Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 10.05.2018, 13:19
__BIRESKIYA

Standard

Taklit,genelde absürt tiyatroda,insanları güldürmek için sergilenen sanatsal bir olaydır.Fakat kötü taklitçiler;banal olmaktan bir adım öteye gidemeyenlerdir.Kardeş Payı dizisindeki Büyük Hilmi'yi taklit ederek kendince absürt olduğunu düşünen zatlar,banal ve itici olmaktan bir adım ileriye gidemeyenlerdir.Artık öyle oldu ki,ciddiye alıp bu banallara birşeyde yazmıyorum,yazmayıda düşünmüyorum.Bence sizlerde cevap vermeyin,deli gibi kendi kendine konuşup dursun...
Alt 10.05.2018, 18:42
__BIRESKIYA

Standard Üye bloklanması;

İnsan blokladığı üyeye bakar önce.Caka_Bey gelene kadar burada bloklanması gereken bir sürü insan var.Caka_Bey le en çok tartışan,O nun dünya görüşünü paylaşmayan biriyim.Buna rağmen burada kendine insanım diyen bir çok zattan daha kaliteli bir insan.Anlamadığım şey,bazen Forum tanıtım yazıları olur,orada en çok Caka_Bey ve Benekalice nin yazıları yayınlanıyor.Buna rağmen bu adamı blokluyorsanız.Siz normal değilsiniz....
Alt 11.05.2018, 23:17
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von DieWahrheit Beitrag anzeigen
ben burada özel konularda paylastigim ve bir kac insani desifre etmemim sebebi egomu tatmin etmek degil. bu yalanci, iftiraci ve sinsi pisliklerin baska masum insanlari kandiramamalari icindir.

ben burada bülent/seyran, nejat/time, fazilet/banu, gülden/lara ve tülay/ttlayy gerceklerini paylasirim. her kisinin yaptigi sinsilik ve yanlislari karsisinda cezasini kestim.

bu hödükleri ben burada hem istedigim gibi oynattim hemde rezil ettim. 5 yildir beni bulup öldüreceklerdi. fazilet ve gülden yosmalari yemin ediyordu yakalayip öldüreceklerini. sonucta 5 yillarini beni düsünerek, kafa yorarak gecirdiler.

bunlarin agladigina bakma. benim ismimi burada yaziyor diye aglayan bu dangalaklar baska masum kadinlarin adresini ve özel bilgisini aralarinda paylasiyor.

sen, kompleksli , takintili bir ruh hastasisin ,gercek dünyayla baglantisini koparmi$, hayal aleminde ya$ayan bir piskopatsin...git tedavi ol.

Burada insanlara akla gelmedik iftiralari aticaksiniz, ailesinin resimlerini calip yükleyeceksiniz, evlerini , i$ yerlerini arayacaksiniz , onlar size aynisini yapinca , masul kadin ayagina yat...anlatsana , bu masum kadinin adressi ,ismi cismi , nasil ortaya cikti??? fake nicklerle adamlara yaz, sonra toni bacimizla beraber bulu$un , spass olsun diye adama telefon terrörü yapin, fangschaltung yaptiracagi akliniza gelmedi tabi....pühh sizin sifatiniza.A$alik yaratiklar...
Alt 11.05.2018, 23:32
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Menekse80 Beitrag anzeigen
manbee iyi yapiyor. gerekeni yapiyor.

dinsizin hakkindan imansiz gelir. manbee mach weiter biz senin arkandayiz!

bencede BÜYÜK gecmi$ olsun, calistigin sirketin kapisinada iki polis dik ...bravo sana !!! gelmiyonuz , gelmiyonuz diyodunuz, demek sonunda ayagina kadar getirtin dostlarini...ne sandin ? kacak oynarak fake niklerin arkasina saklanarak yaptiklarim yanima karmi kalicak sandin?

$erefsizler kendinize sayginiz you, canliya sayginiz yok, ölüyedemi sayginiz kalmadi...siz adamlarin ölmü$ akrabalarinin resimlerini buraya yükleyin, onlarda uzaktan uzaktan izleyecekler saniyordun...sizinle hem fikir olmayan herkesi terörist yaptin, yanlis yoldasin diyene atmadiginiz iftiralar yalanlar kalmadi, dü$manlarinin sayisi beli deyil burada ...nasil bir lanetsen artik..

peki bunu senin yanina birakirlarmi saniyorsun? bugün olmadi yarin, yarin olmadi seneye, seneye olmadi 5 yil sonra....öyle yada böyle ...

git tedavi ol, sen asla normal deyilsin , o asalik kompleksine care bul, öfke kontrollunü ögren, beyninde kurdugun o hayal dünyandan cik, dünyaya,gercek hayata geri dön...

Geändert von Lara__ (12.05.2018 um 00:57 Uhr).
Alt 12.05.2018, 00:14
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Hayatin bana sundugu her$eye koca bir eyvallah ve cok $ükür.
Alt 12.05.2018, 01:24
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von GercekAcidir Beitrag anzeigen
Büyük Toni Bey'in altina yatarken ondan iyisi yoktu. ama sümüklü mendil gibi tekmeyi yedikten sonra adamin pesini birakmiyorsun.

5 yildan fazla Toni Toni Toni diye kendini yipratiyorsun. Toni Bey sana yillar sonra ayni sekilde burada sürtecegini söylemisti ve yine hakli cikti. simdi yaslanmis kart kari oldun ve Toni amacina ulasti. O kadar yemin ettiniz ama kivirmaktan fazlasini beceremediniz.

sonucta Büyük Toni amacina ulasti ve siz hala kivranmaktasiniz.

den korkusuna i$igi bile acamayan, polisleri cagiran sanirim sen olmalisin...

toni bacimizi dilinden düsürmeyen sensin kirik kafa...fake niklerle forumda yazistigin erkekleri toniyle beraber ararken basilmistin dimi.....hahahahhahahahaha
Alt 12.05.2018, 01:25
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von GercekAcidir Beitrag anzeigen
Büyük Toni Bey'in altina yatarken ondan iyisi yoktu. ama sümüklü mendil gibi tekmeyi yedikten sonra adamin pesini birakmiyorsun.

5 yildan fazla Toni Toni Toni diye kendini yipratiyorsun. Toni Bey sana yillar sonra ayni sekilde burada sürtecegini söylemisti ve yine hakli cikti. simdi yaslanmis kart kari oldun ve Toni amacina ulasti. O kadar yemin ettiniz ama kivirmaktan fazlasini beceremediniz.

sonucta Büyük Toni amacina ulasti ve siz hala kivranmaktasiniz.

sen korkusuna i$igi bile acamayan, polisleri cagiran olmalisin...

toni bacimizi dilinden düsürmeyen sensin kirik kafa...fake niklerle forumda yazistigin erkekleri toniyle beraber ararken basilmistin dimi.....hahahahhahahahaha

bak edindigim bilgilere göre...seninle isleri bitmemis....1 deyil, 2 deyil, 3 deyil, 14 yilda gecse seni becereklermis...i$ yerinide ögrenmi$ler , forumda iftira atmadigin bir canli kalmadi....denizde kum sende dü$man...

merak ediyorum insanlik hali ,ogluna ne söyledin? neden isiklari acmadigini nasil anlattin ona...polislerin neden cagirdigini, komsularinin posta kutusuna da mektup atmislar...buradaki marifetlerin yaziyormus icinde...))))))))))))) sira is yerinde , hepisini sizin taktikleriniz...millete kötü örnek oluyorsunuz...date mit feyzade..)))))))))))))))))))))))

Geändert von Lara__ (12.05.2018 um 01:32 Uhr).
Alt 12.05.2018, 01:40
NoyaninAyini

Standard

Gercekler acidir ya. duyduk ki foruma sonunda biri musallat olmus,, buranin amina koyacak,, geldik sevincimizi gösterelim dedik

hahahaha
Alt 12.05.2018, 01:53
NoyaninAyini

Blinzeln

ama 2 ay hosuma gitmedi....1 hafta sonra burayi yakip yikip gecmeliydin kardes. 2 ay niye bekliyorsun..
Alt 12.05.2018, 02:01
NoyaninAyini

Standard

kosun yardimmmmmmmmmmmm Toninin koca götü tehlikede.

hahahaaaahahaahahah
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche