Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 01.02.2015, 23:29
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Sen Hýcmý Utanmazsýn ?

Annani mi anlatiyorsun besleme?

Sen bu yazdiklarini yaraticilikmi saniyorsun G.ötcü?

Yine neyin var neyin yok koymu$sun ortaya Uno$ ayaginda bir rengi SOLUK donun kalmi$:
Utanmayi hala aklina getirmeksizin $imdide pi$kin ,pi$kin KALTAKLIGINLAMI övünüyorsun HIV MICROBU..

Panik bir halin var bak ben hala gevrek gevrek gülüyorum..Arsiz,rezil kepaze seni

Sakin ol Uno$ ! SEnden kimse Utanmani beklemiyor,burda bu forumda herkes bilirki,senin bu hayatda kaldiramayacgin hicbir$ey yoktur.Utanma duygusu hayvanlarda olmayan insana özgü bir$eydir Imandir,ve hic bir hayvandan dogasina aykiri davranmasi beklenemez..

Yüz kizartici bir Kepazesin GAYTO$: ve tekrarliyorum hicbir INSAN evladinin tenezzül edemeyecegi kadar igrenc bir o c

Modasi gecmi$ 3 sinif kalitesiz soluk donlu rükü$ KIRO UNO$ acik artirimda..

Yokmu artiran????
Alt 01.02.2015, 23:50
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Üstde yok basta yok!
Notre dame`nin kamburu seni hahahaha

acikta SAP görmüs gibi siritmissin, bakiyorumda TOP TOPUN resmini görünce zevke geliyor

chatde ki bayanlari mobben yolluyla kacirtdiniz, artik TOPLAR bol bol birbinize küfür edersiniz

als selbstbewusste TÜRKIN ziehe ich den Schwanz nicht ein, wie ich lese ist dies eher deine

Begabung

$eref,haysiyet ,namus fukarasi bu Pislik aklinca insalari kandiracak bu beyinsiz YALAK..

ne kadar cig süt emi$ bu o.c. Insanda zere kadar bile olsa Onur olur,$eref haysiyet olur cibilyetsiz rezil,kepaze...

bak forum okuyucaliranin bir kacindan mail geldi.

birakin artik $u Sapigin yakasini yeterince rezil oldu diyorlar..

ona dokunmaz..köpek soyundan bu yaratik
Alt 02.02.2015, 14:43
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

günes isiginin cama vurup, isiyi katlayarak crptigi bir kamyoncunun azginligina mahkum kalicaksin iste böyle. senin gibi cüzzamli ucubelerin istikbali bu. ratte gibi saklanip korku salmaya calisan oysa insan icine cikamayan pis yaratiklarsiniz siz. cirkin cüzzamlilar.
Alt 02.02.2015, 21:08
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch FAtSALI : Kötü köpek yoktur sahibi kötüdür..

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
hem kambursun hem de vatansiz, senden kamyoncu karisi bile olmaz, pis dedikoducu TOP

su tipe bak hahaha

Ali uno´yu at, ayse uno´yu tut (uno=TOP)

haha senin gibi eksik etekler oldugu sürece ben piyasada ADAM olarak dolasacagim

Witz komm raus du bist umzingelt hahaha
Ba$lik yanli$ Nur..

Uno$u at Kezbani tut olmaliydi,sadece dedikodu olsa: bu Namus ahlak fukarasi Kamburda daha ne marifetler var saymakla bitmez bu Kepaze Gay'in hünerleri
Su tipe bak !? insan baktikca karsi cinsinden tiksiniyor ,kusmuk.

Bu tiple kendine bu kadar özgüven ,insanin akli almiyor,kara bir DomUzu andiran cibiliyetsiz
Nodasi gecmi$ 3 sinif bayat kalitesiz bir Kiro.Annasini anlatiyor Kambur.Bu ahlaksiz ,sanal sapigi kirli yöntemlerinden bile medet umuyor rezil Kepaze

QUOTE=uno;2104895]lan valla billa kambur degilim. elimde raporum var.
hem bizim bahcede cekinmistik o fotografi. insan bahcede calisirken rahat olmali dimi.
ben sizin gibi izne gittigimde sahil kiyilari gezmiyom, bahcelerimize gidip kafa dinliyom, kitap okuyom. sex yapiyom...

istesende gezemezsin CULSUZ Pc önünde pineklersin ancak,sonrada cam acip orani burani sallarsin,Tam bir pislik bu Sapik.

SEN hala Utanmayi aklina getirme o.c

Geändert von Lara_ (02.02.2015 um 21:10 Uhr).
Alt 03.02.2015, 18:51
huhusanane

Reden

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
sizin bu bana kambur diyisinizi ciddiye alip, "Kambur muyum lan" oldum ve ortopediye gittim ve test sonuclari, hic bir kambur belirtisi yok. siz de bakin:

Ettigin o küfürü bi ara Karakaya ve Altayli atismasindan hatirliyorum. Artik küfür edebilmek icin googlen yapiyosan, kizim senin hayatin ciddi anlamda kararmis, bi psikologa git... yazik sana, halen bir kamyoncu karisi olabilme ihtimalin var ayda bir de olsa cinsel iliski kurabilecegin bir koca edinebilirsin umudunu yitirme.. sen umudunu yitirdikce bizler sizlerden küfür duyuyoruz. Allah belanizi versin!
Boy tip ok de burnunda sorun var.
Alt 03.02.2015, 20:56
NurBanu

Reden 24.1.15 -03.02.15 korkusundan beni talk odasina almiyor

24.1.15-03.02.15 ben halen talk odasina giremiyorum, bu ezik fatsali31 denilen cigersiz beni talka sokmuyor :-)))

NORMAL benden o Kadar cok korkuyorki, en sonunda cagreyi beni schwarzelisteye almakla buldu, BENDEN KORKMAKTAN cok haklisin ufaklik, ben bile ZEKAMDAN ve CESARETIMDEN korkuyorum :-)))

senin gibi eziklerede herzaman haddini bildirecegim

@huhusanane
ne demis bir alman atasözü "Wie die Nase eines Mannes, so sein Johannes"

Geändert von NurBanu (03.02.2015 um 21:08 Uhr).
Alt 03.02.2015, 21:06
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

yamuk kas sendromu, kambur celiskisi, ve sayende koca burun komplexi basladi. sen de mi huhu ;(
Zitat:
Zitat von huhusanane Beitrag anzeigen
Boy tip ok de burnunda sorun var.
Alt 03.02.2015, 22:14
Benutzerbild von funkypunch
funkypunch funkypunch ist offline
Benutzer

Standard

lan thema fatsali31 bir bakim bu ne diye, konu olmus Uno bu ne scim is?

Uno olayi nasil kendine degistirdin, herkese kendini konusturuyorsun helal olsun walayi hahahaha

Banu-Lara & Company; Fatsalinin da fotosunuda koyun onuda merak ediyoruz. *lach*

Ps: bulursaniz benimkinide koyun, onuda merakla bekliyoruz hahahaha
Alt 03.02.2015, 22:19
Benutzerbild von funkypunch
funkypunch funkypunch ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Funky
Sendemi chatten atildin
yooo wie kommst darauf? suan chatteyim, ben müslüman ve anständig bir chatciyim. beni kimse atamaz LoL
Alt 03.02.2015, 22:21
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von funkypunch Beitrag anzeigen
yooo wie kommst darauf? suan chatteyim, ben müslüman ve anständig bir chatciyim. beni kimse atamaz LoL
Chatten atilanlar bura geliyor sandimda
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche