Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.01.2023, 21:47
Benutzerbild von Damoklesschwert
Damoklesschwert Damoklesschwert ist gerade online
Benutzer

Standard

Baba kerpic evden aldim zulami
Gurbet mi burasi yoksa sila mi?
Yitirdim yollarda göycek balama
Erir icim erir erir can gider.

Almanya bizi kiskaniyor Almanya, ondan mi Türkiye'nin en büyük havalani malAKlarla dolu.
Kerhen anavatanimi terk etmek zorundayim yine. Istanbul senin kuzu kokorecini, Edirne üsülü tava cigerini ve Besiktas'i Macka'yi özleyecegim. Ama Karadeniz'in incisi Sinop'u da özleyecegim.

Oglum ya oldugun gibi görün ya da göründügün gibi ol.
Biz iktidara gelelim, burda duran namerttir. cünkü CHP ve MILLET Partisi olarak en büyük hedefimiz, laik, insan hak ve özgürlüklerine bagli hukuka bagli düzeni kurmaktir SOSYAL HUKUK DEVLETI! BIAT kültürüne son! KULA KULLUGA SON!

Görmemisin oglu olmus tutmus zikini koparmis, görgüsüzlerin caldigigi ve kurdugu düzeni yok etmektir. Kilavzu garga olanin burnu boktan cikmiyor iste, cikamaz da kardesim cikamaz. Iki dogru olmaz, ben ben, ben ben diyen birisinin pesinden gidilemez. Benim disisleri bakanim, benim icisleri bakanim, benim genel kurmay baskanim? SEN KIMSIN LAN? SEN KIMSIN? ÖNCE BI DIPLOMANI GÖSTER DE KIM OLDUGUNU GÖRELIM?

Bu arada Erdogan secime kattiyen katilamaz. Bu onun ücüncü secimi olmus oluyor, sevgili malAK'lar üce kadar sayabiliyormusunuz? Yoksa burda yazmayi birakiyim mi, anlamadiginiz icin?

VE MECLIS ONA TBMM'YI FESH ETME YETKISINI VERMEMISTIR! BU ANAYASAL DÜZENE KARSI ACIK BIR DARBEDIR!!! KANUNSUZLUGU COKTAN ACMIS BIR DURUMDUR!!!

Büyük Atatürk'ün her yere heykelinin dikilmesine karsiyim. O bir dogma degildir. O bir yasam bicimidir.
Tarihi gösteriyor ki, Atatürk bize Allah'in lüftudur. Her bir oku bir anlayis olan 6 okun dogru yolun rehberleri oldugunu yüz yil önceden gören ve gösteren Selanikäli Mustafa Kemal Pasya'ya, sonradan dünyaca ünlü adi olan ATATÜRK'ü vatan bu millet hatta bütün insanlik minnettardir.

NOT DÜSELIM: Ahmet Davutoglu'nun gönderme yaptigi kisi, yurt disinda 28 milyar US DOllari var (Bu kisi Istanbul beledeyinse görevli iken yüz kizartici suclardan dolayi ihrac edilen, sonra Erdogan döneminde in-Ali-Binanli lakapi ile üne kavusmus, oglu Erkan Yildirim'in Singapurlar'da günde milyonarlca dollar kumarhanelerde harcayan, BINALI YILDIRIM'NIN TAAA KENDISIR! TATTAAARAAAAA HUZURLARINZDA BINALI YILDIRIM)

Geändert von Damoklesschwert (20.01.2023 um 22:24 Uhr).
Alt 25.01.2023, 00:39
Benutzer

Standard

Bu arada Gürcülerden, Lazlardan ve diger Karadeniz'in yerli halklarindan Mehmet Cengiz'e olan öfkemden dolayi küfür ettigim icin özür diliyorum.

Ben vatanini ve milletini seven bir yurtseverim. ATATÜRK, benim en büyük eserim dedigi LAIK, demokratik, insan hak ve özgürlüklerine bagli, sosyal hukuk devleti olan (olmak zorunda olan) TÜRKIYE CUMHURIYETI DEVLETINE canim feda.

DEVLET bizim devletimiz, devleti hepimizin devleti. Bizim sorunumuz devletimizle degil.

Dikkatinizi cekerim tekrar edioyorum. Bizim sorunumuz devletimizle degil. Devlet bizim hepimzin

Bizim sorunumuz türlü hileye basvuran her türlü harami yiyen hükümet görümünde ki AKP-MHP MAFYASI ILE..

Bizim sorunumuz
harami dibine kadar yiyip sonra tövbe ederek aklandigini sanan ardindan ayni seyi bin kere gene yapan ve gene tövbe ederek (aslinda tövbe etmiyor, milleti kandiriyor, cünkü ALLAH'A insansaydi, haramdan uzak dururdu), haramla doymus agzinin kokusunu Türk bayragina agzini silerek saklamaya calisan (vatan-millet-Sakarya naralari atip tutan, pezevenklere, kari kiz ticareti yapanlara ve her türlü haramileredir)

Ancak Devleti Bacehli'yi hepiniz bilmem ne edin.
O bizim tirnagimizin kiri bile olamaz, ipne herif. O ancak Sedat Karabiyik'in escinsel a$kidir...

Atatürk'ün izah ettigi sekilde de Türk Milliyetcisiyim, yani ne mutlu Türk olana demiyorum ne mutlu Türküm DIYENE anlaysina sahibim.
Hazreti Ali'nin anlayini benimsemistirim özümde. Bütün insanlar kardestir, ya din üzerinden ya da insanlik üzerinden demisti.

Marcel Reich-Ranicki'nin de dedigi gibi, Völker sollte man weder lieben noch hassen, man sollte stets darauf achten, den Einzelnen zu bewerten.

Bir Af$ar Türkmeni olarak mit Atatürk Milliyetcisi olarak ülkemizde herkesi din, dil, irk ayirtektmeksizin Türk Milleti olarak kabul ediyorum. Elbette ki bir Kürt kendini dilini konusabilmeli, ya da bir Laz da, ama Türkiye'de bir yere varmak istiyorsan güzel Türkce konusmak zorundasin. Diyarbakir serüvenimde bu bizzat kendim görmüstüm. Kürtce özgür dil olmasina ragmen oranin yerel halki cocuklarinin güzel türkce ögrenmesini de istiyor. Yoksa, Istanbul Teknik Üniverstesi, ya da ÖDTÜ, ya baska büyük ve kaliteli üniversiteler de egitm alma imkanlari yok. Bunu Hatay'in yerli arablarinda da gördüm.

Hatta bundan yillar önce Erdogan'nin memleketi olan Rize Güneysulu ve aslen Gürü kökenli olmasina, ragmen Atatürk'ün gururla bakacagindan emin oldugum bir "Türk genc kadini" ile gönül ilisim bile olmustu..
Kendisi Erdogan'i hic sevmezdi, (bes parmagin besi de bir mi derdi) Hatta uzaktan akrabasiydi bile (insan akrabalarini kendi sececek kabiliyete sahib degil derdi)

Bu sözlerimden dolayi kirdigim kimseler varsa, onlardan can-oi gönülden özür dilerim. Ama Mehmet Cengiz'i savunalarin da ...... Sorarlarsa kim söyledi... Soranin da bilmem nesini ne ediyim...

CENABI-ALLAH BILE GÖREVLERI DÖRT MELEGE VERMIS. BU TEK ADAM DA KIM MIS BE????

Geändert von Damoklesschwert (25.01.2023 um 01:01 Uhr).
Alt 03.02.2023, 00:30
Benutzer

Standard

Lokma yeme muhanetin elinden
Kurtulaman sonra acı dilinden
Namertlerin kaymağından balından
Merdin kuru yavan aşı makbuldür......

AŞIK HÜDAİ

Geändert von Damoklesschwert (03.02.2023 um 22:43 Uhr).
Alt 05.02.2023, 18:23
Benutzerbild von ulger
ulger ulger ist offline
Neuer Benutzer

Standard @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche