Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 22.07.2004, 12:23
Benutzerbild von cemdean
cemdean cemdean ist offline
Neuer Benutzer

Standard Das erklärt so einiges....

....danke für die Expansion meines Horizonts...... ( ISch vasteh das nisch, also bei mir is immer tote Hose, wenn ich saufe..... wie gehts bei den anderen? )
Alt 22.07.2004, 13:08
duschdas

Standard Kopftuch=zeichen für richtige muslims?

diesen gästebucheintrag habe ich erhalten:

fatma2004
ok... ich will es dir erklären.....
so frauen die nach der hochzeit ein kopftuch tragen brauchen es nicht einmal...
das kopftuch zeigt , dass eine an seine religion glaubt und das sie sehr selbstbewusst die religion ausübt...
also das kopftuch ist ein zeichen das man ein richtiger moslem ist

ich bitte den letzten satz genau zu lesen d.h. jede frau,die kEIN kopftuch trägt,ist kein richtiger muslim. nur zu info:den muslim erkennt man nicht am kopftuch,sondern am inneren eines menschen. was nützt ein kopftuch,wenn sie eine dumme/egoistische kuh ist?
Alt 22.07.2004, 13:12
duschdas

Standard Koftuch und 1000Tonnen make-up

Reize... super thema
"ich trage ein kopftuch,weil mein man mich nur ohnen sehen darf und ich andere männer nicht "reizen" will"
warum um gottes willen tragen sie dann so viel make-up? für sich selber natürlich! um sich hübsch zu fühlen
Alt 22.07.2004, 13:14
duschdas

Standard Männer...

halten sich aber nicht an diese kleidungsvorschriften und bei den frauen heißt es dann aber: wenn du ein guzer muslim sein willst,soltest du ein kopfuch tragen. es timmt irgendwie vorne und hinten nicht
Alt 22.07.2004, 13:24
Benutzerbild von hamsiye61
hamsiye61 hamsiye61 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Pencere bakisin bayagi genis senin :o)

selamün aleyküm,

senin bakis acin bayagi genis mi, bilmiyordum. desene ben ve diger arkadaslarimiz atlara takilan kapaklarla geziyoruz )Birkere Atatürk tek türkiyeyi kurtarmadi!!! Bunu kabullenmeniz gerekiyor. Savas aninda nice dedelerimiz sehit oldu. Bu gibi düsüncelere sahip olmaniz icin mi?Ben amma geri kafaliyim sana bir soru? madem bu arap kafalarindan uyduruk birseydir, o zaman onlar hala kizlarini diri diri gömmeleri gerekmiyor muydu?? islam tarihine bak anlarsin? araplar islamiyet gelmeden önce kiz cocuklarini ugursuz sayip diri diri gömerdi. senin yazdiklarina birazcik dikkatli olurdum neden mi? kurandan sureleri kabullenmedigin icin.

saygilarimla
Alt 22.07.2004, 14:29
eniskaya

Standard Ich habe gewonnen

Alinti
----------
Hadi simdi o genis ilminden sen biraz bizlere anlatta.... Kopftuchun neden gerektigini anlayalim bari.......

Ich freu mich jetzt schon auf dein Antwort, aber wie wir dich kennen wird es mit Sicherheit ein Angriff auf mein Person werden, da du ja hierauf nicht antworten willst und kannst.....

Lassen wir uns mal überraschen, wie sehr du dich in Religion auskennst.....!
hierauf reagieren

-----------------------

Dahi gibiyim dimi ama, nasilda senin verecegin cevabi önceden kastirdim.... kimbilir belki Allah banan senin gibilerin ndüsüncelerini önceden beyan ediyor.... olamazmi ha ha haaa......

Ayetleri baskalari göstermismismismis laga luga baska bir sey yok....

Und schon wieder bist du entzaubert worden.....

Sen en iyisi PamukEsrayla arkadaslik yap... benimle sohbete edebilmen icin ilim bilim ve genis bir dünya kültürün olmasi sart.... aksi halde, senin ne söyliyecegini önceden bilirim.... dimi ama....

Huyum kurusun....
Alt 22.07.2004, 14:45
eniskaya

Standard Hamsiye Hanim

zannediyorum trabzonlusun bende Trabzpnluyum.... ama görüyorumki sen klasik siddet fikihiyla beslenmislere benziyorsun...

Iste Trabzonun en büyük özelleiklerinden biride budur... Hayir ve ser Trabzondan gelir derler ya bosuna degil......

Araplar ve Yahudilerin tümü manyaktirlar..... bu bir genetik olaydir.... bu iki grubun genlerinde yani kanlarinda pisilik yatiyor.... bunu bir kere kabul etmen lagzim.....

Nedenmi... cok acik ve net.... sen bana simdi bir Türk veya bir Amarilkali veya Cinli bir Resul gösterebilirmisin.....

Kimlere geldi bu Resuller.... banami sanami... yoksa Arap ve Yahudi manyaklarinami....

Ben Arap veya Yahudi düsmani degilim.... sadece dogrulari söylüyorum...

CIKSIN BIRISI DESINKI, BU ARAPLAR VE YAHUDILER IYI ADAMLARDIR, AKILLILARDIR, ALLAH ONLARI BASKALARINDAN ÜSTÜN KILMISTIR....

Araplardan asla dost olmaz... ayni Erbakan kopyacisi gibiler....
Bence su anki haliyle Araplar müslüman degillerdir..... cünkü Kuranin verdigi evrensel Kanunlarin hic birine uymuyorlar.....
Krallari kari kiz pesinde.... milleti fakir aciz ve kültürsüz... kizdimi seni vurur uzatir.... adamlar tamamiyle sakatlar kafadan....

Atatürke gelince.... evet dedigin gibi bir coklarinin sülalesinde Gazi ve sehitler var, ayni benim büyük amcam gibi, oda Istiklala savasi Gazisiydi...... ama o senin dedigin aksisine cok büyük bir Atatürk hayraniydi....

Sen simdi bu hemsaerine bir isim ver bakalim..... zamaninda Tataürkün yönettigi bir Istiklala savasini yönetebilecek kapasitede olsun......

Hemserim..... genel kültürü yeterli olmayan bir kisi dinide anliyamaz.....
Nasil bir 7 yasindaki cocugun din algilayisiyla, bir 40 yasindaki Islam Professörünün din algilayisi ayni olmadigi gibi..... Atatürk ve Araplar arasindaki fark bundan kat kat daha fazladir....

BÜTÜN ARAPLARI BIRARAYA GETIRSEN, BIR YARIM ATATÜRK KALITESINDE BIR ADAM YARATANMAZSIN.....
Alt 22.07.2004, 14:48
eniskaya

Standard Ammada bilimsel

bir aciklama........ wo steh das geschrieben...... ha ha haaaaa

Hört mit solchem Scheiss auf... efendice katkida bulunacaksan bulun yoksa böyle yazilarla Forumun havasini bozmayin lütfen.....

Zaten yeterince Türklerin kötü bir imaji var.... kim gibilerin yüzündedir acaba????
Alt 22.07.2004, 14:58
Benutzerbild von venus60
venus60 venus60 ist offline
Neuer Benutzer

Standard inanc

din, inanc sevgisi insanoglunun yüreginde olmalidir,disariya yansitmasi bence normal degildir. inandigin inanc herseyden üstündür ve herkes kendince haklidir
Alt 22.07.2004, 15:18
eniskaya

Standard Tamamiyle yanlis

Cenneti kazanabilmek icin Salih Amel gerekli.... Salih Ameli nasil kazanirsin???

Insanlara yardim yaparak....
Insanlara kimler yardim yapar sever.. ??? yüreginde Allah sevgidi tasiyan ve Allahin cizdigi evrensel yolda ilerleyen....

insanlar insanlarin degerini yaptigi islerden dolayi bicer..... senin kalbindeki Allah inanci gercek olmasi icin, bütün hayaqtinin heryanina sicramasi, yayilmasi, isik sacmasi lagzim........

Degerli bir insan iyi seyleri hekesle paylasir...... eger dedigin dogru olsaydi... Resul bildiklerini kimseya anlatmazdi.... hepsini kendinde tasirdi ve simdide onun cezasini cekerdi......

Dediklerin tamamiyle yanlis ne dine nede sosyo kültürel hayata uyuyor....

Selamlar
Enis
Antwort