Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.05.2006, 16:53
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sizin ilaciniz...

hersey iyi giderken sen kendine dürüst bir Sporseveri Imaji vermistin. Ben de sana inanmistim ama yanilmisim!
Senin de bir farkin yokmus, bir an olsun sari -lacivert gözlügnü cikaramiyorsun.
Gene kendinizi verdiniz "Verschwörungstheorielere" ama alistik artik....
Neden cikip Yönetimi, Futbolculari ve tarftarlari sorusturmuyosunda hep sucu disarda ariyorsun(uz)?
Bunu yapinca toz pembe tablo bozulcak mi diye???
Yazimin basinda yazdigim gibi sizin ilaciniz geliyor, az kaldi!!!
Yeni Baskan acikladi, Fenere dev bir tesis daha kazandirilacakmis.Taraftara büyük bir hizmet daha. Bagdat caddesinin ortasina DEV bir AGLAMA DUVARI kurcakmis.Hayirli olsun. Hehehehe

Mfg
Alt 20.05.2006, 22:32
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard yaniliyorsun

asil sen tarafsiz kalmiyorsun, benim yazdiklarima bakar isen hep fenerdede hatalar var diyiyorum tek tarafli hata asla aramiyorum. ama federasyonun ve fenere karsi olan itifakinda etkileri ortada, eger sen tarafsiz davraniyorsan bunu kabuleneceksin.

güzel dedigin yazida düpe düz fenerbahce kücük düsürülüyor bir gsli olarak o yazi belki hosuna gidiyor ama hos bir yazi degil. ben asla fanatiklik taslamam sadece hakli gördügüm bir konuda tuttugum takimi savunurum, ben dün neysem bugünde oyum begenmiyorsan saygi duyarim.

Ben burada zamani geldigimde gsyide övmüsümdür, bjk yi de övmüsümdür tsyide övmüsümdür övünülecek bir icraatlari olur ise yine överim ama sövünülecek bir icraatlari var ise yine söverim. fenerinde sövünülecek birseyi var ise söverim. mesela bu sene kupa finalinden sonra fenerli futbolcularin ödüllerini almak icin sahaya cikmamalari beni üzdü ve ben bu durumu kinadim.

Herkes kendi taktirini yapsin ben dogru bildigim yoldan sasmam, bile bilede yanlis yola sapmam. Hic kimseyede hesap verecek bir durumum yok.

Saygilarimla
Alt 20.05.2006, 22:54
Benutzerbild von newgen
Neuer Benutzer

Standard Anlat bakalim

Vallahi cok merak ediyorum, sunu bana biraz acikla.
" ama federasyonun ve fenere karsi olan itifakinda etkileri ortada, eger sen tarafsiz davraniyorsan bunu kabuleneceksin. "
Ilk Ulusoy döneminde Fener 2 kere , Bjk 1 kere Sampiyon oldu.Ne kötülügnü gördünüz? Ama FB nin amaci baska, Türk futbolunu yönetmek istiyor. Karsi cikan olursa hedef gösteriyor. Bush un mantigiyla : "Benimle degilsen bana karsisin"

Ulusoy un su anki "sucu" Yabanci sayisini serbest birakmamak. Neden Fener istiyor bunu? Cünkü yerli Futbolcu larina güvenmiyor, sabir etmiyor, ve oyunculari TAKIM olamiyor. Olsa lar Avrupa da bir yere gelebilirler. Spartak Prag gibi, Porto gibi, Monaco gibi, ve Galatasaray gibi.
Yönetimin aciklamalari yerli oyuncunun üstündeki etkiyi düsnebiliyormusun.? Resmen siz ikinci sinif oyuncu sunuz diyorlar adamlara, sizinle bir yere varamayiz diyorlar. Ve sen bu futbolculardan verim bekliyorsun. Sampiyon olamayinca saldiriyorsunuz etrafa.Ne diyeyim artik bu mantiga....

Kardesim sen bunu cevapla bana yeter.
Alt 20.05.2006, 23:19
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Anlatayim

Bak yabanci futbolcu konusu konumuz degil. bunda fenerinde federasyonunda hakli taraflari var ve ikisininde hatalari var.

dedigin gibi fenerin kendi futbolcusuna güvensizlik göstermesi büyük bir hata buna bende katiliyorum ama bu konumuz degil.

gelelim federasyona, son kararlari inceleme inceliginde bulunsa idin ne demek istedigimi anlardin.

Bak acikca söylüyorum, bende kendimde Manisa macinin manisada oynanmasindan yanaydim. Ama Manisanin macin izmirde oynama istegi ve gsninde manisa maci izmirde oynanmasina karsi ve manisanin sezon basi federasyona maclarini iki statta oynamayi bilirtmesine, ragmen federasyonun zorla maci manisaya almasi fenere karsi bir hareketti.

GS´nin diyarbakir macini izmirde oynamasi cok komikti.

Manisa macinda olan olaylarda fenerin sahasi kapatiliyor, aynisini gsliler kadiköyde yapinca nedense ufak birpara cezasi ile gecistiriliyor. fbnin bjk kupa finalinde acik hakem hatalarini tartismaya gerek yok sanirim. Denizlide trübünlerden hep sahaya müdahale yapildi ama hakem maci nedense iptal etmedi.

Dünyanin en iyi degaj yapan kalecilerinden Cordobanin son saniyelerde inanilmaz degaj hatasi, anadolu takimlarinin özelikle son maclarda gsye karsi yumusak oynamalari.

Kaleci kerem cikip diyorki kafamla Nobreye temas oldu, ama herkes Nobreyi yerden yere vuruyor ve hakemlerde o mactan sonra Nobreye yapilan fauleri görmezden geliyorlar, serdar tatli o mactan sonra mac alamiyor bunlari gören hakemler, fener aleyhine hatalar yapiyorlar. hakemler cikip baska takimlardan özür diliyorlar ama fenere karsi yapilan hatalar ne gündeme geliyorlar nede özür dileyen hakem var.

hakan sükürde hakemi aldatmadan dolayi penalti kazandi ama bunu tartisan olmadi hakan emek hirsizi ilan edilmedi nedense. hakem cikip özür dilemedi.

Bunlar yalan diyorsan sen bilirsin, elini vicdanina koy düsün ortada bir cifte standart yokmu? Yok diyor isen ve buna inanabiliyor isen saygi duyarim.
Alt 21.05.2006, 06:34
Benutzerbild von drschuh
drschuh drschuh ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

wie kommst du auf sonen scheiss?
Alt 21.05.2006, 12:25
Benutzerbild von newgen
Neuer Benutzer

Standard Bize Sol degil ancak akrabasi gelirdi!!!

Ne diyeyim. Gs nin maddi durumu ortada. Bize ancak problemli futbolcular gelir Robert gibi!!!!
Para yok, pul yok. Sadece Sampiyonluk var....
Alt 21.05.2006, 13:07
Benutzerbild von oasis
oasis oasis ist offline
Neuer Benutzer

Standard 12mio....

yahu was will FB damit bezwecken....
12mio in den sand setzen...
junge talente braucht das land!
das wird nix ich hoffe das dieser deal nicht zustande kommt!
Alt 21.05.2006, 13:16
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard hayir bizede gelmezdi..

adam arsenal ve ingiltere milli takiminda banko oynuyor...her sene basarili bir grafik ciziyor.... türkiyeye neden gelsin? arsenaldan ayrilsa, onu önce ingiliz, ispanya veya italyan takimlari kapar...
Alt 21.05.2006, 13:17
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard onu fenerbahce daha iyi yapiyor..

yillar önce galatasaray adrian ilie´yi almisdi, hemen bomba gibi patlamisdi...sonra fener dayanamadi gitti SABIN ILIE´yi getirdi..adam bir kac mac oynadikdan sonra kocaelispora gitmisdi
Alt 21.05.2006, 13:20
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard TRANSFER HABERLERI...

transfer sezonu bitene kadar (ve bittikden sonra) yine bütün spor gazeteleri ve siteleri yalan haberler yayinlamaya devam edecek. türkiyeye gelecek bir futbolcu güya transfer oldugu takimin formasini giyip basin önünde imza atip sonra o takimin bayragini öpmeden ben o TRANSFER´e inanmam.

Mesela bugün spor3.com´da STAM besiktasa gidebilir yaziyor, yahu adam 6 ay önce ajax´a imza atti... veya gecenlerde mainz´li da silva cimbomun listesindeymis...oda 6 ay önce stuttgart´a imza atti...

türkiyede o kadar cok olay varken..yalanlar yazmayi bizim spor siteleri ve gazeteleri nedense cok bayiliyor....!!!!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche