Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 17.08.2009, 18:58
xgicikoglanx

Standard Benim hikayem

Sizin icin ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satirlari yazarken gözümden damlalar akiyor klavye üzerine. Erkekler aglamaz lafi bana göre degil. Aglamaktan hic utanmadim,duygularim,acilarim beni bogdugu zaman hep agladim.Yine agliyorum.... 8 yasindayken dedemlerin yasadigi bir köyde okula basladim. Huzursuzdum,okulumu bir köy okulunda okumaktansa ,sehirde medenice okumak istiyordum.kaydimi yaptirdi dedem okula. Ilkokul 2. siniftan basladim köy okuluna.Beni bir sinifa verdiler.Ögretmen köyde yabanci oldugumu heleki almanyadan geldigimi sizmisti biliyordu ve hangi siraya oturmak istiyorsan otur dedi bana.Bir kizin yani bostu sadece oraya oturdum.Hayatimi adadigim,gidisiyle beni bitiren insanla ilk o zaman tanistim.Ismi Altinay idi.Cocuk yasimda bile onun güzelligi beni cok etkilemisti.Masmavi gözleri,gamze yanaklari ile arada bir bana dönüp gülüsü,yanlis yazdigim notlarimda kendi silgisiyle defterimdeki hatayi silmesi beni o minik yasimda ona bagladi.O dönemlerde cocukca bir arkadaslikti. Zaman ilerledikce onsuz tek saniye geciremiyordum.ya ben onlara gidip ders calisiyor, yada o bize geliyordu.Mükemmel bir paylasimciydi.Yüregini,sevgisini,dostlugunu daha o yasta vermisti bana.Ilkokulu birlikte okuduk ve ayni sirada bitirdik.Hep onunla hep ona biraz daha alisarak. Ortaokula gectigimizde ben dedemlere oda ailesine rica etti ve bizi ayni okula yazdirdilar, hatta ayni sinifa,hatta ayni siraya oturmamiz icin büyüklerimiz ögretmenlere adeta yalvardilar.Basarmistik. Yine ayni siradaydik.Geride kalan ilkokul dönemindeki iki yilda anladim ki onsuz hayat bana huzur vermiyordu.Yasimiz olgunlastikca o beni,ben onu daha cok seviyordum.Cocukca baslayan arkadasligimiz sevgiye aska dönüsmüstü ortaokul yillarimiz bitmek üzereyken.Sehir merkezinde. Büyükler liseye gectigimiz sirada ortak bir karar aldilar.Buna göre tek ev kiralayacak ikimiz ayni evde kalacaktik.Nenem canim benim bizimle kalacakti.Allahim o karar bize iletildiginde dakikalarca sarmas dolas kutlamistik bunu.Ona asik olmustum.Ayni duygulari o da paylasiyordu ve bunu farkeden ailelerimiz okul bittiginde evlendirelim diye karar almislardi bile. Oh ne güzel diyordum hem annem babam baristilar ve ninemin hastaligida git gide düzeliyordu! Ona tapiyordum artik.Hasa Allaha sirk kosar gibi günah islercesine seviyordum. Hep diyordum babamlar bize davetiye cikartir almanyaya gideriz oda tabiki seviniyordu! Ilk elini tuttugumda sakin bir daha birakma demistim. Yanaklari kizarmisti,utanmis ve basini önüne ! egmis,gülümsemis ve elimi siki siki kavramisti.Artik her gün elele tutusup okula gidiyor okuldan cikarken elele dolasiyor geziyor öyle gidiyorduk evimize.Arada bir elleri terler ve her terleyiste elini elimden kurulamak icin cekerdi.Bunu her yaptiginda kizar elimi birakma diye azarlardim,hep tamam tamam diyerek gülümser ve hizla elini avucuma sokustururdu. Her sey harikaydi,dünya cennet gibiydi gözümüzde.Yillar akip gidiyordu mutluluk icinde.Nihayet liseyi de bitirmek üzereydik.karne dönemi gelmisti.Karnelerimizi aldik hic kirigimiz yoktu.Sevincle sarildik birbirimize elimi tuttu.bunu kutlamak icin bir cafeye gidip cola icerek kutlayacaktik.Okulun az ilerisinden gecen bir cakil yol vardi.Her zaman toz duman icinde olurdu.cakillarla kapliydi.O yolun benim ve ölürcesine sevdigim insanin ayrilmasinda bu kadar rol oynayacagini bilsem hic girer miydik o yola.Neler vermezdim o yolu yürümemek icin. Eli yine elimdeydi,ansizin elini cekti,terlemisti yine eli.Sanirim dört adim atmistim.Dönüp yine azarlayacaktim.Cünkü hem elimi birakmis,hem de geride kalmisti.Dönüp baktigimda Dünya basima yikildi.Sanki gök kubbenin altinda kaldim.yerdeydi ve yüzünden kan fiskiriyordu.ne yapacagimi bilemedim üzerine kapandim yüzüne yapismis saclarini kaldirdigimda hayatimi bitiren o görüntüyle karsilastim.Basi kesilmis bir tavuk gibi cirpiniyordu.Suratina bir tas parcasi bicak gibi saplanmisti ve bakmaya doyamadigim mavi gözlerinden biri akmisti.Suratinin yarisi yoktu.Hirliyordu bana bir seyler demek istiyor kanla kapli diger gözünü temizleyerek bana bir seyler demeye calisiyordu.Yoldan gecen bir kamyonun tekerinin altindan firlayan bir tas suratina saplanmisti.Ölürcesine bir aski,gelecegimizi kibrit büyüklügünde bir tas parcasinin bitirecegini bilemezdim.Donuk donuk hic konusamadan yüzüne bakmaktan baska bir sey yapamiyordum. Ellerini tuttum kaldirdim basini gögsüme dayadi ve elimi siki siki tuttu.Akan kan ellerimize damliyordu.Yoldan gecen bir araba durmus bizi seyrediyordu,hastaneye yetistirelim dedigimde kanli oldugu icin almadi ve kacti gitti.Kimse arabaya almiyordu.cevreme bakip yardim eden demekten,ona dönüp seni seviyorum,beni birakma,dayan demekten baska bir sey yapamiyordum.Iki dakikalik bir cirpinistan sonra kucagimda öldü.Cennet olan Dünya 5 dakikada cehenneme döndü.Tam 6 yil oldu onu yitireli.Kendime olan güvenimi yitirdim Artik kimseyi sevemem,kimsede beni sevemez korkusundan kurtaramiyordum kendimi sen karsima ciktin ayni kaderle karsi karsiyayiz ama benimkisi öyle bir kaderki! Ayakta zor durdugum anlar oldu! Bitkisel hayatta gibiydim ve yillar gecti ve hala öyle bir olayi unutmak kolay degil!
Alt 18.08.2009, 08:00
fos

Standard

ahahahah nereden buldun cikardin yine bu eski hikayeyi? *schneuz*-*schnief*
Antwort