Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.10.2013, 19:43
Benutzerbild von guelsen1975
guelsen1975 guelsen1975 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Partneriniz sizi aldatsa

zor bir durum bunun hafifletici yönleri yok ama gecen bu konu ile bir tartisma oldu ve ben etrafli bir sormak istiyorum.
Sizin partneriniz günü birlik aldatsa mi cok üzülürsünüz , yoka uzun bir iliskisi olmasi mi size daha cok aci verir.
Bayanlarin duygusal olmadan bir erkekle cinselik yasamadiklari genel olarak bilinir ama erkekler bir kadina duygusal birsey hissetmesede onunla cinsel temas yasayabilir.
O bakimdan kadinlarin bir cogu uzun ilikside partnerlerinin o kisiye karsi hisslerin olustugu icin daha cok aci verdigi düsüncesinde.
Sizce Erkek uzun zaman iliski /aldatma esnasinda o kisiye sevgi beslermi?
yoksa günü birlik iliski gibi duygusal birsey olmadan birliktelik olusurmu?
Alt 19.10.2013, 22:05
tatlibela_84

Standard

Zitat:
Zitat von guelsen1975 Beitrag anzeigen
zor bir durum bunun hafifletici yönleri yok ama gecen bu konu ile bir tartisma oldu ve ben etrafli bir sormak istiyorum.
Sizin partneriniz günü birlik aldatsa mi cok üzülürsünüz , yoka uzun bir iliskisi olmasi mi size daha cok aci verir.
Bayanlarin duygusal olmadan bir erkekle cinselik yasamadiklari genel olarak bilinir ama erkekler bir kadina duygusal birsey hissetmesede onunla cinsel temas yasayabilir.
O bakimdan kadinlarin bir cogu uzun ilikside partnerlerinin o kisiye karsi hisslerin olustugu icin daha cok aci verdigi düsüncesinde.
Sizce Erkek uzun zaman iliski /aldatma esnasinda o kisiye sevgi beslermi?
yoksa günü birlik iliski gibi duygusal birsey olmadan birliktelik olusurmu?
beides ist schlimm.. beides könnte ich nicht verzeihen .. aber ich glaube eine längere beziehung zu einer anderen frau wäre noch schlimmer... simdiye kadar böyle bise olmadi .. ama o galiba biraz daha aci verici olurdu ...

o esek herif o kisiye sevgi beslermi bilemicem .. ist von mann zu mann unterschiedlich würde ich sagen.. entweder denkt er sich .. die alte ist gut im bett.. mit der kann ich mich ab und zu treffen ... oder er entwickelt gefühle ...

auf jedenfall ist es vom prinzip her das gleiche.. ob er einmal mit einer im bett war.. oder ein paar mal ... betrogen hat er seine frau auf jedenfall.. da spielt das "wie oft" in meinen augen auch keine rolle
Alt 19.10.2013, 23:17
Benutzerbild von kizkarsli
kizkarsli kizkarsli ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

her ikinci kisi aldatigina göre sanirim pek de mümkün , benim icin uzun bir iliski daha zor olurdu cünki duygusal olarakda baglandigini düsünürüm.
Alt 26.10.2013, 19:43
benim_ol

Standard

herhalde kimse azginligindan aldatmaz :-)

ben ariyorum bir bayan sevgili stuttgart civari, dokunmak ve dokunulmak ruha gida :-)
Alt 11.12.2013, 22:07
Maskeli_Fedai

Standard Fikra ile cevap

Temel, bir haftalığına gittiği memleketten, haber vermeden erken dönünce Karısını evde baska bir erkekle yatakta bulur. Derhal belinde taşıdığı tabancasına davranan Temel, yatakta yakaladığı adamı alnının ortasından vurur.
Tabancayı tam kendi kafasına doğrultmuşken, karısı haykırarak
Üzerine atlar:
- Dur Temelim, kıyma kendine!..
Temel, sinirden titreyerek haykırır:
- Sus kaltak, sıra sana da gelecek!..
Alt 14.12.2013, 00:48
Benutzerbild von platzhirsch
platzhirsch platzhirsch ist offline
Neuer Benutzer

Standard

aldatan ben oldukca sorun yok abi
Alt 14.12.2013, 01:46
vaycemvay

Reden aldatan ben oldukca sorun yok abi

Zitat:
Zitat von platzhirsch Beitrag anzeigen
aldatan ben oldukca sorun yok abi
aynen abi aynen
Alt 15.12.2013, 00:41
Benutzerbild von janset12345
janset12345 janset12345 ist offline
Neuer Benutzer

Standard

her ikisinide af etmem ha günü birlik ha uzun sureli aldatma aldatmadir fakat günü birlik yasamis olsa iliskiyi hatasini anladi der burnundan fitil fitil getiririm . uzun sureli bir iliski yasadiginda siz ayrildiginiz an ona gidicegi malum yenik duseceksiniz bu daha cok aci verir.
alma mazlumun ahini cekersin aheste aheste demisler Allaha havale ederim cezasini er yada gec cekecekleri kacinilmaz
Alt 18.12.2013, 21:02
Benutzerbild von Calikusu81
Calikusu81 Calikusu81 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Her ikisinde de affetmem.
Alt 30.11.2014, 17:39
CakaBeyy

Standard

Bi adam benim yanimda arkadasina akil verir gibi sen aldat sorun yok dese bu yakinlarimda son durusu olur..

böyle adamlarin benim yanimda isi yok. muhattap alinmamali. yaninda adam diye de gezdirilmemeli. gezdirene de rest cekilmeli..
gecen sene arada dükkanina gittigim bir arkadasla bu yüzden tartismistim. kötü kötü laf eden, milleti kandirmaya calisan, namussuz karaktersizlerle konusmak zorunda degilim...
Dayak yemediklerine sükretsinler...

Bu yüzden iste arkadas cevresi cok önemli, bazi iyi kalpli gencler arkadaslarina hayir diyemiyorlar, hatiri var düsüncesiyle dükkanina gelen veya yolda karsilastigi namussuzlugu siar edinmis adamlara selam verip sohbet ediyorlar.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche