Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 04.07.2009, 21:20
gelincik02

Standard

Heeeeul dochhh. Ingaaa ingaaaa ) Wie langweilig und dumm du bist. Ich hasse solche Leute wie du: Schwuchtel. Erkek ol erkek.

Money wer bist du denn das du dich da einmischst, hier laufen nur behinderte rum Damdan düser gibi gel aman eksik kalma kavgaya katil. Sulukule cingeneleri :-)) Kavgayi gören geliyor "aa kavga var dur bende karisayim". Kafayi yemissiniz siz. Sizin anneleriniz Jungfrau degildi herhalde evlenirken
Alt 04.07.2009, 22:25
unixxx

Reden

Hahhahaha! Das ist ja wieder zum lachen!
Alt 04.07.2009, 22:59
unixxx

Blinzeln

Bin halt eine Frau, die sind doch immer so.... Snoopy!
Alt 04.07.2009, 23:42
gelincik02

Standard

Susmaz artik kudurmus bu :-)

Unix bu sapigin yazdiklarini okuyormusun gercekten? Hehe sorry muss wichtigere Sachen lesen. Okumuyorum asiri aptalca :-) Kritize edilince kudurdu,biliyordum kritigi adam gibi kaldiramayip sakiz gibi uzatacagini ve vesves yasli kadinlar gibi bir daha susmayacagini Böylesine durmadan yag cekmek lazim "aferin köpegim, cici köpegim,akilli köpegim" :-) Yoksa agzini acinca susmak bilmez, vesves yasli Teyze dirtyDOG. Insanlar kendilerine uygun Nicki nasilda buluyorlar saygi duyuyorum en azindan köpek oldugunu kabul ediyor

Geändert von gelincik02 (04.07.2009 um 23:44 Uhr).
Alt 05.07.2009, 00:06
unixxx

Standard

Lol! Weisst du gelincik, er tut mir eigentlich langsam leid.
Aslinda o kadar kötü insan degil. Sadece sigortalari cabuk atiyor, gururlu oldugu icin. Zayif taraflarini göstermek istemiyor. Kim isterki zaten.
Alt 05.07.2009, 00:21
gelincik02

Standard

Gurur murur yok onda bence, kadinlarla cen cen cene calan adam adam degildirki gururu olsun. Sidik yarisi yapan, kendini kanitlamaya calisan,herkesin zevkine karisan bir zavalli sadece. Zerre kadarcik seviye yok, uzattikca uzatiyor adam dedigin biraz agir efendi olur.Tartisacaksa da seviyeli tartisir onun gibi edebsiz sekilde degil. Bazi insanlara tartisirlarken bile saygi duyarsin cünkü ucuz degildir kullandiklari kelimeler, seviyeyi bozmazlar. Mesela Lapeno nickli üyenin tartismalarini bile zevkle okudum ben (hepsini okumadim kavgalar uzadikca baydigi icin). Ama okudugum kadariyla cok seviyeli ve kültürlüydü, dirty gibi Maganda-Stili yoktu Recep Ivedik daha medeni bu dirtynin yaninda :-) Ikisinde de ayni olan bir özellik var: Elestiri kaldiramiyorlar (ki ben gercekten yumusacik elestirmistim bence:-) ) kendileri herseyi yapabilir ama kendilerine karsi ufacik bir cevap verildiginde aninda abartarak cirkinlesiyorlar.

So bu konu kapandi benim icin ugrasamiycam haftalarca agzi susmaz bu beyinsizin simdi Birde yanina yandaslari gelmis hic cekilmez bunlarin hepsi bir arada. Türkiyedeki ürünler gibi "bir tanesini alsan yanina da bir tane bedava" :-D Bedavadan da gelseler almiyorum kalsin. :-)

Geändert von gelincik02 (05.07.2009 um 00:26 Uhr).
Alt 05.07.2009, 00:39
gelincik02

Standard püffff, ilgi alanim disinda

ist mir echt scheiss egal. Dir sollte es auch egal sein.
Alt 05.07.2009, 00:45
unixxx

Reden

Cocuklar simarinca dötleri havaya kalkarmis, biraz indirelim dedik oda inmedi. :-)))))
Alt 05.07.2009, 20:14
unixxx

Standard

Türkcen o kadar iyiyse, peki neden türkce yazdiklarima almanca cevap veriyorsun? Bence senden haric yazdiklarimi herkes anladi, o kadar karisik birsey degildi zaten. Hayret. Ama senin yerinde olsam bende anlamamis gibi yapardim, rezil olmamak icin.
Kimseyi korumana gerek yok, herkesin akli basinda, cocuk degiller ve kendilerini savunacak durumdalar, bir anneye ihtiyaclari yok.
Birsey söylüceksen mailde atabilirsin yani. Öteki konulardada isine gelirse atiyordun. Herhalde birisinin gözüne girmeye calisiyorsun, kendin icin reklam yapiyormus gibi birsey oldu.
Neden bana kafa tutdugunu bende anlamadim gitti. Benimle alip veremedigin birsey mi var senin, seni tanimiyorum bile. :-)))) Simdiden sonra ignore listeme giriyorsun. Cocuklarla ugrasacak zamanim yok benim.

Geändert von unixxx (05.07.2009 um 20:30 Uhr).
Alt 06.07.2009, 20:19
unixxx

Standard

Du bist für mich wie eine lästige kleine Schmeissfliege, die ich kaum sehen kann. Man streift das vom Arm ab und geht weiter. Ein unwichtiges zzzzzzzttttttt.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche