Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 03.06.2017, 08:58
seyrangah_06

Standard

Cok güzel bir degerlendirme,

böyle "insanlardan olan seytanlar" yüzünden insanlar kitaba, dine ahlaka yüz cevirmeye basladir. Erzurum'da 14 yasinda ki bir kiza düzinelerce devlet memuru "AKP yandaslari"
bir kiza tecavüz ediyorlar. Erzurumlulardan tik cikmiyor, ama vay efendim oruc islamin sartidir, diyerek yaygara kopariyorlar ve elleri sopali mopali gözleyici timler kuruyorlar. Müslümandir Erzurum, örfü ve adeti vardir, Erzurum.. Erzurum sirf bir örnek.

Ben bunlari entelektüel boyutta benimle tartisacagini fikir alisverisinde bulunacagini sandim, ama bunlar burda tehdit mehdit ediyorlardi ve kihkih gülüyorlardi ayni "hababam sinifinda su bacaksiz cocuk vardi ya, kekekeke, onun gibi.

Bilmedikleri bir sey vardi, ben iki seyde hep lider olmak istemistim. Derste en iyisi kim ise, onu kendime rakip secerdim, onunla yarisirdim, Schulhof'ta da "cool' olan kim ise onunla külahlari degistirdim.

Bosuna mi 6 yasimizdan beri onca sene Taek Kwon Do ve boks yaptik, sunlara kim oldugunu bi göster dedim. Kacinin agzini burnunu dagitmistim. Kacini hastanelik etmistim, ögrenci yillarimda. Ondan böyle uzaktan, tehditlere sunlara bunlara gülerim ben. Erkek adamligin kurallarinda öyle bir sey yok, yapana da güler gecerler.
Was Hänschen gelernt hat, vergisst Hans nimmermehr.

Birisi vardi, Kleopatra kadar güzel olan kiz arkadasima asilmisti, bunu Oberstufe'de Schulhof'in icinde evire cevire dövmüstüm, ama hizimi alamamistim, bunu yaka paca sürükleyip kiz arkadasinin önüne getirmistim, bi de onun kendi kiz arkadasinin önünde dövmüstüm, o da yetmisti o pici sürükleyerek "WC"'ye götürmüstüm ve kafasini Pissoir'a sokmustum. So ein Scheiss Dreckslibanese.

Bir keresinde üc kisi kardesimi saldirmisti, auch irgendwelche Araber, evlerini basmistim. Bizim kan davamiz meshurdur
Mein Bruder, selber ein begnadeter Kickboxer der mit seinem Schienbein Holz in Stück treten kann,
sagt immer, wenn er kurz davor ist aufzuglühen, kann ich dem anderen nur sagen" hau ab, hau ab wenn Dir Deine Rente was bedeutet..
Insanlar konusarak hayvanlar koklasarak anlasir, immer erst mal im Guten versuchen, aber klappt es nicht muss man auch einen Plan B haben.
Ondan ben Kilicdaroglu'na, "cakma Ghandi'ye" giciyim ya. Bu AKKOYUNLAR KENDILERINI BIR MOK SANIYORLAR. Günü gelecek kacacak delik arayacaklar.
Kendi evlatlarina cürük raporu aldirip askere görndermeyenler, garibinanin oglu öldügünde de "elhamdüllilah bugün yine sehitlerimiz var, ne mutlu onlara diyenlerden" yigit migit olmaz...

Hindistan'a mi, Ganges nehirine mi, nereye siktir olup gidiyorsa gitsin artik bu cakma GHANDI...
Bizim yeri gelince, hakkimizi canimizla kanimizla savunacagimizi dosta düsmana karsi söylececek lider lazim. Muharrem Ince örnegin...

Aşkı, şiiri ve kavgayı bilmeyen insandan hayır gelmez.
Çünkü dünyada aşık olacak çok güzel,
Uğruna şiir yazılacak çok güzellik,
Ve kavga edilecek çok puşt var...

(Ilyas Salman)

Lara, köylü olmak kötü bir sey degil, köyün delisi olmak, ar damari catlamis olmak kötü bir sey.

Bak örnegin Tunceli'de bir köylü kiz cocugu önemli sinavlarda Türkiye birincisi secildi. Atlari da sahlandiriyor. Erdogan'dan 10.000 kere daha iyi biniyor.

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
neden $a$irdin bu kepazenin bu haline....bu sefilin iki taktigi var biri ylan ve iftira .Ikincisi bu gördügün...Sen ne sandin? Normal insan Zekasina sahip olmadigin hala anlamadin mi? Buna insan demek bile insanliga hakret olur...Bu köylü cakallari normal insan zekasina sahip olsalar bir nikip acip 3 kisi birden yazarmi? oradan buradan reim calip kendileriymi$ gibi hergün yeni nick acarmi? Bunu senin aklin aliyormu?Bütün bu gördüklerin Acizliklerinin birer göstergesi.

Bunlarin dini imani,vijdani olmaz ,$eytanin Cocuklari bunlar..bunlara acinmaz,bunlara aciyanlar insan sayilmaz....insana acinir,bunlar $eytanin öz ve öz cocuklari

Geändert von seyrangah_06 (03.06.2017 um 09:19 Uhr).
Alt 04.06.2017, 18:08
seyrangah_06

Standard

Alt 05.06.2017, 00:28
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Suratindan pislik akan bu Adam -Allaha $irk ko$uyor..Maun süresi 3 satir okuyun

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen

Din adi altinda dinsizlik ...
Yazik deyilmi bu Kutsal Kitaba,bu Kutsal kitabin mensubu oldugunu söyliyen insanlara

o Kuran var ja ,o kuran ,iste o kuran bunlarin canina okuyacak ,okuyorda zaten ,bu kurana yapilan zulüm , tarihte ne bir insana, yada bir baska kitaba yapilmi$tir...

bu kuranda bu zülmü kendine yapanlarin canina okuyor...
bakin islam alemleni...Bu Millete her$ey müstehak,milletligi'de kalmadi, bu sürüye...Kuran sakin raiye lestirmeyin diyor bu sürü 15 yilldir bu zati ödüllendiriyor...
Allah onunda sizinde belanizi veriyor,siz yatin kalkin,yatin kalkin,yatin kalkin..o kuran bu pisligi ve bunu desdekleyenleri günde 300 defa allaha sikayet ediyor...Kildiginiz namazida lanetliyor,o namaz lanetli bir sekilde sizlere geri dönüyor.....Ben söylemiyorum bunu Kuran söylüyor ma'un süresi acin anladiginiz dilde okuyun...pislikler sizi

Bunlarin menfatlari ve cikarlari neyse dini imani da O

Geändert von Lara__ (05.06.2017 um 02:32 Uhr).
Alt 05.06.2017, 19:53
seyrangah_06

Standard

Cok dogru yazmissin.

Zitat:
Din adi altinda dinsizlik ...
Yazik deyilmi bu Kutsal Kitaba,bu Kutsal kitabin mensubu oldugunu söyliyen insanlara

o Kuran var ja ,o kuran ,iste o kuran bunlarin canina okuyacak ,okuyorda zaten ,bu kurana yapilan zulüm , tarihte ne bir insana, yada bir baska kitaba yapilmi$tir...

bu kuranda bu zülmü kendine yapanlarin canina okuyor...
bakin islam alemleni...Bu Millete her$ey müstehak,milletligi'de kalmadi, bu sürüye...Kuran sakin raiye lestirmeyin diyor bu sürü 15 yilldir bu zati ödüllendiriyor...
Allah onunda sizinde belanizi veriyor,siz yatin kalkin,yatin kalkin,yatin kalkin..o kuran bu pisligi ve bunu desdekleyenleri günde 300 defa allaha sikayet ediyor...Kildiginiz namazida lanetliyor,o namaz lanetli bir sekilde sizlere geri dönüyor.....Ben söylemiyorum bunu Kuran söylüyor ma'un süresi acin anladiginiz dilde okuyun...pislikler sizi

Bunlarin menfatlari ve cikarlari neyse dini imani da O
Alt 06.06.2017, 20:18
seyrangah_06

Standard

Jeden Angriff auf Timeraiser werde ich als einen Angriff gegen mich persönlich werten und diese nicht unbeantwortet lassen, damit meine ich nicht nur im Forum unbeantwortet lassen.

Auch und gerade Frauen mit Kindern aus dem Münchener Raum werden zur Rechenschaft gezogen werden.

Die mahne ich zur besonderen Vorsicht....

Ich werde es dementsprechend verzehnfacht vergelten. Die Antwort kann in jeglicher Art und Weise durch alle nur erdenklichen Mittel ausfallen. Timeraiser, ich stehe hinter Dir.. Wir stehen voll hinter Dir!! Hier und uneingeschränkt überall... Wir sind überall... Und Du bist nicht alleine. Dass soll Freund und Feind und jeder Wissen. Das darf man nicht als eine plumpe Drohung verstehen, sondern vielmehr als ein Versprechen eines Türken...
Alt 06.06.2017, 22:53
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Jeden Angriff auf Timeraiser werde ich als einen Angriff gegen mich persönlich werten und diese nicht unbeantwortet lassen, damit meine ich nicht nur im Forum unbeantwortet lassen.

Auch und gerade Frauen mit Kindern aus dem Münchener Raum werden zur Rechenschaft gezogen werden.

Die mahne ich zur besonderen Vorsicht....

Ich werde es dementsprechend verzehnfacht vergelten. Die Antwort kann in jeglicher Art und Weise durch alle nur erdenklichen Mittel ausfallen. Timeraiser, ich stehe hinter Dir.. Wir stehen voll hinter Dir!! Hier und uneingeschränkt überall... Wir sind überall... Und Du bist nicht alleine. Dass soll Freund und Feind und jeder Wissen. Das darf man nicht als eine plumpe Drohung verstehen, sondern vielmehr als ein Versprechen eines Türken...

Ayirdir ? Sana ne oldu Seyrangah? Co$mussun
Alt 07.06.2017, 00:01
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard Adamim diye ya$ayan Malin biri....

Nachricht anzeigen

Absender:
Aspirin07 [ Blocken ]
Betreff:
fiki fiki
Datum:
heute, 23:56
wann hab dich gefi ckt kann nicht mehr erinnen )))))
Antworten Löschen

Seni doguran yetistiren Annain ben taaaaaaaa.....Lan hayvan seni ben köpek diye bahceye baglamam zibidi
Alt 07.06.2017, 01:22
emasculine

Reden „Spreiz die Beine“

„Spreiz die Beine“
Alt 07.06.2017, 16:56
seyrangah_06

Standard

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım,
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım.
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım,
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım...

Consul denen korkak, pu$tun sirf bir tanesine sinir olmustum. Timeraiser gibi efendi, kibar birisine kafayi takmak kolay. O'nu disine göre buldular anlasilan. Bi de bende denesinler, bana gelsinler, agzinda dis birakmam.

Cocukken söylerdik..

Gedik geme sicti dama
Verin sunu hakini
Damda yesin b..kunu..

O bicim yaparim onlari...

Zitat:
Ayirdir ? Sana ne oldu Seyrangah? Co$mussun

Geändert von seyrangah_06 (07.06.2017 um 17:01 Uhr).
Alt 07.06.2017, 17:06
seyrangah_06

Standard

Lara, Allah yalani sevmez seninle kimse bas edemez. Yakasina yapistigini tutup parcaliyorsun ve küllerini birak, molküllerini bile Agri Dagi'ndan zirvesinden tutup Brezilya'nin varoslarina kadar savuruyorsun.

Geändert von seyrangah_06 (07.06.2017 um 17:37 Uhr).
Antwort