Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.12.2016, 01:42
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Basit kişilikler görmek istiyorsanız,bu lara nın politik yaklaşımlarına bakın yeter.Sözde kemalist,özde ise yobaz destekçisi.Sizler hala anlayamadınız suriyede ki durumu tabi? Emperyalistler,Akabe ve faşist türk devleti,suriyede;işid,el nusra ile katliamlarını daha vazla yapamadığı için türkiyeli yobazlar,sanki bir yerlerine birşey batmış gibi zıplayıp,ortalığı velveleye veriyorlar.Ne kadar ilginç değil mi seninde bunlarla aynı kulvarda yüzmen?Hemde arada kolasına ilaç atarak tecavüz ettiğini söyleyen biri ile yanı fikirdesiniz.Çok ilginç diyicem ama,hepiniz birbirinizden farkı yok,al birini vur öbürüne.....Irak ne alakaysa?Türkler 1000 yıldır anadoluda,kürtler 4 bin yıl,bizler 14 bin yıldır buradayız.Kimi kimin ülkesinden kovuyorsun sen densiz.Sen hayatında türkiye için birşey mi yaptın,forum malı.Hayatında türkiyenin tatil bölgelerinden başka bir yerini bilmez.Akşama kadar nette o chat senin bu chat benim dolaşır.Kalkıp buradan da alçakça saldırır....Sizi ciddiye bile almamalı,hepinizin toplamı,ülkesi için mücadele veren bir suriyeli çocuk bile olamaz.Onun seviyesine bile ulaşamazsınız....

Yok burda senden baska bir$ey anlayan yok zaten .Bravo sana! cok dogru bir tesbit ben Türkiyenin deyil Dünyanin en güzel tatil yerlerinde gezerken sen bulundugun o 40 m yerde döner cevirmeye sogan dogramya mahkumsun..Ben Türkiyenin en güzel yerlerinde günlerimi geciriken ,sen Türk topragina adimi atamaycaksin.A$alik Kompleksini dengelemek icin bu ve benzer forumlarda mazlum edebiyatini tekrarlayrak demokrasi altinda insanlari birbirine ki$kirtarak kendini e$itlemeye calismakla yetineceksin..Dagda abilerine G.ötünü uzatirken mi ögrendin siyaset yapmayi?

Evet Kemalistim sonuna kadar..en azindan köküm belli,yurdum belli,Atam belli..
SEnin Atan kim?yurdun neresi?

Babasinin sekizinci karisinin dokuzuncu oglu Ezel, fa$istligi ,irkci nefreti aile yapisadan ileri geliyor,aile ya$antisinin yarattigi eziklik asalik kompleksi. Kürt analariniz karilariniz ellerine Silah alip daglara cikicagina kocamin neden tek esi deyilim,neden kizimi okula göndermyiorum diye sorgulasaydi....Türkiye ve Dünya ceset ve lahn kokusundan olu$an o pis kokunuza katlanmak zorunda kalmazdi..$imdi defol git yaptigin en iyi $eyi yap soganini dogra marulunu yika...

Geändert von Lara__ (18.12.2016 um 01:51 Uhr).
Alt 18.12.2016, 02:30
___EZEL___

Standard Sokak kadınları;

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Yok burda senden baska bir$ey anlayan yok zaten .Bravo sana! cok dogru bir tesbit ben Türkiyenin deyil Dünyanin en güzel tatil yerlerinde gezerken sen bulundugun o 40 m yerde döner cevirmeye sogan dogramya mahkumsun..Ben Türkiyenin en güzel yerlerinde günlerimi geciriken ,sen Türk topragina adimi atamaycaksin.A$alik Kompleksini dengelemek icin bu ve benzer forumlarda mazlum edebiyatini tekrarlayrak demokrasi altinda insanlari birbirine ki$kirtarak kendini e$itlemeye calismakla yetineceksin..Dagda abilerine G.ötünü uzatirken mi ögrendin siyaset yapmayi?

Evet Kemalistim sonuna kadar..en azindan köküm belli,yurdum belli,Atam belli..
SEnin Atan kim?yurdun neresi?

Babasinin sekizinci karisinin dokuzuncu oglu Ezel, fa$istligi ,irkci nefreti aile yapisadan ileri geliyor,aile ya$antisinin yarattigi eziklik asalik kompleksi. Kürt analariniz karilariniz ellerine Silah alip daglara cikicagina kocamin neden tek esi deyilim,neden kizimi okula göndermyiorum diye sorgulasaydi....Türkiye ve Dünya ceset ve lahn kokusundan olu$an o pis kokunuza katlanmak zorunda kalmazdi..$imdi defol git yaptigin en iyi $eyi yap soganini dogra marulunu yika...
Hayatınız,bakış açınız,yaptıklarınız ve yapacaklarınız anca belden aşağı ve hakaret.Üç kelimeyi yan yana getirip doğru dürüst bir türkçe bile kullanamıyorsunuz.Sizin gibi aşağılık yaratıkları ciddiye aldığım için yazmıyorum,sizin yazdığınız savsataları deşifre etmek ve teşhir etmek için yazıyorum.Suriyede kaybeden gericiliğin tasası sanki bunlara düşmüş.Bunlar yazdığı zaman sanırsınız ki,türkiye savaşa girmiş kaybetmiş,bunlarda psikolojik destek veriyor.İşid ve El nusra militanlarına anca bedenlerinizle teselli verirsiniz.Bu da sizler için zor olmasa gerek,bir imam nikahı 3 kere boş,sonra bir imam nikahı daha.Hallaç pamuğuna çevirirler sizi diyicem ama bu işidçiler pedofil oldukları için size kimse bakmaz.Yaten bakılacak yüzde yoktur sizde.Bol bol astar değiştirmenizden belli....
Alt 18.12.2016, 09:54
Su_perisi

Ausrufezeichen Bir bayanla tartismaya giren bir erkek asla bir ADAM olamaz

Bize ignore eden ezele bakin hele nasilda laf yetistiriyor

@Ezel sen uzun bir süre buralara gelme
seni üzmek istemiyorum ama haddini yeterince astin ...

Zitat:
Hayatınız,bakış açınız,yaptıklarınız ve yapacaklarınız anca belden aşağı ve hakaret.Üç kelimeyi yan yana getirip doğru dürüst bir türkçe bile kullanamıyorsunuz.Sizin gibi aşağılık yaratıkları ciddiye aldığım için yazmıyorum,sizin yazdığınız savsataları deşifre etmek ve teşhir etmek için yazıyorum.Suriyede kaybeden gericiliğin tasası sanki bunlara düşmüş.Bunlar yazdığı zaman sanırsınız ki,türkiye savaşa girmiş kaybetmiş,bunlarda psikolojik destek veriyor.İşid ve El nusra militanlarına anca bedenlerinizle teselli verirsiniz.Bu da sizler için zor olmasa gerek,bir imam nikahı 3 kere boş,sonra bir imam nikahı daha.Hallaç pamuğuna çevirirler sizi diyicem ama bu işidçiler pedofil oldukları için size kimse bakmaz.Yaten bakılacak yüzde yoktur sizde.Bol bol astar değiştirmenizden belli....
Alt 19.12.2016, 00:51
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard SEn nasil bi adet o.Cocugusun entel CoKiro???

Zitat:
Kahbelik bunlarin damarlarinda akan kaninda var O.cocugunun
Laflara bakin Kurdo'da annanin kumalarimi ögretti sana bu laflari Kiro???Cok kültürü deyil cok karili bir aileden geldiginden dili cevik Göt kiviranin..Elnusra militanlarina hizmette kusur etmedigin beli o kivrak g.ötünü iyi gecirmi$ler kac kere diktirin kim bilir..diktirecek birini ariyorsan elini g.ötüne üzerine gezdir forum forum yirtiniyorsun onlar icin ,yirtina yirtina yirtilicak yerin kalmadi le$...PKK zanliis agzini geleni yazicak kar$ilik alinci bel alti Lan $erefsiz Terörist kani bozuk dunyada sizler kadar rezil kepaze alcak sinsi insan varmi ,i$in icinden cikamayinci giy fistanin kivir...o cocugu sana bir soru sordum...Laflara bak Kahpede Imam nikahiymi$ lanetli aile ya$antini bizlere mal etme 9 kumali annana sor hankisine devlet nikahi kiymi$

benim vatanimda belli,irkimda belli,Atam da belli?

Atan kim senin?
Yurdun neresi???

Geändert von Lara__ (19.12.2016 um 01:17 Uhr).
Alt 19.12.2016, 16:17
Su_perisi

Standard

Kalbimin dim dimi suna artik yazma, o ilk önce bir bayana saygi duymasini ögrensin.
Alt 20.12.2016, 01:40
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Su_perisi Beitrag anzeigen
Kalbimin dim dimi suna artik yazma, o ilk önce bir bayana saygi duymasini ögrensin.

$aka mi yapiyorsun Nur? Insan kilifina bürünmü$ Iblis bir teröristen bahsediyorum ,sen saygidan bahsediyorsun...Kahbelik bu o.cocuklarinin kaninda var
Alt 20.12.2016, 02:03
___EZEL___

Standard Sen geri zekalımısın Lara?

Zitat:
Kahbelik bunlarin damarlarinda akan kaninda var O.cocugunun
Laflara bakin Kurdo'da annanin kumalarimi ögretti sana bu laflari Kiro???Cok kültürü deyil cok karili bir aileden geldiginden dili cevik Göt kiviranin..Elnusra militanlarina hizmette kusur etmedigin beli o kivrak g.ötünü iyi gecirmi$ler kac kere diktirin kim bilir..diktirecek birini ariyorsan elini g.ötüne üzerine gezdir forum forum yirtiniyorsun onlar icin ,yirtina yirtina yirtilicak yerin kalmadi le$...PKK zanliis agzini geleni yazicak kar$ilik alinci bel alti Lan $erefsiz Terörist kani bozuk dunyada sizler kadar rezil kepaze alcak sinsi insan varmi ,i$in icinden cikamayinci giy fistanin kivir...o cocugu sana bir soru sordum...Laflara bak Kahpede Imam nikahiymi$ lanetli aile ya$antini bizlere mal etme 9 kumali annana sor hankisine devlet nikahi kiymi$

benim vatanimda belli,irkimda belli,Atam da belli?

Atan kim senin?
Yurdun neresi???
Daha geçenlerde cevap verdim bir soruna.Tğrkler 900 küsür yıldır anadoluda,kürtler 4 bin yıldan fazla anadoluda bizler ise 14 bin yıllık geçmişe sahibiz,bunun nersini anlamadın.Kafan hep bacak arasına çalıştığı için,hakaret ve küfürden başka şeyler girmiyor o beyne sanırım.Hayır anlamadığım birşey var,ailende böyle mi,birbirlerinize karşı hep küfürlümü konuşursunuz....Ben senin derdini biliyorum kızım yemezler,o şarkı eskidi artık.Senin benim nazarımda zerre kadar ederin yok...
Alt 20.12.2016, 02:09
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Daha geçenlerde cevap verdim bir soruna.Tğrkler 900 küsür yıldır anadoluda,kürtler 4 bin yıldan fazla anadoluda bizler ise 14 bin yıllık geçmişe sahibiz,bunun nersini anlamadın.Kafan hep bacak arasına çalıştığı için,hakaret ve küfürden başka şeyler girmiyor o beyne sanırım.Hayır anlamadığım birşey var,ailende böyle mi,birbirlerinize karşı hep küfürlümü konuşursunuz....Ben senin derdini biliyorum kızım yemezler,o şarkı eskidi artık.Senin benim nazarımda zerre kadar ederin yok...

SENIN GIBI LANETLI BIR TERÖRIST BIR VATAN HAINI NERDEN BENIM BABAM OLUYOR LAAAANNNNNN??????????

$imdi cikiyorum saat oldukca gec olmu$ yarin alirsin cevabini Kahbenin dölü
Alt 20.12.2016, 02:17
___EZEL___

Standard Kızım lara;

Zitat:
SENIN GIBI LANETLI BIR TERÖRIST BIR VATAN HAINI NERDEN BENIM BABAM OLUYOR LAAAANNNNNN??????????

$imdi cikiyorum saat oldukca gec olmu$ yarin alirsin cevabini Kahbenin dölü
Bak senin kültürün bu,bende hakaret etmesini bilirim.İstesem bende küfür yazarım,fakat benim bir aile terbiyem var,sokak kadınları seviyesine düşmem....
Alt 20.12.2016, 18:28
Su_perisi

Standard kalbimin dim dimi

suna yazip durma
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche