Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 01.07.2013, 22:55
meyse

Standard

Also bei uns haben einige das ufer gewechselt,
einige sind ausgewandert,
einige haben einen beamtenstatus

Und die, bei denen man gedacht hätte
die müssen es ganz weit gebracht haben,
von denen hab ich nix gehört.

Das nächste klassentreffen soll im september
sein, da werde ich dann näheres erfahren
Alt 02.07.2013, 15:11
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von derkahn Beitrag anzeigen
Das klingt ja interessant. Erzaehl doch mal mehr ... Beispiele.

Wir hatten so einen Schlaegertypen der ist jetzt der Chef von einer Mittelgrossen Firma die er mitbegruendet hat
schläger lernt früh sich durchzusetzen und sich seinen teil vom kuchen zu nehmen

gepaart mit intelligenz und einer soliden bildung kann es fast nur zum erfolg führen.
Alt 02.07.2013, 17:55
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
schläger lernt früh sich durchzusetzen und sich seinen teil vom kuchen zu nehmen

gepaart mit intelligenz und einer soliden bildung kann es fast nur zum erfolg führen.
Aber du bist geschlagene Kenan Senin gibilerine ben cok dayak atmistim lan Kenan...

Aber in der Sache hast du Recht, ausnahmsweise...
Alt 02.07.2013, 23:09
Dallas

Standard

Zitat:

Genauso so wie du, wahrscheinlich!
Alt 08.07.2013, 20:03
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Aber du bist geschlagene Kenan Senin gibilerine ben cok dayak atmistim lan Kenan...

Aber in der Sache hast du Recht, ausnahmsweise...
serefsiz orospucocugu lastosch birak bu yag cekmeleri.

ben her zaman dogruyu söylerim senin gibi dingiller bunu tasdiklemesini istemiyorum.

defalarca kendi agzinla kendine orospucocugu dedin simdide yagcilikla kurtulmaya calisiyorsun.

görüyorsun ilk basta seni dansöz yaptim önümde kivirttim sonra serefini aldim ve sonunda öz anana küfür ettirdim.

ne yazikki hepsini kendin yaptin ve burada itiraf ettin. chp üyesi olarak partine cok büyük zarar veriyorsun. insanlar chpli böyle oluyormus diyor.
Alt 08.07.2013, 23:05
the_last_time

Standard

Zitat:
serefsiz orospucocugu lastosch birak bu yag cekmeleri.

ben her zaman dogruyu söylerim senin gibi dingiller bunu tasdiklemesini istemiyorum.

defalarca kendi agzinla kendine orospucocugu dedin simdide yagcilikla kurtulmaya calisiyorsun.

görüyorsun ilk basta seni dansöz yaptim önümde kivirttim sonra serefini aldim ve sonunda öz anana küfür ettirdim.

ne yazikki hepsini kendin yaptin ve burada itiraf ettin. chp üyesi olarak partine cok büyük zarar veriyorsun. insanlar chpli böyle oluyormus diyor.
Sana o küffürlerin bedelini cok agira ödettirecegim Kenan.. Korkak Kenan,
LAN AMINA KODUDUGUM COCUGU BEN BURDAYIM, ERKEKSEN GEL, SANA VERDIGIM ADRESS DURUYOR! GELECEGIN VAKIT BANA HABER VER BEN 1 DAKIKA SONRA ORDAYIM...
HABER VERMEYENIN DE GELMEYENIN DE SOYUNU SOPUNU YEDI SÜLALESINI, DINI IMAMININI KILDIGI NAMAZI, VERDIGI ZEKATI, GITTIGI CAMIYI, CEKTIGI BESMELEYI, TUTTUGU ORUCU SIKSINLER!
Alt 09.07.2013, 12:41
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Sana o küffürlerin bedelini cok agira ödettirecegim Kenan.. Korkak Kenan,
LAN AMINA KODUDUGUM COCUGU BEN BURDAYIM, ERKEKSEN GEL, SANA VERDIGIM ADRESS DURUYOR! GELECEGIN VAKIT BANA HABER VER BEN 1 DAKIKA SONRA ORDAYIM...
HABER VERMEYENIN DE GELMEYENIN DE SOYUNU SOPUNU YEDI SÜLALESINI, DINI IMAMININI KILDIGI NAMAZI, VERDIGI ZEKATI, GITTIGI CAMIYI, CEKTIGI BESMELEYI, TUTTUGU ORUCU SIKSINLER!
yine diyorum bos konusmakla bu tekne yürümez.

kim korkak oldugunu herkes gördü. yanlis adres verip kendine küfür ettin.

yine diyorum o verdigin adrese gittim ve starbucksin terasinda kahvemi yudumlayarak tebessümde bulundum.

korkak diyorsun ama asil korkak sensin. adres vermeye bile dötün tutmuyor.

bir defa ben sana adres verdim ama sen unuttum, anlamadim bilemedim diyerek kivirdin. benim verdigim adres dogruydu keske gelsedin.
sonra sen adres verdin ve ben geldigimde fos cikti. bana alis veris merkezinin adresini vermissin. o binda benim insaat sirketim var dedigin icin danismaya gidip varmi buradfa insaat sirekti deyince kadin güldü. biraz laf ettik sonra starbucksa flirt etmeye gittim.

sen istedigin kadar bana ve dine küfür et. senin küfürlerin acizligini gösteriyor ve benim dogrulugumun kanitidir.
Alt 09.07.2013, 17:53
the_last_time

Standard

Zitat:
yine diyorum bos konusmakla bu tekne yürümez.

kim korkak oldugunu herkes gördü. yanlis adres verip kendine küfür ettin.

yine diyorum o verdigin adrese gittim ve starbucksin terasinda kahvemi yudumlayarak tebessümde bulundum.

korkak diyorsun ama asil korkak sensin. adres vermeye bile dötün tutmuyor.

bir defa ben sana adres verdim ama sen unuttum, anlamadim bilemedim diyerek kivirdin. benim verdigim adres dogruydu keske gelsedin.
sonra sen adres verdin ve ben geldigimde fos cikti. bana alis veris merkezinin adresini vermissin. o binda benim insaat sirketim var dedigin icin danismaya gidip varmi buradfa insaat sirekti deyince kadin güldü. biraz laf ettik sonra starbucksa flirt etmeye gittim.

sen istedigin kadar bana ve dine küfür et. senin küfürlerin acizligini gösteriyor ve benim dogrulugumun kanitidir.
Olm birak bu ayaklari Kenan, bak beni yalanlarinla daha fazla sinir etme.. Tuttugun oructan utan lan...
Bu kadar burda roman yazacagina bana bir mesaj atsaydin hemem gelirdim, bir dakika sonra gelirdim Kenan.. Ama benim karsima cikmak yürek ister,oda sende olmadigi icin cikamazsin karsima... Ben yerimdeyim Kenan sana verdigim bulusma yerimizin adresi de dogru ve orda ve bana bir dakida sonra da bir mesaj at bende bir dakika sonra ordayim. Bu kadar basit..

Ama senin gibilerinin yaptiklarina biz ne diyourz biliyormusun? Biz böyle picliklere ve piclere su lafi söyleriz... Aci sogan yeme, anani sikiyim, babana söyleme..

Amina kodugumun pici, burda olmadigina göre Almanya'ya geldigimde seni herkesin gözünden önünde evire cevire dövecegim, götünden bok cikasiye kadar seni tekmeleyecegim... O kel kafani alip Pisseur'a karsi vura vura o günün izini birakacagim sende amina kodugumum yalanci sahtekar pici..

Bu senin yaptiklarinla, kahvehanelerden 20 euroya baba diye tanittigin ihtiyar piclere istetip kirlettiginin tessetürlü kizlari korkutabilirsin ancak.. Tedhit etmek neymis, yalan yanlis iftira atmak neymis sana gösterecegim amina kodugumun pici...

Geändert von the_last_time (09.07.2013 um 18:24 Uhr).
Alt 09.07.2013, 19:37
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Olm birak bu ayaklari Kenan, bak beni yalanlarinla daha fazla sinir etme.. Tuttugun oructan utan lan...
Bu kadar burda roman yazacagina bana bir mesaj atsaydin hemem gelirdim, bir dakika sonra gelirdim Kenan.. Ama benim karsima cikmak yürek ister,oda sende olmadigi icin cikamazsin karsima... Ben yerimdeyim Kenan sana verdigim bulusma yerimizin adresi de dogru ve orda ve bana bir dakida sonra da bir mesaj at bende bir dakika sonra ordayim. Bu kadar basit..

Ama senin gibilerinin yaptiklarina biz ne diyourz biliyormusun? Biz böyle picliklere ve piclere su lafi söyleriz... Aci sogan yeme, anani sikiyim, babana söyleme..

Amina kodugumun pici, burda olmadigina göre Almanya'ya geldigimde seni herkesin gözünden önünde evire cevire dövecegim, götünden bok cikasiye kadar seni tekmeleyecegim... O kel kafani alip Pisseur'a karsi vura vura o günün izini birakacagim sende amina kodugumum yalanci sahtekar pici..

Bu senin yaptiklarinla, kahvehanelerden 20 euroya baba diye tanittigin ihtiyar piclere istetip kirlettiginin tessetürlü kizlari korkutabilirsin ancak.. Tedhit etmek neymis, yalan yanlis iftira atmak neymis sana gösterecegim amina kodugumun pici...
kanitlanmis orospucocugu lastosch,
bos konusma dedikce sen bos konusmaya devam ediyorsun.

o adrese gitmeden "verdigim adres yanlis. senden korktugum icin insanlarin oldugu yeri adres gösterdim. bana mesaj at arkadaslarimla gelirim deseydin."
ben senin uyandigin saatlerde oraya gelir ve mesaj atip senin mesaji okuypta gelmenide beklerdim.

ama adresin yanlis oldugu ortaya cikip senin orospucocuklugun kanitlandiktan sonra keske mesaj atsaydin gibi laflarla kimseyi kandiramazsin.

bu kivirmalari 2 defa yapiyorsun. ilk defa ben sana adres verdim ve sen kivirdin. unuttum bilemedim ve kafam karisti dedin.
simdide yanlis adres verip mesaj gelseydi ben o adrese gelirdim falan....

olm yanlis adres veriyorsan erkek gibi yanlis adres verdim demen gerekirdi.

korktugum icin insanlarin cok oldugu yerde bulusmak istiyordum demen gerekirdi.

ben sana cok dedim büyük konusma kocum, önümde bu laflari yapamiyacaksin. ben sözümün eriyim sana uslu olursan kulagini cekmem demistim ama sen inanmadin. korkudan yalan adres verdin.

- gercek adresi vermekten niye korktun diye sormatzlar mi sana?
- bol kepceden atiyordun toni'yi dövecegim diye ama insanlarin kaynadigi yere göndermissin demezlermi?
- adam dövecektinde niye tenha yere cagirmadin demezler mi?
- mesaj atmasini istiyordun niye telini vermedin demezler mi?

derler ve diyorlar....

ben sana hala hakaret etmiyorum orospucocugu lastosch. ama sen acizliginden hakaretlere bagladin.

@arkadaslar "orospucocugu" hakaret olarak gecmiyor cünkü lastosch adres verirken bu kelimeyi kendisi kullandi ve adres yanlissa bana bu sekilde hitap edebilirsin dedi. ben bu oc kelimesini artik onun ismi olarak kullaniyorum.
Alt 09.07.2013, 23:07
Benutzerbild von derkahn
derkahn derkahn ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Es beteiligen sich hier sehr wenige am eigentlichen Thema. Das stuetzt meine Vermutung dass die meistne hier wohl nicht zu Klassentreffen eingeladen werden. I wonder why
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche