Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 07.12.2017, 01:51
Benutzerbild von emasculin
emasculin emasculin ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Soysuz it SeyranGay

Das Pferd auf dem Kirchdach

Es war ein eiskalter Winter, als ich die erste Reise nach Russland antrat. Dass ich mir ausgerechnet diese Jahreszeit ausgesucht hatte, hatte einen ziemlich simplen Grund: Im Winter sind die sonst matschigen Straßen in dieser Region einfach besser zu bereisen, weil der Untergrund gefroren und fest ist. Natürlich ritt ich auf meinem guten alten Pferd, denn wer möchte im Winter eine so weite Strecke schon zu Fuß zurücklegen.

Bevor ich meine Geschichte erzähle, möchte ich euch noch einen guten Rat mit auf den Weg geben: Wenn ihr irgendwann einmal im Winter nach Russland reisen möchtet, dann zieht euch verdammt warm an. Es war nämlich fürchterlich kalt dort und ich hatte nicht die passende Kleidung für diese Reise ausgewählt. So musste ich frierend Stunde um Stunde reiten und konnte kaum noch einen klaren Gedanken fassen.

Je länger ich aber ritt, desto dunkler wurde es. Nirgendwo war ein Licht zu sehen, nur noch öde weiße Schneelandschaft war um mich herum. Ich war so entsetzlich müde geworden und wollte einfach nur noch schlafen. Irgendwann entdeckte ich mitten im Schnee ein gemütliches Plätzchen, band mein Pferd an einem Ast an und legte mich hin. Ich schlief tief und fest in dieser Nacht - und habe wahrscheinlich wohlig geschnarcht.

Dann aber passierte etwas, dass werdet ihr sicher nicht glauben! Denn als ich am nächsten Morgen ausgeruht aufwachte, da lag ich doch tatsächlich mitten auf einem Friedhof. Stellt euch das nur einmal vor! Quicklebendig an einem solchen Ort! Außerdem war weit und breit kein Schnee mehr zu sehen. Doch meine Sorge um mich selbst war jetzt klein. Ich hatte nur noch einen Gedanken: Wo ist mein Pferd? Plötzlich hörte ich ein Wiehern, blickte empor. Da hing es, mein Pferd, kopfüber an einer Kirchturmspitze.

Nun wusste ich auch, was passiert war. Nachts war der Schnee nach und nach weggeschmolzen und ich war sanft wie auf Engelsflügel zur Erde geglitten. Der Ast, an dem ich mein Pferd am Abend festgebunden hatte, war der Kirchturm des Dorfes gewesen, in dem ich mich nun befand. Ich musste nun nicht mehr lange überlegen, was ich als Nächstes tun wollte, zog meine Pistolen, die ich bei längeren Reisen immer bei mir führe, legte an, zielte und traf das Halfter des Pferdes. Augenblicklich stand mein guter alter Gaul gesund und munter neben mir. Ich schwang mich auf seinen Rücken und schon ging die Reise weiter.
Alt 07.12.2017, 02:13
__EZEL__

Standard Cüneyt Özdemir

Reza Zarrab İran Paralarını Ülke Ülke Çikinovaski Turuna Nasıl Çıkarttı?

https://www.youtube.com/watch?v=i0QuKUAq5tY
Alt 07.12.2017, 02:23
Benutzerbild von emasculin
emasculin emasculin ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Acıların Çocuğu Küçük Ezel

Laranın yırtık donundan çıkar gibi fırladın
Alt 07.12.2017, 09:32
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Zitat von emasculin Beitrag anzeigen
Laranın yırtık donundan çıkar gibi fırladın
Sen ezelin tirnaginin kiri kadar ol, hayatinda hic ulasamamis bir yere ulasmis olursun, götünde kola cinciklariyla dolasyan korkak ipne seni
Alt 07.12.2017, 09:57
seyrangah_06

Standard Alayi ipne bunlarin

Edip Yüksel'e, Caner Taslaman'a, Emre Dorman'a, Prof. Dr. Yasar Nuri Öztürk'e, kurban olsun bu iki yüzlü münafiklar....

[/quote]

lan sahtekar dinsiz imansız allahsiz kuduz köpek erkeklere başı açık gezmek günah olduğu nerde yazıyor madem günahsa sen yazın plajlarda bırak erkekleri bikinili kadınların arasında çıkmıyorsun ya hurafeci din tüccarı pezevenk seni insan birşey söyleyince önce dönüp kendine bakar millete günah haram diyeceksin kendin plajlarda çıplak kadınların arasından çıkmayacaksın siktir şurdan ahlaksız hırsız tecavüzcü sübyancı pezevenk bir kerede çıkın hırsızlık rüşvet haram yemek günah deyin diyemezsiniz çünkü bunların hepsini yapıyorsunuz bırakın kadınlarla alem yapmayı kendin gibi ibneleri bir araya getirip bademleme mi ne boksa artık cinsel ilişkiye giriyorsunuz sizin yaptıklarınızı hayvanlar bile yapmıyor size artık ne desem bilmiyorum ki aşağılık şerefsiz haysiyetsiz namussuz kudurmuş ucubeler

Geändert von seyrangah_06 (07.12.2017 um 09:59 Uhr).
Alt 07.12.2017, 18:16
__EZEL__

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Sen ezelin tirnaginin kiri kadar ol, hayatinda hic ulasamamis bir yere ulasmis olursun, götünde kola cinciklariyla dolasyan korkak ipne seni
Seyrangah;
Bu adama cevap verip kendini yorma,direk blok listesine ekle, 60 bin maaşlı trollerden biride budur inan ki....
Alt 07.12.2017, 18:24
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Zitat von __EZEL__ Beitrag anzeigen
Seyrangah;
Bu adama cevap verip kendini yorma,direk blok listesine ekle, 60 bin maaşlı trollerden biride budur inan ki....
Haklisin, ancak 60 bin de olsalar, dogrulari gümbürtüye getiremezler.

Viyenna'li bir yazar vardi Marie von Ebner-Eschenbach diye. Demisti ki dünyanin problemlerinden birisi de zeki olan zeki olmayanlara karsi sonuna kadar diretmedigidir. Esegi fazla översen kendini yaris ati sanarmis..
Bunlarin karsisina dikilme vakti geldi de geciyor bile. Biz Kerbela'da Hakk icin kellesini veren bir milletiz, hirsizlara mafya vari "reis"lere mi karsi koymasini bilmiyoruz? Onlar da bu milletin kim oldugunu ögrenecek..

Ama genel olarak haklisin. Benim derdim bu cola'ci degil, ben bunun üzerinden bu zihniyetin ne kadar tehlikeli, geri kafali ve menfaatci hirsizlar oldugunu gösteriyorum...

Aslinda dün öglen nickimi silecektim, ama bir müddet daha veriyorum kendime...

Geändert von seyrangah_06 (07.12.2017 um 18:28 Uhr).
Alt 07.12.2017, 18:45
__EZEL__

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Haklisin, ancak 60 bin de olsalar, dogrulari gümbürtüye getiremezler.

Viyenna'li bir yazar vardi Marie von Ebner-Eschenbach diye. Demisti ki dünyanin problemlerinden birisi de zeki olan zeki olmayanlara karsi sonuna kadar diretmedigidir. Esegi fazla översen kendini yaris ati sanarmis..
Bunlarin karsisina dikilme vakti geldi de geciyor bile. Biz Kerbela'da Hakk icin kellesini veren bir milletiz, hirsizlara mafya vari "reis"lere mi karsi koymasini bilmiyoruz? Onlar da bu milletin kim oldugunu ögrenecek..

Ama genel olarak haklisin. Benim derdim bu cola'ci degil, ben bunun üzerinden bu zihniyetin ne kadar tehlikeli, geri kafali ve menfaatci hirsizlar oldugunu gösteriyorum...

Aslinda dün öglen nickimi silecektim, ama bir müddet daha veriyorum kendime...
''Cahil ile tartışırken söyleyeceğin her söz,ateşe atılmış bir odundur aslında.''/TOLSTOY
Bu adamın derdi,tartışma yürütmek veya siyasi polemiğe girmek değil ki.Bunun derdi,kızdırmak,karşısındakini hataya sürüklemek,iftira atmak,yalan söylemek vb. şeyler.Bende silip gittim ama geri geldim,baktım Reza pezavengi konuşuyor,bunların açıklarını bir bir döküyor,bu durumu iyi değerlendirmek gerek diye düşündüm.Kılıçtaroğlunun açıklamaları ve yüklenmesi de cabası tabi.Bunlar gitmeli bu ülkeden,vatan bunlarsız daha güzel olacak.Bunları iktidardan indirmeye bir okyanus gerekiyorsa,bende damlayım,sonuna kadar mucadele,zafere kadar savaş...
Bu yavşağa cevap vermekle onu meşru kılıyoruz o kadar.....
Alt 07.12.2017, 22:45
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Zitat von __EZEL__ Beitrag anzeigen
''Cahil ile tartışırken söyleyeceğin her söz,ateşe atılmış bir odundur aslında.''/TOLSTOY
Bu adamın derdi,tartışma yürütmek veya siyasi polemiğe girmek değil ki.Bunun derdi,kızdırmak,karşısındakini hataya sürüklemek,iftira atmak,yalan söylemek vb. şeyler.Bende silip gittim ama geri geldim,baktım Reza pezavengi konuşuyor,bunların açıklarını bir bir döküyor,bu durumu iyi değerlendirmek gerek diye düşündüm.Kılıçtaroğlunun açıklamaları ve yüklenmesi de cabası tabi.Bunlar gitmeli bu ülkeden,vatan bunlarsız daha güzel olacak.Bunları iktidardan indirmeye bir okyanus gerekiyorsa,bende damlayım,sonuna kadar mucadele,zafere kadar savaş...
Bu yavşağa cevap vermekle onu meşru kılıyoruz o kadar.....
Dogru söylüyorsun, zaten psikopat cola hikayeleri ile insanlarin kafasini mikti burda..

Bak Ezel üzüm üzüme baka baka kararirmis derler bizde..
Reza dedinde, Reza Amerika da birine atlamis, Ensar Vakfi misali atlamis. Dedesinden ögrenmis, memurla orospunun parasini bastan verecksin nasihatini uygularak, AKP'nin Ensar Vakfi Türkiye'yi oglan ciftligine, bu pezevenkte orospuyla, memurun parasini bastan vermek lazim diyerek Türkiye'yi kerhane'ye cevirdi...

Hücre arkadaşından Zarrab'a tecavüz suçlaması (okumak icin tiklayin)

Hücre arkadaşından Zarrab'a tecavüz suçlaması
ABD’de “tanık” olan İran asıllı iş adamı Reza Zarrab'ın ABD'de cezaevindeki hücre arkadaşı, Zarrab'ın kendisine tecavüz ettiğini ve cinsel istismar uyguladığını iddia etti...

Geändert von seyrangah_06 (07.12.2017 um 23:06 Uhr).
Alt 07.12.2017, 23:25
seyrangah_06

Standard Bakara-Makara Egemen Bagis koyunlara siyaset yaparken

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche