Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 25.07.2014, 22:07
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
O zamanlar onlar zalimdi.. Zalime karsi aldigim tavir elbette sert olur. Ama su an onlar FILISTIN HALKI KADAR ZÜLÜME UGRAMISLARDIR!!
ARADAKI FARKI GÖRMÜYORMUSUN
simdi yalan söyledigini itiraf mi ediyorsun erdal???

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Filistini burdan bir daha sikiyim! Analarini avratlarini sikiyim! Müstehakk onlar icin, daha beter olsunlar okay mi?
zulme ugrayan filistin halki hakkinda ne diyordun???

sen döneklerin önde gidenisin. fark ediyormusun agzi bozuk erdal?
Alt 25.07.2014, 22:39
Ask_Sehidi

Standard

Bazıları bana muhafazakarların geleneksel değerleri ile uğraşma, çok dışlanıyorsun bu yüzden diyor. Dışlamanın nedeni dini, kelami tartışmalar değil; siyasi duruşlardır... Bak Türkiye'nin en geleneksel değerlerini yaşayan Cemaat gurubu ne hale geldi... Kaç gündür hatimler indirip okuyup üfürmelerine, adliyenin önünde cevşen duaları okumalarına rağmen İsrail ajanı oldular, haşhaşi oldular, her şey oldular. İstediğin kadar geleneksel değerleri savun veya reddet bunun bir önemi yok, biat etmedin mi böyle olursun..ibret alın..

Not: Caka_bey bilhasa okusun!

Alt 26.07.2014, 01:05
Caka_Bey

Standard

Size ne oldu ki birbirinize yardım etmiyorsunuz?

Sâffât, 25. Ayet)
Alt 26.07.2014, 11:51
Caka_Bey

Standard

Dünyadaki 100 gram aklın 90 gramı Abdülhamid Han'da , 5 gramı bende ,5 gramıda diğer siyasilerdedir. ( Prens Bismarck
Alt 26.07.2014, 13:10
Caka_Bey

Standard

Ask sehidi,

Ben inaniyorum ki bunlarin hic biri bize zarar vermez...
bugün Fethullah Gülene saygi duyan herkesi, israil ajani, hashasi, cakma hocaci ilan edenler yarin bir gün, dedikoducu, hedefsiz, huzursuz, fanatik tiplerin arasinda kalirlar.
o halde zarar görecek kim? tabi ki onlar!
Yani bu laflari yemeyi, onlarin davranislarina tercih ederim...

Ayrica niye Fethullah Gülen deyince Cemaatci oluyoruz, 3,4 tane kitabini okumak ve zararsiz demek baska, Cemaatin icinde olmak baska.
mesela, Zaman gazetesinin ve Samanyolun her yaptigini onaylamadigimiz belli.

Polislerin tutuklanmalari ile ilgili bir sey demiyorum, onlarin ne yaptigi yakinda ortaya cikar ama sucsuz kisilere hakaret edilmesi, topluma zarar verir...
bunu kim yaparsa yapsin, ister Ak partili, Gülen Cemaati, Chpli, Solcu, Sagci, Mhpli, Milli Görüs Cemaati ya da bir Ateist..
Alt 26.07.2014, 13:41
Ask_Sehidi

Standard

@caka_bey

aslinda yasananlar hukuk devletinden coook uzak aci bir komedi. Ama ben burda Türkiye'de ki insanlarin zihniyetini görüyorum. Bana dokunmayan yilan bin yil yasasin... Yilanlar sogukkanli sürüngenler familyasindan. Onlar da ahd-i vefa yoktur. Ne kadar koynunda beslersen besle, isindigi anda ilk isiracagi yer senin koynun olur.
Dogrusu ben cemaati daha güclü daha köklü biliyordum. Cemaat üfledimiydi uzun boylu adam on takla atarak devrilecegini sanmistim. Ancak hayretle izliyorum basbakan Erdogan cemaati bitirme noktasina getirdi.. Polisler, cemaat diye adlandirilan olusumun medar-i iftihari olan polisler, bile taraf degistirdeler gibi geliyor bana.
Herseyi birakta bu milletin arsizlara, hirsizlara, haramla beslenen helaldan kacan insanlara destek cikipta kendini Allah'in yolunda görmesi aci olmaktan ziyade gülünc bir duruma dönüstü. Hayretle izliyorum dogrusu..

Geändert von Ask_Sehidi (26.07.2014 um 13:44 Uhr).
Alt 28.07.2014, 09:25
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Ben inaniyorum ki bunlarin hic biri bize zarar vermez...
bugün Fethullah Gülene saygi duyan herkesi, israil ajani, hashasi, cakma hocaci ilan edenler yarin bir gün, dedikoducu, hedefsiz, huzursuz, fanatik tiplerin arasinda kalirlar.
o halde zarar görecek kim? tabi ki onlar!
Yani bu laflari yemeyi, onlarin davranislarina tercih ederim...

Ayrica niye Fethullah Gülen deyince Cemaatci oluyoruz, 3,4 tane kitabini okumak ve zararsiz demek baska, Cemaatin icinde olmak baska.
mesela, Zaman gazetesinin ve Samanyolun her yaptigini onaylamadigimiz belli.

Polislerin tutuklanmalari ile ilgili bir sey demiyorum, onlarin ne yaptigi yakinda ortaya cikar ama sucsuz kisilere hakaret edilmesi, topluma zarar verir...
bunu kim yaparsa yapsin, ister Ak partili, Gülen Cemaati, Chpli, Solcu, Sagci, Mhpli, Milli Görüs Cemaati ya da bir Ateist..
fetullah gülen israil dostluguyla ve müslümanlara ates altinda tutmasiyla tavrini göstermistir.

erkekse bir kerede israile beddua etsin. geceleri israile beddua etme seyanslari düzenlesinler. yok yok yemez. israil kuklalari bunu yapamaz.

yüzlerce cocuklarin öldügü gazze icin bir kelime söyleyemeyen, israili bir kere kinayamayan birine bizim halkimiz cakma hoca der.

geceleri talebeleri uyandirip uzun adam ölsün diye dualar ettiren gülen utanmadan ortaya cikip icten dua etmiyorsunuz. icten dua etseniz ölürdü demeye utanmiyor.

cemaat cemaatligini bilmeli. paralel devlet olusturmaz. basbakani, cumhurbaskanini, diger bakanlari, askeri, yazari yasa disi dinletmez!!!

chp ile ittifak kurup güclü hükümetimize zarar vermeye calismaz.

bu gülencileri inlerinden cikarincaya kadar hizmetimizi devam ettirecegiz!!!

bazi cahiller gülencileri cok güclü zannediyorlar. onun icin chp cemaat ile ittifak kurdu. ama cahil olduklari icin güc onlarda degil bizde oldugunu hesaplayamadi.

artik güc millette. eski türkiye bitti. yeni türkiyeyi kurduk.

artik tüm türkiye düsmanlarini tek tek inlerinden cikaracagiz.
Alt 28.07.2014, 15:39
Caka_Bey

Standard

Bazi zamanlar vardir verecegim cevap siddetli olur kalp kirarim.
o yüzden cevap vermemeyi uygun gördüm, söylediklerin cevapsiz kalacak. var bildigini düsün!
Alt 28.07.2014, 15:54
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Bazi zamanlar vardir verecegim cevap siddetli olur kalp kirarim.
o yüzden cevap vermemeyi uygun gördüm, söylediklerin cevapsiz kalacak. var bildigini düsün!
basit bir soruya cevap bile veremiyorsun. korkma kimsenin kalbi kirilmaz.

fetullah niye israile beddua etmiyor? niye kinamiyor? niye lanet etmiyor?

basbakana ölsün diye seyanslari yapan biri niye israil icin seyans yapmiyor?

verecek cevabin yoksa acikca söyle ama kivirma. kivirdikca ittifakta oldugunuz chpye istediginizden daha yakin oluyorsunuz.
Alt 28.07.2014, 16:05
Caka_Bey

Standard

evet, evet verecegim cevabim yok..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche