Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 05.02.2013, 13:29
Benutzerbild von FettyReloaded
FettyReloaded FettyReloaded ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Es ist erst Februar...

... Aber dieses Jahr haben sich schon drei junge Mädels hier in Kassel verlobt... Alle erst frisch 18 geworden geworden, alle mit Kopftuch und bei allen findet die Hochzeit noch dieses Jahr nach dem Fasten-Monat statt. Blutjunge Deutschtürkinnen mit nem Quadratmeter Stoff uffm Kopp sind wohl in der Heiratssaison Frühjahr / Sommer 2013 total en vogue... Ach ja, und alle haben keine Ausbildung... Fühl mich wie in nem anatolischen Dorf, fehlen nur ein paar Schafe die hier rum mahen...
Mein Fazit: BEKARLIK SULTAN'LIK DIR..!!
Alt 05.02.2013, 18:57
xAurumx

Standard

Hier gibts doch die richtigen kandidaten dafür. Je unmündige die frau ist, desto freizügiger und überheblicher wird der mann. Es steigt ihm alles zum kopf, er tobt sich aus und kann der welt zeigen wie toll er ist.
Alt 05.02.2013, 21:12
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von FettyReloaded Beitrag anzeigen
... Aber dieses Jahr haben sich schon drei junge Mädels hier in Kassel verlobt... Alle erst frisch 18 geworden geworden, alle mit Kopftuch und bei allen findet die Hochzeit noch dieses Jahr nach dem Fasten-Monat statt. Blutjunge Deutschtürkinnen mit nem Quadratmeter Stoff uffm Kopp sind wohl in der Heiratssaison Frühjahr / Sommer 2013 total en vogue... Ach ja, und alle haben keine Ausbildung... Fühl mich wie in nem anatolischen Dorf, fehlen nur ein paar Schafe die hier rum mahen...
Ich bin mal gespannt , wann der Scheidungsdatum stattfindet ?
Einfach sprachlos
Alt 05.02.2013, 21:13
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Hier gibts doch die richtigen kandidaten dafür. Je unmündige die frau ist, desto freizügiger und überheblicher wird der mann. Es steigt ihm alles zum kopf, er tobt sich aus und kann der welt zeigen wie toll er ist.
Kültür ve Medeniyet yok iste .!!
Alt 05.02.2013, 21:25
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von kuul Beitrag anzeigen
dogru iki tarafada yakismiyor ama varolan gercekleri olmuyormus gibi görmezlikten gelmek üstünü örtmek o sorunu ne kadar cözer...buradaki yazismalarin amaci, herkesin yazilanlardan kendisine iyi ya da kötü bir pay cikartmasi, ve ben nerede ne hatasi yapiyorum, veya karsi taraf nerede neyi yanlis anliyor...bu gibi önceden idrak ve tahmin edemedigimiz noktalarin ortaya cikartilip ayni durumla karsilasildiginda karsi tarafi az cok kestirebilmek ve benzer hatalari tekrarlamamak...bilmem anlatabildim mi
Evet anlatabildiniz...Var olan birseyi nasil degistirme olanagi sunulunabilinir.?
Umarim birileri , biseylerden kendini iyi bir pay cikartabilir, ama malesef sunuda diyebilirimki, Bir cok kisi sadece okumayla yetiniyordur, cünkü bazi insanlardan , can cikarmista , huy cikmazmis.

Ama senin dedigin sekilde Bay ve Bayan`lar var malesef, bu sadece Bay ve Bayan arasinda
degil, iki normal arkadas arasinda bile mevcut.Hic bir kisi enayi ve aptal yerine konulmak
istemez.Söyle de birsey var: bi kahve , yemek parasini ödemek problem degil, önemli olan oradaki niyet.Söylede bi sey var, karsidaki kiside calisiyor ve emek harciyor,ne kadar para kazanmasi, veya olan para miktari ve mevkisi önemli degil, önemli olan bi insanin o düsünceye varabilmesi, karsisindakini bir kahve parasi veya yemek parasiyla tartmamasi..
Alt 06.02.2013, 00:30
Dallas

Standard

Zitat:
Zitat von FettyReloaded Beitrag anzeigen
Fetty greif eine für mich ab, von mir aus auch so ein schaf, hauptsache es trägt kopftuch
Alt 09.02.2013, 11:39
Benutzerbild von kuul
kuul kuul ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von sive Beitrag anzeigen
Evet anlatabildiniz...Var olan birseyi nasil degistirme olanagi sunulunabilinir.?
Umarim birileri , biseylerden kendini iyi bir pay cikartabilir, ama malesef sunuda diyebilirimki, Bir cok kisi sadece okumayla yetiniyordur, cünkü bazi insanlardan , can cikarmista , huy cikmazmis.

Ama senin dedigin sekilde Bay ve Bayan`lar var malesef, bu sadece Bay ve Bayan arasinda
degil, iki normal arkadas arasinda bile mevcut.Hic bir kisi enayi ve aptal yerine konulmak
istemez.Söyle de birsey var: bi kahve , yemek parasini ödemek problem degil, önemli olan oradaki niyet.Söylede bi sey var, karsidaki kiside calisiyor ve emek harciyor,ne kadar para kazanmasi, veya olan para miktari ve mevkisi önemli degil, önemli olan bi insanin o düsünceye varabilmesi, karsisindakini bir kahve parasi veya yemek parasiyla tartmamasi..
elbette bir kahve veya yemekle karsi tarafi tartmak yalniz olur...ama her defasinda senin elin cebine gidiyor karsi taraf ya dur her defasinda sen ödüyorsun bu sefer ben odeyim demiyorsa, iste orada bir art niyet vardir..tabiki her defasinda erkek elini cebine atar, bu bizim toplumda normal olan bir sey, ama sunuda unutmamak gerekir, kimse kimse icin calismiyor, karsindadi senin esin degil sevgilin egil, yeni tanistigin flört etmeye basladigin biri...ki inanin bazilari, bunu senin görevin oldugunu kabullenip tesekkür bile etmiyor..böyle zihniyette cok kiz var maalesef...
Alt 09.02.2013, 22:35
Zeynep

Standard

Zitat:
elbette bir kahve veya yemekle karsi tarafi tartmak yalniz olur...ama her defasinda senin elin cebine gidiyor karsi taraf ya dur her defasinda sen ödüyorsun bu sefer ben odeyim demiyorsa, iste orada bir art niyet vardir..tabiki her defasinda erkek elini cebine atar, bu bizim toplumda normal olan bir sey, ama sunuda unutmamak gerekir, kimse kimse icin calismiyor, karsindadi senin esin degil sevgilin egil, yeni tanistigin flört etmeye basladigin biri...ki inanin bazilari, bunu senin görevin oldugunu kabullenip tesekkür bile etmiyor..böyle zihniyette cok kiz var maalesef...
Ok, Simdi anlasildi.
Bak bu durum'da hak veriyorum.

ama söyle'de birsey var, ben bir insani kahve icmeye veya yemege davet ederim, elbet ben öderim.

Genel'de erkekler davet ettigi icin, belki cogu bayanlar bu yüzden fazla üzerinde durmuyor ola bilir hesabin.

kokunun özüne bakilacak olursa, haklisin.

Belirli bayan katagorisi'de var elbet,hani hazircilar filanlardan sözüm meclisten disari,

onlari ben'de kiniyorum.
Alt 10.02.2013, 00:41
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Evet anliyorum hangi konuya degindigini , bu kadar ucuz kadinlar ve kendini bu kadar
kücülten Bayan lar var malesef.Bizim cogu insanimiz zaten bir tesekkür kelimesini normal sartlarda bile tanimiyor .Eger ki bir kadin o kadar ince düsünceye bile sahip degilse , ondan uzak duracaksin ve onun ilerisini bile düsünmek istemiyorum.Tanisma döneminde , ilk olarak erkek ödeyebilir ve ileriki görüsmelerde bir Bayanin bunu kendisinin düsünmesi vede kendini o kadar alcatmamasi gerekir vede normalide budur.Cogu Bayanlar ve Baylar ya görüntüsüyle veya mevkisi ile karsisindakinin ona bir mecburiyeti varmis gibi düsünür.
Malesef cok yanlis .Eger bir Baydan ve Bayandan eger o sekilde bir art niye sezmissem
onu orada birakir ve arkama bakmadan giderim , bu hangi konu olursa olsun.

Bir kisi insan olsun dogru ve temiz niyetli olsun , iste o zaman o insana bütün dünyayi önüne sermek istersin.Sirf para konusunda degil, her anlamda bundan daha güzel bir duyguda yok sanirim...
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche