Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 03.11.2011, 22:04
Benutzerbild von TaylanSadi
TaylanSadi TaylanSadi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=Der_Levantiner;2035862][quote=TaylanSadi;2035785]

İnsanları Totemleştirme,sen ve senin gibiler hep bunu yapıyor.Hamdullah Suphi Tanrıöver'den arakladıgın o yazıyı dön bir daha oku hödük sen kim,Atatürk hakkında yazı yazmak kim.. çakma Atatürkçü seni,yıkıl karşımdannnn
Alt 03.11.2011, 22:29
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=TaylanSadi;2035875][quote=Der_Levantiner;2035862]
Zitat:
Zitat von TaylanSadi Beitrag anzeigen

İnsanları Totemleştirme,sen ve senin gibiler hep bunu yapıyor.Hamdullah Suphi Tanrıöver'den arakladıgın o yazıyı dön bir daha oku hödük sen kim,Atatürk hakkında yazı yazmak kim.. çakma Atatürkçü seni,yıkıl karşımdannnn
Senin gibi berceriksizler iste bu memleketin basina musallat oldu. Insanlar fikirlerinden ibarettir. Ben Atatürk'ün fikirlerini ve savunduklarini savunuyor ve günlük hayatimda yasiyorum. Sana simdi bunlari ayrintilariyla anlatacak degilim. Ben kim miyim? Tükürsem seni bogacak birisiyim ;-). Iste ben oyum. Ben okudum birazda sen oku eziklik duygusu ile her türlü dönekligi yapan silik.
Bunca bos laf yaptin is yapamadim. Iste sana aramizdaki farki söyleyim. Bizim oralarda bir söz var. Yigit gelir is yapar namert gelir laf yapar... Namert silik seni. Yüzüne tükürsem tükürdügüm tükürüge yazik olur...

Geändert von Der_Levantiner (03.11.2011 um 22:32 Uhr).
Alt 03.11.2011, 22:42
Benutzerbild von TaylanSadi
TaylanSadi TaylanSadi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=Der_Levantiner;2035878][quote=TaylanSadi;2035875]
Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen

Senin gibi berceriksizler iste bu memleketin basina musallat oldu. Insanlar fikirlerinden ibarettir. Ben Atatürk'ün fikirlerini ve savunduklarini savunuyor ve günlük hayatimda yasiyorum. Sana simdi bunlari ayrintilariyla anlatacak degilim. Ben kim miyim? Tükürsem seni bogacak birisiyim ;-). Iste ben oyum. Ben okudum birazda sen oku eziklik duygusu ile her türlü dönekligi yapan silik.
Bunca bos laf yaptin is yapamadim. Iste sana aramizdaki farki söyleyim. Bizim oralarda bir söz var. Yigit gelir is yapar namert gelir laf yapar... Namert silik seni. Yüzüne tükürsem tükürdügüm tükürüge yazik olur...
Çakma Atatürkçülere hep çakıyorlar son çırpınışların bunlar...Doktorun bu durumuna ne diyor?
Alt 03.11.2011, 22:50
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=TaylanSadi;2035880][quote=Der_Levantiner;2035878]
Zitat:
Zitat von TaylanSadi Beitrag anzeigen

Çakma Atatürkçülere hep çakıyorlar son çırpınışların bunlar...Doktorun bu durumuna ne diyor?
Son cirpinismis? Heeyyt gülüyüm bari.. Parmaklarimi tuslara oynatmaktan baska bir sey yapmiyorum. Ben cirpinirsam bil ki kiyamet kopar. Göklerkden yildirimlar düzin düzin yere cakar. Kasirgalar yeri gögü alt üst eder, boranlar savrulur, firtinalar kopar. Daglar sallanir, denizler tasar. Dereler yatigindan cikar. Benim son cirpinisim siz siliklerin tümünün sonunun sonu olur. Volkanlar patlar ve lavasi her yeri yakar kavurur. Daglar delinir, bir nefeste günesleri söndürürm bre silik. Son cirpinisimmis.
Ha doktor diyorsunda. Vallahi doktor sevgilimde olmustu bundan bir kac zaman önce. Dünyada iki türlü erkek türü var demisti. Birisi sen ikinci kategori de diger erkekler. Aslinda senin travmani fazla büyütmek istememistim ama doktorumun yaptigi teshisi duymak istemistim. Aldin mi cevabini silik

Geändert von Der_Levantiner (03.11.2011 um 23:23 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche