Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.05.2014, 22:29
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Iste Gercek Aleviler

Aleviler Müslüman olduklarini isbat ettiler!! capulcularin oyunlarini bozdular!

Iste isbati
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg alevialmanya_76837a54388480f42881.jpg (59,1 KB, 7x aufgerufen)

Geändert von 1insanol (24.05.2014 um 22:31 Uhr).
Alt 24.05.2014, 22:50
Ask_Sehidi

Standard

Müslüman olmak icin AKP'li mi olmak gerekiyor? Islamiyet bu topraklarda Erdogan'dan önce de vardi ve ondan sonra da olacak!

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen

Iste isbati
Alt 24.05.2014, 23:30
Erfahrener Benutzer

Standard

Aslinda haklisin, öyle ifade etmem gerekmezdi, fakat bu yaziyi bazi alevilerin kendilerini Islamin disinda gördüklerinden, onlara atfen yazdim.
Islam hickimsenin insiyatifinde degildir. Hicbir partiyede mal edilemez.Aslinda Islam dini particiligede karsidir

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Müslüman olmak icin AKP'li mi olmak gerekiyor? Islamiyet bu topraklarda Erdogan'dan önce de vardi ve ondan sonra da olacak!
Alt 24.05.2014, 23:42
Ask_Sehidi

Standard

Atheist olan bir insan zaten dindar olamaz. Bu hristiyanlar icinde, müslümanlar icinde hatta yahudiler icinde gecerli!

Zitat:
Aslinda haklisin, öyle ifade etmem gerekmezdi, fakat bu yaziyi bazi alevilerin kendilerini Islamin disinda gördüklerinden, onlara atfen yazdim.
Islam hickimsenin insiyatifinde degildir. Hicbir partiyede mal edilemez.Aslinda Islam dini particiligede karsidir
Alt 24.05.2014, 23:50
Erfahrener Benutzer

Standard

Orasi öylede öyle aleviler var ki, Aleviligin islam Diniyle ilgisi olmadigini söylüyorlar.Ateistik demiyolar..Bu adim aslinda ateistlige giden yoldur.Dinle ilgisi olmayan bir aleviyi ateizmin, ve diger felsefi görüslerin hatta dinlerin kucagina atabilmek kolaydir.Belkimde bu bilincli kurulmus bir kapandir.

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Atheist olan bir insan zaten dindar olamaz. Bu hristiyanlar icinde, müslümanlar icinde hatta yahudiler icinde gecerli!
Alt 24.05.2014, 23:52
Ask_Sehidi

Standard

Öyle diyenler malesef var, ve malesef onlarda tarih bilgisi ve din bilgisi eksikligi var!

Zitat:
Orasi öylede öyle aleviler var ki, Aleviligin islam Diniyle ilgisi olmadigini söylüyorlar.Ateistik demiyolar..Bu adim aslinda ateistlige giden yoldur.Dinle ilgisi olmayan bir aleviyi ateizmin, ve diger felsefi görüslerin hatta dinlerin kucagina atabilmek kolaydir.Belkimde bu bilincli kurulmus bir kapandir.
Alt 25.05.2014, 00:07
penalti

Standard

Zitat:

Iste isbati

AK-sahtekarlık diyebiliriz bu tür üçkağıtçılıklara!
Tayyip'in İstanbul-Kazlıçeşme ve Ankara mitinglerinde de AKP'liler aynı sahtekârlığı yapmışlardı. AKP'li olup da MHP bayrak ve pankartları açan bir grup vardı.

AKP'ye oy veren vatandaşlarımızın inançlarıyla alay edip onları kandırdıkları gibi, Alevileri kandırma taktikleri bunlar. Alevilerin örgütlü yapısından korkuyor AKP. Alevi örgütlerini parçalamak, içten fethetmek, satın almak gibi Osmanlı oyunları boldur AKP'nin.
Alt 25.05.2014, 00:13
Benutzerbild von _DaNiMoR_
_DaNiMoR_ _DaNiMoR_ ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Ben şimdi kolnden geliyorum bana akp 100 Euro verdi

Yav He He he

[OUOTE=penalti;2085061]
Tayyip'in İstanbul-Kazlıçeşme ve Ankara mitinglerinde de AKP'liler aynı sahtekârlığı yapmışlardı. AKP'li olup da MHP bayrak ve pankartları açan bir grup vardı.

AKP'ye oy veren vatandaşlarımızın inançlarıyla alay edip onları kandırdıkları gibi, Alevileri kandırma taktikleri bunlar. Alevilerin örgütlü yapısından korkuyor AKP. Alevi örgütlerini parçalamak, içten fethetmek, satın almak gibi Osmanlı oyunları boldur AKP'nin.
[/quote]
Alt 25.05.2014, 00:22
penalti

Standard

Zitat:
Zitat von _DaNiMoR_ Beitrag anzeigen
Ben şimdi kolnden geliyorum bana akp 100 Euro verdi
(...)
Bu söylediklerine inanabilirim. Çünkü Tayyip'in mitingine adam götürmek için Türkiye belediye kaynakları bedavadan kullandırılıyor (bedava metro, bedava otobüs,...). Buna 'taşıma suyuyla değirmen döndürmek' derler. Ama böyle bir değirmenin dönemeyeceğini AKP'liler dışında herkes biliyor.

Vatandaşların ödedikleri vergileri sonuna kadar kendi çıkarları için kullanan AKP'nin, tetikçi ve şovcu medyasında haftalar öncesinden Köln mitingi için çağrılar, reklamlar yapılırken, doldura doldura bir salonu ancak doldurabildiler.

Geändert von penalti (25.05.2014 um 00:26 Uhr).
Alt 25.05.2014, 00:26
Benutzerbild von _DaNiMoR_
_DaNiMoR_ _DaNiMoR_ ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Yav He he he heyapıyor yaptirma gücünüz yetiyirsa

Zitat:
Zitat von penalti Beitrag anzeigen

AKP'ye oy veren vatandaşlarımızın inançlarıyla alay edip onları kandırdıkları gibi, Alevileri kandırma taktikleri bunlar. Alevilerin örgütlü yapısından korkuyor AKP. Alevi örgütlerini parçalamak, içten fethetmek, satın almak gibi Osmanlı oyunları boldur AKP'nin. [/size]
[/quote]
Bu söylediklerine inanabilirim. Çünkü Tayyip'in mitingine adam götürmek için Türkiye belediye kaynakları bedavadan kullandırılıyor (bedava metro, bedava otobüs,...). Buna 'taşıma suyuyla değirmen döndürmek' derler. Ama böyle bir değirmenin dönemeyeceğini AKP'liler dışında herkes biliyor.

Vatandaşların ödedikleri vergileri sonuna kadar kendi çıkarları için kullanan AKP'nin, tetikçi ve şovcu medyasında haftalar öncesinden Köln mitingi için çağrılar, reklamlar yapılırken, doldura doldura bir salonu ancak doldurabildiler.[/quote]
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche