Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.10.2017, 01:38
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

En büyük sava$ cahillige kar$i yapilan Sava$tir demi$ Atatürk cehaletin bir büyüyüde kendini hür sanip cehaletinin farkinda bile olmaman..
Alt 15.10.2017, 01:39
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Hepinize önerim okuyun ogrenin, okuyun anlayin,okuyun anlatin ,okuyun yasayin, okuyun hissedin,okuyun ders cikarin,okuyun aydinlanin, okuyun gulun, okuyun mutlu olun, okuyun sevilin, okuyun SEVÝN baska careniz yok ..
Alt 17.10.2017, 18:25
seyrangah_06

Standard

Hahahah hic bu kadar gülmemistim coktan beri.

Haþim, Fatih, Mistik. Bu forumu tam kendinize benzetmissiniz..

Aldiklari nefeslerinden bile ürken kokarklar cengaver olmus...

Geändert von seyrangah_06 (17.10.2017 um 18:54 Uhr).
Alt 18.10.2017, 01:26
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Hahahah hic bu kadar gülmemistim coktan beri.

Haþim, Fatih, Mistik. Bu forumu tam kendinize benzetmissiniz..

Aldiklari nefeslerinden bile ürken kokarklar cengaver olmus...

Ücü bir arada sütlü,sekerli Nescafe...)))))))))))))))))))))))))))))))))) i$e yaramaz üclü...)))

hele o mistik yok mu , o mistik günahsiz yere benim Lara nickimi sildi bende LARA__ acmak zorunda kaldim...Mistik sana hakkimi helal etmiom seni ölüncüye dek affetmiyicem ..)))))))))
Alt 18.10.2017, 04:19
eMasculine

Standard “Yavrum bir soðuk Coca Cola içer misin Lara?”

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
benimle sidik yari$tiranlar hepisi üzerine i$edi..

Du leidest an Vaginallavinium
Alt 19.10.2017, 13:51
Sutestisi

Reden parmaklanmak istermisin yavrum

özlemissindir

Zitat:
Zitat von eMasculine Beitrag anzeigen
Du leidest an Vaginallavinium
Alt 20.10.2017, 03:55
eMasculine

Reden SeyranGay (yani hamamoðlaný ) lan bu sendin

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Bak güzellim bir zamanlar bir Alman ögretmen genc kadinla beraber kaliyordum, kendisi hem Viyana senfoni orkestrasinda da Cellist'likte yapiyordu zaman zaman. Babasi müzik profesörü idi ve kizinin da müzikle alakali bir sey yapmasini istemisti.
Manchmal ging ihr Temparamemt auch mit ihr durch.. Und irgendwann sagte ich ihr:" hör mal, so kann das nicht weitergehen, wenn du auf 180 bist und du um dich schlägst wie ein Elefant im Porzellanladen, kann es mal passieren, dass du du ein Porzellan zu viel zerschlägst".. Mir gehen die Mittel und Wege aus damit umzugehen. Dann wurde sie ganz mädchenhaft und sagte zu mir, muss du denn sofort kontern und paroli bieten? Ich bin eine Frau. Manchmal bin ich das gar nicht, sehr oft sind es meine Hormone, die mich des öfteren eine Achterbahnfahrt der Gefühle fahren lassen. Lass es mir doch.
Und zum Schluss sagte sie, falls wir uns mal trennen, werde ich die Frau die nach mir kommt sehr beneiden.. Ich dachte mir natürlich, ach das sind ihre Hormone, lass sie doch einfach..
Und sie fügte hinzu.. Männer sind eigentlich Wildschweine und eine gute Frau kann sie domestizieren. Hört hört dachte ich mir innerlich, jetzt bin ich hier auch noch das Schwein

Und dann wurde sie noch ernster und sagte, das Verhalten, Benehmen, und wie ein Mann sich gibt trägt die Unterschrift der Frau, mit er zusammen ist. Und ich habe bei dir ganz gute Arbeit geleistet.. Und ich sagte zu ihr, Liebling bestimmt hast du jetzt Kopfschmerzen oder so ne? Soll ich dir eine Aspirin-Tablette bringen.. Und dann schaute sie mich so giftig an..

Aklima simdi birden bu geldi.. Eger bir erkek beyefendi ise onun iki mimari vardir. Birinci mimari annedir, ikinci mimari ise gönlünü verdigi kadindir..
Eger erkekler domuz cikiyorsa "kimilerine göre" o zaman fazla uzakta aramasinlar, birazda kusuru kendilerinde arasinlar.. Ne dersin?
"aþk þehidi" yani SeryanGay
Alt 20.10.2017, 18:06
seyrangah_06

Standard

E-maskara, yirtik madam, hicazkar yaramazbaci, communist falan filan.

Ask Sehidi aslinda Imam Hüseyin'dir. Ama tarih bilgin fazla olmadigi icin sana bunu anlatmama gerek yok. Ama su kadarini ögren, damit Du nicht dumm stirbst... Imam Hüseyin'nin ölüme bir sevdali gibi sarilip ama yine de bas egmedigi icin zülüme bizim büyüklerimiz ona Hak askina ask sehidi derler idi.

En sevdigim nick oydu ancak "yezit" adminler, Mistik, Fatih, Hasim falan filan burda baska senin gibi ibnelere dobra dobra yazdigim icin sildiler nickimi.
Burda benim tek nickim bu... "Yezit" Adminler bunu sana tasdikleyle bilirler. MAC-Adresse, IP-Adresse, Subnetzmaske falan filan ayarlarindan...

Sana tavsiyem, biraz hava al. Bak bir bayan senin gerini havalandirmak icin parmaklarini oynatmis o'nu ben saniyorsun. Benden sana tavsiye biraz disari cik hava hal biraz da "berin" yani kafan havalansin.
Eger kafan üsürse sana güzel bir esarp göndermisti Lara hanim, onu kullanirsin ve nasil evinin kadini olacagini düsünürsün len amk yumusagi Elinin hamuruyla erkek islerine karisma kiz
Alt 20.10.2017, 18:10
seyrangah_06

Standard

Cirkef, sana kemik atan oldu mu? Körler sagirlar bir birini agirlar, falan filan.. Benim yazilarimi gayet konzentreli okuyup ve bir cok seyler aliyorsun.

Len amk e$arpli köçeði, benden bayagi bir seyler ögreniyorsun.

Geändert von seyrangah_06 (20.10.2017 um 18:18 Uhr).
Alt 20.10.2017, 19:24
seyrangah_06

Standard

Torunuyuz bir dedenin
Tohumuyuz bir bedenin
Yezit ile cenk edenin
Kilinc olsam ellerine...
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche