Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.10.2016, 13:14
___EZEL___

Standard Kulaklara Küpe;

Şişman kadınlar,kendilerini hep güzel ve formdaymış havası verir.Kendilerini hep üstün görmeye ve göstermeye çalışırlar.Farkındalar veya değiller bilmiyorum ama hepsi kompleksli ve aşağılık pisikozu taşır.Saldırganlıkları bunun ürünüdür.Birde hayatında istediği herşeyi elde edememiş kompleksli tipler vardır.Bunlarda genelde şişman ve çirkin kadınlarla arkadaşlık yapıp kendilerini rahatlatmaya çalışırlar.Bunlar aslında ne istediğini bilmeyen,sosyapat tiplerdir bir nevi....Kendinizi; düşmandan korur gibi koruyun bu tiplere karşı.....

Geändert von ___EZEL___ (29.10.2016 um 14:03 Uhr).
Alt 29.10.2016, 14:41
___EZEL___

Standard Kulaklara küpe;

Bu dünyada;iyilik yapmak,iyi olmak hiçte hoş karşılanmıyor.Ne kadar iyi olursanız insanlara karşı o kadar basit görülür ve öyle yargılanırsınız.İyilik zaten ona muhtaç insanları kötü alıştırmaktır birazda.Eski çin ata sözündeki gibi''İnsanlara balık tutup vermeyin,onlara balık tutmasını öğretin''...Baktınız ki balık tutmasını da öğrenemiyor,es geçip zamanınızı boşa harcamayın.Bu söylediklerimi yazın aklınızın bir kenarına.
Alt 29.10.2016, 19:49
___EZEL___

Standard Kulaklara küpe;

İstediğiniz kadar doğruyu söyleyin,yada doğruyu yapın,yanlış yapmayı seçen birini doğru yola çekemezsiniz.Ya ondan vazgeçeceksiniz yada onun düştüğü yanlışa düşeceksiniz...
Alt 30.10.2016, 17:02
___EZEL___

Standard Kulaklara küpe;

Yaşamak,hemde inadına onurlu yaşamak,onca yalanın ortasında kalıp doğru olmak,bu doğrulukta ve doğrultuda yaşamak.İşte asıl mesele budur,çamurlu yollarda bile yürümeyi öğrenmek.Bazen üzerinize çamurun sıçraması,kirlendiğiniz anlamına gelmez.Aksine ahlakınızın sizi terk etmediği anlamına gelir.Ahlaksız anlayamaz bunu,hatta ahlak kavramı bacak arasıdır onlar için.Tüm sıradan günahlarda sınanıp teslim olmayan bu yürek,bir aşka teslim oldu.Artık çaba harcanacak,unutmak değil de hiç hatırlanmayacak anılara gömülecek bu aşk hikayesi.Bu arada amansız olmak için,acımasız olmak gerekli,alakasız insanlara çatmam bundan dolayı..Hani bu çatmalarda haksızlık payı yok değil,fakat yinede gerekli...Çünkü bu dünya,haksızlık üzerine kurulmuş,yıkılana kadar,ne kadar hakkaniyetli olursak olalım haksızlık yapılacaktır bence.
Son söz yerine;
Bana surat asma hayat;
Misafirim sonuçta kalkar giderim…
/Özdemir Asaf
Alt 01.11.2016, 23:00
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Şişman kadınlar,kendilerini hep güzel ve formdaymış havası verir.Kendilerini hep üstün görmeye ve göstermeye çalışırlar.Farkındalar veya değiller bilmiyorum ama hepsi kompleksli ve aşağılık pisikozu taşır.Saldırganlıkları bunun ürünüdür.Birde hayatında istediği herşeyi elde edememiş kompleksli tipler vardır.Bunlarda genelde şişman ve çirkin kadınlarla arkadaşlık yapıp kendilerini rahatlatmaya çalışırlar.Bunlar aslında ne istediğini bilmeyen,sosyapat tiplerdir bir nevi....Kendinizi; düşmandan korur gibi koruyun bu tiplere karşı.....

önce $u konuya bir aciklik getirelim...Ezel senin $i$man kadinlarla alip veremedigin ney? $i$man bir bayan oldugum icin bu payla$imini üzerime alindim .kiloyum ve mutluyum...cik ba$ üstü dön desem tepe taklak yuvarlanirsin ,$i$man kadinlari beyenmiyon SENIN o'da yok... piskolojik sorunlari var,kompleksi yazmis önünede bilmiyorum ama yazmi$.....)))) seni kinim kinim kiniyorum..i$in gücün giybet

Geändert von Lara__ (01.11.2016 um 23:28 Uhr).
Alt 02.11.2016, 01:08
___EZEL___

Standard ...

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
önce $u konuya bir aciklik getirelim...Ezel senin $i$man kadinlarla alip veremedigin ney? $i$man bir bayan oldugum icin bu payla$imini üzerime alindim .kiloyum ve mutluyum...cik ba$ üstü dön desem tepe taklak yuvarlanirsin ,$i$man kadinlari beyenmiyon SENIN o'da yok... piskolojik sorunlari var,kompleksi yazmis önünede bilmiyorum ama yazmi$.....)))) seni kinim kinim kiniyorum..i$in gücün giybet
Cevabını bilmediğin sorular sor bana,hatta imkansız çözümleri olanları seç....Fakat; bir altta yazdığım yazıdan ne yapmak istediğimi anlamış olman gerek,sen akıllı birisin anlarsın bence...
Alt 02.11.2016, 23:40
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Cevabını bilmediğin sorular sor bana,hatta imkansız çözümleri olanları seç....Fakat; bir altta yazdığım yazıdan ne yapmak istediğimi anlamış olman gerek,sen akıllı birisin anlarsın bence...

benim yasam felsefemde imkansiz diye bir kelime yoktur, zoru basaririm imkansiz sadece biraz zamanimi alir..
Alt 03.11.2016, 00:34
___EZEL___

Standard ...

[quote=Lara__;2119710]benim yasam felsefemde imkansiz diye bir kelime yoktur, zoru basaririm imkansiz sadece biraz zamanimi alir..[/QUOTE

''Zor olan başarılır imkansız olan zaman alır.'' /Lenin

Bende bunu kast etmiştim.

Acı çekmek özgürlükse,özgürüz ikimizde parçasını paylaşim bari.....
Alt 03.11.2016, 23:44
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=___EZEL___;2119711]
Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
benim yasam felsefemde imkansiz diye bir kelime yoktur, zoru basaririm imkansiz sadece biraz zamanimi alir..[/QUOTE

''Zor olan başarılır imkansız olan zaman alır.'' /Lenin
Bende bunu kast etmiştim.
Acı çekmek özgürlükse,özgürüz ikimizde parçasını paylaşim bari.....

ele$tiri yapmak tabiki herkesin haki ama herkesin hadi deyil

tabi,tabi eminim öyledir
zaten bende yazdiklarina deyil, yazmayip kast edebilecklerini göz önünde tutarak cevapladim...
neyse konu bu deyil zaten,konu $i$man kadinlar hakkinda yaptigin payla$im,sana bir soru sormu$tum sende bana bildigin bir sorunun cevabini sorma diyerek cevap yazmistin...evet sorunun cevabini biliyorum adeta bir deyil bir kac cevabi var diyebilirim ben sorunun cevabini senden duymak istemistim nedeni $i$man kadinlar hakkinda hic bir bilgin olmamana rahmen cogaltarak burada $i$man kadinlara cirkin ithamlarda bulunman.....sen kadin deyilsin.kadinlar hakkinda ele$tiri yapmada önce lütfen uslubuna dikkat et ve asli olmayan $eyler yazma..$i$man kadinlari kaldirip kel erkekler diye ekleyebilir buradan her hanki bir bayan...buda senin yaptigin paylasim kadar yanli$ olurdu

Sen aci cekerek kendini özgür his ediyorsan ,eyvallah. Benim özgürlük anlayi$im farkli özgürlük benim icin sadece ici bo$ bir kavran icini istedigin gibi doldurabilirsin,sen aci cekerek mutlu oluyorsan sectigin sarki sana gitsin..özünde iyi bir insan oldugunu dü$ündügüm icin sana hayatinin sonuna kadar acili mutlulukar diliyorum....

Geändert von Lara__ (03.11.2016 um 23:50 Uhr).
Alt 04.11.2016, 00:18
___EZEL___

Standard Ünlemsiz

Ünlem olmadan yazmak istiyorum artık nokta yok virgül yok olsun okuyan anladığı kadar anlasın anlamayan kafasına göre takılsın istiyorum Kelimeler engelsiz olsun mesela dur durak bilmeden dökülsün dudaklarımdan yada öylesine sesiz cümleler olsun içimde Suya sabuna dokunmayan Yazdıklarımda hata bulunsun istemiyorum Hatasız bir giriş yapmak istiyorum hayata Kompozisyon gibi başlasın Giriş Gelişme sonuç Aslında sonu olmayanlara sonuç bağlanır ve hep aynı kelime ile başlanır sonuçta Sonuçta diye başlayan bir cümleye hiç girmeden herhangi bir çıkar hesabı yapmadan doğruluk yanlışlık kantarında tartmadan hiçbir dilin kurallarına uymadan yazmak istiyorum Oturup kendi yazdıklarımı okumak hiç bir anlam çıkaramamak istiyorum Saçmalamak istiyorum kısaca Saçma bir hayatın ederini hesaplamadan saçmalıkta diz boyu batmak istiyorum En önemlisi seni anlatmak istiyorum ismini sözlüğe geçirip saçmalığın açıklaması yapmak istiyorum Birde seni seviyorum diyebilmek istiyorum kelimeleri bir birinden ayırmadan Seniseviyorumaşkım demek istiyorum Bu son istediğim kesinlikle olmaz biliyorum Yinede içimden öyle demek geliyor hemde kelimeleri birbirinden ayırmadan öylesine yalın tek solukta Sanki son nefesimi verirmiş gibi nokta
Antwort