Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.07.2006, 17:32
Benutzerbild von ipod
ipod ipod ist offline
Neuer Benutzer

Standard Urlaub Turkey 25.08-01.09.06

wer hat lust Party zu machen ????
Alt 13.07.2006, 00:16
unknown

Standard Side ist schmutzig

kennt ihr einen strand was nciht schmutzig ist, wo man ohne krank zu sein baden kann?
Alt 13.07.2006, 11:01
Benutzerbild von ipod
ipod ipod ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

natürlich gibt es auch in side reichlich strände die nicht verschmutzt sind, ich nehme an, du hast den bericht auf rtl bei stern tv gesehen.. regt euch ab.. das hotel side paradise beach zum beispiel ist einmalig in side und wenn du so große bedenken hast, solltest du dir überlegen doch nicht nach side zu fahren !!!! man man
Alt 13.07.2006, 11:58
arsena

Standard Kenne Side nicht aber

habe erst gestern einen Bericht von Stern TV gesehen wo abgeraten wird von Side überwiegend eigentlich einem Club dessen Namen ich vergaß !!

Fährt nach Fethiye meiner Heimat und dem schöönsten Ort der TR :-) Es wird geachtet auf Sauberkeit und als Touri solltest du ebenso drauf achten :-) dann steht dem schönen Urlaub nichts mehr entgegen...
Alt 13.07.2006, 14:02
Benutzerbild von cengaver
cengaver cengaver ist offline
Neuer Benutzer

Standard du hast wohl gestern abend stern tv

angeschaut. prost hr.jauch
Alt 15.07.2006, 21:25
Benutzerbild von ismail007
ismail007 ismail007 ist offline
Neuer Benutzer

Standard tür hava yollaiyla türkiyeye ucmayin

sakin türk hava yollariyla türkiyeye ucmayin, ben 14.07.2006 günü ankaradan stuttgarta ucmak icin esenboga havalanina gittim esim ve kizimla, kizimim daha 11 aylik ve cok hastaydi, bagaji verdikten sonra dediler ki siz gidebilirsiniz ama kizi yurt disina yollamiyacagiz nedeni alman kinder ausweisi yoktu, annesinin pasaportunda islem ettirmistik, bizi aldilar arkaya gectiler ve dedilerki siz islemleri yapin ondan sonra gidersiniz, eger kizim hasta olmasaydi kalirdim ama ben buna razi gelmedim bizi dinlenme odsina aldilar, ama orad ki hostesler bize siz cok cahilsiniz diye bizi kücük düsürdüler, ben alman vatandasiyim!!! bize bir su bile ikram etmediler, kizim yerde yatti, bunlar nasil insan bir kücük bebegin günahi ne??????????? ama ben tek allahimdan diledimki inlarin bebeklerine aynisi olsun!!!!babama telefeon actim almanyaya ve dedimki stuttgart havalanina gitisin ve BGS (gümrük polisine herseyi anltsin) babam bana tel acti ve bana bir numara verdi dediki bu numaraya tel acsinlar her seyi BGS de calisan sayin Sahin Caner anlatacak onlara ve almanyaya yollasinlar, yolcu müdürüne gittim ve bunlari anlattim o bana derki burada tel yok istedigin yerden aca bilirsin, halbuki yaninda 3 telefon vardi, beni odasindan attirdi, o an yanima bir hostes geldi ve dediki 2 katta türk hava yollarinin bas müdürü var her seyi ona anlat, onun sayesinde bas müdürüne gittim o bir bayandin ve ona herseyi anlattim, o hemen anlamanyaya tel acti ver her seyi anlatti, bana dediki almanyadan mesaj gelirse sizi yollarim, ucagin kalkmasina bes dakika kalmisti asagidaki yolcu müdür bizi ucaga yollamadi, o an bas müdür geldi ve herseyin tamam oldugunu söyleyerek bizi ucaga götürdüler, allah ondan razi olsun o olmasaydi biz daha oradaydik!!! bu türkler o kadar cahilki bilemezsiniz ben bunlardan cok nefret ettim, herseyini allahindan bulsunlar bunlar!!!!!!!!!!!!!!
Alt 24.07.2006, 12:09
Benutzerbild von inscene
inscene inscene ist offline
Neuer Benutzer

Standard Konsolosluklar

Wenn du schon mal dabei bist, die Konsulate sind auch ein Scheiss, diese Bauern arbeiten dort und behandeln die Leute wie Vieh...
Alt 24.07.2006, 16:16
unknown

Standard cok ayip..cok!

Daima THY ile ucarim. Kagitlarim ve evraklarim herzaman tamamdir.Öyle oldugu zaman neden sorun ciksin?
Ihmale getirmeyip hertürlü evraklarinizi yaptirin, öyle gidin! (cocuk kimligi) Burada da türklere küfür etmeyin, veya edecekseniz, türkceyi ögrenin ve ondan sonra...) arkadaslar!
Konsolosluklarda da hic sorun yasamadim. Nicin mi?
A) Fotokopi ve Pasaport fotografi icin bozuk parami tedarik ettigim icin.
B) Cep telefonumu arabada/evde biraktigim icin.
C) memurlara "iyi günler, günaydin, tesekkür ettigim" icin
D) Kimliklerimin hepsini beraberimde
getirdigim icin.

Tatli dil, yilani deliginden cikartir.
Alman makamlari olunca hertürlu yalakaligi yapan yurdum insani, nedense türk memuru ve iscisinin yaninda popo kaldiriyor.
Not; cocuklarin ve yaslilarin eziyet cekmesi hicbirzaman dogru degil tabiiki!
Alt 25.07.2006, 13:16
unknown

Standard e nasil gecti partiniz?? feedback please

ohne Text
Alt 10.08.2006, 18:50
Benutzerbild von curlyceyda
curlyceyda curlyceyda ist offline
Neuer Benutzer

Standard EYLÜLDE Türkiyeye giden varmi?

Eylülde türkiyeye arabayla giden varmi??
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche