Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 13.03.2015, 15:42
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard "Egitim ve Ucubeye Biat" onlara inat HDP

IÜ'de demokratik girisim adayi rasit tükel kazandi. türkiye'de de HDP tazanacak!

yök baskani yekta sarac'in bi puschtun önünde egilmesine bakin: LAN SEN BU ÜLKENIN GELECEGININ ÖNCÜSÜSÜN sözde

Ayrica AKP'ye oy verenler, cehennemde cayir cayir yanicak.
Cenab-i hak buyurur ki; "kim ki siyah giyinip islam ve temiz insan inancini kötüleyip, ona oy veriyosa cennet hakki olmasina ragmen cehennemde asirlardir aatesler icerisinde izdirap cekecektir" (Kulli Kizb 13/1)

Not: yahu allah askina su korkak ve cesaretsiz AKP ve AKP yanlisi insanlara destek olmayin, artik sizleri onlarin koca bir karaktersizlik pesinde kostuguna inandirmak icin onlarin yalan diline basvurmak zorunda kaliyorum. Görsel anlamda bir ucube ve bicimsiz cüzzamliyi aratmayan AKP ve yanlilari, salaklik ve aptalliklari, yalanlariyla sizlerin temiz inanclarini kullanip oylarinizi GASP etmesi adama koyuyor. Isin asli, siz bu aptallikla ve temiz inancla bu göötlere oy vermeye devam ederseniz ülke bir yangin yerine dönücek. AKP-CHP-MHP'yi alternatifsiz görmeyip bu secimde oylarinizi HDP'ye verin... Verin de ülkede iyilige, ileriye, cagdasliga ve RADIKAL demokrasiye dogru bir devrim gerceklessin
Alt 13.03.2015, 16:16
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

cumhurbasbakanina sövüyom diye kizmiyon dimi bana? biliyosun sövmelerim hep samimiyet icerir.. icten icten ya midemi bulandirir ya da ciddi anlamda arzularim sövüstüklerimi ;(

HDP baraji gecmezse baraj düsürülüp yeniden secim olmazsa biz de silahlanip daglara cikariz, ne var bunda?
madem sayisi az olan iyi insanlarin temsiliyeti AKP gibi köhne parti tarafindan gasp ediliyosa, hakkimizi alacak kadar da yigitizdir.. üzme sen o tatli canini, silahli mücadele baslatinca T9 aslinda bizdendir diye de seni kayiririm... ürkme sen olur mu
Alt 13.03.2015, 16:39
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Asil terör, cehaletin örgütlenip güc olup ülke yönetmesidir.
kadinin, insanin, doganin, hakliligin ve farkliligin ciddi anlamda haklarinin gasp edilip yokedilmesidir terör. ve bazen, bazi insanlar daglara cikiyorsa bu yigitliklerindendir cünkü bu topraklar;
binlerce hekimogullari, cakircali efeleri, dadalogullarini dogurdu ve bu yigitlerin bazilari haklar ve hakliliklari icin devletin temsiliyetini tanimayip daglarda yasamislardir. her daga cikana terorist denmez, gercek anlamda bir terorist varsa o da AKP'dir cünkü AKP bacak bacak üstüne atan ve rahatca oturan bir insana OTURMA LAN ÖYLE AT O SIGARAYI ELINDEN diye müdahele edebilecek yetkisinde görüyor kendisini devletin verdigi o gücle. Adami oyarlar lan geldigim cografyada. Erdogan gibi üfürsen yere yikilacak bir kanserlinin öyle devlet kisvesi adi altinda posta koymasina karsi yigidinde bu ucubeye fiske vurup siginacagi daglar vardir topraklarimizda.

bana erdogan veya akp haklidir deme sayin t9'cugum. erdogan bu ülkenin aptallarini kandirarak iktidara geliyor.
bunu kimse hakaret olarak algilamasin, AKP aptalligin egemenligidir. AKP#ye oy veren APTALDIR, APTALLIGINDAN oy verebilendir.
Alt 13.03.2015, 17:01
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

sanmiyorum, ki bunu ekranlarda gökcek gaffi ve benzeri sempatizamlarinin gaffiyla onlarca kez gördük.

galyana gelip su slogani atani unuttun:
"ERDOGAN'nin Götünin Kiliyiz, Hüloooooggg"
veya bi AKP yetkilisi sacma-salak konusurken
"ALLLLLLLAGHHHHH" diyeni de..

abi bi de pismis pismis, AKP'nin degil HDP'nin kitlesi aptal diyosun )))
Alt 13.03.2015, 17:18
Benutzerbild von deniz1008
deniz1008 deniz1008 ist offline
Benutzer

Reden tony aka t9, man_bey,manbee,herrlichkeit,zülfikar, etc. go on whit same shit reklame

13.03.2015, 16:06
Zitat:
Zitat von t9 Beitrag anzeigen
Alt 13.03.2015, 17:23
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

AKP'ye oy veren her insan aptaldir;

Nicin aptal?
AKP yalan söyler, söylemedim der sonra yalan söyledigi cikar ve "Allah icin söyledim" der!
kitle alkislar "HELAL OLSUN BE!" der..

AKP calar ve calmadim der, sonra "CALDIM LAN" der, ve kitlesi "Helal olsun adama, dogrulari söylüyo" der ve alkislar.

Kandil ve PKK ile görüsmüyorum der, görüstügü cikar ve "GÖRÜSÜYOM LAN!" der ve kitlesi yine alkislar mk...

Ekonominin basiretsiz yöneticiliginden kaynakli alti oyulup ve sonra cöker. "Ekonomik kriz yok" der, 3 gün gecmez dolar firlar, MB baskani firca yer ve kitle yine "Helal" cekip alkislar.

bunun gibi bariz binlerce örnek daha sayabilirim sana... bu, akpnin türkiyenin aptallarini hedefledigini gösterir he tabi olay öyle ya da böyle rant meselesine dönüsüyo ve isin icinda para ve cikar, ganimet olunca bazi uyaniklar AKP'ye girip ALLAH ALLAH diye insanlarin gönlünü oksayip oylarini sömürüryo

Avrupa camilerine gelip "ALLLAH RIZASI ICIN PARANIZI DEGERLENDIRCEZ!" diyerek insanlarin yemeden biriktirdigi paralari gasp eden sirketlerle ayni kisiler bunlar. O paralarini verenler nasil aptalsa, bu oylarini verende AKP'ye aptaldir, aptalin önde gidenidir. "Alt tarafi Bi oy veriyom lan, canim yanmiyo param gitmiyo" diye düsünende yaniliyo, cünkü AKP hem ülkenin hem de cografya insanlarinin gelecegini gasp ediyo, ülkeyi yasanmaz kiliyo..

Dedigim gibi t9'cugum, aptalaa yaptiginin aptallik oldugunu söylemek benim yigitligimde var. o yüzden AKP'ye oy verip de su ülkenin amina koymayin lütfen ;(
Alt 13.03.2015, 17:38
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

/offtopic
Su haberi okurken cigerim parcalandi lan:

bi ananin aciyla dogurup binbir sevgiyle yetistirdigi kizcocugunun öyle ölmesi. allah düsman basina vermesin bu aciyo.

Kayıp Nehir'in cesedi bulundu!
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/245910.aspx
Alt 13.03.2015, 17:45
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

CHP'li belediye iscisinin yaptigini okudun mu? bu chplilere karsi mücadelende etkili olur:
CHP'liler AKP'lilerden daha mal mk

Liseli kızların etek altını çeken belediye işçisi gözaltında
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/28446357.asp
Alt 13.03.2015, 17:51
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

deniz, tanidigim bir rus mafyasi var. 10bin euroya mannbe#ye musallat edebiliriz. 2bin eurosunu ben vericem ben manbee'den 2bin euroluk nefret ediyorum o da AKP'li oldugu icin?

ne dersin, mannbee'ye temizleme kampanyasi baslatalim mi? öfkeye göre bagis yapsinlar
Alt 13.03.2015, 18:11
Beyazguel60

Reden

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
benim yazdiklarimi kim sildi???

uno sikayetmi ettin beni???

ohh, weg !

nix mehr da....

püff...

Schall und Rauch.

Antwort