Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 04.04.2015, 14:53
Benutzerbild von Oguzhan_
Oguzhan_ Oguzhan_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Merhaba canan,
Ben cok iyiyim elhamdüllah. Ya sen?
Ilk yorumunda bana bunlari yazmadan önce Bir arastir, bilgi edin bu feyzade kimmis, ondan sonra bunlari yaz ne dersin? Tabi feyzadeyle baska baglarin varsa o baska.
Zitat:
Zitat von canan2015 Beitrag anzeigen
merhaba oguzhan_

nasilsin?

Ilk yorumum sana idi, cünkü senin yazin ilgimi cekti.
Ben feyzadenin burda kimseye saldirdigini görmüyorum.
ama SENIN bir bayanan, yani feyzadeye saldirdigini görüyorum.

neden erkekler böyle? neden erkekler kendilerini bayanlar ile ölcerler? neden erkekler bayanlara saldirirlar? banada cok saldiran erkekler oldu. bu sebepten dolayi pek yazmiyorum foruma. ama senin tehditlerin ve hakaretlerin dikatimi cekti.

burda benim bütün destegim feyzadeye, bilgin olsun.
sen ona hakaret ediyorsun, sen ona saldiriyorsun, senin disinda bazi erkekler seni destekliyor. ama seni destekliyen erkeklerinde hepsinin ayni olduguna göre, o erkeklere erkek demek zor geliyor.
pek erkeksi bir tavir görmüyorum cünkü.

disdan bakinca, bir kactane erkek bir bayana saldiriyor. bu erkeklerin hepsi, bu bayana cesitli tekliflerde bulunmuslar, ama o bayan red etmis. simdide o erkekler bu bayana camur atmaya ugrasiyorlar.
ben bunu görüyorum. lütfen bana cevap yazma, yarin öbür gün, bende hakaretlerine ugrarim. senin ve arkadaslarinin.

Saygilar
Canan
Alt 04.04.2015, 17:52
canan2015

Standard

Zitat:
Zitat von Oguzhan_ Beitrag anzeigen
Merhaba canan,
Ilk yorumunda bana bunlari yazmadan önce Bir arastir, bilgi edin bu feyzade kimmis, ondan sonra bunlari yaz ne dersin? Tabi feyzadeyle baska baglarin varsa o baska.
Merhaba Oguzhan_

bende iyiyim tesekkürler. Dalga gecer gibi cevap veriyorsun. sana nasil oldugunu sormam itici mi geldi?
bir bayan bayanlara bir yazi birakmis, bunun üzerine senin saldirina ugruyor. bence durum acikca ortada. o bayan yaziyi BAYANLARA birakmis. sen bir bey olarak, bu yaziya karistigina göre, bu tek birsey gösterir. sen o bayana asiksin, simdi elinden geleni yapiyorsun, sirf o bayani kötüliyesin diye. benim feyzade ile hic bir baglantim yok.
baska yerlerdede saldiriya ugramis onu gördüm. ama ona saldiran kisilerde hep ayni kisiler. yani surda 2-3 kisi ona kizgin, simdide - ayni senin gibi - herkesi ona karsi kiskirtmaya calisiyorlar.
o kinadigin yazilari istersen sen önce bir oku.
sen bir erkek olarak, nasil bir bayana karsi bu kadar hakaret edebilirsin? bu sadece tek bir seyi gösterir, bu sadece senin o bayana asik oldugunu, ve o yüzden ona kizgin oldugunu gösterir. feyzade seni istemiyorsa, ona bu kadar saldirmaya hakkin yok. baska bir bayan seni istemiyorsa, onada saldirma.
ve tekrar ediyorum, lütfen bana yazma. cok aggressiv ve öfkeli birisin. bugün feyzadeye saldirdigin gibi, yarin öbür gün banada saldiririsin, sadece seni onaylamadim diye.

senin gibi kavgacilar bana cok itici geliyor. lütfen beni kavgalarina bulastirma, ve beni iftiralarina karistirma.

Saygilar
Canan
Alt 04.04.2015, 18:10
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Merhaba Oguzhan_

bende iyiyim tesekkürler. Dalga gecer gibi cevap veriyorsun. sana nasil oldugunu sormam itici mi geldi?
bir bayan bayanlara bir yazi birakmis, bunun üzerine senin saldirina ugruyor. bence durum acikca ortada. o bayan yaziyi BAYANLARA birakmis. sen bir bey olarak, bu yaziya karistigina göre, bu tek birsey gösterir. sen o bayana asiksin, simdi elinden geleni yapiyorsun, sirf o bayani kötüliyesin diye. benim feyzade ile hic bir baglantim yok.
baska yerlerdede saldiriya ugramis onu gördüm. ama ona saldiran kisilerde hep ayni kisiler. yani surda 2-3 kisi ona kizgin, simdide - ayni senin gibi - herkesi ona karsi kiskirtmaya calisiyorlar.
o kinadigin yazilari istersen sen önce bir oku.
sen bir erkek olarak, nasil bir bayana karsi bu kadar hakaret edebilirsin? bu sadece tek bir seyi gösterir, bu sadece senin o bayana asik oldugunu, ve o yüzden ona kizgin oldugunu gösterir. feyzade seni istemiyorsa, ona bu kadar saldirmaya hakkin yok. baska bir bayan seni istemiyorsa, onada saldirma.
ve tekrar ediyorum, lütfen bana yazma. cok aggressiv ve öfkeli birisin. bugün feyzadeye saldirdigin gibi, yarin öbür gün banada saldiririsin, sadece seni onaylamadim diye.

senin gibi kavgacilar bana cok itici geliyor. lütfen beni kavgalarina bulastirma, ve beni iftiralarina karistirma.

Saygilar
Canan
LAN BU KARI TAM SIYIRMIS ARKADASLAR!!!!! KIZIM SEN ACAYIP HASTA BIRISIN HA

CANAN = FEYZADE
Alt 04.04.2015, 18:15
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Merhaba canan,
KOCUM BU CANAN FEYZADE
Alt 04.04.2015, 19:11
canan2015

Standard

Zitat:
Zitat von Denizrocky Beitrag anzeigen
LAN BU KARI TAM SIYIRMIS ARKADASLAR!!!!! KIZIM SEN ACAYIP HASTA BIRISIN HA

CANAN = FEYZADE
sen kimsin? ben feyzade degilim. ama bakiyorum, sadece ismini yazdim diye, bende hemen saldiriya ugruyorum.
Alt 04.04.2015, 20:10
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
sen kimsin? ben feyzade degilim. ama bakiyorum, sadece ismini yazdim diye, bende hemen saldiriya ugruyorum.

HE BIZDE YEDIK!!!!! IP NRrrrrrrani yerim PISKOPAT KARI!!!!!
Alt 04.04.2015, 20:27
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
So deniz, du hast willst es nicht anders:

An alle Mädels:

T9 ist ein charmanter, intelligenter, wohlhabender, gutaussehender (Adonisartig), humorvoller, anspruchsvoller Mann.
Er hat so unendlich viele positive Eigenschaften, dass es hier keinen Mann gibt, der ihm das Wasser reichen kann. Er ist so unglaublich, so faszinierend, dass selbst die Männer ihn beneiden.

(tut mir leid Lara_ , jetzt ist für dich der Zug endgültig abgelaufen)

Also Mädels, alles negative was ihm nachgesagt wird, ist das Resultat von Eifersucht. Es gibt nichts negatives über diesen Mann zu berichten. Er ist der Traum jeder Frau. Nur weil er so wohl erzogen ist, nutzt er das nicht aus. Dennoch bewahrt er sich seine Manieren und ist anständig.

Ladys, lernt ihn kennen: Schreibt ihm eine PN.

So deniz1008, vielen Dank, dass du mich gezwungen hast, die Wahrheit über T9 öffentlich zu schreiben.

BIST DU VOM BERUF ZUHÄLTER LAN???
Alt 04.04.2015, 21:42
Benutzerbild von Oguzhan_
Oguzhan_ Oguzhan_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Denizrocky Beitrag anzeigen
KOCUM BU CANAN FEYZADE
Banada öyle geldi üstad.
Alt 04.04.2015, 21:58
feyzade

Standard

Zitat:
Banada öyle geldi üstad.
Evet cünkü sende ayni onun gibi aklini fikrini benimle bozmussun. yeni üyeleri ben zannedip kovmaniz gercekten cok ilginc bu gidiste, sizden ve sizin gibilerden baska kimse kalmiyacak burda
oguzhan ve deniz

sizi siddetle kiniyorum
Alt 05.04.2015, 02:50
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Banada öyle geldi üstad.
KOCUM BU KARI SANA TAKMIS ABOOOOO SANA SULANIYOR!!! YANDIN KARDES!!!!!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche