Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 30.06.2009, 09:03
fos

Standard

Beni en cok etkileyen, atomlarin birbirine uyguladiklari cekimin herseye verdigi sekli,
insanin kendi istekleri dogrultusunda sekillendirebilmesidir. Su-Buz-Buhar.

Serhat: Tarih bazinda belki mezroyu Big Bang'a koyup buraya kadar cekmek yanlis olabilir, ama biryerden baslamak gerekiyor. Hubble-a milyonluk kameralari zevk icin takip göndermediler uzaya :-)
Alt 02.07.2009, 01:36
Serhatx1970

Reden

Zitat:
Zitat von fos Beitrag anzeigen

Serhat: Tarih bazinda belki mezroyu Big Bang'a koyup buraya kadar cekmek yanlis olabilir, ama biryerden baslamak gerekiyor. Hubble-a milyonluk kameralari zevk icin takip göndermediler uzaya :-)
ben baska birsey demedimki, Uzun lafin kisasi

BIG BANG Bilimin kendisine koydugu bir baslangic noktasi hepsi bu :O)
Alt 02.07.2009, 08:59
fos

Standard

serhatcim < e ben de seni konfirme ettim, lakin bir "evet" kelimesini koymamisham
> ama evet biryerden baslamak ger... < cevir kazi yanmasin

Uzaylilar gelip size :
Haydi dünyali - veda et! Yanina da 3 sey al ve bizimle gel!
Artik dönüs yok! deseler naapardiniz?

FOS-Okey derdim. Pasaportumu ve iki de temiz ic camasiri alirdim.

devam ediniz.
Alt 02.07.2009, 09:35
babaeskili

Standard

cinayet83 demiski;

Dincilerin cogu da telaslanmisti. Bazilarinin söyledigine göre "Bilim adamlari Allah´in var olmadigini ispatlamak icin bu deneyi yapiyor" denilmisti.

eger bu deneyde bi art niyet varsa, ki sanmiyorum, en azindan bu deneyi yapanlar böyle bi art niyet icersinde degildirler, nede olsa bilim adamlari, akilli insanlar yani..

akli selim her insan, bur evrenin bir hakimi oldugunu bilir. hele hele'ki bilim adamlari bu hususta bu gercekte bulusurlar ve Allah'in varligini kabul ederler.

diger bilim adamlarina kanmayin. onlar farkli bir zihniyete hizmet ediyolar. isleri gücleri kafa karistirmak.

bilim adamlarinin yani sira bide hocalarimiz var. ben bunlara kisaca göt lalesi diyorum.

kimmis bu göt lalaleri?
baslica olarak yasar nuri öztürk ve zekeriyya beyaz'i taniyoruz.

göt lalelerinin özellikleri:
kafa karistirirlar, seytanin avukatidirlar, nabza göre serbet verirler, 3 dogru kelam edip ardindan 1 yanlis söylemde bulunurlar, sende diger 3ünü dogru söyledigi icin acaba bu en son söyledigininde bir dogruluk payi varmi dersin?! bilmiyorsan inanirsin, biliyorsan kapa ceneni be deyyus dersin, yarim biliyosan kafan karisir, arastirmaya kalkarsin..

göt lalelerinden nasil kurtuluruz?
göt laleleri dübürümüzün hemen kenarinda biter ve kasinti yaparlar. onlardan kurtulmak icin en kolay cözüm, onlari sicip kurtulmaktir efendim! sictiktan sonra klozeti cekip, fosetpik cukuruna daha kolay ulasmalarini saglamak gerekir, asil yerleri orasidir!!

Geändert von babaeskili (02.07.2009 um 09:42 Uhr).
Alt 02.07.2009, 13:11
Benutzerbild von cinayet83
cinayet83 cinayet83 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Hacim bana kalirsa bütün din adamlari sacmaliyor. Birak Yasar´i Nuri´yi Zekeriya´yi.
Cübbeli Imamdan tut, Vatikan farelerine kadar hepsi ayni.

Gelelim asil konuya.
Evrenin baslama noktasinda olusan radyasyon uzaya ilk cikildigi yillarda özel ölcülerek dünyadaki radyo dalgalariyla kiyaslandi. Varilan sonuc ise ayniydi ayni sekilde mutlak en düsük sicaklikta bununla es degerdeydi.

Varsayim olarak degil, ispatlanmis bir baslangictan bahsettimizi unutmayin.
Alt 02.07.2009, 14:18
Serhatx1970

Reden

Zitat:
serhatcim < e ben de seni konfirme ettim, lakin bir "evet" kelimesini koymamisham
> ama evet biryerden baslamak ger... < cevir kazi yanmasin

Uzaylilar gelip size :
Haydi dünyali - veda et! Yanina da 3 sey al ve bizimle gel!
Artik dönüs yok! deseler naapardiniz?

FOS-Okey derdim. Pasaportumu ve iki de temiz ic camasiri alirdim.

devam ediniz.
Vallahi eger bu uzaylilar samimiyse ( tabiki buna bir garanti yok ama farz edelimki öyle )

Yanima 3 gari alirdim :O) ama akilli kadin ve baska bir gezegende yeniden baslardim :O) bu dünyanin icine etiler
Karamsar bir insan degilim ama benim bakis acimdan Insanoglunun basina gelen her bela her felaket hak.

Size "Knowing" filmini tavsiye ederim benim cok hosuma giti tam bu degindigin konuya benzer bir filmkonusu ve sonunda dünya batiginda inanin dedimki eninde sonunda gelecek bir felaket ve bizde bunu haketmis olacagiz!

Geändert von Serhatx1970 (02.07.2009 um 19:13 Uhr).
Alt 02.07.2009, 18:20
fos

Standard

Bak ben evli bir erkek olarak, sana sadece bir tane kadin al - diye tavsiyede bulunuyorum.Diger iki sey icin sen mesela bir tane köpek bir tane de at al yanina. Madem yeni bir baslangic istiyorsun.- 3 tane bayanla bu issch- yasch isch... birbirlerine yedirtmezler seni.Sonra sayende yeni bir amazon kabilesi olusmasin.Uzayin derinliklerinde Jane gibi hoplayip duran yeni bir kavim. Kadin milleti kiskanc olur.(öyle göstermese de..kanma yani)Biri sagir, biri kör, birini de dilsiz alirsan olAr...
Alt 02.07.2009, 19:12
Serhatx1970

Reden

Zitat:
Bak ben evli bir erkek olarak, sana sadece bir tane kadin al - diye tavsiyede bulunuyorum.Diger iki sey icin sen mesela bir tane köpek bir tane de at al yanina. Madem yeni bir baslangic istiyorsun.- 3 tane bayanla bu issch- yasch isch... birbirlerine yedirtmezler seni.Sonra sayende yeni bir amazon kabilesi olusmasin.Uzayin derinliklerinde Jane gibi hoplayip duran yeni bir kavim. Kadin milleti kiskanc olur.(öyle göstermese de..kanma yani)Biri sagir, biri kör, birini de dilsiz alirsan olAr...
Fos iyi güldüm bu yazdigini yengemiz görmesin basini yarar vallahi :O)
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche