Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 02.07.2004, 20:03
eniskaya

Standard tsk ederim

keske Türkan ve digerleri, bunun tadina varabilseler.......

Insanlar seven Allah yerine aciyan bir Allah yaratmislar..... biraz daha ileri gidersek Allah bizleri nefret edecek duruma getirecekler.....

Vahyiyi tamamiyle tahrif etmisler..... bosuna demiyorum... asil orijinal Kurandaki islam müzede kalmis.....
Alt 02.07.2004, 20:08
eniskaya

Standard Farkindaysan Coachlan benim

görüslerim bayagi farklidir yine, ama sagolsun oda uslubu bozmuyor.....

Ben Coachi biraz eski muhafazakarlardan görüyorum...... cünkü o vahyi olmayan hadislere, sünnetlere cok agir deger veriyor

Kendimi ise, sadece Kurandan beslenmeye calisan birisi olarak görüyorum....... hele hadislerin varligini bile dine sirk diye algiliyorum...... hatta bir kaca tane aHadis bende katacagim bu dine **** lächel lächel*****..... aber daran sieht man das alles möglich ist, wenn man den weg des Kurans verlässt.....

Viele Grüße sendet dir
eniskaya
Alt 02.07.2004, 21:11
Benutzerbild von balikiz
balikiz balikiz ist offline
Neuer Benutzer

Standard Es tut weh!

Eigentlich müsste ich Schmerzensgeld von dir verlangen!
Alt 02.07.2004, 21:22
eniskaya

Standard Abisim neden ?????

ben ne zaman sana hakarette bulundum......????
söylermisin????

Üstelik ben kaynakli konusurum.... öyle klasik siddet fikihindan uzagim... kafam calismaz öyle seylere......

Burada Türkana cevap vermistim..... senin varliginin hic ismi bile gecmemisti...

----------------- Türkana söyle yazi yazmistim

Alinti

sana 1000 sefer söyledim.... burasi Erbakan tekkesi degil tamammi!!!!!!!!!

Yuvarlak assagilayici laflarin sende kalsin........ laga luga yapacagina, doygrulari sen söyle.....

Bak abin ne güzel, sey söylkediginde hemen kaynagini verebiliyor........ yanlisimiz varsa, olabilirde sonucta insanim, düzelt....

Deki Enis kardes, su hususta yanlissin, nedenide su!!!! kaynagini ver bende öygrenmis olurum.......

Yahu Coach1 la kafamiz tam uymasa bile adam hic olmazsa cok efendice sohbet ediyordu..... yavas yavas kimse kalmadi.....
Dinden, yani vahyiden, sifir haberleri olan kizlarla ugrasiyorum, olacak sey degil..........

Alinti ende
---------------------------------------

Sen simdi burada neredesin..... bana vahyi inmediki, gizli bir sekilde sana tas atayim........ aciklarimisin lütfen...........

Seni anlamak icin bu kadar zahmet ettim ve buraya yazi yazdim...... insallah efendice cevap verirsin..... ayni zamanda din hususunda degerini ölcer
Alt 02.07.2004, 21:28
eniskaya

Standard schön

auch in Deutsch ist es wunderschön, hier werden die Parallelitäten zur Ehli-Kitap deutlich.... das alles aus dem Munde Allah kommt...... Meisterhaft zeitlos
Alt 03.07.2004, 08:29
unknown

Standard ich versteh ehrlich gesagt nicht..

warum du so zickig reagierst, ungewöhnlich für einen mann...und die tatsache ob du die sura auswendig kannst hat ja auch keiner bestritten...

Eine frage, willst du mit gutem Gewissen bestreiten dass Kopftuchtragen eine Pflicht ist, hab ich dich richtig verstanden?
Alt 03.07.2004, 08:42
unknown

Standard ___BRAVO ! HERKESE TESEKKÜR EDERIM __

neredeyse Vatan haini ilan edilecegim.
Alt 03.07.2004, 09:03
unknown

Standard Bir Aile Kiz istemeye gitmis...Oglanin

Babasi " efendim Oglumuzun SIgarasi, Ickisi, Kötü aliskanligi yoktur , eli hafiftir, Sinema, Tiyatro gibi laga lugayla da arasi yoktur" demis. Kiz iceriden bagirmis, ben Koca istiyorum..essek degil !!

Sen kizlari kuran kurslarina yillarca kapat, kücücük yastan itibaren carsafa dola..ne dogru dürüst türkce ögret ,de de almanca... Sosyal hic bir faaliyette bulundurma, söz hakkini da verme...sonra da "Gel Kuran Kursundan kizla evlen""diye birde bu zavvalilari piyasaya sür.Utanmalisin!
Alt 03.07.2004, 11:25
unknown

Standard sosyal faailyet dedigin ne oluyor ?

arabanin icinde kendini yalatmak mi? yoksa kinolarda arka koltuklarda erkeklerle sevismek mi ?
yoksa discoda ona buna sürtmek mi?
sizin sosyal faaliyetinizi yesinler..cehenmmede acaib yanicaksiniz!!!
Alt 03.07.2004, 11:29
unknown

Standard camiye neden gidesinki ????????????

sen kafanda zaten kendini cennete gidecegini saniyorsun..
kendi kendinize bir din uydurmussunuz herkes banko cennet..
hem camide mini eteklli bacak.lar acik gögüsler disarda insnin burunu kirici sekilde parfüm kokulu (igrenc) olacagin halde altina yatacagin erkek sayisi az o yüzden camilere pek ugramiyorsunuz sanirim.. sen yine discolarda gidip hiristiyan erkeklere kendini sürt yüzdeyüz orada üstüne ziplayan birilerei cikacakdir..camilerde bunu unut...
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche