Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 07.01.2012, 23:35
Nussextrakt

Standard Kizlar was meint IHR dazu :D sizi anlatiyormu bu yazi ????

Filmlerde olsun, romantik muhabbetlerde falan olsun en kiskandigim sey, sabah beraber uyanip mutlu mesut yasayan sevgililer. Böyle bir micmiclik, bir oynas, bir fingirdesme. Kiz kalkiyor yataktan saclar harika, yüz bebek gibi. Öpüsüyolar koklasiyolar böle gidikliyolar birbirilerini falan. Hayal gibi bir sabah yani. Oysa benim öyle mi. Ben bir uyaniyorum, salyam kenardan akmis. agiz kokusu dersen anam anam anam gece 3 ceset yemisim gibi.. suratim zaten bülent ersoy modeli sismis, üc kat yanak olmusum.
"ne uyancam beeeeaaaa "... Bi de zaten öle benim uyaninca hemen dinc bir sekilde kalkip "hahay ne güzel bir gün kuslar cicisler böcüsler" modum olmuyor. Bir mal oluyorum ki sormayin. o telefon alarmi sürekli olarak 15 dk. ileri atiliyor.
Ama o 15 dakkalik uyku nasil bir tatli, nasil tatli anlatamam. Deselerki orda, su an canini alcaz, öle mutlu ölürüm )
Sonra kalkiyorum bi 15 dakika bir gerinmem, bütün vucudumu kasimam, gözümdeki capaklari silmem, ben nerdeyim ulan bura nere olayim oluyor. Biraz kendime geliyorum, bir küfrediyorum ".... yaa böle hayatin her sabah kalkilir mi off offf.....Sonra kalkip dolabi aciyorum, yemin ederim 1 saat o dolabin karsisinda kitlendigimi bilirim. Öle malak gibi kiyafet ariyorum.. O sirada beni zaraya sok yine bulamam kendime kiyafet. Hicbir sey gözüme güzel gözükmüyor. Bir sinir harbi yasiyorum ne giycem ne giycem diyerekten.. Bir ton sey götüme basima gecirip, en sonunda ilk basta giydigim ama hic yakistýrmadigim seyde karar veriyorum. Sonra benim bir de kahvalti olayim var. Simdi sabahlari göbegim düz oluyor o ambiansin bozulmasini hic istemiyorum. Bi de bu diyetisyenlerin, yok sabah mutlaka yicen seyine sahsen ben inanmiyorum. Cünkü ne zaman sabah yesem, o gün icerisinde hayvandan beter yiyorum. Öküzü otlaga birakmis gibi ne bulsam lop lop götürüyorum. Ama kahvalti yapmazsam, gayet istahim kapali olarak bir gün geçiririyorum... ))
Alt 08.01.2012, 03:03
Benutzerbild von xnellyx
xnellyx xnellyx ist offline
Neuer Benutzer

Standard

muahahahah. hepimizi anlatiooo ))
Alt 14.01.2012, 15:39
Benutzerbild von FFaaKKee
FFaaKKee FFaaKKee ist offline
Neuer Benutzer

Standard ..................

Der erste Beitrag der 100 % super ist )))))
Alt 14.01.2012, 19:25
missparadox

Standard ....

hahaha ama harbidennnn

hatta pijama üstüyle ise de gidenler denim, üsendigimden, sonra iki cesit corap filan hatta donumu bile kac kere ters giymisimdir
Alt 14.01.2012, 22:14
xNASCHKATZEx

Standard hahaha

Hayat hic filim deki gibi olur mu, sende yani Onlar halt etmis!
Alt 14.01.2012, 23:03
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Es ist im wahrsten Sinne des Wortes ein Werbungsfilm. Diese Heile-Welt-Inzenierung ist doch totaler Schwachsinn!
Alt 11.06.2012, 23:58
wasdenkstdudenn

Standard

yok anlatmio..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche