Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.04.2017, 00:31
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch Seviyorum Bu Adami

https://youtu.be/K9bqr_Ygmd8

hayatinin yaridan cocugunu okuyarak gecirmis,sehir sehir dolasip archiv'lerden tarihi belgeler toplamis Atatürk dü$mani yobazlara tokat gibi geciriyor..bütün kitablarini aldim büyük bir zevkle okudum

MUstafa Kemal ATATÜrk emperyalizmin ezberini bozan tek Lider..fikirler farklidir degisir ama GERCek herzaman birtanedir..Tek gercek Mustafa Kemal ATATürk

https://youtu.be/rP892Xuxl-A

Geändert von Lara__ (24.04.2017 um 00:44 Uhr).
Alt 24.04.2017, 13:12
___OZAN___

Standard Nevzat ÇELİK

Felaketim olacak biliyorum,
Bu vakitli vakitsiz bastıran keder.....
Alt 24.04.2017, 20:52
___OZAN___

Standard Tel Kadayıf;

Tel kadayıf çekti canım,bende üşenmedim yaptım.
Yanlız ya ben yapamadım yada tarif iyi değildi.O kadar şerbet yaptım hepsi gitti.Gerçi çok beklemeden sıcak döktüm şerbeti ondan oldu diyorlar...
Alt 27.04.2017, 18:50
seyrangah_06

Standard

Tutun aynayi yüzüme
Ali göründü gözüme....
Alt 30.04.2017, 12:55
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
caka_bey nerdesin? Gel biraz laflayim, iki gün sonra vakit bulamam. Gün bugündür, saat bu saat!
bu siralar is gücten tam tersi benim zamanim az seyrangah, ama gelmeye calisirim tabi. gelemezsemde kirilmayin, muhakkak bir is cikiyor gelemeyebiliyorum..
Alt 30.04.2017, 14:52
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
bu siralar is gücten tam tersi benim zamanim az seyrangah, ama gelmeye calisirim tabi. gelemezsemde kirilmayin, muhakkak bir is cikiyor gelemeyebiliyorum..
Aynisi benim icin de gecerli. Normal kardes, hayatta daha önemli seyler var. Is oluyor, güc oluyor, dügün oluyor, cenaze oluyor. Bu kadar önemli degil burasi!
Alt 30.04.2017, 17:42
seyrangah_06

Standard

Fikri hür,vicdanı hür,Bir vatan diyen dosta HAYIRlı akşamlar...ıı
Alt 30.04.2017, 19:55
seyrangah_06

Standard Savas öyle olmaz böyle olur!

Bir tarihte İtalyan büyükelçisi Ata ile görüşmek ister ve huzura davet edilir. O günün muhtelif ekonomik-siyasi konuları hakkında konuşulduktan sonra büyükelçi: ”Ekselans dün Roma ile yaptığım bir görüşmede hükümetimizin Hatay’ı almak istediği kararını size iletmem söylendi.” der. Odada bir an sessizlik olur. Ata büyükelçiye birşeyler daha ikram eder ve iki dakika odadakiler ile başbaşa bırakır. Döndüğünde ayağında çizmeleri, üzerinde mareşal üniforması ve belinde tabancası vardır. Doğru masasına gider, manyetolu telefondan Mareşal Fevzi Çakmak’ın bağlanmasını ister ve Çakmak’a: ”Paşa İtalyan dostlarımız Hatay’a gelmek istiyorlar hazır mıyız?” der. Fevzi Çakmak durumu anlar ve ” Biz hazırız Paşam. ” diye yanıtlar. Ata büyükelçiye döner ve: ” Biz hazırmışız, hükümetinize söyleyin isterlerse Hatay’ı gelip alabilirler.”
Alt 01.05.2017, 14:10
seyrangah_06

Standard

Rhizome abla? Nerdesin gii? Gene aristrokratligin mi tuttu? Biliyorum Fransiz porzellanindan asagasindan ne yersin ne icersin, ama yine de sana yesil elma cayi ikram edebilirim ve sana bir Mayis'in ne oldugunu ne olmadigini bir isci cocugu bakis acisindan anlatiyim ne dersin? Bizim gariban Angara isci köylü sinifinda bir söz vardir. Caysiz muhabbet olmaz diye. Cayimiz var evellallh, gerisini de getiririz. Insanlarin algilari insanlarin olgularini degistirmis
Stellen Sie sich nicht so an Frau Blaublut

Geändert von seyrangah_06 (01.05.2017 um 14:16 Uhr).
Alt 03.05.2017, 18:33
seyrangah_06

Standard

Vaybee reklam yapiyor ya, su seckin partner'da sirf bir kulaginda uzun küpeli bayana bin tane gönlüm olsa bir tanesini bile vermem! Ziddiri zorta benziyor. Ama öbür kiz, su uzun kumral secli, beyaz bluzlu ve altinda sari t-shirt'li, Allah icin dogal bir güzelligie sahip. Su uzun sacli gülen kiz..

Geändert von seyrangah_06 (03.05.2017 um 19:17 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche