Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 30.01.2007, 19:19
Benutzerbild von echtdumm
echtdumm echtdumm ist offline
Benutzer

Standard go magnum go !! go ! go !!

seni kim tutar )
Alt 30.01.2007, 19:20
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sevgili mel !!!

Bir sayfa arkada bu küfürbaz insanların çok daha farklı nickleri olduğunu ve bunu bildiğinizi söylemektesiniz, o kadar eminsiniz ki bu nicklern neler olduğunudan ve üzetine basarak bu sayfaların operatörü olduğunuda vurgulamaktasınız.

Emin olun ben sizin bu son yazıların içinde bıraktığınız tüm yazılarınızı büyük bir keyif alarak okudum.

Fakat, bu sayfalara nicklerini değiştirmeden bu tartışmaların içinde yer alan dürüst insanların GB lerine bu şahıslar tarafından yazılamayacak küfürler sayfalarca bu şahıslar tarafından yazıldı.

Dürüst olmak sanıyorum bu tür şahısların bu tür aşağılık şeyleri yapabilmek için hangi kılıklara nasıl girdiklerini ve bunların daha önce taşıdıkları nicklerin neler olduğunu açıklamayı gerektirir.

Ki, hem insanlar bunların kimler olduğunu bilsinler, hem de suçsuz yere herhangi bir insandan şüphelenip o kişiyi yada kişileri yanlış olabilecek bir itham altında bulundurmasınlar.

Selamlar...
Alt 30.01.2007, 19:22
Benutzerbild von cremar
cremar cremar ist offline
Neuer Benutzer

Standard arkadasim sen iyi okumuyosan orda ,

benim bi sucum yok.hep ayni seyleri sayikliyosun,benim yazdiklarimi elestirmeye calisiyosun ama onuda tam becermiyosun yazdiklarimi hep ya ters anliyosun yada kendi isine geldigi gibi söyle yazmissin böyle yazmissin deyip duruyosun.
Alt 30.01.2007, 19:22
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Oldukça güzel, kutlarım. o.T.

ohne Text
Alt 30.01.2007, 19:23
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard !!! o.T.

ohne Text
Alt 30.01.2007, 19:27
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Aha!!! yavru kurt yola çıktı. o.T.

ohne Text
Alt 30.01.2007, 19:35
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Hani demem o ki!!!

Burada kimse, kimseye aşağılayamasın, küfür edemesin, Fantomlar ile boğuşmasın.

Nicklerinin arkasında duramayacak kadar olanların böylesine geniş konularda söyleyebilecek neleri olabilir???

Küfürlerden ve cinayetleri desteklemekten başka değil mi ama!!!
Alt 30.01.2007, 19:38
Benutzerbild von cremar
Neuer Benutzer

Standard AMERIKA"lı ÜNLÜ TARIHCI PROF. J. MACHART

"Ermeni katliamı yoktur; Ermeniler Türkleri katletmiştir"

Özellikle de bu konuda belgesiz ve bilgisizce konuşan art niyetlilere karşı...

Balta ile Katliam: İzmit"in Kollar köyünden Ermeniler tarafından balta ile katledilen müslümanlardan bir kısmının olaydan sonra çekilen fotoğrafı; 1- Boşnak Malik 2- Abdulmecid oğlu Ali 3- Ali oğlu Seyid (14 yaşında) 4- Ömer oğlu Abdulgani 5- Abdulgani oğlu Mecid 6- Abdullah oğlu Hüseyin 7- Bekir oğlu Yusuf 8- Osman oğlu İsmail

Erzincan"da Ermeniler tarafından ırzına geçilerek öldürülen Pakize adlı bir Türk kadını.
Kaynak :Massacre Exerted By The Armenian On The Turks During World War I Pictures.

25 Nisan 1918"de, Subatan"da Ermeniler tarafından öldürülen Türk çocuklar, kadınlar ve karınları deşilerek bebekleri çıkarılan anneler.
Kaynak:Massacre Exerted By The Armenian On The Turks During World War I Pictures.

Erzincan"ın Odabaşı bölgesinde, Ermeniler tarafından oyularak katledilen bir Türk.
Kaynak :Massacre Exerted By The Armenian On The Turks During World War I Pictures.

Sivas"ta Ermeni çeteleri tarafından yapılan katliamda boğazı kesilerek öldürülen jandarma Mustafa.
Kaynak : Ermeni Ayaklanmaları ve İhtilal Hareketleri.

Ordudan hava değişikliği için terhis edilen ve 23 Temmuz 1915 de Diyarbakır"ın Lice kazasına bağlı Kum ve Çom köyleri civarında elleri ayakları bağlanarak Ermeni komitecileri tarafından “şehid edilen askerler.

Diyarbakır"ın Şark nahiyesine bağlı Hızır İlyas köyü Mersani deresi (23 Temmuz 1915). Hono ismindeki ermeninin başında bulunduğu çete tarafından hançer ve kurşunla şehit edilen erkek, kadın ve çocuklar.

29 Ağustos 1914 tarihinde Ermeni çeteleri tarafından Siverek-Urfa Yüksekyol ve Karacadağ civarında türbe ziyareti sırasında esir edilip canlı hedef yapılarak şehit edilen müslüman Türkler.

Silvan civarında, Beşnik ermeni köyüne Van ve Tolorya"dan gelip, Doryan Dano ve kardeşlerinin başında bulunduğu Ermeni çeteleri tarafından 11 Haziran 1915 tarihinde Şeytankaya mevkiinde şehit edilen milis subayı Hamid Efendi komutasında bulunan erzak kafilesi, jandarması ve subayları.

Erzincan Odabaşı bölgesinde, birbirlerine bağlanmış halde öldürülmüş kadın ve çocukların cansız bedenleri.

16 Şubat 1918"de, Erzincan"ın Vagarir köyünde, Ermeniler tarafından şehit edilen ve bir evin arkasında bulunan şehit edilmiş Türkler.

Hasankale"de, Ermeniler tarafından şehit edilen kadın ve çocuklar.
Kaynak:Massacre Exerted By The Armenian On The Turks During World War I Pictures.

acaba bu Amerikali Prof´tami türk vatandasi??
asil katliami ve kimin ne yaptigini cok iyi arastirarak gercekleri ortaya dökmüs tebrikler ona!!!
ve halen türkler ermeni soykirimi yapmistir diyenlere.gercekler ortada iste,gerekirse resimleride gönderebilirim.
insanin resmen tüyleri ürperiyor.
Alt 30.01.2007, 19:46
unknown

Standard tebrik ederim seni

türkiye cumhuriyeti bütün arsivlerini acmistir..isteyen herkes arsivleri inceleyebilir..ama arsivlerini acmayan ülkelere bi bakalim..rusya ve ermenistan basta..neden acaba?..
Alt 30.01.2007, 19:54
Benutzerbild von cremar
Neuer Benutzer

Standard SELAM KARDES!!

saol tesekkür ediyorum temennilerin icin.

evet sana katiliyorum ve gercekten seni yürekten kutluyorum.cok güzel ve iyi yazmissin ki yazdiklarinda da haklisin.
ayrica bilgilendirdigin icinde tesekkürler.

ben aslinda buralarda pek yazmiyordum ve pekte girmiyordum,ama son günlerde öylesine bi bakayim dedim ve okuduklarim beni gercekten üzdü acikcasi,bundan dolayisi ilede takildim kaldim.cünkü suclanan kisiler Mehmetcikler.vatan görevini yerine getirmek icin gidiyorlar,haince ve hunharca katlediliyorlar.ondan sonrada kahraman olan taraf digerleri oluyor.bu devir böyle aslinda bir kelime var simdi bunuda yine hertürlü yorumlarlar ama olsun hic önemli degil nasil yorumlarsalar yorumlasinlar

DEVEYE DIKEN ........ diye devam ediyor,gerisini zaten söylemeye gerek yok.
anca o sekilde yaranilir bazi insanlara yani o sekilde anliyorlar,onlarin anlayis kapasiteleri öyle ne yapacan.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche