Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 21.03.2006, 20:47
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard demeki

gs 1959da kuruldu ve o yüzden önceki kupalari göz önüne almiyorsun.
Alt 21.03.2006, 21:13
Benutzerbild von cagdass
cagdass cagdass ist offline
Neuer Benutzer

Standard EDEBIYAT SAHASI ILE FUTBOL SAHASI

TÜRKIYE BIRINCI LIGI DIYE BIR SEY VAR_SU TARIH BU TARIH FASA FISO! YEDI KISILYE, DÖRT BES TAKIMLA OYNANAN DÖNEMIN MACLARINI NE BEN SAYIYORUM NE DE TÜRKIYE FUTBOL FEDERASYONU NE DE UEFA NE DE FIFA SAYIYOR! EDEBIYAT YAPMAYIM LÜTFEN!!!

SENIN "LIG" KELIMESININ ANLAM VE ÖNEMINDEN HABERIN YOK SANIRSAM.

NEYSE SEN NASIL DÜSÜNÜRSEN DÜSÜN, HER TAKIMIN TÜRKIYE BIRINCI LIGINDEKI KÜNYESI BELLIDIR_CAPI, YARI CAPI BELLIDIR!

SEN ONU BIRAKDA SÜPER KUPAN VAR MI YOK MU UEFA KUPAN VAR MI YOK MU ONDAN BAHSET_EDEBIYAT SAHASIYLA FUTBOL SAHASINI BIRBIRINE KARISTIRMAYALIM!

VE HERHES FUTBOL SAHASINDA HADDINI BILSIN_EN BÜYÜGÜNÜ BILSIN_TEK EN BÜYÜKDE DÖKÜMANLARIYLA GÖZÜNÜN ÖNÜNDE KOSKOCAMAN APACIK DURUYOR!

OLE CIMBOMMMM_OLE EINTRACHT_OLE PAULI_OLE BARCA!
Alt 22.03.2006, 00:47
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard o zaman yüzsüzlük yapip

yüz yilik külübüz demiyeceksin.

trnin en büyügü aylardir sporcularinin parasini ödeyemiyor ve sag dan sol dan para dileniyor. bu büyüklük ise varin siz en büyük olun.

senin amacin belli. provakation yapiyorsun o yüzdende sana baska cevap yazmiyacagim, ne zaman seviyeni takinirsan o zaman cevap yazarim.
Alt 22.03.2006, 01:34
airdem

Standard Bir akilliyla bas edemiyoruz, biri daha

cikti!
Alt 22.03.2006, 01:36
airdem

Standard Benim anam vefat edeli cok oldu. Ister-

sen seninkine sor!
Alt 22.03.2006, 06:40
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard oldu!

ya angarya islerle ugrasma!
ister yaz ister yazma_isine nasil gelirse!
yazdigin cevaplar cevap falan degil zaten, yok istanbul kupasi yok donanma kupasi!!! hahaha komiksin sen ya! donanma kupasi!!! var mi böyle bri sey ya! takimlarin künyesi belli, bu künye hem uefada hemde türkiye futbol federasyonunda kapi gibi duruyor!! senin gözünün önünede serdik bu künyeyi. ayrica büyük takim parayla pulla olunmaz! büyük takim EUFA KUPASIYLA SÜPER KUPAYLA VE SAMPIYON KULUPLER KUPASI ÜCÜNCÜLÜ ILE OLUNUR
biraz ayaklarin yere bassin!
Alt 22.03.2006, 06:45
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard donanma kupasi :)))))

ya angarya islerle ugrasma!
ister yaz ister yazma_isine nasil gelirse!
yazdigin cevaplar cevap falan degil zaten, yok istanbul kupasi yok donanma kupasi! bu donanma kupasina üc takim katilmis, cimbom yokmus zaten bu kupada! yok spor toto loto kupasi hahaha komiksin sen ya! donanma kupasi!!! var mi böyle bir sey ya!

takimlarin künyesi belli, bu künye hem uefada hemde türkiye futbol federasyonunda kapi gibi duruyor!! senin gözünün önünede serdik bu künyeyi. ayrica büyük takim parayla pulla olunmaz! büyük takim EUFA KUPASIYLA SÜPER KUPAYLA VE SAMPIYON KULUPLER KUPASI ÜCÜNCÜLÜGÜ ILE OLUNUR biraz ayaklarin yere bassin! donanma kupasi ))))) koptum
Alt 22.03.2006, 07:37
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard KOMEDI YADA SKANDAL DENILEBILIR

büyük takim taraftari derbeder donanma kupasindan bahsediyor. evet savas sirasinda zorda olsa maclar oynanmaya calisiliyormus.
yemisim senin donanma kupani ya! kendini bunlarla avutma! yüz tane bin tane donanma kupasinin bir tane SÜPER KUPA YADA BIR TANE UEFA KUPASININ yaninda ki degeri nedir ya!

bak okuda kop )))

İstanbul Ligi
NOT: Galatasaray bu maça 7 kişi çıkmıştır,
Fenerbahçe kalecisi Ali Said sakatlanıp çıkınca Fenerbahçe maçı 10 kişi tamamlamıştır ve kaleye gol yiyenin değişmesi şeklinde öteki futbolcular bir bir geçmiştir. hahahahaa maca bak beee! bu maci galatasaray 7-0 kazanmistir!!!!! yani böyle maci fener 7-0 kazansa ne olur kazanmasa ne olur! BEN SÜPER KUPA UEFA KUPASI DIYECEgim, BILIYORUM COK CANIN SIKILIYOR BU DURUMA AMA NE YAPARSIN BU ISLER BÖYLE, BÖYLE KUPALARLA ENBÜYÜK TAKIMLAR ARASINA KATILIYORSUN

İstanbul Ligi
NOT: 29 Ekim 1915"teki maç Fenerbahçe 2-1
öndeyken bitime 25 dakika kala hakem
tarafından tatil edildi. 3 Mart 1916"da kalan
süre oynandı ve Galatasaray bir gol atınca
maç 2-2 sona erdi. SIMDI BU MAC BERABERE BITSE NE OLUR BITMESE NE OLUR, SÜPER KUPA EUFA KUPASI VARKEN YANI SU DONANMA KUPASININ ISTANBUL LIGININ LOTO TOTO KUPASININ LAFIMI OLUR. ICH WEISS SENIN ICIN CAN SIKICI BRI KELIME SÜPER KUPA VE UEFA KUPASI AMA NE YAPCAKSIN ENBÜYÜK TAKIM O KUPALARI ALMAKLA OLUYOR.

İstanbul Ligi
NOT: Oyuncu bulamayan Galatasaray, Alman
askerlerini oynattığı için hükmen yenik sayıldı. HAHAHA VAR MI BÖYLE SEY YA YEMISIM SENIN KUPALARINI BEN!!! ya bu kadar yüzsüzlükde olmaz yaaa! birde biz su kadar istanbul ligi aldik diyorsun, istanbul liginin türkiye futbol ligiyla alakasi ne ya!!! lig mi diyorsun sen ona! lig olsaydi zaten eufa`da takilarin istatistikleri tutulurken adi gecerdi! bizde takimlarin künyesi icene alirdik, günümüzün devre arasinda yapilan EFES turnuvasi benzerleri seyi piskin piskin kupa aldik diye yutturacan beee!! koskaca türkiye futbol federesyonu ve uefa yuttuda biz kaldik demi!!! hayret ya cok komiksin sen ya donanma kupasi )))))

Donanma kupasi
NOT: Takımlar yedişer kişinin 30"ar dakika
oynadığı turnuvada karşılaştı. HAHAHA MACA BAKIN BEYLER ))))))))) ben gene süper kupa ve eufa kupasi diyecegim canini sikacagim, birde en büyük takim nacizane galatasaray diyecegim!!!!!!

İstanbul Ligi
NOT: En az seyircili maç, 14 seyirci MACA BAK BEEE! SEN BU MACLARDAN MI KENDINE KÜNYE CIKARTIYORSUN, BÖYLESI MACLARLAMI KENDINI AVUTUYOR KANARYA KUSLARI CIK CIK CIK ÖTÜYOR!DONANMA KUPASINI, DÖRT TAKIMIN KATILDIGI BOKDAN BOKDAN KUPALARI ALDIK DIYORSUN_HIC BIR FENERLIYE YAKISMAYACAK SEKILDE BAK ASLINDA BIZIM SIZDEN KUPAMIZ FAZLA DIYORSUN_COK KOMIKSIN YA!!!

UEFA VE TÜRKIYE FUTBOL FEDERASYONUN DA TAKIMLARIN KÜNYESI MECVUTUR_VE EN BÜYÜGÜ EN GÖRKENLISI EN FAZLA KUPASI OLAN TEK TAKIMDIR GALATASARAY_VE BUNU DA SANA ISPATIYLA ORTAYA CIKARTTIK, TEK SANA DEGIL TÜM FENERLILERE! DONAAMA KUPASI )))))

Matbuat Kupası
NOT: Bu maç, 25"er dakikalık iki devre halinde oynandı. hahahaha ne büyüksün bee fenerium!!! FENER BAHCE MATBUAT KUPASINI ON DEFA ALMISTIR OLEYYYYYY!!!! HAHAHAHA BIN DEFA ALSAN NE YAZAR_DÜNYA FUTBOLU DIYE BIR SEY VAR YA1 SIZ BU KUPAYLA KENDINIZI AVUTMAYA DEVAM ETTIGINIZ TAKDIRDE BIRAZ ZOR CIKARSINIZ EDIRNE DISINA!!! YAZIK YAZIK ÜZÜLÜYORUM TÜRKIYENIN GÜZIDE KLÜPLERINDEN BIRISI OLAN FENERBAHCENIN BU HALLERINE ADAMALR DONANMA KUPASI DIYOR YAAA HAHAHAHAAA

daha istersen böyle yüzlerce komedi var!

derbeder kendiNE gel_BAK NE DIYECEGIM SANA, SÜPER KUPA_UEFA KUPASI VE SAMPIYON KÜLÜPLER KUPASINDA BRONZ MADALYA!!!

ENBÜYÜKTAKIM GALATASARAY!! BU ISPATLANDI-KANITLANDI_CÜRÜTMEYE CALISDIN AMA KOMIK DURUMA DÜSTÜN! ZATEN KOMIK OLMASAYDI INAN KI SENIN O DONANMA KUPANI BILMEM NEYINI HEM UEFA HEMDE TÜRKIYE FUTBOL FEDERSYONU CIDIYE ALIP DEGERLENDIRMEYE SOKARDI!!!!!!

OLE CIMBOM!!

HA SANA AKSAMKI MACIN SKORUNU SÖYLIYEYIM,
1 ümit karan
2 necati
1 nobre (elle atacak)

ve maci en büyük takim galatasaray 3-1 kazanacak ve yoluna devam edecek!!!!!
Alt 22.03.2006, 10:53
unknown

Standard BÖYLE BÜYÜK OLUNUYORSA SIZ BÜYÜK OLUN

SU 6.SARAYLILAR NE ZAMAN ADAM OLACAK YA???
KONUSTUKCA BATIYORSUNUZ INSANDA BIRAZ UTANMAK OLUR BENIM KARSIMDA BI FENERLI OLSA UTANCIMDAN SUSARDIM AMA SIZ NE KADAR UKALA NE KADAR SEREFSIZ OLDUGUNUZ HER YÖNÜNÜZLE BELLI.

AVRUPA TAKIMI OLDUGUNUZU SÖYLÜYORSUNUZ 6 SENEDEN BERI AVRUPADA MAC KAZANAMADINIZ!!!

BÜYÜK TAKIM OLDUGUNUZU SÖYLÜYORSUNUZ SAG SOLDAN PARA DILENIYORSUNUZ; FUTBULCULARIN PARASINI VEREMIYORSUNUZ!!!

BÜYÜK TAKIM OLDUGUNU SÖYLÜYORSUNUZ OYNADIGIIZ STADA BAK SANKIM ISTANBULUN CÖPLÜGÜ ORDA TOPLANIYOR!!

BÜYÜK TAKIM OLDUGUNU DIYORSUNUZ BÜTÜN BRANSLARDA FENERIN ARKASINDA KÜYRUK GIBI GERIDEN GELIYORSUNUZ

BÖYLE BÜYÜKLÜK OLCAKSA SIZ BÜYÜK OLUN BIZ BÖYLE KALALIM HAHAHAAHAHHA

BIZ TAKIMIMIZI KUPALAR ICIN SEVMEDIK BUNUDA HERKEZ BILSIN

BIZ GERCEK TARAFTARIZ

NE MUTLU FENERLIYIM DIYENE
Alt 22.03.2006, 10:55
unknown

Standard FENER KLASIGI

BIZ 6.SARAY GALIBIYETLERINE INANKI ARTIK SEVINMIYORUZ BIZIM ICIN ARTIK BU ALISKANLIK OLDU SADECE SIZIN NASIL BI EZIK DURUMA DÜSTÜGÜNÜZÜ GÖRMEK BIZI SEVINDIRIYOR

BU AKSAM YINE EZIKLERI GÖRMEK BENI ZEVKTEN DÖRT KÖSE YAPACAK

KILL FOR YOU
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche