Bilhassa kadın doktora çok ihtiyaç vardır. Fakat şimdiki İslâm’a aykırı olan okullarda, ilim kadına farzdır zannı ile, “Kadın doktora da ihtiyaç var. İslâm’a hizmet etmek için okuyorum” gibi vicdanî telkinler katiyyen doğru
değildir. Çünkü İslâm’a hizmet, Allah’ın emirlerini çiğneyerek olmaz. Nasıl olur da Allah’ın (c.c) kesin emri olan kapanmayı bırakıp, başını, bacaklarını açıp erkeklerin içinde okuyarak”, İslâm’a hizmet edeceğim” denilir? Böyle konuşan insanlardan İslâm’a ziyan olmasın da, İslâm başka bir şey istemez ondan.

Hadin bakalim DINCI SATANIST YOBAZ KAFIRLER doktor yetistirin ! :-))
Antwort