Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.08.2014, 09:22
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Hele cok yaa, bende cikmak üzereydim. Hem ev isi yapiyordum arada bir de buraya göz atiyordum....
Hemde öyle bir verirler ki.. Cünkü parti kurallari, diziplini diye bir sey var. Ekmeleddin beyi aday gösterenlerin her halde vardir bir bildigi..
Türkiye'nin %60'i onu sececek.. Göreceksin!
gördüm gördüm

sende gördünmü erdalcim

ahhh sana yalancinin mumu yatsiya kadar yanar demedimmi? bir daha bu tür yalan yazmadan tahsilli ve bilgili insanlara danismani tavsiye ederim.

@arkadaslar yine kimin dogru kimin yalandan tarafa oldugunu zaman gösterdi.
Alt 11.08.2014, 10:57
Ask_Sehidi

Standard

Heheh, artik baskana danisacagim degil mi?

Basbakan partiyi hizaya getirmek icin o cifti adama yaptigi gibi bazen böyle tahsilli cikis yapiyor mu? Hani anani da al git lan, anani da!

Ne tahsillmis bee? Eger tahsil oysa kusuruma bakma, ben cahil kalmayi tercih ederim. Hic yoksa küfür ve garibanlari azarlamak nedir bilmem.
Köroglu gibi sair olurum ve Bolu beyini cenge cagiririm! Bana cahilik daha iyi gidiyor anlasilan

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
gördüm gördüm

sende gördünmü erdalcim

ahhh sana yalancinin mumu yatsiya kadar yanar demedimmi? bir daha bu tür yalan yazmadan tahsilli ve bilgili insanlara danismani tavsiye ederim.

@arkadaslar yine kimin dogru kimin yalandan tarafa oldugunu zaman gösterdi.
Alt 11.08.2014, 11:15
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Heheh, artik baskana danisacagim degil mi?

Basbakan partiyi hizaya getirmek icin o cifti adama yaptigi gibi bazen böyle tahsilli cikis yapiyor mu? Hani anani da al git lan, anani da!

Ne tahsillmis bee? Eger tahsil oysa kusuruma bakma, ben cahil kalmayi tercih ederim. Hic yoksa küfür ve garibanlari azarlamak nedir bilmem.
Köroglu gibi sair olurum ve Bolu beyini cenge cagiririm! Bana cahilik daha iyi gidiyor anlasilan
erdal senden üstün terbiyesiz, yalanci, iftiraci ve küfürcü yok.

arkadaslar bu chp fanatikleri hem küfürbaz hemde irkci. bunlarin dansöz gibi oynadiklarina bakmayin özlerinde irkcilik var bunlarin.

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
das sind diese Hurensöhne und Hurentöchter, die bei Said-i Kurdi als geistigem Vorvater und Fettos Gülen ihren Vordenker sehen. Das ist sektierisches Treiben.
Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Filistini burdan bir daha sikiyim! Analarini avratlarini sikiyim!
Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Bu fetto$ pici satasmayla prim yacacagini saniyor! Aleviler siksin onu
Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Deveye diken Kürtlere siken lazim!
Alt 11.08.2014, 12:37
Ask_Sehidi

Standard

Senden daha küfürbazi mi var lan burda manbee? Ettigin küfürleri unuttun mu lan manbee?
Kausalität der Ursache diye bir sey var lan tahsilli manbee! Türkcesi ormana nasil bagirirsan, yankisi da öyle olur lan manbee!
Ben senin aliskin oldugun dilide konusmasini bilirim lan manbee! Burda bayanlara ettigin küfürlerden cesaret alip bana da ayni yöntemi uygulamaya calistin. Lan manbee, ben 6 yasinda Kenan Evrenin darbe yaptigi zaman balkondan silah namlusunu bana yöneldigini gördüm..
Allah'tan baska kimseden korkum yok lan benim... AKP'lilerin hepsi gelse kac adam eder lan manbee?

AK-ITler ve tayfasinin gücü ancak cocuklara ve kadinlara yeter.. kadinlarin gülmesini susturmaya yeter.. Sen bana ISIT denen terröristlerden bahs et..
Bak AKP ve Necdet Pasa, hastir lan ordan Necdet Özel'den adama pasa mi olurmus! Pasa dedigin adam karizmatik olur, yürekli olur, devletten maas oluyor diye kendini memur olarak görmez.. Memur Özel'in ordusu altina siciyor I$ID'e karsi.. Ama PKK'lilar I$ID CI$ID yapiyorlar...

Neler yazmak istiyorum neler ama, sana söz hakki taniyim ondan sonra devam ederiz...

Geändert von Ask_Sehidi (11.08.2014 um 12:39 Uhr).
Alt 11.08.2014, 13:34
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Senden daha küfürbazi mi var lan burda manbee? Ettigin küfürleri unuttun mu lan manbee?
Kausalität der Ursache diye bir sey var lan tahsilli manbee! Türkcesi ormana nasil bagirirsan, yankisi da öyle olur lan manbee!
Ben senin aliskin oldugun dilide konusmasini bilirim lan manbee! Burda bayanlara ettigin küfürlerden cesaret alip bana da ayni yöntemi uygulamaya calistin. Lan manbee, ben 6 yasinda Kenan Evrenin darbe yaptigi zaman balkondan silah namlusunu bana yöneldigini gördüm..
Allah'tan baska kimseden korkum yok lan benim... AKP'lilerin hepsi gelse kac adam eder lan manbee?

AK-ITler ve tayfasinin gücü ancak cocuklara ve kadinlara yeter.. kadinlarin gülmesini susturmaya yeter.. Sen bana ISIT denen terröristlerden bahs et..
Bak AKP ve Necdet Pasa, hastir lan ordan Necdet Özel'den adama pasa mi olurmus! Pasa dedigin adam karizmatik olur, yürekli olur, devletten maas oluyor diye kendini memur olarak görmez.. Memur Özel'in ordusu altina siciyor I$ID'e karsi.. Ama PKK'lilar I$ID CI$ID yapiyorlar...

Neler yazmak istiyorum neler ama, sana söz hakki taniyim ondan sonra devam ederiz...
bak erdal sen burada aile fertlerinle konusmuyorsun onun icin lanli konusmayi birak.

ben hic bir zaman bir irka, dine, mezhebe veya kültüre küfür etmemisimdir.

benim burada sirf sana orospucocugu dedigimi bilirim. onun aciklamasinida defalarca getirdim.

sen defalarca korkudan bana gelemedigin icin ben senin yanina geleyimde bu isi bitirelim dedigimde senden adres istemistim.

sen bana adres verdin ama ben o adres yanlistir bana telefonunuda ver dedim.

sen benim sirket o adreste gelirsen bulursun dedin ve telefonunu bir türlü vermek istemedin.

ben hala inanmadigim icin sen o adres yanlissa orospucocuguyum dedin.

aklimdan hic gecmezdi biri kendisine orospucocugu deyip kendi annesini burada bu hallere sokacagini. onun icin verdigin adrese geldim. karsimda bir alis veris merkezi buldum ve gözlerime inanamadim. danismaya gidip burada insaat sirketi varmis oraya gidecektim dedigimde kiz gülümsedi. yok öyle bir yer dedi.

ben starbucksin terasinda bir kahvemi ictim ve döndüm.

burada senin orospucocuklugunu ilan ettigimde sen itiraf etmistin yanlis adresi verdigini. bana niye beni aramadin 2 dakikada gelirdim dedin. evlat numara vermedinki ariyayim dedim. mail gönderseydim 10 dakkada orada olurdum dedin ve ben yine evlat mail bile vermedim deyince sen vaybee foruma yazsaydin 15 dakkada orada olurdum dedin.

bak erdal bu olayda önemli olan senin yanlis adres vermendi ve buna tüm vaybee üyeleri sahit oldu. ben bu nedenle sana orospucocugu diye hitap ediyordum. baskada benden küfür duyan yoktur burada!!!!

sen bu durumda kendini orospucocugu ilan etmis oldugun icin o.c. erdal olarak taniniyorsun burada!!!
Alt 11.08.2014, 13:41
Ask_Sehidi

Standard

Kes lan ordan simdi gelirim yanina namert gibi zirlasin beni görünce lan dangal-AK,
gelecektin de verdigim adrese niye gelmedim. Geldinde niye haber vermedin?
Gelecek adam erkekce haber verirdi..
Sen kim erkeklik kim lan ipne kilikli, sen burda intergaylerle bulus.. Escinsell arkdaslar yanlis anlamasin. Amacim size hakaret degil. Ama sizinle bulustugunu bana burda bir bayan bildirdi.
Mersinlilerin sözü dogru cikar
Degil mi manbee

Hastiririm senin AKP'li "dostlar bizi pazarda" görsün oyunlarina! Istesem ben senin mekanini 50 kisiyle bastirabilirim. Ama yapmiyorum, cünkü seni dövmekten daha beter ediyorum ona bakiyorum.
Alt 11.08.2014, 13:48
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Kes lan ordan simdi gelirim yanina namert gibi zirlasin beni görünce lan dangal-AK,
gelecektin de verdigim adrese niye gelmedim. Geldinde niye haber vermedin?
Gelecek adam erkekce haber verirdi..

Sen kim erkeklik kim lan ipne kilikli, sen burda intergaylerle bulus.. Escinsell arkdaslar yanlis anlamasin. Amacim size hakaret degil. Ama sizinle bulustugunu bana burda bir bayan bildirdi.
Mersinlilerin sözü dogru cikar
Degil mi manbee
Zitat:
Zitat von manbee
...haftaya geliyorum kocum. bakalim o adreste varmisin yokmusun. malesef numara vermedigin icin seni gelmeden önce bilgilendiremiyecegim. ama merak etme uslu olursan kilina zarar gelmez.

görüyormusun erdal, kim haber vermis

dedigim gibi kendi kendini orospucocugu yaptin ve öz annene orospu damgasi vurdun. seni buradan yine siddetle kiniyorum bu terbiyesiz ve pis agzin icin.

Zitat:
Hastiririm senin AKP'li "dostlar bizi pazarda" görsün oyunlarina! Istesem ben senin mekanini 50 kisiyle bastirabilirim. Ama yapmiyorum, cünkü seni dövmekten daha beter ediyorum ona bakiyorum.
erdal yaninda 100 adam getir ama yinede sende o erkeklik yok. sen sadece klavye kahramanisin. bak ben karsina ciktigimda o 100 adaminin 99 kacacak ve seni elimi öptürecegim.

keske gelsende senin o rezil durumdaki fotonu burada paylassam
Alt 11.08.2014, 13:59
Ask_Sehidi

Standard

O senin küfürlerin manbee, adresin bende biliyorsun degil mi? Heee biliyorsun!!! Bilmedigin tek sey ne zaman gelecegim, degil mi? Insan ecelinin ne zaman gelecegini bilmezmis..

Lan ipne, geldin de niye haber vermedin lan? Bu nasil bir anlayis lan yavsak? Sen pencereden asagi bakmayi unutma.. Garaja giderken de dikkatli ol, arabaya giderken basina bi is gelmesin, cok üzülürüm. Burda kiminle yoksa vakit geciririm...

Sen simdi bana orospu cogu mu yazdin? Dogru mu okudum?
Alt 11.08.2014, 14:05
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
O senin küfürlerin manbee, adresin bende biliyorsun degil mi? Heee biliyorsun!!! Bilmedigin tek sey ne zaman gelecegim, degil mi? Insan ecelinin ne zaman gelecegini bilmezmis..

Lan ipne, geldin de niye haber vermedin lan? Bu nasil bir anlayis lan yavsak? Sen pencereden asagi bakmayi unutma.. Garaja giderken de dikkatli ol, araba giderden basina bi is gelmesin, cok üzülürüm. Burda kiminle yoksa vakit geciririm...

Sen simdi bana orospu cogu mu yazdin? Dogru mu okudum?
dogru okudun erdal

ben haftaya geliyorum diye buradan haber verirken sana telefonun olmadigi icin geldigimde haber veremeyecegim demisim.

hatirliyorsan sen o binada tek insaat sirketi benimdir demistin ve ben o zaman sorun olmaz bulmasi kolaymis dedim.

anlasilan sen beni kendin gibi ötlek zannetmissin ama sert kayaya tosladigini anlayinca dansözlügünde seni kurtaramadi!!!!

bak burada yine tekrarliyorum sen herkesin önünde o adres yanlissa orospucocuguyum dedin ve anneni orospu olmakla damgaladin!!!

adres dogru olmadigina göre vaybee üyeleri senin ne oldugunu ögrenmis oluyor???

@arkadaslar ben burada yine bu tür küfür edenleri ve kendi annesi olsada bir kadina orospu deme hakki olmadigi icin bu tür chp-fanatiklerini siddetle kiniyorum

ps. erdal 2 yildir adresin elimde gelecegim diyorsun ama hala o cesareti toplayamadin. belki bu secim yenilgisiyle bozulmus ruh halin sana birazcik cesaret verir ve o hayali 50 arkadasinla gelirsin.
Alt 11.08.2014, 14:12
Ask_Sehidi

Standard

Tek basina beklemek zor geliyor degil mi? Ya da o gün orda bulunmamak.
Isin gücün aksiyor, digerlerinin zamani aliyorsun vs. vs.
Seni de cok iyi anliyorum.. Ama sen ailende kahkaha atmasi yasak olan bir kaltaga ancak böyle hitap edebilirsin...
Birak bu yalanci yilanci hikayelerini lan namert.. Sen kim gelmek kim.. Ezani bile ucuzlattin yalanlarinla sen.. Sen bunu hatirliyormusun?

Simdi gelsem ne yaparsin? Örnegin simdi asagida kahve ictigimi farz ett! Ne yaparsin?

Geändert von Ask_Sehidi (11.08.2014 um 14:19 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche