Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.10.2014, 01:01
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
sen zaten benim icin hic bir zaman yoktun, malum bunu anliyamiyorsun bir türlü.
bir daha yazmiyacagim diyordun. yine kendini ve sözünü 5 paralik ettin.
Alt 19.10.2014, 01:04
guelkurusu

Standard

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
bir daha yazmiyacagim diyordun. yine kendini ve sözünü 5 paralik ettin.
hayirli ugurlu olsun manbey. mesut oldun mu simdi?
Alt 19.10.2014, 01:07
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
hayirli ugurlu olsun manbey. mesut oldun mu simdi?
ne kadar onursuz bir seysin yaaaa.

kac kere daha söylemem gerekecek.

ben senin gibi yalanci, düzenbaz ve iftiracilara bakmam.

git kendine baska birini bul.
Alt 19.10.2014, 01:51
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Bugün Bir alman: dünyanin en Güzel kadinlari türk kadinlari. Tipki cografya zenginligi gibi kadinlarida avrupa asya arap karisimi muhtesem Bir güzellige, özellige sahipler, hic makyaja ihtiyaclari yok".

Duyun bayanlar duyun. Danalardaki Gibi burnunuzu falan metallerle dövmelerle bozmayin
Alt 19.10.2014, 04:41
guelkurusu

Standard

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
ne kadar onursuz bir seysin yaaaa.

kac kere daha söylemem gerekecek.

ben senin gibi yalanci, düzenbaz ve iftiracilara bakmam.

git kendine baska birini bul.
Bana bak haddini bil!
Digerleri gibi bir yerlerine girmiyorum diye, kendinden geciyorsun. Ömrümde senin kadar büyük yalanci görmedim! Vaybee üyelerin gözüne gireyim diye kendini yirtiyorsun.

SENDEN ADAM OLMIYACAK!!!

Cesaretin varsa, cik karsima, yüzüme söyle bu ukala laflarini. Ama sende nerde o yüz?!

Hem sazan gibi, her yazdigima atiliyorsun, hemde bebek gibi bariyorsun! Ne sana merakim var, nede sana yapistigim var! Sen zalim bir insansin. Ve insanlara haksizlik yapiyorsun! Bununda gayet farkindasin! Insan gibi konusacaksan konus, konusamiyorsanda YIKIL KARSIMDAN!!
Alt 19.10.2014, 04:51
guelkurusu

Standard minik_bey

Hadi bakalim manbeycik, simdi yine bütün yazilarimi siradan gec, sonrada, bebek gibi bagir! Biktim senin cirkefliginden!

Erkeksen cik karsima, sana dedim, adam olursan bir daha bana yazabilirsin! Ama adam olmadigin icin, OLAMADIGIN ICIN, söz de dinledigin yok! milleti korkutup duruyorsun sadece, böyle mi oluyor büyüklük? millet korkusundan sana karsi agzini acmaya korkuyor, ama herkes hakkinda aynisini düsünüyor.... LEB DAMIT!!!
Alt 19.10.2014, 10:43
___EZEL___

Standard Hersey...

Hersey kocaman bir yanilsama,hersey koskoca bir yalan gibi dururken,saginda solunda,sen ne kadar gercek olabilirsin ki?Yalan saltanati sultanlari,sahlari ferman cikarirsa,ne kadar direnebilirsin ki?Senden sadece destan kalir belki,fakat yalan sultasi yoluna devam eder......
Alt 19.10.2014, 10:47
NurBanu

Daumen hoch BUGÜN!!!"Gazzle cocuklari icin hep birlikte el ele"

BUGÜN!!!!

"Gazzle cocuklari icin hep birlikte el ele"

19.10.2014 saat 13.00

SATO DÜGÜN SALONU
Wipperfurther Str. 33-35
51103 Köln

gazzeye yardim programi düzenlenecek, giris ücretsizdir.
HEPINIZ DAVETLISINIZ. (afisini ekledim)

Bu ülkenin cocuklari 50 yilli askin savasta, DÜNYA onlari kaderine terketdi, bizde seyrediyoruz. Buna bir „DUR“ dememiz gerek, COCUKLARIN GÜNAHI NE????
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 1920194_10152893990492873_7116420184189923053_n.jpg (74,2 KB, 2x aufgerufen)
Alt 19.10.2014, 10:56
___EZEL___

Standard :)

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
BUGÜN!!!!

"Gazzle cocuklari icin hep birlikte el ele"

19.10.2014 saat 13.00

SATO DÜGÜN SALONU
Wipperfurther Str. 33-35
51103 Köln

gazzeye yardim programi düzenlenecek, giris ücretsizdir.
HEPINIZ DAVETLISINIZ. (afisini ekledim)

Bu ülkenin cocuklari 50 yilli askin savasta, DÜNYA onlari kaderine terketdi, bizde seyrediyoruz. Buna bir „DUR“ dememiz gerek, COCUKLARIN GÜNAHI NE????
Seni tebrik ediyorum nur
Alt 19.10.2014, 11:52
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hadi bakalim manbeycik, simdi yine bütün yazilarimi siradan gec, sonrada, bebek gibi bagir! Biktim senin cirkefliginden!

Erkeksen cik karsima, sana dedim, adam olursan bir daha bana yazabilirsin! Ama adam olmadigin icin, OLAMADIGIN ICIN, söz de dinledigin yok! milleti korkutup duruyorsun sadece, böyle mi oluyor büyüklük? millet korkusundan sana karsi agzini acmaya korkuyor, ama herkes hakkinda aynisini düsünüyor.... LEB DAMIT!!!
Zitat:
Bana bak haddini bil!
Digerleri gibi bir yerlerine girmiyorum diye, kendinden geciyorsun. Ömrümde senin kadar büyük yalanci görmedim! Vaybee üyelerin gözüne gireyim diye kendini yirtiyorsun.

SENDEN ADAM OLMIYACAK!!!

Cesaretin varsa, cik karsima, yüzüme söyle bu ukala laflarini. Ama sende nerde o yüz?!

Hem sazan gibi, her yazdigima atiliyorsun, hemde bebek gibi bariyorsun! Ne sana merakim var, nede sana yapistigim var! Sen zalim bir insansin. Ve insanlara haksizlik yapiyorsun! Bununda gayet farkindasin! Insan gibi konusacaksan konus, konusamiyorsanda YIKIL KARSIMDAN!!
cok dengesizsin. yazmiyacagim diyorsun sonra sözünün degersiz oldugunu ispatlamak icin yine yaziyorsun.

öyle gözüküyorki sabahlamissin. tabi bu kadar yalan ve iftiradan sonra uyku tutmamistir.

gülkurusu senin gülünü kuruttum, bana mail atip yalvarmayi birak artik. stalken yapmanin bir anlami yok.

ne kadar anlamaz bir insansin. benden uzak dur, bitti hersey. such dir nen anderen lover
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche