Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 14.10.2014, 14:13
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

@nurbanu, lara, uno

lütfen burada özel kavganiz ile konuyu doldurmayin.

dinin arkasinda saklanarak baskalarini kötülemek ve kendinizi temiz göstermeye calismaniz cok yanlis.

sizin bu tür davranisinizi siddetle kiniyorum.
Alt 14.10.2014, 14:49
NurBanu

Standard isine gelmiyorsa okuma

@man_bey

yeni degilsin burda, ignonun yerini biliyorsundur, isine gelmiyorsa okuma

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
@nurbanu, lara, uno

lütfen burada özel kavganiz ile konuyu doldurmayin.

dinin arkasinda saklanarak baskalarini kötülemek ve kendinizi temiz göstermeye calismaniz cok yanlis.

sizin bu tür davranisinizi siddetle kiniyorum.
Alt 14.10.2014, 22:26
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
lara,
Hakaretlerinden öfkeli oldugun belirginlesiyo. Öfke caresizliktir ve ben bu caresizligini anliyorum. Bazen bana o israrla yazdigin an Lara, elimin tersiyle itmeyip sevgili anlaminda degil de, bir arkadas olarak yazismaya devam etseydin. Belki o zaman iyi ve kötüyü sana anlatabilir, chatten tanimadigin bir erkekle otellerde cola icmeme bilincine varabilirdin.
(Ben tercihii "ERKEK ADAMA yaparim".) Ah be güzelim, erkek adamin tercihi bi karakter degilsin. Sorun o iste,o yüzden gözlerini hep mayisik bir sekilde otel odalarinda acmaya mahkumsun.

Her gün camii'ye giden ve irk-inancina dayali düsünebilen Banu'ya da benim PKK'li oldugumu söyleyip onu benden uzaklastirdin. Banu, en azindan senin gibi chatlerden insanlarla binbir umutlarla bulusmuyo. Her zaman abstand koymasini biliyo.
Su an carpisan iki farkli insan olarak sana yine de önerimi yapmadan edemicem. Bu sefer kizligini degil böbreklerini alirlar icecegine ilac atip. Dikkat et, bosphorus'a ittim su an seni. Oda muhendisten cok böbrek tüccari gibi duruyo. Insan böbregi kizlik giib degildir. Gidince yasam sansin daraliyo..hos, cok da umrumda degil ya. Humanist insanim naaapiiiim,aciyorum iste ;(

bosphorus,
bak oglum...biz de söz demir keser. vize masraflarini karsilicam kobanêye gidin dedin ve ben kabul ettim. bi cok opsiyon sunarak sana vize masrafini bana ulastirabilecegin ödeme yollari gönderdim. paypal güvenli para alisveris icin ideal olanidir su an. He yok isim ve adres dedin,mantikli geldi. Belki PTT subesinden isime havale yapar diye düsündüm, Ismim ve adresimi de yolladim. Ona da yok diyosun sanirim. banka hesabimi da yolladim ve halen bekliyorum.
Anlayacagin ben sana para gönder demedim,büyük konustun masraflari ödeyip kobaneye göndericem dedin,ben de bu lafinin altinda ezilme diye yolladim ödeme baglanti yollarini.
söz namustur, durmayan ise karaktersiz, mahalle dilinde sözünde durmayana karaktersiz degil de kahpe derler. Burda bir celiski yok,küfür yok,haksiz itham yok..nasil yansiyorsan o sekil itham aliyosun benden. Ben kimseye haketmedigi ithamda bulunmam.

Offf yeni bi teklif daha...
demek Arap seyhlerine pazarlayip yaptigin bu pezevenklikten kazandigin parayla da TSK'yi güclendirceksin ha?
bu aralar o kadar yogunum ki bosph'oruspucugum. Türkiye'e tatil yapacak havam ve hevesim yok.Calismam,üretmem ve kazanmam gerekiyo. Yoksa sana "ver lan adresini haftaya ordayim" postasi koyardim. Suna da tüm olmayan o yüreginle inan. Seni sol kolumla yakandan tutup havaya kaldirir. Sag yumrugumlada suratini dagita dagita evinin dibinde döverdim.Düzenli spor yapan, saglikli beslenen güclü bir vaybe katilimcisiyim. Annenin belki feryatlari yükselirdi evinizden, "YAVRUMMMMM OGLUUUMMM" diye. Babandan ise, "VUR KARAKTERSIZE, SÖZÜNDE DURMAYAN OGLUM YOK BENIM!" tepkisi alirdim eminim. Bu fantaziyi gecelim,daha olunabilinir seylerden bahs edelim.

Ben Sengal'e 10bin euro bagis yaptigimi sen ise benim Sengal'e 10.000 euro bagis yapmadigimi iddia ediyorsun. Ayda bin euronun üzerinde vergi ödüyorum,yaptigim bu yardimin alman devletine ödedigim vergilerden düsürürüm bilincinde makbuz almistim ve duruyor. Asil demek istedigim bu degil de,o bagisi yaparken oradaki insanlara "ya ben bu parayi, fasist bosphorus'u arap seyhlerine sattim ve gelirini size vermek istiyorum" deseydim tepkileri kesinlikle "onursuzluk" olurdu.Bir halk hareketiyle,devletin silahli gücü arasindaki onur ahlaki da budur bosphorus.Bilinciyle yeserip,onuruyla topraga düsen insanlar bu tarz geliri kabuletmez,bu tarz gelir onlara yakismaz.

Lan oglum,ne karaktersiz bir tipsin.söz namustur vurgusu yapmama ragmen halen onursuz onursuz ortaokul caginda ki subyanlar gibi ithamlarda bulunuyorsun bana karsi. Ulan ibine-dönek-kahpe karakterli ben de anadolu cocuguyum, ben de o topraklarda yasadim,büyüdüm,düstüm,agladim,güldüm cok insan tanidim cok yer gördüm ama senin gibi sözünün arkasinda durmayan karaktersizine rastlamadim. O topraklarin ülkücüleri ve dincileri de adamdi.Ülkücüsü muhafazakar,dincisi ise inancli insanlardi. Ikisininde temelinde iyilik yatardi. Sen hangi ara peydahlandin lan benim yoklugumda. Karaktersiz!

Ekledigin o fotograf, be ey beyinsiz.. MAL! varsayalim o kisi yüzlerce-binlerce düsman gördügü asker arasinda kalmis bir terorist, ve kurtulmak icin kadin kiligina girdi ve kacti. Hangi akla hizmetle o fotografi cektirecek üstelik zafer isareti yaparak. akillarimizla dalga mi geciyorsun ulan! senin gibi ossuruk gürültüsünü gök gürültüsü sanacak kadar aptal mi belledin bizi? siyasi bilincine, mücadele ahlakina sokayim be gözüm! karaktersiz herif.

Ar,ahlak ,$eref,haysiyet,namus fukarasi" Gay Seni" sen o saydikalarinin anlamini bilyiormusun PKK'li Pislik..
Di$i insan ici hayvan a$alik yaratik ben sana özelden te bir kelime bile yazmadim
LAN TOP insanda zerre kadar'da olsa! haysiyet gurur olur GAY'To$" olsan bile, bir insan onuruyla ya$ar .Bir kerede ONurlu bir Gay olarak kendini savunmayi dene $ereFsiz.
PÜHHH SEnin O Cibiliyetsiz Sifatina PKK biti...

Beni Annan'la kari$tirma UNO$, Otel odasinda bayiltarak DüDüklenen senin ANNAN
Senin gibi Köpek soyundan bir Gay Dünyaya getirmi$.
Sonunda burayida Babanin oturma odasina cevirdin ölü köpek LE$I,O olmayan beyninle iceligi olan iki cümle kurmayi dene ,Mahalle kavgani Chat oadsinda yaparsin,alinmi$ o yamuk ka$larinla....Tepende'yim Seni PKK'Li pislik

Lan Beyin özürlü Hödük.. 35 ya$indaymisin! 3 Ömür daha ya$asan BoSb. yere tükürdügü olamazsin "Sen" PKK biti ..
Senin gibi 1 tane Kancik dostum olucana.BOSBOROS gibi !10000 dü$manim olsun beyinsiz yalak

Sen ERkek'den ne anlarsin LAN G.veren...Allahin Zavalli Mali
Alt 14.10.2014, 22:36
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Hadis-i Serif
"Bir kimse, bir mümin hakkýnda olmayan bir þey söylerse, iftiraya ugrayan kimse, onu affedinceye kadar, Allahü teala onu Cehennemde býrakýr". (Ebu Davut)

@uno_Lara ya atdigin iftiralar yetmedi, simdi sira bana mi geldi????

35 yasindasin ve bu yasina kadar IFTIRA atmak ve DEDIKODU yapmaktan baska ne yaptin?

Ne BENIM nede LARANIN “ IFFETI” senin o pis agzinda ne ariyor????

Chat odasinda senin ne oldugu bilmeyen yok! YALANCI DEDIKODU FITNECISIN!!!

Bir insani ailesi terbiye eder, eger ailesi basarisiz olduysa “hayat/zaman” terbiye eder, zamanda terbiye edemediyse cehennem atesi terbiye eder!

Dikkat etde sonuncu terbiyeye kalma uno!!!

TAVSIYE, öneri :Laraya atdigin iftiradan dolayi "HELALLIK almalisin" özür dilemelisin, yoksa ebedi hayatda vay senin haline uno, cektigin azabi ne görmek nede duymak isterim
Nur,
Bunun gibileri Kim oluyorki söylediklerine takilyiorsun...
Yazilariyla ,yorumlariyla ayna gibi ortada,sen terbiyenle takildikca böyle PISLIKler daha da üzerine gider,daha cok iftira ,yalan ,kendi pis dünyalarini sana yapistirir, basar küfrü 4 gün sonra sana küfür baz der , böyle Ahlaksizlarin anladiklari Dil Küfür...bas küfrü dü$ünme ,Inan bana GÜNAH deyil ,bu ve Bunun gibilerine Küfür etmezsen ! asil Günah bu

Geändert von Lara_ (14.10.2014 um 22:40 Uhr).
Alt 30.10.2014, 23:22
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von tatlibela_84 Beitrag anzeigen
aber im umkehrschluss MÜSSEN die kurden für die türkei kämpfen ?
ein kurde muss sein leben für die türken opfern , aber andersherum nicht ????
dogru .. nur ein toter kurde ist wahrscheinlich ein guter kurde oder irre ich mich da ?
Die Kurden in der Türkei können sich größtenteils mit der Türkei identifizieren. Nur nicht die PKK Anhänger. Die haben 35.000 Menschen auf dem Gewissen. Ich möchte dieses Thema auch nicht ewig durchkauen. Irgendwo muss es Schluss sein. Schade für die Menschen dort aber das Problem liegt woanders. Das Problem ist, dass die ahnungslosen Menschen von einer Handvoll Provokateuren manipuliert werden. Ob Kurde Türke schii sunnite; nicht Gott sondern die Menschen, sorry: speziell dort: die Engländer die Grenzen gezogen. Irgendwann werden wir darüber wahrscheinlich lachen oder weinen, mit welcher Naivität sich die Menschen gegenseitig das Leben zur Hölle gemacht haben.
Alt 01.11.2014, 04:29
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Die Kurden in der Türkei können sich größtenteils mit der Türkei identifizieren. Nur nicht die PKK Anhänger. Die haben 35.000 Menschen auf dem Gewissen. Ich möchte dieses Thema auch nicht ewig durchkauen. Irgendwo muss es Schluss sein. Schade für die Menschen dort aber das Problem liegt woanders. Das Problem ist, dass die ahnungslosen Menschen von einer Handvoll Provokateuren manipuliert werden. Ob Kurde Türke schii sunnite; nicht Gott sondern die Menschen, sorry: speziell dort: die Engländer die Grenzen gezogen. Irgendwann werden wir darüber wahrscheinlich lachen oder weinen, mit welcher Naivität sich die Menschen gegenseitig das Leben zur Hölle gemacht haben.

das ist doch nur Humbug "SevtapTuran" hanim ..
ich habe langsam die Schnauze voll von dem "Kürt-sorunu" Gespräch ...
wir haben ein Türkiye sorunu ...
wir haben unfähige Leute am Ruder ..
wo um Himmels Willen in Europa ,
würde ein gelernter Pfarrer 50% der Volks-Stimmen einheimsen ?

illegale ,große Paläste zu bauen bedeutet ...
der langjährigen (islamischen) Unterdrückung
endlich mal Kontra Bieten zu dürfen ..

nichts anderes hängt dahinter ....
Alt 01.11.2014, 06:10
Benutzerbild von sorry
sorry sorry ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard K O C

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
das ist doch nur Humbug "SevtapTuran" hanim ..
ich habe langsam die Schnauze voll von dem "Kürt-sorunu" Gespräch ...
wir haben ein Türkiye sorunu ...
wir haben unfähige Leute am Ruder ..
wo um Himmels Willen in Europa ,
würde ein gelernter Pfarrer 50% der Volks-Stimmen einheimsen ?

illegale ,große Paläste zu bauen bedeutet ...
der langjährigen (islamischen) Unterdrückung
endlich mal Kontra Bieten zu dürfen ..

nichts anderes hängt dahinter ....

KALITELI ORRROSPU EVLADI
SENIN KANINI SI KEYIM LAAAAAAAN SEN TÜRK OLAMAZSIN SI KTIGIM SLAV KANI TASIYAN ORROSPU EVLADI
TÜM FILISTIN ERKEKLERI ANANI SI KSIN YETMEDIMI ISRAILLI ERKEKLER DE SI KSIN
Alt 01.11.2014, 06:25
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von sorry Beitrag anzeigen
KALITELI ORRROSPU EVLADI
SENIN KANINI SI KEYIM LAAAAAAAN SEN TÜRK OLAMAZSIN SI KTIGIM SLAV KANI TASIYAN ORROSPU EVLADI
AKP tohumu ...learn german or english ...

Alt 01.11.2014, 06:27
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von sorry Beitrag anzeigen
KALITELI ORRROSPU EVLADI

mal sin aq ..
your IQ is under my room temperature ..
Alt 03.11.2014, 13:58
huhusanane

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
mal sin aq ..
your IQ is under my room temperature ..
daumen hoch !!
Antwort