Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.09.2009, 13:51
babaeskili

Standard

niahahahahaha

ulen bu yazilanlara bakilirsa benim erkeklik bozulmus! züeheheheh

flip flop giyerim, hele bi kahverengi flipfloplarim var kalite bisey, ucuzluktan almistim, 4 yildir giyerim
3/4 giyerim ama asla altina ne corap nede spor ayakkabisi giyerim, direkman flipflop
tesbih sallamam, çekerim, namaz haricinde elime tesbih almam, polat alemdar olamam

fos arkadasimiz diger bazi tezlerinde ise yerden gök'e kadar haklidir, imzami makalesinin altina atarim!

örnegin:
-tanga giyen erkek tesadüfen pipi ile dogan bir kizdir
-fal'la burc'la ugrasan erkegin aklina i$eyim, daha önemli i$in yokmu ulan, git bulmaca cöz
-dövme, küpe, piercing, branding.. bunlarla bana gelmeyin aabi. killandirmayin babayi!
Alt 15.09.2009, 14:31
fos

Standard

@capco - Bir adam ya erkektir, ya da degil.Öyle arada kalmis..öteki rihtima uzanarak yumusaksiklar yapmasi abestir. Böyle angutlar etrafindaki kadin-kizlara palyacoluk yaparlar..bir de saksaklanirlar..sonra da armudu gelir baskasi yer. Öylelerine " ya adam gibi adam ol..ya da birak bu isleri" demek lazim. Metroseksüellik icin de son söz- "psikanaliz ve erkeklik " kitabinin yazari Dr. Dursun Gerededen - Shöyle diyor "metronun deligine girmek abes birseydir -- erkek adam metroya binmez, erkek adam ölmeden yerin dibine girmez.

Erkek adam haftada bir pazar sabahi tras olur. Kaslarini aldirmaz! Ha eline cimbizi almissin, ha baska birseyi... tübe tüvbee

Flip-floplar icin, ayrica 3/4 lük icin. özel izin alindigini okudum az evvel, adamina göre uygun sayilabiliyormus..bubba yirttin yine.
Alt 15.09.2009, 16:27
babaeskili

Standard

Zitat:
Zitat von fos Beitrag anzeigen
@capco - Bir adam ya erkektir, ya da degil.Öyle arada kalmis..öteki rihtima uzanarak yumusaksiklar yapmasi abestir. Böyle angutlar etrafindaki kadin-kizlara palyacoluk yaparlar..bir de saksaklanirlar..sonra da armudu gelir baskasi yer. Öylelerine " ya adam gibi adam ol..ya da birak bu isleri" demek lazim. Metroseksüellik icin de son söz- "psikanaliz ve erkeklik " kitabinin yazari Dr. Dursun Gerededen - Shöyle diyor "metronun deligine girmek abes birseydir -- erkek adam metroya binmez, erkek adam ölmeden yerin dibine girmez.

Erkek adam haftada bir pazar sabahi tras olur. Kaslarini aldirmaz! Ha eline cimbizi almissin, ha baska birseyi... tübe tüvbee

Flip-floplar icin, ayrica 3/4 lük icin. özel izin alindigini okudum az evvel, adamina göre uygun sayilabiliyormus..bubba yirttin yine.

sagol hocam, beni yirttirdigin icin Allah razi olsun, karizma cizilmesin, itibarimiza gölge düsmesin son tahlilde, dimi yani..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche