Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 06.08.2014, 19:31
Caka_Bey

Standard Duyuru!!

Forumda ki genel olarak dindar avinda ve cemaatci avinda olan arkadaslara duyurmak istedim..

'' Nazan Bekiroglu '' Zaman gazetesi, Gülen Cemaati yazari aman kitaplarini okumadan önce haberiniz olsun da, dindarlasmayasiniz!!

'' Elif Safak '' eski Zaman gazetesi yazari. Elif safak'a da dikkat edin, dindarlasma tehlikesi olabilir yani!

bu dindar avcilari icindi...

Gelelim Cemaat avcilarina....;

Sizde bu Yazarlari okumayin, sonucta o gazete Fethullah Gülen gazetesi degil mi?
orada yazarlik yapanlarin kitaplari sizi zehirlemeye! dikkat etmeli!

Okuduysaniz, eh bir tesekkürü hakettim demektir!

iyi aksamlar dilerim
Alt 06.08.2014, 20:40
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Forumda ki genel olarak dindar avinda ve cemaatci avinda olan arkadaslara duyurmak istedim..

'' Nazan Bekiroglu '' Zaman gazetesi, Gülen Cemaati yazari aman kitaplarini okumadan önce haberiniz olsun da, dindarlasmayasiniz!!

'' Elif Safak '' eski Zaman gazetesi yazari. Elif safak'a da dikkat edin, dindarlasma tehlikesi olabilir yani!

bu dindar avcilari icindi...

Gelelim Cemaat avcilarina....;

Sizde bu Yazarlari okumayin, sonucta o gazete Fethullah Gülen gazetesi degil mi?
orada yazarlik yapanlarin kitaplari sizi zehirlemeye! dikkat etmeli!

Okuduysaniz, eh bir tesekkürü hakettim demektir!

iyi aksamlar dilerim
caka gülenin ögretebildigi en meshur seyi beddualaridir, coluk cocugu geceleri kaldirip beddua seanslaridir.

cemaat tabani ikiye bölündü. bir cok cemaat mensubu oyunu erdogana verecek ve gülenden uzaklasiyor.

fetullahin gercek yüzünü gec gördüler ama artik dogru adimlari atip bu sahtekardan ayriliyorlar.
Alt 07.08.2014, 14:34
Caka_Bey

Standard

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
caka gülenin ögretebildigi en meshur seyi beddualaridir, coluk cocugu geceleri kaldirip beddua seanslaridir.

cemaat tabani ikiye bölündü. bir cok cemaat mensubu oyunu erdogana verecek ve gülenden uzaklasiyor.

fetullahin gercek yüzünü gec gördüler ama artik dogru adimlari atip bu sahtekardan ayriliyorlar.

Beddua ögreten, coluk cocugu kaldirip beddua seanslari yapan ve tabani ikiye bölünmüs cemaat liderinin gazetesinin yazarlarinin kitaplari okunmaya!! cok dikkat edile!!

hadi sen Cemaat avcisisin, asil dikkat etmeleri gereken Dindar avcilari!!

özellikle onlarin dikkatine!!

Eger baska tehlikeli yazarlar bulursam haber veririm, yeter ki siz dindarlik tehlikesi yasamayasiniz!

saygilar
Antwort