Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.03.2006, 18:53
Benutzerbild von cagdass
cagdass cagdass ist offline
Neuer Benutzer

Standard sadaka mi??

hey kredi almak, faiz almak senin dininde haram hahaha! isine gelmedi demi. hem sana yardim edelim dedik, senin icin kampanya baslatalim dedik, yarasi olan gocunur, ya yardim edin diye burda sacmalamayacaksin, yad abanka numarani vereceksin herkes gönlünden ne kopuyorsa sizin icin desdek olacak. ben sana en kisa cözüm yolunu söylüyorum, sen sadaka olarak algiliyorsan algila
Alt 24.03.2006, 18:56
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard ya öylemi!

sen iste kendinde söyledin, kendinde kbul ettin bu gercegi, bak kimse kimseye yardimci olmaz bu konularda! evlenmek senin bilecegin isdir, kim ne derse desin hikaye!!!!! o yüzden bir an önce evleneceksen git bir evlendirme dairesine ve evlen! bunun icin paraya pula ihtiyac yok! bu isler yürek isidir!!
Alt 24.03.2006, 18:58
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard yanlisindan dön diye!

bak ben senin icin kendimi atese attim, sirf sen yanlisindan dön diye! ama sen bunuda anlamiyorsun, bende bilirdim sana, canim kiyamam bu san nasil yapilir edilir demeyi, ama bu iki yüzlülük olur!!!! sen bunu bile anlayamadin
Alt 24.03.2006, 19:04
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard DOGRULARI SÖYLEYENI... o.T.

ohne Text
Alt 24.03.2006, 19:05
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard o.T.

dogruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis!!!
Alt 24.03.2006, 21:38
unknown

Standard Ask...

Schaut mal Hier rein ..

super I nett Radio aus der Türkei ,

Kann mann auch wünsche reinschreiben die promp gespielt werden.

<a href="redirect.jsp?url=http://www.imranfm.com.tr.tc/" target="_blank">http://www.imranfm.com.tr.tc/</a>
Alt 25.03.2006, 03:57
unknown

Standard hönk!

tuna kiremitci kitabinin adini bu sekilde kullanmis olabilir, ama bu bir soru olarak her daim kullanilan bir ifadedir! tuna kiremitci bu sorunun yaraticisi olmadi ve olamazda, o sadece kitabinin basligi olarak kullanmisdir!
ayrica tek yorum yapip egotatminini saglayamadigindan dolayi sana aciyorum. saatlerce bu konuyla ilgilenmissin ki baska isin gücün yok büyük ihtimalle. ignorluyorum seni, ne yazarsan yaz okumamaya karar verdim, ister zipla tavana, ister atla köprüden, ister vur kendini duvardan duvara seni kaale almiyorum

sana diyecek baska bir kelimem yok!
Allah yardimcin olsun
simdi 2le
Alt 25.03.2006, 04:00
Benutzerbild von felsefe05
felsefe05 felsefe05 ist offline
Neuer Benutzer

Standard du armer :) o.T.

ohne Text
Alt 25.03.2006, 12:08
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard hösttt!

ne yapiyon ne yapiyon ignoremi ediyon, cokda seyimdeydi allah allah ya! ne yaparsan yap bana ne, ne ben seni ilgilendiririm, ne de sen beni! hayret ya!

sen delimisin kizim ya! sen, ben ne dedim de alindir, sana giren cikan nedir acaba??? bir soru sordun hic bir aciklama yapmadan. cevaplarinida cok iyi aldin! ister hosuna gitsin ister gitmesin cevabini aldin! kaldiki benim amacim sana cevap falan vermek degildi , senin bu yaptigini yüzüne vurmakdi, ve derhal seni bri aciklama yapmaya zorlamakdi! ve bunu da cok iyi yaptim! görev basariyla sonuclandi! cünkü hic kimse hic kimesinin bir kitabin ismini hic bir aciklama yapmadan calamaz!!!! kendisi o soruyu soruyormus gibi gösteremez!! bu kadar basit, ahlak diye bir sey var, hele edebiyat ahlaki diye bir kavram varki istersen ona hic girmeyeyim! eger sen bu sorunun altina arkadaslar bu tuna kiremitcinin kitabinin ismidir, güzel bir sorudur, bende sormak istiyorum deseydin! o zaman olurdu!!!!! ama sen ne yaptin, cok bilmissin ya, hic bir aciklama yok! e bizde yeriz, salagiz ya!!
zaten insanlarin isine gelmeyen birsey dendiginde, hoslarina gitmeyen bir seyler dendiginde, yanlislarini belirttiginde, karsidaki insan ya deli oluyor, ya falayi yemis oluyor, ya bilmem ne oluyor! ama sana, kendi agzindan gecde olsa arkadaslar bu tuna kiremitcinin kitabinin ismi dedirttim ya, GERISI HIKAYE... ben amacima ulasdim!!!!!! o kadar, simdi sende siktir git, ikilene karsilik!
Alt 25.03.2006, 23:00
unknown

Standard olsun! seni simdi bari anladik.... o.T.

ohne Text
Antwort