Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.04.2015, 21:38
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
burada kendi aile fertlerinle konusmuyorsun. öyle pis kelimeleri sadece ögrendigin yerde dört duvar arasinda konusmaya devam etmeni tavsiye ederim.

bir zamanlar rahmetli manbee efendiye takmistin simdi ben dürüst olan manbee hakkinda yalanlarinizi ortaya cikardigim icin bana takacakmis gibi gözüküyorsun.

lütfen düs yakamdan. birak pesimi.

bana yaza yaza yirtiniyorsun ama bu senin travmana care degil.

dombili görüyorsun dimi bu sorulara cevap veremeyip kiviriyor.

kivirmasi yetmiyormus gibi hakaret ve küfür ediyor sinirinden.

demedi deme tansiyonu yükselmistir bunun. bu yastan sonra tansiyona dikkat etmek gerekir.

HANI SORUMA CEVAP ZIBIDI.....????????????
Alt 20.04.2015, 21:41
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
burada kendi aile fertlerinle konusmuyorsun. öyle pis kelimeleri sadece ögrendigin yerde dört duvar arasinda konusmaya devam etmeni tavsiye ederim.

bir zamanlar rahmetli manbee efendiye takmistin simdi ben dürüst olan manbee hakkinda yalanlarinizi ortaya cikardigim icin bana takacakmis gibi gözüküyorsun.

lütfen düs yakamdan. birak pesimi.

bana yaza yaza yirtiniyorsun ama bu senin travmana care degil.

dombili görüyorsun dimi bu sorulara cevap veremeyip kiviriyor.

kivirmasi yetmiyormus gibi hakaret ve küfür ediyor sinirinden.

demedi deme tansiyonu yükselmistir bunun. bu yastan sonra tansiyona dikkat etmek gerekir.

CORABIMIN I$ ADAMI HAFTA SONU BÜYÜK EYLENCE 20 KI$I KATILACAK IYI BAH$IS VERIRLER ....
$IMDIDIEN MASALARI IYI SIL...YAV$AK...

BAK SANA ADRESS ISIMIN BIRAKYIORLAR SEN NEDEN BIRAKMIYORSUN..

HO$UNAMI GIDIYOR BURDA 24 SAAT ANNANA SÖVDÜRMEK PISKOPAT
Alt 20.04.2015, 21:42
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Lara_ ya hitaben;

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
HANI SORUMA CEVAP ZIBIDI.....????????????

Cevap vermez boşuna zorlama. Uygulamalı ders diye okutulur okullarda kıvırmaları müptezelin.
Alt 20.04.2015, 21:45
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Xxx

Merak ettiğim şu: hem rahmetli yapıyor kendi hayalinde manbeeyi, hem de manbeenin savunuculuğunu yapıyor...Yasal mirasçısı sanırım? ))))))))))))))) Yahu bir insan bu kadar Kaliteli Orospu Çocuğu olabilir mi? Ama oluyormuş işte, yaşadıkça görüyoruz...
Alt 20.04.2015, 21:48
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Alphawolf Beitrag anzeigen
Cevap vermez boşuna zorlama. Uygulamalı ders diye okutulur okullarda kıvırmaları müptezelin.

ALPHA bu $erefsiz ana i$ adami oldugunumu söyledi???????
bunun i$i insanlari eylendirmek 21.30 -22.00 sabaha kadar bir müsteri gelsede ac karnimi doyursam diye bekliyor...

bunun mekaninin kapisini hic acilmamsiya kapatmak benim bir ayligima maal olur..

sabikali soytari
Alt 20.04.2015, 21:50
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
evet nur icinde yatsin rahmetli manbee efendileri.

manbee efendileri zamaninda yeterince aciklik getirdi. bunlarin burada deli dana gibi atlamalarinin nedeni o olacaktir.
sana mal dediysek iyice MAL OL DEMEDIK...

HANI CEVABIN????? MERAK ETMYORMUSUN BUGÜN AILE ÜYEMLE KONU$TUKLARIMI SOYTARI
SOKAK ZIBIDISI RUH HASTASI PISKOPAT..BAK SNEI ADAM YERINE KOYUP SÖVENLER VAR BURDA
Alt 20.04.2015, 21:53
Erfahrener Benutzer

Zitat:
sana mal dediysek iyice MAL OL DEMEDIK...

HANI CEVABIN????? MERAK ETMYORMUSUN BUGÜN AILE ÜYEMLE KONU$TUKLARIMI SOYTARI
SOKAK ZIBIDISI RUH HASTASI PISKOPAT..BAK SNEI ADAM YERINE KOYUP SÖVENLER VAR BURDA

İşadamıymış. Ayrıca çocukluk arkadaşıymış, bir hanımefendi de öyle söyledi. Ne iş yaptığının önemi yok Lara, ben ne fiziğine ne işine önem veririm. Ciğer var mı bir insanda, altı okka taşak var mı ona bakarım...Bunun işlettiği mekan adını bana verir misin? Keza aile üyelerinin adreslerini.
Alt 20.04.2015, 21:58
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
İşadamıymış. Ayrıca çocukluk arkadaşıymış, bir hanımefendi de öyle söyledi. Ne iş yaptığının önemi yok Lara, ben ne fiziğine ne işine önem veririm. Ciğer var mı bir insanda, altı okka taşak var mı ona bakarım...Bunun işlettiği mekan adını bana verir misin? Keza aile üyelerinin adreslerini.
CORABIMIN I$ ADAMI MASA SILIP MÜSTERI GELSINDE AC KARNIMI DOYURAYIM DIYE BEKLYIORUM....ÜSTELIK SABIKALI...DIYER KÄÄÄL DE BUNDAN BETER YASLARI 50 YAKIN BU 2 KEPAZENIN BUNLAR BOSUNA 24 SAAT BURADA YAZMIYOR DUL KARI DOLANDIRMAK IS ADAMLIGINDAN MI SAYILIYOR....BUNA PARA KAPTIRAN O BAYNIN NIKCINI NEDEN ACIKLAMMIYORSUNUZ...BURADA ACIKLAYIN DIYER KADINLARA YAZIK OLMASIN IBRETI ALEM BU IKI SEREFSIZIN BÜTÜN SÜLALESI ARANACAK HERKES BU IKI PISKOPATIN NE MAL OLDUGUNU ÄGRENECEK CEVAP VER DIYORUM NEDEN VERMIYOR??

BUGÜNDE SEYRANHAI ARAMIS IS YERINE TEHDIT ETMI$ BU ZIBIDI LAN YAV$AK SIZIN IKINIZI ÜST ÜSTE KOYSALAR SEYRANGAHIN BOYUNA YETI4EMEZSINIZ MAL DEDIYSEK IYICE MAL OLUN DEMEDIK..
Alt 20.04.2015, 22:00
Erfahrener Benutzer

Zitat:
CORABIMIN I$ ADAMI MASA SILIP MÜSTERI GELSINDE AC KARNIMI DOYURAYIM DIYE BEKLYIORUM....ÜSTELIK SABIKALI...DIYER KÄÄÄL DE BUNDAN BETER YASLARI 50 YAKIN BU 2 KEPAZENIN BUNLAR BOSUNA 24 SAAT BURADA YAZMIYOR DUL KARI DOLANDIRMAK IS ADAMLIGINDAN MI SAYILIYOR....BUNA PARA KAPTIRAN O BAYNIN NIKCINI NEDEN ACIKLAMMIYORSUNUZ...BURADA ACIKLAYIN DIYER KADINLARA YAZIK OLMASIN IBRETI ALEM BU IKI SEREFSIZIN BÜTÜN SÜLALESI ARANACAK HERKES BU IKI PISKOPATIN NE MAL OLDUGUNU ÄGRENECEK CEVAP VER DIYORUM NEDEN VERMIYOR??

BUGÜNDE SEYRANHAI ARAMIS IS YERINE TEHDIT ETMI$ BU ZIBIDI LAN YAV$AK SIZIN IKINIZI ÜST ÜSTE KOYSALAR SEYRANGAHIN BOYUNA YETI4EMEZSINIZ MAL DEDIYSEK IYICE MAL OLUN DEMEDIK..

Hımmm demek öyle yapmışlar. İki kişi çalışıyorlar şebeke yani. İlginç. Bu arada senden ettiğim ricayı yerine getirir misin lütfen.
Alt 20.04.2015, 22:02
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hımmm demek öyle yapmışlar. İki kişi çalışıyorlar şebeke yani. İlginç. Bu arada senden ettiğim ricayı yerine getirir misin lütfen.

NE RICASI BEN OKUMADIM BULUNDUGUN RICAYI...
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche