Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.05.2014, 02:13
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Türkiyede eskiden söyle bir yöntem vardi,solcu oldugunu düsündükleri müzisyenlerin önüne silah koyar ve öyle resimlerini yayinlarlardi!Yada bircogunuz Amerikan polisiye filmlerine bakmissinizdir,polis karsisindakini baski altina almak icin adamin cebine uyusturucu koyar!Bu olayda ona benziyor,yazarsin bir pankart,ve altina söyle bir yazi"alevi vatandaslar basbakani selamladi!"Bu oyunlari cok gördük biz!Suan iktidar partisi yanlisi olan,diktatör yalakalari,degil siz veristahinizda gelse,bu oyunlarinizi yemeyiz biz!
Baska Numara deneyin bence!
Bir pkk linin bile hem aleviligimi savunmasi hemde vatanim icin laf etmesi bile , hem bu milletin hemde Türkiyenin büyüklügünün yegane delilidir.

Bilmeden de yapmis ve yapiyor olman, yani Türkiyeyi savunman ,aslinda paradox.

Cünki `siz türkler` dersin, 99.9 % unu ahmak ilan edersin, lakin yinede cikarin varsa ,serefli bir türk gibi ,türkiyeyi savunursun.

Senin kilon kac para?

Cocuk sun ,akillisin, ama senin kadar iyi gorebilen insanlarin olabilecegini hic untma.

Geändert von 1978salih (27.05.2014 um 02:18 Uhr).
Alt 27.05.2014, 02:21
Erfahrener Benutzer

Standard

Simdide che olmusun ekrana kendi resmini koyamayacak kadar yurek yok.

Ama anlasilan alevileri kaybettin sunnuleri kaybettin ileri geri konusup ataturkculeri kaybettin, simdi tek kozun , teroristler kaldi.

Pkk nin da bazi zamanlarda kullandiklari sembol.
Alt 27.05.2014, 04:55
Benutzerbild von Milliirade
Milliirade Milliirade ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Sözde alevi-bektasi kültür enstitüsü ve zamanimizin hinzir pasalarina!
Kimbilir hangi,tarikat ve seyhin emri ile kurdugunuz,devlet destekli kurumuz hicbir sekilde alevileri temsil edemez!
Daha dün bir cana kiyanlarin,ne isin var orda ölmüsse ölmüs gibi aciklamalarda bulunan,bir basbakana kollarinizi acmissaniz,siz kesin onlarin usagi ve onlar araciligiyla kurulmus bir kurumsunuz!
Bu yaziyi burada yayinlayanda,katil,kan emici ulema takiminin usagidir!
Hepinizi insanlik adina lanetliyorum!
eh sen ermeni oldugundan hosuna gitmez bazi gercekler ezik cengay
Alt 27.05.2014, 11:31
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Fasist kelle avcisi salih!

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen

Ama anlasilan alevileri kaybettin sunnuleri kaybettin ileri geri konusup ataturkculeri kaybettin, simdi tek kozun , teroristler kaldi.

Sen benim yazilarima cevap vermektense,türübünlere oynamayi tercih ettiginden anlasildigi üzre,politik olarak yetersiz ve cahilsin!
Benim kimseyi kaybettigim falan yok,o sen ve senin gibi aptallarin yargisi!
Sen önce serefsizce alevi halkina yaptigin hakaretlerin özelestirisini yap,sonra benim resimlerim le ugras!
Ha birde ben homoseksüellerden hoslanmiyorum bosuna merak etme beni)))))
Alt 27.05.2014, 11:33
Erfahrener Benutzer

Standard Milli sapik ve vaybee yosmasinin kuklasi!

Zitat:
Zitat von Milliirade Beitrag anzeigen
eh sen ermeni oldugundan hosuna gitmez bazi gercekler ezik cengay
Sizler devsirme oldugunuzdan,bizim gerceklerimiz hosunuza gitmeyebilir,siz en iyisi hayal kurun!
Alt 27.05.2014, 11:37
Erfahrener Benutzer

Standard Salih alcagi!

Zitat:
Bir pkk linin bile hem aleviligimi savunmasi hemde vatanim icin laf etmesi bile , hem bu milletin hemde Türkiyenin büyüklügünün yegane delilidir.

Bilmeden de yapmis ve yapiyor olman, yani Türkiyeyi savunman ,aslinda paradox.

Cünki `siz türkler` dersin, 99.9 % unu ahmak ilan edersin, lakin yinede cikarin varsa ,serefli bir türk gibi ,türkiyeyi savunursun.

Senin kilon kac para?

Cocuk sun ,akillisin, ama senin kadar iyi gorebilen insanlarin olabilecegini hic untma.
Sen alevilere ettigin küfrün hesabini ver önce,sonrada Türk olup olmadigini arastir,cünkü türkler kadar düsünebilecek kapasiteye sahip degilsin!
Bak,birsey bulamayinca aga-babalarin gibi,terörist ilan ediyor,millete beni pkk li yansitiyorsun!Senin gibi bir alcak olacagima,pkk li olmayi tercih ederim!
Cok merak ettiysen düsüncemi sayfama gir bak,hangi ideolojiyi savundugum orda var!
Alt 27.05.2014, 13:18
Erfahrener Benutzer

Standard Che

Zitat:

Che benim icin hep bir idoldür!
Bunu senin o kus beynin anlamaz!
Che dünya halklarinin mücadelesinde,dünyanin en enternasyonal devrimcisidir!
Resim konusuna girmiyorum bile,sirf yanlislarini,pisligini bastirmak icin,karsindakinde celiski ariyorsun?Ama senin o örümcek kafali beynin aslinda celiski olan onu göremiyorsun?
Alevilere hakaret eden sen oldugun halde,karsindakini öyle göstermeye calisacak kadar acizsin!Kendi savundugun düsüncenin arkasinda bile duramiyorsun!
Sen önce kafanda kiceliskiyi cöz,sonra bir iki firin ekmek ye ve öyle benimle tartis!
Alt 27.05.2014, 13:59
Erfahrener Benutzer

Standard

BEN IM IDEOLOJIM VEYA SAVUNMAYA MUHTAC BIR DINIM YOK !

BENIM DINIMIN VE IDEOLOJIMIN YEGANE KORUYUCUSU ALLAHTIR !!

BENIM DÜSÜNCEME HISLERIME VE BEKLENTILERIME GELECEK OLURSAK :

KENDI DILIMDEN DINIMDEN IRKIMDAN VE BÖLGEMDEN OLANLARDA BARIS ICINDE YASAMAK !!

ATATÜRKÜ PEK SAVUNAN BAZI FITNECILER SU LAFINI NEDEN UNUTURLAR :

YURTTA SULH CIHANDA SULH !!

ÖNCE BIZLER EGER HEPIMIZ BIR TOPRAK BIR MILLETLER TOPLUGUGU OLAN TÜRKIYEYI BURDA KONUSUYORSAK; O HALDE ÖNCE VATANIMIZDA VEYA YURDUMUZDA KIMLER BARIS ICIN CABA GÖSTERIYORSA ; O ATANIN IZINDEDIR OLDUGUNA KANAAT GETIRIRIZ !!

VE KIM SADECE SAVAS KAOS KARGASA ISTIYOR HER OLUMSUZ BIR DURUMDA VATANI YAKIP YIKIYOR; YABANCI GAZETELERE TÜRKIYE KÖTÜ ÖCÜ DIYORSA ;

ISTE O SAHISLAR TÜRKIYEMIN VE TÜRKIYEDE YASAYAN MILLETIMIN ; DÜSMANIDIR !!

OSMANLI DA YAPILMIS OLAN BAZI HATALARI VE HATTA BAZI OLYLARI; TÜRKIYEDE YASAYAN TÜRK VE ALEVI KARDESLERINI ; BIRBIRINE KIRDIRMAK ICIN ORTAYA CIKAN ; SEN YAPILI TIPLER; SADECE BIR MERCIGE CALISIRSINIZ ""

YEZID VE HICLIGE !

ACINACAK HALINIZE BAKMAZSINIZ BIRDE MILLETE ; HICLIGE BOSLUGA ITIMAT EDEN HICLIK VE BOSLUK ICIN ÖMÜR TÜKETEN ILMINIZLE BIRDE AKIL VERMEYE KALKISIRSINIZ !!

YOK ; BEN SENIN GIBI KIMSEYI KÜCÜMSEMIYORUM BILE !

AMA SENIN BU MANTIKSIZ VE HATTA ILIM ILE BILE BAGDASMAYAN IMANSIZLIGINA BILE BUKADAR SABR ETMEM BILE ; BENIM SANA KARSI DAHI IYI NIYETLI KALMAK ISTEMEMIN ; KARDESLIGIN ERDEMININ BILINCINDE OLLDUGUMUN ; BIR GÖSTERGESI VE BIR IZAHIDIR !

SEN AMA BÖLÜCÜ IDIOLOJINE KILIF ARAYACAK KADAR PISKINLIK YAPIP; BIRDE KALKIP KÜCÜK VE YAPAY DÜSÜNCENLE MILLETE YÖNVERDIGINI DÜSÜNÜYORSUN !!

BELKIDE GERCEKTEN SEN IYILIK YAPTIGINI DÜSÜNÜYORSUN !!

BUKADAR BAGLILIK BUKADAR SALDIRGANLIK VE BUKADAR BÖLÜCÜLÜK; SADECE EGER BIRSEYE BUKADAR INANIRSAN YAPABILECEGIN BIRSEY !!

senin bu yönlerin ile bagdasmadigini düsündügüm , özürlü düsüncelerinin temelinde senin inancszligin yatiyor !!

yani senin icin baska disin baska !!

ama birbiriyle kesinlikle örtüsen iki yaninida görmezlikten gelmeyeyim !!

icindeki ilim boslugunu , cikardigin sesler kesinlikle kanitliyor !!

bos bir beyinden , türk sanat müzigi beklemek tabiiki , birazda benim veya burdaki cogu arkadaslarin, iyi niyeti suclarindan kaynaklanmaktadir !

""""" cocuk seni yakalarsam o kulaklarini cekerim senin ""
-----homo oldugumu söylemissin , ---

BURDAKI ARKADASLARIN AFFINA SIGINARAK TERBIYE SINIRLARIMI ACMADAN BEN BU COCUGA BIR DERS OLSUN DIYE BIR KELIME EKLEMEK ISTIYORUM "" HOMO OLUP OLMADIGIMI GERCEKTEN MERAK EDIYORSAN EN GÜVENDIGIN BAYAN CINSINDEN BIR HATUNU YOLLA ; BELGELEYELIM !! ""

(SEN TERBIYE SINIRLARINI ACTIKCA; BEN DE AGZIYIN PAYINI COK HOMOGEN OLARAK VERIRIM)

PIS COCUK SENI !!

HAAA ; KENDI YARANI NEDEN BENIM ÜZERIMDEN KASIDIGINI SORMAK ISTERDIM AMA ; SACMALARSIN KALSIN !!

Zitat:
Che benim icin hep bir idoldür!
Bunu senin o kus beynin anlamaz!
Che dünya halklarinin mücadelesinde,dünyanin en enternasyonal devrimcisidir!
Resim konusuna girmiyorum bile,sirf yanlislarini,pisligini bastirmak icin,karsindakinde celiski ariyorsun?Ama senin o örümcek kafali beynin aslinda celiski olan onu göremiyorsun?
Alevilere hakaret eden sen oldugun halde,karsindakini öyle göstermeye calisacak kadar acizsin!Kendi savundugun düsüncenin arkasinda bile duramiyorsun!
Sen önce kafanda kiceliskiyi cöz,sonra bir iki firin ekmek ye ve öyle benimle tartis!

Geändert von 1978salih (27.05.2014 um 14:06 Uhr).
Alt 27.05.2014, 16:58
Erfahrener Benutzer

Standard Senin gibiler!

Zitat:
BEN IM IDEOLOJIM VEYA SAVUNMAYA MUHTAC BIR DINIM YOK !

BENIM DINIMIN VE IDEOLOJIMIN YEGANE KORUYUCUSU ALLAHTIR !!

BENIM DÜSÜNCEME HISLERIME VE BEKLENTILERIME GELECEK OLURSAK :

KENDI DILIMDEN DINIMDEN IRKIMDAN VE BÖLGEMDEN OLANLARDA BARIS ICINDE YASAMAK !!

ATATÜRKÜ PEK SAVUNAN BAZI FITNECILER SU LAFINI NEDEN UNUTURLAR :

YURTTA SULH CIHANDA SULH !!

ÖNCE BIZLER EGER HEPIMIZ BIR TOPRAK BIR MILLETLER TOPLUGUGU OLAN TÜRKIYEYI BURDA KONUSUYORSAK; O HALDE ÖNCE VATANIMIZDA VEYA YURDUMUZDA KIMLER BARIS ICIN CABA GÖSTERIYORSA ; O ATANIN IZINDEDIR OLDUGUNA KANAAT GETIRIRIZ !!

VE KIM SADECE SAVAS KAOS KARGASA ISTIYOR HER OLUMSUZ BIR DURUMDA VATANI YAKIP YIKIYOR; YABANCI GAZETELERE TÜRKIYE KÖTÜ ÖCÜ DIYORSA ;

ISTE O SAHISLAR TÜRKIYEMIN VE TÜRKIYEDE YASAYAN MILLETIMIN ; DÜSMANIDIR !!

OSMANLI DA YAPILMIS OLAN BAZI HATALARI VE HATTA BAZI OLYLARI; TÜRKIYEDE YASAYAN TÜRK VE ALEVI KARDESLERINI ; BIRBIRINE KIRDIRMAK ICIN ORTAYA CIKAN ; SEN YAPILI TIPLER; SADECE BIR MERCIGE CALISIRSINIZ ""

YEZID VE HICLIGE !

ACINACAK HALINIZE BAKMAZSINIZ BIRDE MILLETE ; HICLIGE BOSLUGA ITIMAT EDEN HICLIK VE BOSLUK ICIN ÖMÜR TÜKETEN ILMINIZLE BIRDE AKIL VERMEYE KALKISIRSINIZ !!

YOK ; BEN SENIN GIBI KIMSEYI KÜCÜMSEMIYORUM BILE !

AMA SENIN BU MANTIKSIZ VE HATTA ILIM ILE BILE BAGDASMAYAN IMANSIZLIGINA BILE BUKADAR SABR ETMEM BILE ; BENIM SANA KARSI DAHI IYI NIYETLI KALMAK ISTEMEMIN ; KARDESLIGIN ERDEMININ BILINCINDE OLLDUGUMUN ; BIR GÖSTERGESI VE BIR IZAHIDIR !

SEN AMA BÖLÜCÜ IDIOLOJINE KILIF ARAYACAK KADAR PISKINLIK YAPIP; BIRDE KALKIP KÜCÜK VE YAPAY DÜSÜNCENLE MILLETE YÖNVERDIGINI DÜSÜNÜYORSUN !!

BELKIDE GERCEKTEN SEN IYILIK YAPTIGINI DÜSÜNÜYORSUN !!

BUKADAR BAGLILIK BUKADAR SALDIRGANLIK VE BUKADAR BÖLÜCÜLÜK; SADECE EGER BIRSEYE BUKADAR INANIRSAN YAPABILECEGIN BIRSEY !!

senin bu yönlerin ile bagdasmadigini düsündügüm , özürlü düsüncelerinin temelinde senin inancszligin yatiyor !!

yani senin icin baska disin baska !!

ama birbiriyle kesinlikle örtüsen iki yaninida görmezlikten gelmeyeyim !!

icindeki ilim boslugunu , cikardigin sesler kesinlikle kanitliyor !!

bos bir beyinden , türk sanat müzigi beklemek tabiiki , birazda benim veya burdaki cogu arkadaslarin, iyi niyeti suclarindan kaynaklanmaktadir !

""""" cocuk seni yakalarsam o kulaklarini cekerim senin ""
-----homo oldugumu söylemissin , ---

BURDAKI ARKADASLARIN AFFINA SIGINARAK TERBIYE SINIRLARIMI ACMADAN BEN BU COCUGA BIR DERS OLSUN DIYE BIR KELIME EKLEMEK ISTIYORUM "" HOMO OLUP OLMADIGIMI GERCEKTEN MERAK EDIYORSAN EN GÜVENDIGIN BAYAN CINSINDEN BIR HATUNU YOLLA ; BELGELEYELIM !! ""

(SEN TERBIYE SINIRLARINI ACTIKCA; BEN DE AGZIYIN PAYINI COK HOMOGEN OLARAK VERIRIM)

PIS COCUK SENI !!

HAAA ; KENDI YARANI NEDEN BENIM ÜZERIMDEN KASIDIGINI SORMAK ISTERDIM AMA ; SACMALARSIN KALSIN !!
Hep ayni nakarat,benim idelojim yok ben allaha inanirim?Ideolojinin ne oldugunu bile bilmez cünkü!
Su homo meselesine gelince,birine neden kendi resmini koymuyorsun dersen?Bu sorudan o anca bu sonuca cikar!
Bu gericileri anlamakta güc gercekten,ya adamlarda hafiza yok yada alcakligina yapiyorlar!
Sen bir ker su yazdigin tarih dogruysa benden kücüksün allahin angutu!
Bak bugün gazetelerde yaziyor helal genelevi acilmis,ayrica 3 imam da onay ve tasdik vermis oraya git kanitla kendini!
Alt 28.05.2014, 13:08
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hep ayni nakarat,benim idelojim yok ben allaha inanirim?Ideolojinin ne oldugunu bile bilmez cünkü!
Su homo meselesine gelince,birine neden kendi resmini koymuyorsun dersen?Bu sorudan o anca bu sonuca cikar!
Bu gericileri anlamakta güc gercekten,ya adamlarda hafiza yok yada alcakligina yapiyorlar!
Sen bir ker su yazdigin tarih dogruysa benden kücüksün allahin angutu!
Bak bugün gazetelerde yaziyor helal genelevi acilmis,ayrica 3 imam da onay ve tasdik vermis oraya git kanitla kendini!
SENIN RESMINI GÖRMEK ISTEMEMIN SEBEBI KARSIMDAKI INSANIN COCUK OLUP OLMADIGINI ÖGRENMEK ISTEGINE DAYANMAKTA IDI !!

TABI SEN BUNU KENDI EKSENIN DE DÜSÜNDÜGÜNDEN VE O DAR ALANDAN CIKAMADIGINDAN DOLAYI, OLAYI HOMOYA BAGLAMISIN !!

AMA BURDADA HAKLISIN !! NE DIIM !! HER INSAN SENIN KADAR TEK EKSENDE DOLANMIYOR !

ULA CENK SANA LAF SOKCAM AMA VALLA ARTIK SOHBETIN BENI BILE BOZMAYA BASLADI BURDA !!

HELAL OLSUN SANA !!

HAAAA TANISMAK ISTEMEMI DE , KELLE AVCILIGIMA VEYA HOMOLUGUMA BAGLAMA !!

KARDESCE YAKIN KALIYORSAK BIRBIRIMIZE SENIN ISTEDIGIN YERDE BIR ARA MÜSAIT OLDUGUMUZ BIR VAKITTE OTURALIM; BIRER CAY ICELIM !!

BEN SANA ISTERSEN DÜSSELDORF KÖLN DIYEYIM !

SENDE GELEBILIRMISIN GELEMEZMISIN BI DÜSÜN !

HAYDI SELAMETLE
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche