Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Ausbildung & Karriere

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 10.07.2013, 17:42
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
40 üzeri, tahsilsiz ve mesleksiz, anne ocaginda yasayan biri guru kaynagiyim demesi gercekten manidar.

oc lastosch yengen senin hakkinda atip tutuyorken niye ben onlarin gurur kaynagiyim demiyordun?
40 üzerinde degilim, 74 dogumlu Kenan.. Aslinda benden yasca büyüksün ama senin yasini basini sikiyim.. Olm ben 60 yasima da gelsem, sen 18 bile olsan sana yine 10.000 fark atarim

Sana anlattim mi lan? Yok Pelin Batu olayini degil, das ist Schnee von gestern...

Kenan Imirzalioglu'nun akrabasi ve köylüsü bir kizin bana asik oldugunu..
Kizin yasi henüz 20 ama sen ne anlarsin böyle seylerden tipini siktigimin pic kurusu...
Sen ancak kerhanelerde Nuttenpreller'ligi Affäre sanan hayati kaymis, teyzeninin kizini sikmekten, onu kim bilir intiharlara bile tessebüs ettirmis bir sapiksin olum...
Alt 10.07.2013, 17:47
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
40 üzerinde degilim, 74 dogumlu Kenan.. Aslinda benden yasca büyüksün ama senin yasini basini sikiyim.. Olm ben 60 yasima da gelsem, sen 18 bile olsan sana yine 10.000 fark atarim

Sana anlattim mi lan? Yok Pelin Batu olayini degil, das ist Schnee von gestern...

Kenan Imirzalioglu'nun akrabasi ve köylüsü bir kizin bana asik oldugunu..
Kizin yasi henüz 20 ama sen ne anlarsin böyle seylerden tipini siktigimin pic kurusu...
Sen ancak kerhanelerde Nuttenpreller'ligi Affäre sanan hayati kaymis, teyzeninin kizini sikmekten, onu kim bilir intiharlara bile tessebüs ettirmis bir sapiksin olum...
evde kalmis basiretsiz oc lastosch.

sen o hayal ürünü hikayelerinle burada puan toplayamazsin. senin yalanci oldugunu bircok kere gördük.

kacacak delik bulamayinca anneni bile malzeme edip beni kendin gibi korkak zannettim ve yanlis adres verdin.

herkesi kendin gibi bilme oc lastosch. bunu sana cok dedim.
Alt 10.07.2013, 18:06
the_last_time

Standard

Zitat:
evde kalmis basiretsiz oc lastosch.

sen o hayal ürünü hikayelerinle burada puan toplayamazsin. senin yalanci oldugunu bircok kere gördük.

kacacak delik bulamayinca anneni bile malzeme edip beni kendin gibi korkak zannettim ve yanlis adres verdin.

Benim kendime olan bir sözüm var olm, ben evli insanlarin eslerini aldatmalarina karsiyim, doyasiya yasayacaskin bekarligini sonra evlenilir, ama teyzenin kizini siken bir güneydogu asilli vatandasimiz ne anlar bunlardan...

KISKANMAAA KENNAAAANNNNN, kiskanma, senin hayal ettigin hayati ben yasiyorum...
Sen biseksüelligini, Natursekt acarak ve Naturschokolade yiyerek kutlaya dur... Tessetürlü, müslüman-Türk kizlari, beton gülleri tabi onlari kandirmak kolay olur.. Baska da zaten bi boka yaradigin yok..
Alt 10.07.2013, 18:07
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Benim kendime olan bir sözüm var olm, ben evli insanlarin eslerini aldatmalarina karsiyim, doyasiya yasayacaskin bekarligini sonra evlenilir, ama teyzenin kizini siken bir güneydogu asilli vatandasimiz ne anlar bunlardan...

KISKANMAAA KENNAAAANNNNN, kiskanma, senin hayal ettigin hayati ben yasiyorum...
Sen biseksüelligini, Natursekt acarak ve Naturschokolade yiyerek kutlaya dur... Tessetürlü, müslüman-Türk kizlari, beton gülleri tabi onlari kandirmak kolay olur.. Baska da zaten bi boka yaradigin yok..
hala iftira ve yalanlarinda vazgecemiyorsun.

seni bu sekilde ezip rezil etmemi hakkediyorsun.

@arkadaslar bana bunu o kadar ezmeyin diyorsunuz ama hakketiginide farkedin.
Alt 11.07.2013, 07:18
Dallas

Standard

Zitat:
was hast du erwartet?

schau dir einfach mal die beiträge von aurum a.k.a. gunesinkizi a.k.a. mirakel, dallas und lastosch an. dann wirst du merken weshalb die nichts zum thema beitragen können.

ich könnte ne menge über klassentreffen erzählen aber dass wären perlen vor die säue. geh einfach zum klassentreffen, es ist immer lustig sich das anzutun und der ein oder andere flirt/fick ist auch immer drin
Nein du gehst nicht zu dem Klassentreffen, DU BIST DASS KLASSENTREFFEN!
Und ALLE wollen dich Ficken, vom sportlehrer bis zum Hausmeister.

Warscheinlich findet man dich auf der Toilette vorgebeugt mit nem Schild auf den Rücken wo ein Pfeil nach unten Zeigt und auf dem Schuld steht Eingang drauf.

Junge du bist echt ne Knalltüte. Aber ich finde dich Witzig
Alt 11.07.2013, 14:31
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von Dallas Beitrag anzeigen
Nein du gehst nicht zu dem Klassentreffen, DU BIST DASS KLASSENTREFFEN!
Und ALLE wollen dich Ficken, vom sportlehrer bis zum Hausmeister.

Warscheinlich findet man dich auf der Toilette vorgebeugt mit nem Schild auf den Rücken wo ein Pfeil nach unten Zeigt und auf dem Schuld steht Eingang drauf.

Junge du bist echt ne Knalltüte. Aber ich finde dich Witzig
was soll man auf sowas sinnloses antworten.

@arkadaslar bu dallas serefsizi burada bircok kere senin pesindeyim, seni yakalayacagim ve benzeri serefsizlikler söylüyordu. gelmeyen lastosch gibi orospucocugu olsun dedim ve dallas o söylemleri birakti. bir ara kivirmaya calisti, yok sana dememistim karisiklik oldu falan... ama ben bunu öyle bir rezil ettimki hala unutamiyor.

ps. dallosch ne zaman geliyon lan, sende korkak kari ciktin... sizin topunuz yamuk lan. bir daha yapamayacagin ve korkacagin seyi yaparim keserim deme!!! böyle rezil olursun dingil.
Alt 12.07.2013, 23:43
the_last_time

Standard

Zitat:

@arkadaslar bu dallas serefsizi burada bircok kere senin pesindeyim, seni yakalayacagim ve benzeri serefsizlikler söylüyordu. gelmeyen lastosch gibi orospucocugu olsun dedim ve dallas o söylemleri birakti. bir ara kivirmaya calisti, yok sana dememistim karisiklik oldu falan... ama ben bunu öyle bir rezil ettimki hala unutamiyor.

ps. dallosch ne zaman geliyon lan, sende korkak kari ciktin... sizin topunuz yamuk lan. bir daha yapamayacagin ve korkacagin seyi yaparim keserim deme!!! böyle rezil olursun dingil.
Eceli gelen it cami duvarina sidiklermis.. Bak olm gelmedigin gibi git, yoksa seni bulurum. Bak ben seni sikecegim mikecegim de demiyorum. Benim cinsel tercihim karsi cinsten yanadir, ama senin kemiklerini kirarim bu konuda lafta da olsa erkek olman senin basina cok büyük is acar, bi-seksüel Kenan...
Almanya geldigimde seni bulacagim. Elimden kacamayacaksin ondan sonra pörtlek kurbaga gözlerinin icine bakinca da bakalim böyle lafliyabilecekmisin? Yavsak seni...
Alt 13.07.2013, 00:17
Dallas

Standard

Zitat:

Sinnlose Antworten???!!! Jetzt hast du mir aber dass Herz gebrochen. Du Spinner , sei froh dass dich überhaupt jemand in deinem erbärmlichen Leben beachtet, du Eselficker.

P.S. ich habe nicht gegen Esel
Alt 13.07.2013, 13:30
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von oc lastosch Beitrag anzeigen
Eceli gelen it cami duvarina sidiklermis.. Bak olm gelmedigin gibi git, yoksa seni bulurum. Bak ben seni sikecegim mikecegim de demiyorum. Benim cinsel tercihim karsi cinsten yanadir, ama senin kemiklerini kirarim bu konuda lafta da olsa erkek olman senin basina cok büyük is acar, bi-seksüel Kenan...
Almanya geldigimde seni bulacagim. Elimden kacamayacaksin ondan sonra pörtlek kurbaga gözlerinin icine bakinca da bakalim böyle lafliyabilecekmisin? Yavsak seni...
orospucocugu lastosch

8 haftadir bekliyorum hala bos bos konusuyorsunz. 8 hafta öncede sana klavye kahramani ötlek dedim. kac hafta daha bekleteceksin?

@arkadaslar bu ötlek aylarca bu sekilde öter ama benim gibi erkek olup cikip yabanci bir sehre bilmedigi bir adrese gidemez. ben erkek adam gibi gittim. ak mi kara mi görelim dedim ve bir baktimki adres yanlissa ben orospucocuguyum diyen kisinin verdigi adres yanlis cikti

ps. bir zamanlar dallas denen ötlekte ayni sekilde havliyordu ama korkudan simdi o tür söylemleri birakti.
Alt 05.08.2013, 01:03
Benutzerbild von derkahn
derkahn derkahn ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von sive Beitrag anzeigen
Dank dir bin ich jetzt auch neugierig geworden was wirklich aus Einigen geworden ist. Ich recherchiere mal die nächsten Tage. Dann kann ich näheres dazu schreiben.
"Naechste Tage" sind vorbei. Na ...
Antwort