Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 05.02.2012, 20:43
Benutzerbild von Yarinnegetirecek
Yarinnegetirecek Yarinnegetirecek ist offline
Neuer Benutzer

Standard .....

............

Geändert von Yarinnegetirecek (09.02.2012 um 18:26 Uhr).
Alt 06.02.2012, 21:06
Anonymus

Standard insan

Zitat:
Zitat von Yarinnegetirecek Beitrag anzeigen
Öncelikle Mesajımı dikkate alıp okuduğun için hepinize çok teşekkür ederim.
Ben 2 çocuk sahibi bir insanım. Evet gerçekten bir insanım. Her zaman sorduğum soru şudur" insan doğduk ama olabildik mi?" Ben bu sorunun her zaman cevabını kendi kendime evet ben insan doğdum ve insan olacağım diye düşündüm. Hep iyi bir insan olmak istedim.Karşıma her ne kadar kötü olumsuz şeylerde çıksa hiç insanlığımdan ödün vermedim.İnsanlar hep hayatta yükselişler ve düşüşler yaşar bende şimdi düşüş yaşamaktayım. Hayatta 14 yaşından itibaren hep çalıştım her işi namusumla emeğimle yaptım.Çaresizlik nedir bilir misin bilmiyorum ama ben şuan çok çaresiz bir şekilde bu mesajı yazıyor olmanın acısını yaşıyorum içimde. Bundan 5-6 ay öncesie kadar iyi bir iş iyi bir çevrem ve lüks değil fakat kendi yağımda kavrulan iyi bir yaşıntım vardı , sonrasında ticaretle uğraştığım için alacaklarımı alamadım,birkaç sahte çek verdiler karşıma hep adi kötü insanlar çıktı,benimde ticarette bazı hatalarım oldu tabiki ve işlerimi alt üst ettiler yinede olsun düzelir ben yaparım ben bunun üstesiden gelirim dedim ta ki 1,5 yaşındaki oğlum hastalanıncaya kadar İnsanın hayatında evladından daha öncelikli daha üstün ne olabilir ki? Benim içinde öyleydi ve her şeyimi bırakıp dünyalar tatlısı oğlum iyileşsin diye o hastane senin bu hastane benim dolandım durdum.Onun hastanedeki her bakışı beni öldürüyordu içimi çok ama çok yakıyordu.Oğlum Allahıma çok şükür şimdi daha önceki durumundan iyi.Oğlumu iyileştirdim ama ticaret yaptığım insanlara zarar verdim alacaklarımı alamadım bunun için borçlarımı ödeyemedim iş yerimdeki herşeyim gitti,arabam gitti ticari itibarım bitti bankalarda kredilerim bitti,ev kiralarımı yatıramadığım için şuan evimede gidemiyorum gitsemde elektriğim suyum doğalgazım kapalı oğlum sürekli makinayla ilaç alması gerektiği için elektiriği olan bir evde kalmamız gerekiyordu ablamlarda kalıyorum. Şuan gidecek bir evimiz yiyecek ekmek paramız oğlumuza bez mama paramız bile yok anlayacağınız bir insanın en dip noktasındayım Allah kimseyi bu duruma düşürmesin dostumuda,düşmanımıda.İçerisinde bulunduğum durum çok ama çok kötü.Böyle bir şeyi yazmak hayatım boyunca aklıma gelecek en son şeydi ama düşmez kalkmaz bir Allahtır.Umarım siz hayatınız boyunca böyle bir duruma düşmezsiniz.Bana yardımcı olmak isteyen iyi kalpli insanlar vardır umuduyla yazdım bunları kendi kendimden utanarak.Allah kimseyi içerisinde bulunduğum duruma düşürmesin.İyi bir insana iyi bir aileye yardımcı olmak isterseniz mail adresim yarinnegetirecek @ gmail . com mailinizi umutla bekliyor olacağım şimdiden Allah sizden çok ama çok razı olsun.

En büyük sırrı içinde taşıyan can...
Alt 08.02.2012, 13:25
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Hic ugrasma / Ya insansin ya degilsin

Bülbül güle hayran olur
Hayran olur seyran olur
Kimi insan hayvan olur
Hayvan Adem olmaz imis...
Alt 08.02.2012, 20:00
Anonymus

Reden insanity

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Bülbül güle hayran olur
Hayran olur seyran olur
Kimi insan hayvan olur
Hayvan Adem olmaz imis...
farkındamısın bilem ama, bir sivrisinek misali kendini bir su birkintisinde koca bir denizde zannedip konduğun çöpü gemi yapıp kendini de o geminin kaptanı olarak addetme gayretindesin
Alt 08.02.2012, 22:35
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Anonymus Beitrag anzeigen
farkındamısın bilem ama, bir sivrisinek misali kendini bir su birkintisinde koca bir denizde zannedip konduğun çöpü gemi yapıp kendini de o geminin kaptanı olarak addetme gayretindesin
Sen itin sictigi bokta bit bile olamazsin nan aminanonymus

Geändert von Der_Levantiner (08.02.2012 um 22:49 Uhr).
Alt 09.02.2012, 09:11
TeK_AsKIM_SigaRa

Standard ..................

hmm bunu birkere daha yazmisdin baska nikle o zaman yardim istemiyordun ilginc :S
Alt 09.02.2012, 10:41
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von TeK_AsKIM_SigaRa Beitrag anzeigen
hmm bunu birkere daha yazmisdin baska nikle o zaman yardim istemiyordun ilginc :S
Kim yardim istiyor? Sen kime hitaben yazdin anlamadim dogrusu...

Birde su sigarayi birak. Sagliga cok zararlidir. Dumani yele, parasi ele sehir sana kalir. Sen ask degil zehir yasiyorsun..
Alt 09.02.2012, 12:51
TeK_AsKIM_SigaRa

Standard

Yazan kisiye demisdimde sen niye alindin anlamadim ?

Olur hemen birakdim say allahim yarabim

Zitat:
Kim yardim istiyor? Sen kime hitaben yazdin anlamadim dogrusu...

Birde su sigarayi birak. Sagliga cok zararlidir. Dumani yele, parasi ele sehir sana kalir. Sen ask degil zehir yasiyorsun..
Alt 09.02.2012, 17:52
Anonymus

Reden @ insanity

Zitat:
Sen itin sictigi bokta bit bile olamazsin nan aminanonymus
Meşguliyetlerin örümcek ağı nevinden işler gibisin,hep takılıp kalırıyorsun, birde delip geçmeyi dene
Alt 09.02.2012, 21:44
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Anonymus Beitrag anzeigen
Meşguliyetlerin örümcek ağı nevinden işler gibisin,hep takılıp kalırıyorsun, birde delip geçmeyi dene
Ne demek istigini anlamadim. Henüz yaradilis halkasindan örümcekler familyasi seviyesine mensup oldugunu ve insan olmak senin icin imkansiz bir hal aldigini mi demeye getirdin? Sana tavsiyem, radyasonlu bir örümcekten kendini isirt belki spiderman gibi bir sey olursun. Tek insan olma sansin bu Sana baska yollar kapalidir

Geändert von Der_Levantiner (09.02.2012 um 21:51 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche