Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.10.2017, 00:45
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Senin ve arkadaşlarının ne mal olduğu,yaptıklarından ve yazdıklarından belli,hepinizin kimliği yıllardır ortalarda zaten.....Sana gelince,içinde dert olarak kalsın....Ayrıca unutma,bu dünyada ki en güçlü duygu meraktır.....
Ben ve arkadaslarimi derken
Ben tek tabanca bir adamim burda arkadaslari kast ederken senin gibi yazi yazip tatmin olma gibi bir niyeti olmayan arkadaslardir kendilerinle barisik olduklari icin sohbete ve laklaklamaya girerler o arkadaslari kast ettim Yani kocaman yanildin 1 !
Bana gelince icime dert olacak bir önemin yok cünki benim icin senin reel hayatinda ve cevrende ve toplumda nasil bir sayginligin kisiligin ve önemin yoksa benim icinde hic ve hic kaale alinacak bir sahsiyet degilsin yanilgin 2 !
Yukardada belirtdigim gibi senin gibi bir embesil bende hicmi hic bir gram merak uyandirmadigi icin varligin yoklugun kedimin cüküne kadar oldugu icinde yine kos kocaman yanildin 3 !
Oglum sen ne saftirik saf salak embesiligi tavan yapmis bir adamda deyip adam sinifinada koymayim sana iltifat olur saftirik embesil seni.
Alt 28.10.2017, 00:47
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Adini maskulin koymus, korkak kancik herif. Lara iftira atiyorsun ya, Lara senden daha erkek be..Sen Lara'yi hayal bile edemesin o seni kari diye miker amk. yavsavgi..
Kadinlarin kavgasina karismak istemezdim. Bir erkek adama yakismayacagini biliyorum. Haddimi astim milletim beni affetsin..

onun bunun cocuklari bu yazdiklarini cok iyi bildikleri icin kuduruyorlar...yillarcaa burada istedikleri gibi at ko$turmu$lar forum at camuru izi kalsin bu o cocuklarinin Allahi varmiki Allah korkusu olsun pe$lerinde bir dul kari bir bakkal ciragi pezevenkligini yapan enistesi yani ablasinin kocasi ,hayatinda bir baltaya sap olamamis bir eroin man ...

sizlerde yillarca bana dokunmayan yilan bin ya$asin diye diye forumu yilanlar sardi ,dünyada böyle bana dokunmayan yilan bin yilan yasain düsüncesiyle haksizliga sesiz kalirsaniz dünya yillanlarin sardigi bir yer ve o yillanlar bir gün sizide sokar.....ölümden öte ne var? Ölüceksiniz hak yolunda ölün hak yolunda ölmekten hayirli ölüm olur.
Alt 28.10.2017, 00:50
___OZAN___

Standard ...

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Ben tek tabanca bir adamim burda arkadaslari kast ederken senin gibi yazi yazip tatmin olma gibi bir niyeti olmayan arkadaslardir kendilerinle barisik olduklari icin sohbete ve laklaklamaya girerler o arkadaslari kast ettim Yani kocaman yanildin 1 !
Bana gelince icime dert olacak bir önemin yok cünki benim icin senin reel hayatinda ve cevrende ve toplumda nasil bir sayginligin kisiligin ve önemin yoksa benim icinde hic ve hic kaale alinacak bir sahsiyet degilsin yanilgin 2 !
Yukardada belirtdigim gibi senin gibi bir embesil bende hicmi hic bir gram merak uyandirmadigi icin varligin yoklugun kedimin cüküne kadar oldugu icinde yine kos kocaman yanildin 3 !
Oglum sen ne saftirik saf salak embesiligi tavan yapmis bir adamda deyip adam sinifinada koymayim sana iltifat olur saftirik embesil seni.
Senin ve arkadaşlarının ne mal olduğu,yaptıklarından ve yazdıklarından belli,hepinizin kimliği yıllardır ortalarda zaten.....Sana gelince,içinde dert olarak kalsın....Ayrıca unutma,bu dünyada ki en güçlü duygu meraktır.....
Uğraşıp senin gibi bir karaktersize yazmam,eski yazdıklarımla idare et...Bunun aybaşı zamanı mı gelmiş ne....
Alt 28.10.2017, 00:53
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:

Lara, Banu,Ozan,Seyrangah...

bu forumu okuyan herkes bilir bunla forumun yazar ve okuyanlari yillardir nickleri ayni hic degi$mez...

Seni taniyalim onun bunun cocugu...

2 haftadir bu nickle bu forumda aktivsin...daha önce bu nick altinda seni buralarda okuyan bilen yok...

seni hanki nickinle bilirler kaan nickinlemi? emasculin nckinlemi?yoksa bu nickinlemi?

arkada$larin kim senin maken mühendisi? Dul kari mi? pezevenkligini yapan eni$tenmi? hayatinda bir baltaya sap olamami$ kendi alevi olmasina ragmen burada alevilere küfür eden eroinkes arkada$inmi?....
Alt 28.10.2017, 01:00
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Komedi dans üclüsü ne zaman dörtledi :))))

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Lara, Banu,Ozan,Seyrangah...

bu forumu okuyan herkes bilir bunla forumun yazar ve okuyanlari yillardir nickleri ayni hic degi$mez...

Seni taniyalim onun bunun cocugu...

2 haftadir bu nickle bu forumda aktivsin...daha önce bu nick altinda seni buralarda okuyan bilen yok...

seni hanki nickinle bilirler kaan nickinlemi? emasculin nckinlemi?yoksa bu nickinlemi?

arkada$larin kim senin maken mühendisi? Dul kari mi? pezevenkligini yapan eni$tenmi? hayatinda bir baltaya sap olamami$ kendi alevi olmasina ragmen burada alevilere küfür eden eroinkes arkada$inmi?....
Bellikki kafan dumanli artik ezeldenmi uyusturucu bagmlisisin yoksa aldigin terapinin bir tedavi yöntemimi muamma !
Ama bir gercek varki Lara abla ,ben sana bir kere abla dedim ne yasin yasima ne boyun boyuma ne düsük seviyen benim karketerime uyar !
benimle muatap olma aramizda cok büyük ucurumlar var orhan babanin dedigi gibi bir araya gelemeyiz davul bile dengi dengine )))
Alt 28.10.2017, 01:10
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bellikki kafan dumanli artik ezeldenmi uyusturucu bagmlisisin yoksa aldigin terapinin bir tedavi yöntemimi muamma !
Ama bir gercek varki Lara abla ,ben sana bir kere abla dedim ne yasin yasima ne boyun boyuma ne düsük seviyen benim karketerime uyar !
benimle muatap olma aramizda cok büyük ucurumlar var orhan babanin dedigi gibi bir araya gelemeyiz davul bile dengi dengine )))

laf kalabaligi yapma dul kari beslemesi....bende sana bir kere BACim dedim....her birinizin boyunuzunda kilonuzundan resmi var elimde-bunu sizde biliyorsunuz...boy köpekte de var ki ben sana hobit diyorum 1,70 boyunlami,alevi arkadasinin 1,78 boyuylami övünüyon? enisten desen yer elmasi...kancigin abileride malum...dul kari desi tabakda duracagina kalcada dursun ....

olmayan karekterlerinizlemi övünüyon???? onun bunun cocugu birak basklari övsün sizi...Mal ortada herkes görüyor

alzheimer mi oldun hobit bagimli olan senin arkadasin .
___OZAN___

Standard ...

Zitat:
Çok ses çıkaran şeylerin içi boş olurmuş, davul gibi mesela.Kendini davula benzettiğine göre,boş boş konuşmaktan öteye gidemezsin....
Basit mecmalara çizilmiş hikaye karakteri gibisin,hani popülist olan hikayeler varya,tıpkı saman alevi gibi bir alevle biten....

Bak Lara Kitap gibi kadın,çevir çevir oku derler anadoluda...Başka birşey daha derler,kedi yetişemediği ciğere murdar dermiş.Nokta
eMasculine

Reden SeyranGay

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
LAN Hödük Deine postings nicht originell, noch interessiert ihn irgend jemand. Besser du gehst wieder Daumen lutschen.
Alt 28.10.2017, 01:14
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Zitat:
Demeki sen benim ne mal oldugumu biliyorsun vay canina !
O zaman ortada bir gercek var ne kadar mal olursam olayim senden daha mert ve yürekliyim !!!
demektirki senin kadar adilikler ve serefsizlikler yapmadimki hala kendi kimligimle burlarda dolasabiliyorum !
SImdi bana söyle ulan adi serefsiz suratini kimligini saklamaya ne gerek duydun ne namusuzluk serefsizlik yaptin ???
Adammis numaralari yapma oglum benim arkadaslarim merttir ve en önemlisi dine mesebe saygilari vardir senin gibi niklerin arkasina saklanmazlar aciz zavvalli yaratik seni !
Ulan hem sen kimsinki beni tanima serefine nail olacaksin angut , ozanmis senden pikacu bile olmaz embesil seni.
Gelmis birde biseyler yazmis akli sira GÖTÜM !!!

Seni deyilsin o Enisteni taniyor....bilmedigi icin eni$teni sen saniyor....ben tanitirim sorun yok,aslinda ablanla tanismam lazim -kocasi ve kardesiyle ne kadar iftar etse azdir....

Geändert von Lara__ (28.10.2017 um 01:17 Uhr).
Alt 28.10.2017, 01:19
eMasculine

Reden Mal LARA

Ne Malsin LARA One Sise CocaColaya domalan Lagamvaginali KasarLara
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche