Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.10.2014, 14:24
___EZEL___

Standard :)

Zitat:
Zitat von sadesohbet Beitrag anzeigen
Bi derin nefes al istersen.
Ulu ortada yorum yaparsan, istiyen yorum yapabilir.
Bana saldirmanla sorumlarin cözülmüyor!
Yiğidin malı meydanda olur! Aşkım benim servetim olduğuna göre; benim açımdan bir sorun yok! Sizi niye ilgilendiriyor ki?
Alt 27.10.2014, 14:41
___EZEL___

Standard Susmak

Susmak, sana dayatilan herşeyi kabullenmektir!
Alt 27.10.2014, 15:41
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Cilek serüvenim :)

Bu avrupalilarin cimriligi gecmiste cok aclik cektikleri icinmi acaba yoksa huylari kötü oldugu icinmi? Yilin son cilegini alayim dedim. Tamda ona yetecek kadar bozuk param varmis. Yasli adam tarttiktan sonra 1 Cent fazla geldi. 1 Cent yok sizde Bir cilek madem eksik verin o zaman size fazla bile gelir dediYsemde yasli adam illa ya 1 Cent verirsin yada alamazsin demezmi? Sonra buldum Bir kurusu ama " sizin Gibi kötü Bir insana param gitmesin" diye vazgectim cilekten. Hayir biliyorum almanlarda veriyor ama sebepsiz degil

Türkiyede böyle Bir sey düsünülemez bile. Ah türkiye gibisi varmi!
Alt 27.10.2014, 15:51
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Bu avrupalilarin cimriligi gecmiste cok aclik cektikleri icinmi acaba yoksa huylari kötü oldugu icinmi? Yilin son cilegini alayim dedim. Tamda ona yetecek kadar bozuk param varmis. Yasli adam tarttiktan sonra 1 Cent fazla geldi. 1 Cent yok sizde Bir cilek madem eksik verin o zaman size fazla bile gelir dediYsemde yasli adam illa ya 1 Cent verirsin yada alamazsin demezmi? Sonra buldum Bir kurusu ama " sizin Gibi kötü Bir insana param gitmesin" diye vazgectim cilekten. Hayir biliyorum almanlarda veriyor ama sebepsiz degil

huylari kötü...
Alt 27.10.2014, 15:56
___EZEL___

Standard

Zitat:

Zaten çilek kesin tatsızdir
Sen elma al eksi olsun
Alt 27.10.2014, 16:08
sadesohbet

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Yiğidin malı meydanda olur! Aşkım benim servetim olduğuna göre; benim açımdan bir sorun yok! Sizi niye ilgilendiriyor ki?
Bizi ilgilendirmiyen seyi neden bize anlatiyorsun madem?
Anlatma.
Kimsenin senin askinda gözü yok merak etme.
Mesut ol, bahtiyar ol.
Ama paylasmak istemedigin seyleride, paylasma madem.
Alt 27.10.2014, 16:08
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zaten çilek kesin tatsızdir
Sen elma al eksi olsun
Sorun cilek degil. Sorun avrupalilarin tutumu. Bilmiyorum türkiyede daima yasamadim ama tatillerde ne kadar türk nisanin gönlü bol olduguna sahit oldum. Türkiyeye tatile gelenlerde türklerin insanligina hayran kaldiklarini defalarca anlatiyorlar. Bu Güzel özelligimiz kaybolacak diye korkuyorum, cünki avrupanin kötü tarafinida kopye edenler var
Alt 27.10.2014, 16:27
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von sadesohbet Beitrag anzeigen
Bizi ilgilendirmiyen seyi neden bize anlatiyorsun madem?
Anlatma.
Kimsenin senin askinda gözü yok merak etme.
Mesut ol, bahtiyar ol.
Ama paylasmak istemedigin seyleride, paylasma madem.
Her yazılanı okumak zorunda değilsiniz? Senden başka kimse yorum yapmıyor mesela? ?Benimle sohbet etmek istiyorsan, direk yaz, ben adam yemem...Kadınlar daki bu kıskançlık duygusunu hiç anlamadım? Bak sevtap hiç bişey demiyor, yazdigim herşeyi de okur....Neyse boşver, ben edebi yazmayı seviyorum, anlayan zaten anlar.....
Alt 27.10.2014, 16:28
___EZEL___

Standard

Zitat:
Sorun cilek degil. Sorun avrupalilarin tutumu. Bilmiyorum türkiyede daima yasamadim ama tatillerde ne kadar türk nisanin gönlü bol olduguna sahit oldum. Türkiyeye tatile gelenlerde türklerin insanligina hayran kaldiklarini defalarca anlatiyorlar. Bu Güzel özelligimiz kaybolacak diye korkuyorum, cünki avrupanin kötü tarafinida kopye edenler var
Ben hiç değişmem sen rahat ol)
Alt 27.10.2014, 22:25
sadesohbet

Standard

Zitat:
Her yazılanı okumak zorunda değilsiniz? Senden başka kimse yorum yapmıyor mesela? ?Benimle sohbet etmek istiyorsan, direk yaz, ben adam yemem...Kadınlar daki bu kıskançlık duygusunu hiç anlamadım? Bak sevtap hiç bişey demiyor, yazdigim herşeyi de okur....Neyse boşver, ben edebi yazmayı seviyorum, anlayan zaten anlar.....
Cok komiksin. Mecburiyet ile ne alaka?
Sen yazi yazdin, benim keyfim okumak istedi, bende yorum yaptim??
Neden bu kadar öfkelisin, hala anlamis degilim??
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche