Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 21.10.2014, 16:31
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

yetim kalmis onur, sadece türkiye'de degil vaybee'de de siginacak beden bulamayacagi kötü.
kanli ellerinize, kirli beyinleriniz ve kinli vicdanlariniza siginacak bir onurun olmamasi cok üzücü.
kurtarilmayacak kanser hücreleri kadar umutsuzsunuz.

Geändert von uno (21.10.2014 um 16:42 Uhr).
Alt 21.10.2014, 23:07
Can28_

Cool

Man muss niemanden Lieben!!
Und Politiker schon gar nicht.
Alt 22.10.2014, 11:22
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Basin araciligiyla icimize ektiginiz o anlamsiz ve insani duygularimiza ters olan "kürt düsmanligi"ndan siyrilip onlarca türk kökenli genc gitti Kobanê'ye. Savasti insanlik ve kardeslik onuru icin. Öldü cogu o insanlik savascilarinin, bi tanesinin adiydi Nejat Agirnasli ve daha ismi bize ulasmamis onlarca ölümsüzlesmis kahraman var Kobanê sokaklarinda. ve halen ISID'i-AKP'yi o sokaklardan söküp atmaya calisan onlarca kahraman var Kobanê'de.
Senin bu klasik PKK sevdalisi yalan dolan haberlerine orta parmak gosteriyorum _I_

Onlarca Turk kokenli gencler gitmismis.. hadi oradan. Turkiye Cumhuriyeti vatandasi olan herkes Turk degil, bu ulkede 15 milyon kürt de Turkiye Cumhuriyeti vatandasi. E madem onlar Turk, ne diye kurt fasizmi yapiyorsunuz pezevenkler. Nejat denilen kisi de Marksist-Leninist komunist kurtlerden biriydi, bunu babasi da soyledi. Geberdi gitti, simdi cezasini diger tarafta da cekiyor. Diger PKK'lilar gitse de kurtulsak. Ne isiniz var Turkiye'de.
Alt 22.10.2014, 12:33
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Götünü göstereydin iyiydi.
ya Bosph-orus'pucugum, Almanya sevdasi icin sirtlandigin bu Dinci-Irkci tutumundan vazgec. Bu senin aslinda gercekleri görüp ama "yalan olm yalan" sürüngenligine itiyo. Bi sürüngenle tartismak istemedigim icin bu acini sana gösteriyorum,yoksa umrumda da degildin hani.

Lan ibine, hani inancta ölmüs bir insana hakaret etmek var. Ben bu küfürlerini sana yidirtirdim ya, ALLAH senden yana iste, cekmis altina bi bilgisayar "yaz-bas küfür et KUL'um benim icin" demis iste. Sanalda 3. kisiye küfür edilmeyecegini ögretemedim sana, hay senin algina ve karakterine!

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Senin bu klasik PKK sevdalisi yalan dolan haberlerine orta parmak gosteriyorum _I_

Onlarca Turk kokenli gencler gitmismis.. hadi oradan. Turkiye Cumhuriyeti vatandasi olan herkes Turk degil, bu ulkede 15 milyon kürt de Turkiye Cumhuriyeti vatandasi. E madem onlar Turk, ne diye kurt fasizmi yapiyorsunuz pezevenkler. Nejat denilen kisi de Marksist-Leninist komunist kurtlerden biriydi, bunu babasi da soyledi. Geberdi gitti, simdi cezasini diger tarafta da cekiyor. Diger PKK'lilar gitse de kurtulsak. Ne isiniz var Turkiye'de.
Alt 22.10.2014, 12:47
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Götünü göstereydin iyiydi.
ya Bosph-orus'pucugum, Almanya sevdasi icin sirtlandigin bu Dinci-Irkci tutumundan vazgec. Bu senin aslinda gercekleri görüp ama "yalan olm yalan" sürüngenligine itiyo. Bi sürüngenle tartismak istemedigim icin bu acini sana gösteriyorum,yoksa umrumda da degildin hani.

Lan ibine, hani inancta ölmüs bir insana hakaret etmek var. Ben bu küfürlerini sana yidirtirdim ya, ALLAH senden yana iste, cekmis altina bi bilgisayar "yaz-bas küfür et KUL'um benim icin" demis iste. Sanalda 3. kisiye küfür edilmeyecegini ögretemedim sana, hay senin algina ve karakterine!
Erkek gtu mu gormek istiyorsun? Sana ibne demekle ne kadar hakli oldugumu gosterdin kusura bakma ben senin aksine kadinlara ilgi duyarim, sen erkeklere. Almanya'da iyice ibnelesmissin, ne iþ? Modernligi yanlis anlamissin olm... Heyecanlandin yine, kac tartisma yapabilme erdemligini, becerisini, bilgini gosterdin. Her kacisinda ensenden yakaliyorum seni. Kacabilirsin ama saklanamazsin. Erkeklerin yuz karasi.

Hem almanya ile dincilik ne alaka ibiþ? Almanya dincileri sevmez. Ben amerika'da yasiyorum, kalici da degilim, kafama gore takiliyorum, abd zeki ve durust insanlari seviyor benim gibi. Senin gibi PKK'lilari barindirmaz, kac tane PKK sempatizani protestosu gordun bu ulkede? Almanya senin gibi PKK'lilari sirf alman erkeklerine HIZMET etmeleri icin kabul ediyor. Cunku o kadar alcak bir ''hizmeti'' baska hicbir millet/orgut yapmaz. Ucuz iscilik.

Seni 2 cumlede felc etmek cok hos. Adam olsaymis da arkasindan guzel seyler soylenseymis, o zaman Hitler'i sevelim sayalim madem olunun arkasindan konusulmamali. Iyi insanlar yaptiklari iyiliklerle anilirlar, teroristler de teroristlikleriyle, ama PKK'li terorist erkeklerden cok hoslandigindan yine zoruna gitti, gitsin. Bu boyle guzel. Saygi kazanilan bir sey. Sana hayat ve dunya insanlari cop muamelesi yapmaya devam edecek, buna alisman lazim. Bunun sebebi PKK'li olman. Insanca yasamayi reddetmen, siddet yanlisi olman ve terbiyesiz olman. Dinsizin hakkindan her zaman imansiz gelirmis.

Hadi seni daha fazla duman etmeden chat'e git erkeklere-kadinlara filan kamera acip bilgisayar arkasinda elini kullan. Midem bulandi.

[/quote]
Alt 22.10.2014, 22:06
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

R.T.Erdogan gibi, "biz onun götünün gilliyik" slogani atan düsünemeyen ve üretemeyen salaklar ordusundan saygi görecegime, istikbali ve önü acik bir sosyolog, ayni zamanda cevirmen ve basarili bir komunist olan Agirnasli gibi, irk ve inanc temelinde degil de tamamen insani yasam hakki ve haklilik cercevesine, zulmün ve barbarligin kol gezdigi topraklarda yigitce ölerek ölümsüzlesen veya savasan insanlardan saygi kazanmak paha bicilmez bir duygu.

Che gibi ölmekti, Agirnasli'nin sehadeti.
Arjantinli CHE'nin, La higuera'da ölmesi gibiydi Agirnasli'nin Kobanê'de barbarliga ve haksizliga karsi direnerek ölmesi.Kapitalizme ve kölelige karsi,asimilasyona karsi ciddi anlamda tahris olmus bir halkin onur mücadelesini o savundu bir Türk olarak, ve hakliligin ve dogrulugun tarihine altin harflerle adini yazdirdi Agirnasli.

Aslinda bu biraz Vefa borcuydu kürtlere Agirnasli'nin ödedigi ömür cünkü hep kürtler Türkiye demokrasisi icin mücadele verip can veren taraf olmuslardi. Kardesligin veya birlikte mücadele ruhunun ve bölünmezligin kopmayacak bir halkasi oldu Agirnasli, ona ve su an kobanê'de direnin yüzlerce türke borcluyuz

Alt 23.10.2014, 08:17
NurBanu

Reden :-))))

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Bazen bakiyorum nasil gidiyor diye,görüyorum ki bunlar senin kapasitenin 3 te biri bile olamiyorlar...Hep bildik,asina Isid destekcisi,irkci soven kelle avcisi temsilcisi gibi davraniyor,basma kalip sözler,bilimum demogojik laflar ile sana laf yetistirmeye calisiyorlar....Fakat dogrular Günes gibidir...Günes balcikla sivanmaz!
@ezel
bu tespitine gülmek geldi icimden :-), yani espiri havada kalmasin anlaminda.

Ama unos a "günes" demekte haklisin, o bizim sanat günesimiz :-))))

ÖNEMLI: Unos gibi "kancik" 1 düsmanim olacagina
Bosphorus_ gibi 1000 "zeki ve cesur" düsmanarimin olmasini tercih ederim.

Geändert von NurBanu (23.10.2014 um 08:23 Uhr).
Alt 23.10.2014, 08:37
NurBanu

Ausrufezeichen Son TÜRK KELIME-I SEHADET getirene kadar dalganacak

Son TÜRK KELIME-I SEHADET getirene kadar dalganacak!!!
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 10696428_1541978969420134_7592903833272693908_n.jpg (41,9 KB, 1x aufgerufen)
Alt 23.10.2014, 08:46
Erfahrener Benutzer

Standard

Su terorist maymun icin hayatini veren herkes salaktir:

Zitat:
ona ve su an kobanê'de direnin yüzlerce türke borcluyuz
Kanitsiz desteksiz yalanini ....

Aklin sira Kobane'de Turklerin savastigina inandirmaya calisacaksin milleti, Kobane'de Turkler savasmiyor. Kurtler savasiyor, hatta savastiklari da mechul, abd, BAE, ingiltere, Suudi Arabistan, fransa, avustralya Kobane'de ISIS'i sabah aksam bombaliyor. Turklugu ve Turkleri o pis agzina bile alma. Turkler uzerinden teror propagandasi yapma!

Kobane'dekiler daha dugunlerde eglenmesini bile bilmiyor, birbirini vuruyor:

Kurd dancer with a machine gun shoot another dancer accidentally

http://www.youtube.com/watch?v=fSH-KRIU_C4

Muzik de fena hani
Alt 23.10.2014, 08:53
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Su terorist maymun icin hayatini veren herkes salaktir:

Kanitsiz desteksiz yalanini ....

Aklin sira Kobane'de Turklerin savastigina inandirmaya calisacaksin milleti, Kobane'de Turkler savasmiyor. Kurtler savasiyor, hatta savastiklari da mechul, abd, BAE, ingiltere, Suudi Arabistan, fransa, avustralya Kobane'de ISIS'i sabah aksam bombaliyor. Turklugu ve Turkleri o pis agzina bile alma. Turkler uzerinden teror propagandasi yapma!

Kobane'dekiler daha dugunlerde eglenmesini bile bilmiyor, birbirini vuruyor:

Kurd dancer with a machine gun shoot another dancer accidentally

http://www.youtube.com/watch?v=fSH-KRIU_C4

Muzik de fena hani
Boss ...hic bi insani hor görme ...
(he is natures product )

olay i buraya kadar getiren siyasi nedenleri sorgula ....
Antwort